Haberleşme Genel Müdürlüğü

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Haberleşme Genel Müdürlüğü"

Transkript

1 Evrensel Hizmet Katkı Payını Ödemekle Yükümlü İşletmeci Listesi 1. A4 Mai İcs Ses Ve Data Taşımacılığı Bilgi Teknolojileri Ve İletişim San. Tic. Ltd. Şti. 2. Abis Haberleşme Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 3. Acartek Telekomünikasyon Ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. 4. Adanet İnternet Ve İletişim Hizmetleri Tic. A.Ş. 5. Adatanet Telekominikasyon Ve Bilgisayar San. Tic. Ltd. Şti. 6. Addres Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 7. Adr Telekomünikasyon Ve Rehberlik Hizmetleri Ltd. Şti. 8. Advocat Bilgi Ve Hukuki Teknoloji Hizmetleri Aş 9. Ajans İletişim Ve Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 10. Akar Telekom Ve İletişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti. 11. Akça Haberleşme Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 12. Akdağ İletişim Hizmetleri Ve Ticaret Ltd. Şti. 13. Akkuzu Telekomünikasyon İletişim Ve Tic. Ltd. Şti. 14. Aks Net Telekomünikasyon Hizmetleri Ve Bilgi Teknolojileri A.Ş. 15. Aksoy Haberleşme Sistemleri San Tic.Ltd.Şti. 16. Alfa İletişim Hizmetleri Pazarlama Ticaret Aş 17. All Sat Haberleşme Hız. Ltd. Ştı. 18. Allıed Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. 19. Aloses Telekom Hizmetleri San Ve Tic. Ltd. Şti. 20. Aloya Uluslararası Telekomünikasyon Ve Bilişim Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti. 21. Alt Bilişim Teknolojileri Telekomünikasyon Taahhüt Proje Danışmanlık Müşavirlik Dış Tic. Ve San. Ltd. Şti. 22. Alternatif Telekom İnternet Bilişim Ve İletişim Hizmetleri Ticaret Ltd. Şti. 23. Anadolu Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 24. Anka Telekomünikasyon Tic. Ve San. Ltd. Şti 25. Ankanet İnternet Ses Veri İletişim Ticaret Ltd. Şti. 26. Ankatel Telsiz Altyapı Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 27. Apaz İletişim Sistemleri Bilgi Hizmetleri Dağ. Ve Tic. A.Ş. 28. Aras Telekomünikasyon Elektronik Ve İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 29. Arat Telekomünikasyon Teknoloji Bilişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 30. Arsis Telekomünikasyon Sistemleri Ve Hiz. San. Tic. A.Ş. 31. Arskom Uydu Teknolojileri Ve Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 32. Artı Net Adsl İnternet Ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri A.Ş. 33. Artıada İletişim Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 34. As-İl Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Ve Tic. Ltd. Şti. 35. Ascom İletişim Hizmetleri Limited Şirketi 36. Aselnet Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Ve Tic. Ltd. Şti. 37. Asiasel Telekom Ve Sanal Mobil Telefon İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 38. Asist Bilgi Teknolojileri Ve Elektronik Haberleşme Ltd. Şti. 39. Asistel İletişim Eğitim Danışmanlıksan. Ve Tic. Ltd. Şti. 40. Askomnet Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Tic. Ltd. Şti. 41. Assistt Rehberlik Ve Müşteri Hizm. A.Ş. 42. Astelnet Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Tic. Ltd. Şti. 43. At&T Global İletişim Servisleri Ltd. Şti.

