Programa girerken bir kullanıcı ismi ve şifre gerekmektedir. Böylece çok kullanıcılı sistemde kullanıcı bazında yetkilendirme yapılabilir.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Programa girerken bir kullanıcı ismi ve şifre gerekmektedir. Böylece çok kullanıcılı sistemde kullanıcı bazında yetkilendirme yapılabilir."

Transkript

1 WinTime Modüler bir yapıya sahiptir. Zaman Takip Modülü (Time & Attendance) Kapı Kontrol Modülü (Access Control) Yemekhane Modülü Üretim Takip Modülü WinTime-SAP Modülü Soft Terminal Modülü

2 WinTime Windows Tabanlıdır. (95,98,NT,2000,XP) Visual Basic 6.0 ile programlanmıştır. Veritabanı olarak Access 2000, SQL 7.0/2000 ve Oracle Online çalışan bir sistemdir. Bilgiler Word,Excel,html veya text dosyaya aktarılabilir. Raporlamada Access ve Crystal Reports kullanılabilir. Web ortamında raporlama sistemini Coşkunöz ve USAŞ firmalarının Bilgi İşlem departmanları geliştirmiş olup WinTime database ile senkronize çalışmaktadır. İstedikleri tüm istatiksel ve genel raporlarını bu sayede alabilmekteler.

3 Programa girerken bir kullanıcı ismi ve şifre gerekmektedir. Böylece çok kullanıcılı sistemde kullanıcı bazında yetkilendirme yapılabilir.

4 Firmanızın Hiyerarşik tanımlarının yapıldığı bölümdür. Bu bölümdeki detaylama ne kadar iyi olursa alacağınız raporlarda o kadar net olur.

5 Hiyerarşik ana bölümleri tanımladıktan sonra alt bölümleri tanımlayabilirsiniz. Tanım sınırlarında herhangi bir kısıt yoktur.

6 Zaman Takip /Sistem Bilgileri bölümü ilk ve ana tanımlamaların yapılacağı bölümdür. Personel tanımlama, günlük ve haftalık çalışma düzeni tanımlama, Zaman tipleri, mazeret tipleri tanımlama vb.

7 Zaman Takip / Düzeltme ve Planlama bölümü geçmişe yönelik düzeltme ve geleceğe yönelik planlamanın yapıldığı bölümdür. Mazeret İzni, yıllık izin düzeltme veya planlama, eksik basılan Kartların düzeltilmesi, aylık veya yıllık vardiya planlama vb.

8 Zaman Takip / Zamanlar Bakiyeler bölümü tamamen raporlama bölümüdür. Access 2000 veya Crystal Reports kullanarak kendi raporunuzu kendiniz de hazırlayabilirsiniz. Güncel mevcut,namevcut raporu günlük, haftalık,aylık yıllık toplam veya detay raporu, grup toplam raporu, mazeret toplam veya detay Raporları vb.

9 Zaman Takip / Sistem Bilgileri

10 Personel tanımlamanın yapıldığı bölümdür. Personel nosu, kart nosu, adı,soyadı, bölümü,vardiya modeli, Puantaj modeli, şu an ki durumu vb. bilgilerini bu ekranda tanımlayıp görebilirsiniz.

11 Personel Bilgileri 2. Alanında personelin özlük bilgilerinin saklandığı bölümdür. İstenirse buradaki Alanlara göre de personel listesi alınabilir.

12 İstenirse personelin fotoğrafı scanner dan geçirilip fotoğraf dizinine Personel nosu.jpeg diye kaydedilirse kişinin fotoğrafı da ekrana gelir. Böylece fotoğraflar veritabanında yer kaplamaz.

13 Personel kartındaki Zaman tipleri tıklandığı zaman karşımıza gelen ekranda fazla mesai onayını otomatik ya da kullanıcı onayına bağlı olmasını tanımlarız. Örneğe göre FM1 onay bekler ama FM2 ve FM3 program tarafından tanımlanmış kriterlere göre otomatik hesaplanır

14 Bu personele ait olarak kart geçirebileceği okuyucuların tanımıdır. Bu okuyucuların dışındaki okuyuculardan geçirilecek olan kartlar dikkate alınmaz.

15 Personellere özgü basit matematiksel işlemlerin yapıldığı haftalık, aylık, yıllık periyodik hesaplar tanımlanabilir. Kalan yıllık izin hesaplanması, Hafta içi Fazla Mesai+ Hafta Sonu Fazla Mesai = Toplam Fazla Mesai vb. Bu hesaplar istenirse terminallerin üzerindeki fonksiyon tuşları yardımı ile kişilere gösterilebilir.

16 Personel bilgileri tablosu ile sisteme tanımlı tüm personel ile ilgili raporlar alabilirsiniz. Personel Listesi, Kısa Liste, Özlük Bilgileri Listesi vb.

17 Tüm listeler alınırken dürbün sayesinde kriterler vererek istenen rapora net olarak ulaşabilirsiniz. Filtre kodları da Sizlere kullanım açısından kolaylık sağlayacaktır.

18 Bir personelde diğer seçilen personellere işaretlediğiniz yerleri kopyalayabilirsiniz. Örneğe göre 1 nolu personelden seçilen 14 personele (dürbün burada da kullanılabilir.) Vardiya modelini, vardiya haftasını, puantaj modelini değ.ver.mod.,za.takip.aktifliğini kopyala.

19 Zaman tipleri dediğimiz Normal çalışma, gece zammı, hafta içi fazla mesai, haftasonu fazla mesai vb tiplerin tanımlandığı ana bölümdür. Adet sınırında hiçbir kısıt yoktur.

20 Mazeret tipleri dediğimiz devamsız, görevli, hafta tatili, resmi tatil vb. Tiplerin tanımlandığı ana bölümdür. Adet sınırlamasında hiçbir kısıt yoktur.

21 Gün modelleri tanımları firmanın çalışma yapısına göre parametrik yapısı sayesinde kolayca tanımlanabilir. Hesaplanması gereken Giriş çıkış aralıkları, molalar, zaman tipleri vb.

22 Tanımlanmış olan gün modelleri bu bölümde vardiya modelleri ile bağlanır. Personelin haftalık çalışma düzeni tanımlanır. Örneğe göre Pazartesi den-cuma ya Memur gün modeli Cumartesi Memct, Pazar Taca2 ve hafta tatili tanımı. Bu bölümde oluşturduğumuz Vardiya modeli de personel kartındaki Vardiya modeline işlenir.

23 Değişken Vardiya Modeli, personelin geleceği vardiya daha önceden bilinmiyorsa o gün gelebileceği vardiyalar tanımlanıyor. Giriş saati hangi vardiyanın başlangıç saatine yakın ise otomatik olarak o vardiya yı yakalar. Tanımlanan değişken vardiya modeli de personel bilgilerinde ilgili alan tanımlanır.

24 Periyodik hesapların tanımlandığı bölümdür. Örneğe göre FM1, FM2, FM3 toplanıpaylık olarak 2TFM diye bir hesapta tutulacaktır.

25 Zaman Takip / Düzeltme ve Planlamalar

26 Bir personelin bir tarih için otomatik olarak hesaplandığı günlük puantajının hesaplandığı bölümdür. Her türlü manuel müdahale bu ekranda yapılabilir. Ama her yapılan müdahale İşl.Tan. bölümünde m harfi ile ekrana gelir ve değiştirilemez.

27 Eksik basılmış olan kartların düzeltilebileceği ekrandır.

28 Toplu giriş veya çıkış işlemlerinin bir tarih veya tarih aralığı için yapılacağı bölümdür.

29 Seçilen bir tarih veya tarih aralığı için özel gün modeli değişikliği yapıldığı bölümdür. Örneğe göre tüm personelin tarihleri arasında 816 olan tüm gün modellerini 715 ile değiştir.

30 Seçilen hesap grubuna ait personellerin o ay ki gün modelleri ekrana gelir. İstenirse bu ekrandan da Özel Vardiya değişikliği veya planlaması yapılabilir.