2 44. Atanet Haberleşme İşletmeciliği Tic. Ltd. Şti. 45. Atlas On-Line İletişim Sis. Tic. A.Ş. 46. Avencom Telekom Hizmetleri Ltd. Şti. 47. Avrasya Telekomünikasyon Bilgisayar Ve Dış Tic. Ltd. Şti. 48. Avrasya Telsiz Ve Haberleşme Sistemleri Ltd. Şti. 49. Ay Telekomünikasyon İletişim Bilgisayar Bilgi Teknolojileri İthalat İhracat San. Tic. Ltd. Şti. 50. Ay-Telko Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 51. Aycon İletişim Ticaret Ltd. Şti. 52. Aydınoğulları Telekomünikasyon Ve Bilişim San. Ve Tic. Ltd. Şti. 53. Ayyıldız Gsm Haberleşme Ve Bilgi Teknoloji Hiz.Tic.Ltd.Şti. 54. Balkan Telekomünıkasyon Hız. Ltd. Ştı. 55. Balses İletişim Teknoloji Bilgisayar Hiz. İth. İhr. Tic. Ltd. Şti. 56. Base Telekomünikasyon İnternet Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Bbnet İletişim Bilişim Hizmetleri Ve Teknoloji Sistemleri Rek. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 58. Bcnnet Telekomünikasyon Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti. 59. Belge Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği İletişim Tic. Ltd. Şti. 60. Beştek Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 61. Biddoor Telekomünikasyon Hab. Tekn. Ve İlet. Hiz. A.Ş. 62. Bilge Haberleşme San. Ve Tic. Ltd. Şti. 63. Bilgisms Telekomünikasyon Haberleşme Ve İletişim Ltd. Şti. 64. Bilkom 93 Elektronık San. Tıc. Ltd. Ştı. 65. Bilpa Program Bilgisayar Elektronik Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti. 66. Bimtel İletişim Ve Bilişim Tic. Ltd. Şti. 67. Bircell İletişim Hizmetleri Ltd. Şti. 68. Birnet Bilgi Sistemleri Tic. Ltd. Şti 69. Bitel Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Ltd. Şti. 70. Bizfonik Telekomünikasyon Hiz. A.Ş. 71. Bizim İnternet Bilişim Tek. Ltd. Şti 72. Bn Telekom Haberleşme Ticaret A.Ş. 73. Bodrum Telekomünikasyon Haberleşme Ve İletişim Hizmetleri Ltd.Şti. 74. Boğaziçi Bilgi Teknolojileri Uydu Haberleşme Telekomünikasyon Hizmetleri Ve Tic. Ltd. Şti. 75. Boğaziçi Ses Hizm. Ltd.Şti. 76. Bosnet Bilişim Hizmetleri Aş 77. Bt Bilişim Hizmetleri A.Ş. 78. Bt Telekom Hizmetleri A.Ş. 79. Bu Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 80. Bugitel Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 81. Büyüteç İletişim Hizmetleri Ve Haberleşme Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti. 82. Çağrı Sms Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 83. Calltürk Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş. 84. Calltürk Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti. 85. Cankat İletişim Ltd. Şti. 86. Cellfon Telekomünikasyon Ltd. Şti. 87. Cengiz Bilgi Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti. 88. Cias Telekomünikasyon Mühendislik Müşavirlik Tic. Ve San. Ltd. Şti. 89. Cogent Communications İnternet Hizmetleri Ltd. Şti. 90. Compatel Telekomünikasyon Hizm. Ltd. Şti.

3 91. Crs Telekom Tic. Ltd. Şti. 92. D.G.N. Teknoloji Bilişim Yayıncılık San. Ve Tic. Ltd. Şti. 93. Damair Telekomünikasyon Elektronik Bilgisayar Sanayi Ve Ticaret Ltd.Şti. 94. Data Telekom Bilgisayar İnternet Bil. Yaz. Ve Tel. Hizm. San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti. 95. Datafon İletişim Bilgisayar Ve Elektronik San. Tic. A.Ş. 96. Datalink Analiz Ltd. Şti. 97. Deksarnet Telekomünikasyon A.Ş. 98. Delta Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Ltd. Şti. 99. Denka Bilgi Teknolojileri Ve Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Tic. Ltd. Şti Dıcolıne Telekominikasyon Ve İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Digital Platform Teknoloji Hizmetleri A.Ş Dijital Telsiz Ve Haberleşme Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Dijital Video Portal İçerik Hizmetleri Tic. A.Ş Dilek Telekom İletişim Ve Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Dinamik Haberleşme Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Divan Telekomünikasyon İletişim San. Ve Tic. Ltd. Şti Doğa Telekomünikasyon Yazılım Bilgisayar Bilişim Sistemleri Eğitim Danışmanlık A.Ş Doğan İletişim Elektronik Servis Hizmetleri Ve Yayıncılık A.Ş Doğan Tv Digital Platform İşletmeciliği Aş 110. Doğan Uydu Haberleşme Hizmetleri Ve Telekomünikasyon Tic. Aş 111. Doğuş Bilgi Teknolojileri Yazılım Ve Telekomünikasyon Ltd. Şti Doğuş Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş Dora Telekomünikasyon A.Ş Doruk İletişim Ve Otomasyon San. Ve Tic. A.Ş Duru Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Ebos Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Ecatel Telekomünikasyon Ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti Ece Telsiz Hizmetleri Ve Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti Ee Telematic Bilişim Telekomünikasyon Yazılım Tic. Ltd. Şti Efornetses Telekomünikasyon Bilişim Bilgisayar Teknolojileri Elektronik Pazarlama San. Ve Tic. Ltd. Şti 121. Egetelsiz İletişim Sistemleri İşletmeciliği San. Ve Tic. Ltd. Şti Ekinnet Telekomünikasyon Bilişim Sistemleri Ltd. Şti Elektrohat Bilgi Teknolojileri Ve Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti Elektromedi Telekomünikasyon Ve Servis Hizmetleri Ltd. Şti Eli Telekomünikasyon San. Ve Ltd. Şti Emirsel Telekomünikasyon Ve Aracılık Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Entera İletşim Hizmetleri Aş 128. Equant İstanbul Telekom A.Ş Eser Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş Eskişehir Bilişim İletişim San. Ve Tic. A.Ş Esms İletişim Telekomünikasyon San. Tic. Ve Ltd. Şti Estelkom Haberleşme Ve Altyapı İşletmeciliği Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti Etis Telekomünikasyon İletişim Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Euronet Telekomünikasyon Ve Bilişim Hiz. Ltd. Şti F.L.Ynet Elektronik Hab. Tic. Ltd. Şti Farklan Bilgi Teknolojileri Ve İletişim Hizmetleri Ve San. Ve Tic. Ltd. Şti.

4 137. Farmanet İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Feza Net Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Feza-Net Haberleşme Sistemleri Tic. Ltd. Şti Fiber Dsl Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti Fırat Telekom Ticaret Ltd. Şti Fırstfone Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Fleksfone İletişim Teknolojileri San. Dış Tic.Ltd. Şti Frekans-T İletişim Hizmetleri Ve Tic. A.Ş Fun-Net Telekomünikasyon Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti 146. Gbh İletişim Bilişim Hizmetleri Bilgisayar Yazılım Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Gedpay Telekomünikasyon Aş 148. Gelişim Telsız Haberleşme Ve Alt Yapı Hizmetleri Tıc. San. Ltd. Ştı Ges Mobil Gsm Teknoloji Sistemleri Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti Global İletişim Hizmetleri A.Ş Globalstar Avrasya Uydu Ses Ve Data İletişimi Aş 152. Go İletişim Hizmetleri Bilgisayar Ve Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti Gpn Bilişim Telekomünikasyon Tic. Ve Pazarlama Ltd. Şti Grid Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş Gürkon İletişim İmalat Yazılım San. Ve Tic. Ltd. Şti Güven Telekom Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti Güvensel Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti Hakannet Telekom Bilgi Teknolojileri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti Hakay Telekomünikasyon Tic.Ltd.Şti Hayat Global Bilgi Ve İletişim Servisleri A.Ş Heksagon İletişim Ve Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti Hilalnet Telekomünikasyon İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti Himnet İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Hiperonline Uluslararası Elektronik Bilg. Hizm. San. Tic. Ltd. Şti Hostcini İnternet Ve Telekomünikasyon Hizm. Tic. Ltd. Şti Hrv Bilişim Teknolojileri Ve Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Huma Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti İceberk Telekomünikasyon Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Ict Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş İdeal Net Bilişim İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti İdealink Yazılım Telekomünikasyon Bilgisayar Ve Danışmanlık Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti İhlas İletişim A.Ş İhlas Net A.Ş İkon İletişim Telekominikasyon A.Ş İletix İletişim Hizmetleri A.Ş İlfa Bilişim Haberleşme Hizmetleri Danışmanlık Tic. Ltd. Şti İlg İletişim Ve Teknolojik Ürünler Tic. San. Ltd. Şti İltek İletişim Hizmetleri Ltd. Şti İndeks İletişim Ve Rehberlik Hizm. Ltd. Şti Infobıp Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Infoline Rehberlik Ve Çağrı Merkezi Hizmetleri A.Ş İnteliquent İstanbul Telekomünikasyon Hiz. Ltd. Şti İnteraktif Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş.