31 Vardiya planının belirli bir tarihten itibaren değiştirilmesi için kullanılır. Özellikle Ramazan ayındaki çalışmalar için çok kullanışlıdır.

32 Bir personelin bir yıllık çalışma modeli ekrana renkli bir şekilde gelir. İstenirse bu personele özgü gün modeli değişikliği veya planlaması yapılabilir.

33 Örnek : Gerçekte 3.00 saat FM1 yapan bir kişi için 2.00 saat onaylama yapar isek 2.00 saat hesaplar saat onaylama yapar isek 3.00 saati onaylar. Fazla Mesai WorkFlow için yapılacaklar : Önceden Fazla Mesai Planlaması yapılabilecektir. Mesai nedeni girilebilecektir. Fazla Mesaiye kalan personeller Departman vb. Sorgulamalar yapılarak listelenir ve ilgili onaylama yapılabilir. Onaylanmış olan fazla mesailer bordroya aktarılacaktır.

34 Bir personelin bir yıl içerisinde kullandığı veya kullanacağı mazeretlerin İşlendiği veya planlandığı bölümdür. Her mazeret için ayrı renklendirme yapılabilir.

35 Tüm personel veya seçilen personeller ile ilgili bir tarihte veya Belirli tarih aralığında seçilen mazeret düzeltme veya planlama yapılabilir.

36 Zaman Takip / Zamanlar ve Bakiyeler

37 Günlük olarak alınacak Anormallikler listesi ile bir önceki günün anormal olabilecek kayıtlar kontrol edilir ve gerekli olan düzeltmeler yapılır.

38 Günlük veya tarih aralığı şeklinde istenen personellerin giriş / çıkış zamanları raporudur.

39 Bir personel bir aylık tüm giriş / çıkışları ve bunlara bağlı olarak oluşan aylık toplamları listesidir.

40 Şu anda firmada olan, olmayan, geç kalanların güncel listesidir.

41 Şu anda firma olan veya olmayanları ONLINE olarak izleyebileceğiniz bir ekrandır. Kart basıp içeriye giren kişi otomatik olarak Mevcut durumunu alır.

42 İstenen personellerin istenen aydaki zaman veya mazeret toplamlarının alındığı listedir. Örneğe göre 1 den 10 nolu personele kadar de FM1 toplamını listeler.

43 Grup bazında toplamlar alınmak istendiği zaman kullanılan listedir. Örneğe göre Elektrik departmanının 2002 yılı içerisindeki FM1 toplamlarının alındığı listedir. İstenirse Mazeret tipi veya periyodik hesaplara göre de alınabilir.

44 Puantaj

45 Zamanlar Bakiyeler de tüm düzenlemeler yapıldıktan sonra Puantaj bölümüne geçilip aylık rapor alınır ve son kontroller yapıldıktan transfer işlemine geçilir.

46 Seçilen personel hesaplama ayı ve periyodu girildikten sonra bordro programının istediği formatta bir text dosyayı ortak bir dizine aktarır ve bordro programıda bu dosyayı buradan alarak İlgili yerlere aktarır.

47 Kapı Kontrol Modülü Kişilerin yetkili oldukları sürelerde yetkili oldukları kapılardan bilgisayar kontrollü olarak geçebilmelerini sağlayan bir modüldür.

48 Personellerin tanımlandığı ve yetkilendirildiği bölümdür. Zaman Takip modülü de kullanılıyorsa ikinci defa personel tanımlamanıza gerek yoktur.

49 Ziyaretçi takibi içinde kullanılan bu ekranda ziyaretçileri tanımlayıp ilgili alanları doldurduktan sonra ziyaretçi yetkili olduğu yerlerden geçebilir.

50 Gruplar yetkilendirilirken zaman sınıfı tanımında hangi tarih aralığında hangi saatler arasında ve hangi günlerde yetkili tanımı yapılır.