5 184. Interoute İletişim Hizmetleri Ltd. Şti İnttel Telekom İletişim Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Iptel İnternet Telefon Servisi Ltd. Şti Ipc Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti İris Telekomünikasyon Ticaret Ltd. Şti İrka Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti İş Net Elektronik Bilgi Üretim Dağıtım Tic. Ve İletişim Hiz. A.Ş Ispro İletişim Hizmetleri Ve Yazılım Sanayi Tic. A.Ş İstelia Telekomünikasyon Ve İletişim Hizmetleri A.Ş İzbil İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti İzmad Bilişim İnternet Hizm. Bilgi Tekn. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti Jan İletişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti Jetstream Tr Telekomünikasyon Hizmetleri Ve Tic. Ltd. Sti Kablonet İletişim Sistemleri San. Ve Tic. A.Ş Kamu Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ve San. Ltd. Şti Karakuş Telekomünikasyon Ticaret Ltd. Şti Katel İletışım Telekomünıkasyon Hız. Telsız Telefon Ve Mühendıslık Hız. Ithalat İhracat Tic. Ltd. Şti Katre Telekomünikasyon Haberleşme İletişim Hizmetleri Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti Kayseri İletişim Telekomünikasyon Ltd. Şti Kırmızı Telekom Ses Hizmetleri Ve Telekomünikasyon Ltd. Şti Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 205. Km Telekom Elektronik Haberleşme Ve İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Kobi Telekomünikasyon Ltd. Şti Kobikom İletişim Bilişim Hizmetleri Elektrik Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 208. Komshu İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Komtek Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti Komturk İletişim Ltd. Şti 211. Kpn Eurorings Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti Kriter İnternet Hizmetleri Bilgisayar Tur. Rekl. San. Ve Tic. Ltd. Şti Kule Hizmet Ve İşletmecilik A.Ş Kürecell İletişim Tic. Ltd. Şti Küresel Beta Teknoloji Telekomünikasyon San. Tic. Ltd. Şti Kurnet Iletişim Hizmetleri Ve Bilgi Teknolojileri San. Tic.Ltd. Şti Kutup Haberleşme Ve Alt Yapı Hizmetleri Elektronik Ltd. Şti Lema Grup Bilişim Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Leosat Telekomünikasyon Hizmetleri Ve Uydu Teknolojileri San. Ve Tic.A.Ş Linecom Telekomünikasyon İnternet Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Linktel İletişim Hiz. Tic. Ltd. Şti Majestik Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti Maksi Teknoloji Tic. Ltd.Şti Marka-Marka Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Marmaray Bilgi Teknolojileri Uydu Haberleşme Telekomünikasyon Hizm. Tic. Ltd. Şti Mars Telekomünikasyon Ve Yazilim Hiz. Sanayi Tic. Ltd. Şti Martin Telekomünikasyon Ve Uydu Teknolojileri San. Ve Tic. A.Ş Maya İletişim Ticaret Ltd. Şti.

6 229. Mayatek İletişim Teknolojileri Ve Yazılım Ltd. Şti Mc Grup Teknolojileri Telekomünikasyon Ve İletişim Hizmetleri. Ltd.Şti Mch Yayıncılık Ve İletişim Aş 232. Mediterranean Nautilus Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. A.Ş Mega Uluslararası Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş Metronet İletişim Teknoloji A.Ş Mikrotel İletişim Ve Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti Millenicom Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş Miray Teknoloji Haberleşme Elektronik Tic. Ve San. Ltd. Şti Mlt Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Mobasis Grup Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Mobil Arge Bilgi Teknolojileri İlet. Hizm. Ltd. Şti Mobil Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic.Ltd. Şti Mobil Pazarlama Tanıtım Ve İletişim Hizmetleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti Mobil Veri İletişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti Mobileksen İletişim Bilişim Hizmetleri İth. İhr. Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Mobilişim Mobil Bilişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Mobilkom Elektronik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 247. Mobilsms Haberleşme Bilişim Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti Mobiltim İletişim Kurumsal Hizmetler San. Tic. A.Ş Movatek Telekomünikasyon Yazılım Bilişim San.Ve Tic. Ltd. Şti Mtctr Memorex Telekomünikasyon Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Mtg Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Mutlu Telekomünikasyon Hizmet Tic. Ltd. Şti Mynet Teknoloji Hizmetleri Ltd. Şti Myronet Telekomünikasyon Ve Bilgi Teknolojileri Ticaret Ltd. Şti Nano İletişim Bilişim Hizmetleri Ve Teknoloji Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Nehircell Telekomünikasyon İletişim Ve Tic. Ltd. Şti Neksus İletişim Sistemleri Ltd. Şti Net Global Telekomünikasyon Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Net İletişim Hizmetleri Elektronik San. Ve Tic. Ltd. Şti Netgsm İletişim Ve Bilgi Teknolojileri A.Ş Netin Haberleşme Teknolojileri Ve İletişim Hizm. San. Tic: Aş 262. Netkom Telekomünikasyon Ve İletişim Hizmetleri Pazarlama Ve Sanayi Ticaret Ltd. Şti Netonline İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Netontell Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti Netra Telekomünikasyon Ve İletişim Hiz. San. Tic. Ltd. Şti Netsa Yazılım Ltd. Şti Nette İletişim Hizmetleri Tic.Ltd.Şti Nevada Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti 269. Ng Telekom A.Ş Norm Veri Teknolojileri İnternet Data Hosting Telekomünikasyon Limited Şirketi 271. Novatel Elektronik Haberleşme Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Nta Teknoloji Ve İletişim A.Ş Ödemiş İletişim Hizmetleri Pazarlama San. Ve Tic. Ltd.Şti Okth Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Ltd. Şti Oms Bilişim Ve Telekomünikasyon Hizm. Dış Tic. Ltd. Şti.

7 276. Oniks Telekomünikasyon Bilişim Ve Tic. Ltd. Şti Online Telekom Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Onnet Telekomünikasyon İletişim Ve Tic. Ltd. Şti Oplavus Teknoloji Telekomünikasyon İletişim Sistemleri Bilgisayar Ve İnternet Ltd. Şti Oranges Bilgi Teknolojileri Uydu Haberleşme Telekomünikasyon Hizmetleri Ve Tic. Ltd. Şti Orb Telekomünikasyon Bilişim Ve Danışmanlık Ltd. Şti Orgen Telekomünıkasyon Hız. Ltd. Ştı Orka Bilgi Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti Ortadoğunet İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Oyak Telekomünikasyon Hiz. A.Ş Özal Telekomünikasyon Ltd. Şti Özev Grup Bilişim Ve İletişim Hizmetleri Ltd.Şti Özgüntek Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Öztek Haberleşme Ticaret Sanayii Ltd. Şti Par-Tel Telsiz Ve Telekomünikasyon Hiz. San. Tic. Ltd. Şti Phonio Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti Planet Tv Ve Uydu Platform İşletmeciliği Aş 293. Pluss Telekom İletişim Tic. Ltd. Şti 294. Posta Sms Bilişim Ve İletişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Pratik Hizmet Bilgi Teknolojileri İletişim Tic. Ltd. Şti Pratik Telekomünikasyon Bil. Ve Arac. Hiz. Tic. San. Ltd. Şti Pratik Telekomünikasyon Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti Profilo Telekom A.Ş Radore Hosting Telekomünikasyon Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Ramtek İletişim Ve Bilgi Teknolojileri Sanayi Ve Tic. Ltd. Şti Rehberlik Hizmetleri Servisi A.Ş Rehberlik Telekom Hizmetleri A.Ş Reji Haber Ajansı Ltd.Şti Rf Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Roitel Telekomünikasyon A.Ş Rota Telekom Ltd. Şti Rtel Global Telekomünikasyon Hiz. San. Ve Tic. Ltd. Şti Sağlam İletişim Ve Bilgi Teknolojileri Tic.San. Ltd.Şti 309. Sahra Telekom Tic. Ltd. Şti Sanaco İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Sarhas Telekomünikasyon Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Sarıkayanet Telekomünikasyon Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti Saro Elektronik Tic. Ltd. Şti Sat Uydu İnternet Ve Telekom Hiz. Tic.Ltd. Şti Satko Telekomünikasyon A.Ş Satnet Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş Savego Bilişim Hizmetleri Sanayi Ve Dış Tic. Ltd. Şti Saygılı Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti Seda Çağrı Merkezi Ve Müşteri Hiz. Ltd. Şti Sektörel İletişim Platformu Ltd. Şti Selkom Haberleşme Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Sempatel Telekominikasyon Ve İletişim Sist. Hiz. Tic. Ltd.Şti.