51 Personel ekranında yetkiler bölümüne burada tanımlanan grup kodu girilir. Grupta yetkili olduğu okuyucu ve zaman sınıfı tanımı yapılır.

52 Raporlama ekranında kısaca normal girişler, anormal hareketler giriş, çıkış hangi okuyucudan veya bölgeden yapıldığı alanları içerir.

53 Ziyaretçiler ile ilgili olarak alınabilecek rapordur.

54 Yemekhane Listesi Departman bazında genel toplam listesidir.

55 Yemekhane Listesi detaylı personel listesidir.

İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012

İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012 İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012 içindekiler İzin Yönetimi... 4 İzin Tanımları... 5 İzin Bilgileri... 6 İzin Grup Tanımları... 9 İzin Grup Tanım Bilgileri... 10 Çalışma Takvimi... 12 Çalışma Takvimi Bilgileri...

Detaylı

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ

PERSONEL TAKİP SİSTEMİ PERSONEL TAKİP SİSTEMİ PERSONEL TAKİP 1.0 1- PROGRAMIN AMACI : Bu Program Personellerin Giriş Çıkışlarını Yorumlayarak Puantaj Oluşturmak için Tasarlanmıştır. Personellerin Giriş Ve Çıkışlarında Yapmaları

Detaylı

Yönetim LOGO KASIM 2012

Yönetim LOGO KASIM 2012 Yönetim LOGO KASIM 2012 İçindekiler Genel Bilgiler... 4 Yönetim... 5 Tanımlar... 6 Terminal Tanımları... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 7 Gruplar... 7 Grupta yer alacak kullanıcılar...

Detaylı

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 İçindekiler İçindekiler... 2 İçindekiler... 2 Sistem İşletmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Rol Tanımları...

Detaylı

Mikado Puantör 4.X. Kullanım Kılavuzu 24.07.2014. Ülkü Özbek. Mikado Bilişim Sistemleri A.Ş. 2014, Mikado Bilişim Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır.

Mikado Puantör 4.X. Kullanım Kılavuzu 24.07.2014. Ülkü Özbek. Mikado Bilişim Sistemleri A.Ş. 2014, Mikado Bilişim Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Mikado Puantör 4.X Kullanım Kılavuzu 24.07.2014 Ülkü Özbek Mikado Bilişim Sistemleri A.Ş. 2014, Mikado Bilişim Sistemleri Tüm Hakları Saklıdır. Mikado Kullanım Kılavuzu i İ Ç İ N D E K İ L E R PDKS SİSTEMİ...

Detaylı

LKS2. Sistem İşletmeni

LKS2. Sistem İşletmeni LKS2 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2007 İçindekiler Sistem Yönetmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Gruplar... 7 Kullanıcılar... 8 Kullanıcının

Detaylı

GO Plus Sistem Yönetmeni

GO Plus Sistem Yönetmeni GO Plus Sistem Yönetmeni LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler...2 Sistem Yönetmeni...4 Yönetim...5 Terminaller...6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi...7 Gruplar...8 Kullanıcılar...9

Detaylı

WOLVOX İnsan Kaynakları

WOLVOX İnsan Kaynakları AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.02.01 Oluşturma Tarihi : 01.03.2011 Düzenleme Tarihi : 01.03.2011 Sayfa 1 1. ÇALIŞMA SİSTEMİ HAKKINDA KISA BİLGİ AKINSOFT programı barkodlu proximity kartlar

Detaylı

Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012

Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012 Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012 İçindekiler Ayarlar... 5 Tip Tanımları... 7 Erişim Tipleri... 7 Aile Bireyleri... 8 Sağlık Kontrol Tipleri... 8 Öğrenim Durumu Tipleri... 8 Özel Durum Tipleri... 8 Ehliyet

Detaylı

Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi

Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi Perkotek Zaman Kontrol ve Personel Devam Takip Sistemi Program menülerine üst taraftaki ( 1 ) menülerden ve programın sol tarafındaki ( 2 ) menülerden ulaşabiliriz. Şu an okumakta olduğunuz yardım kitapçığında

Detaylı

Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011

Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011 Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011 İçindekiler Ayarlar... 4 Tip Tanımları... 6 Erişim Tipleri...6 Aile Bireyleri...7 Sağlık Kontrol Tipleri... 7 Öğrenim Durumu Tipleri... 7 Özel Durum Tipleri... 7 Ehliyet

Detaylı

İş Akış Yönetimi LOGO Ocak 2011

İş Akış Yönetimi LOGO Ocak 2011 İş Akış Yönetimi LOGO Ocak 2011 İçindekiler İçindekiler... 2 İş Akış Yönetimi... 4 İş Akış Rol Tanımları... 5 Rol Tanım Bilgileri... 6 İş Akış Kartları... 7 İş Akış Bilgileri... 8 İş Akışı Genel Bilgileri...

Detaylı

PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMI

PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMI PERSONEL DEVAM KONTROL YAZILIMI 1. Başlangıç 2. Menülerin kullanımı 3. Tanımlar 3.1 Terminal 3.1.1 Terminal tanımlama 3.1.2 Terminal saat-tarih ayarı 3.1.3 Terminale personel öğretme 3.1.4 Terminal ekranına

Detaylı

Borç / Avans Yönetimi LOGO

Borç / Avans Yönetimi LOGO Borç / Avans Yönetimi LOGO KASIM 2011 İçindekiler Borç / Avans Yönetimi... 4 Borç Tanımları... 5 Borç Tanım Bilgileri... 6 Borç Kayıtları... 8 Personel Borçlandırma... 9 Borç Toplamları... 11 Borç Taksitleri...

Detaylı

Meyer2 Yardım Rehberi İçindekiler

Meyer2 Yardım Rehberi İçindekiler 1 Meyer2 Yardım Rehberi İçindekiler Meyer2 Kurulum 1-Veri Tabanı Kurulumu Sayfa 7-8 2-Meyer2 Setup Kurulumu Sayfa 9-12 3-Veri Tabanı oluşturmak Sayfa 13-15 4-Programın ilk Açılışı Sayfa 16-17 Programa

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MUHASEBE FİNANSMAN PERSONEL TAKİP 344MV0033

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MUHASEBE FİNANSMAN PERSONEL TAKİP 344MV0033 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MUHASEBE FİNANSMAN PERSONEL TAKİP 344MV0033 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan yeterlikleri

Detaylı

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT

AKINSOFT E-Site. Yardım Dosyası. Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011. Sayfa-1. Copyright 2010 AKINSOFT Yardım Dosyası Doküman Versiyon : 1.01.02 Tarih : 09.08.2011 Sayfa-1 1- ÇALIŞMA ŞEKLİ HAKKINDA KISA BİLGİ programı; apartmanlara, sitelere ve site yönetim şirketlerine hitap etmektedir. Program özellikleri

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Kasım 2012

GO Plus Banka LOGO Kasım 2012 GO Plus Banka LOGO Kasım 2012 İçindekiler Banka... 4 Bankalar ve Banka Hesapları... 5 Bankalar... 6 Banka Bilgileri... 7 Banka Döviz Toplamları... 9 Banka Hareketleri... 10 Banka Ekstresi... 11 Banka Hesapları...

Detaylı

Dövizli Kullanım LOGO KASIM 2011

Dövizli Kullanım LOGO KASIM 2011 Dövizli Kullanım LOGO KASIM 2011 İçindekiler Dövizli Kullanım... 3 Kavramlar... 3 Döviz Türleri... 4 Satır bilgilerinin silinmesi... 4 Tüm tablonun silinmesi... 4 Sistemde yer alan ilk tanımlara ulaşım...

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Mart 2012

GO Plus Banka LOGO Mart 2012 GO Plus Banka LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler... 2 Banka... 4 Bankalar ve Banka Hesapları... 5 Bankalar... 6 Banka Bilgileri... 7 Banka Döviz Toplamları... 9 Banka Hareketleri... 10 Banka Ekstresi...

Detaylı

Muhasebe LOGO Haziran 2008

Muhasebe LOGO Haziran 2008 Muhasebe LOGO Haziran 2008 İçindekiler LOGO-GO Muhasebe...5 Hesap Planı...6 Hesap Kartı Bilgileri...7 Bağlantılar/Kontroller...9 Finansal Tablolar...10 Hesap Kartı Bütçe Bilgileri...11 Hesap Kartı İzleme

Detaylı

Aşağıdaki anlatım sırası, personel bölümünün kullanım sıralaması dır.

Aşağıdaki anlatım sırası, personel bölümünün kullanım sıralaması dır. BORDRO MODÜLÜ Personel ücretlerinin hesaplanması, Fazla mesailerin hesaplanması Başka personel kartı açılmadan aynı personelin aynı ay içerisinde firmaya ait farklı işyerlerinde çalışmalarının takibinin

Detaylı

GO Plus Muhasebe LOGO Kasım 2012

GO Plus Muhasebe LOGO Kasım 2012 GO Plus Muhasebe LOGO Kasım 2012 İçindekiler Muhasebe... 6 Hesap Planı... 7 Hesap Bilgileri... 9 Bağlantılar/Kontroller... 11 Finansal Tablolar... 13 Hesap Kartı Bütçe Bilgileri... 14 Hesap Kartı İzleme

Detaylı

İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012

İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012 İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012 İçindekiler İş Akış Yönetimi... 3 İş Akış Rol Tanımları... 4 Rol Tanım Bilgileri... 5 İş Akış Kartları... 6 İş Akış Bilgileri... 7 İş Akışı Genel Bilgileri... 8 Başlangıç

Detaylı

Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011

Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011 Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011 içindekiler Yönetici Konsolu... 3 Sık Kullanılan Raporlara Kolay Ulaşım... 4 Farklı Tema Kullanımı... 5 Menü Kullanımı... 6 Geliştirilmiş CTRL+F Arama Kriterleri... 7

Detaylı

GO Plus Muhasebe LOGO Mart 2012

GO Plus Muhasebe LOGO Mart 2012 GO Plus Muhasebe LOGO Mart 2012 İçindekiler Muhasebe...7 Hesap Planı...8 Hesap Bilgileri...10 Bağlantılar/Kontroller...13 Finansal Tablolar...15 Hesap Kartı Bütçe Bilgileri...16 Hesap Kartı İzleme Pencereleri...18

Detaylı

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI...

1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 1. GENEL BİLGİLER... 5 1.1. AMAÇ... 5 1.2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ KURULUMU... 5 2. SİTE OTOMASYONU PROGRAMININ ÇALIŞTIRILMASI... 6 2.1. YENİ SİTE OLUŞTURULMASI VE SİTE İŞLEMLERİ... 7 2.2. PROGRAMA

Detaylı

MHRS Projesi [Kullanım Kılavuzu] [MHRS Projesi Uygulama Kullanım Kılavuzu]

MHRS Projesi [Kullanım Kılavuzu] [MHRS Projesi Uygulama Kullanım Kılavuzu] MHRS Projesi [Kullanım Kılavuzu] [MHRS Projesi Uygulama Kullanım Kılavuzu] Vestel Datasel Birim Ortaklığı Tarih : 23.01.2009 Sürüm : 1.0 İçindekiler İçindekiler... 2 Giriş... 4 SİSTEM YÖNETİMİ (T.C. Sağlık

Detaylı

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version

MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD HOTEL SOFTWARE Windows Version MOD Hotel Software,Turizm sektörünün lider konumundaki otellerle çalışmaktadır.uzun yıllar birlikte çalışan uzman ekibi ve kalifiye üst düzey kadrosu ile 7/24 profesyonel

Detaylı

Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011

Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011 Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011 içindekiler Sicil Yönetimi... 5 Sicil Kartları... 6 Sicil Bilgileri... 8 Ana Bilgiler... 8 Ödeme Bilgileri... 11 Bordro Bilgileri... 13 Diğer Bilgiler... 14 Muafiyetler...

Detaylı