8 323. Server Global Bilişim Hizmetleri Ve Tic. Ltd. Şti Sesnet İletişim Hizmetleri Ve Bilişim Teknolojileri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Sesnet İletişim Telekom Tic. Ltd. Şti Setafon İletişim Hizmetleri Ticaret Limited Şirketi 327. Setnet Komünikasyon Ltd. Şti Setra Haberleşme Sistemleri San. Tic. A.Ş Sıkaysel Telekominikasyon San. Ve Tic. Aş 330. Sim Net Telekomünikasyon Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti Sinet Telekomünikasyon Ltd. Şti Son Nokta İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Sonet İnternet Erişim Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti 334. Spectrum Medya A.Ş Sr Net Bilişim-İletişim-Bilgisayar Tic. Ltd. Şti Stt Mobil Telefon Hiz. Tic. Ltd. Şti Super Uydu Telekomünikasyon Haberleşme Hizmetleri Ltd. Şti Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş Sy İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Sysnet İletişim Hizmetleri Ltd. Şti T Fon Telekomünikasyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti T Systems Telekomünikasyon Ltd. Şti T.M.T Telekomünıkasyon Elektronık Elektrık San. Tıc. Ltd. Ştı T.O.T Telekomünikasyon Ve İletişim Hizmetleri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti Tarnet İletişim Hizmetleri A.Ş Tek Telsiz Haberleşme Sistemleri Tic. Ltd. Şti Teklan İnternet Erişim Hizmetleri Komünikasyon Elektronik San. Ve Tic. A.Ş Teknet Telsiz Ve Bilişim Teknolojileri Ltd. Şti Teknoas Bilişim Teknolojileri Bilgisayar Bilgi İşlem Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Teknodelta Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti Teknoklas İletişim Telekomünikasyon San. Ve Tic Ltd. Şti Teknomobil Uydu Haberleşme A.Ş Teknosat Gps Gsm Mobil Haberleşme Uydu Teknolojileri İnternet San. Ve Tic. A.Ş Teknotel Telekomünikasyon Sanayi Ve Ticaret A.Ş Teknotolya Bilgi Teknolojileri İletişim Tic. Ltd. Şti Tel Telekom İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Tel-Mar Telsiz Haberleşme San. Ve Tic. Ltd. Şti Tel-Post Ortak Kullanımlı Telsiz Hizmetleri Ve Frekans İşletmeciliği Tic. Ve San. Ltd. Şti Tele-Faks Telekominikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Telecom Servıce Fıber Telekomünikasyon Hiz. Ltd. Şti Telekutu İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Teletek Bulut Bilişim Ve İletişim Hizmetleri Aş 363. Teliasonera International Carrier Telekomünikasyon Limited Şirketi 364. Telinka İletişim Ve Yazılım Tic. Ltd. Şti Telnet Telekom Hizmetleri A.Ş Telpro Bilişim Ve İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Telsam Telekomünikasyon Yazılım Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi 368. Telsan Telsiz Sistemleri Ltd. Şti Telsat Uydu İletişim Hiz. Ltd. Şti.

9 370. Terremark Elektronik Haberleşme Hizmetleri Tic. A.Ş Tescom Telekomünikasyon Ve İletişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti Tetra Okth Ve Telekomünikasyon Hiz. San. Tic. Ltd. Şti Tetra Telsiz Ve Haberleşme Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti Tetrabil Haberleşme Ve Altyapı Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti 375. Ths Telsiz Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Tic. Ltd. Şti Tm Uluslararası Elektronik Bilgilendirme Telekomünikasyon Ve Haberleşme Hizmetleri Aş 377. Tns İşlem Ve Aktarım Hiz. Ltd. Şti Tokoğlu Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti Topaz Telekomünikasyon Yayıncılık Reklamcılık San. Ve Tic. A.Ş Trendikom Teknoloji Ve İletişim Hizmetleri Aş 381. Trio Telekom İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Tsm Bilişim Teknolojileri Hiz.Tic. Ve San. A.Ş Ttm İletişim Hizmetleri Aş 384. Ttm Telekomünikasyon Ve İletişim Hiz. San. Ve Dış. Tic. Ltd. Şti Ttnet A.Ş Tunatan Haberleşme Sistemleri İşletmeciliği Tic. Ltd. Şti Tura Kablosuz Haberleşme Ve Güvenlik Sistemleri Elektronik San. Ve Tic.Ltd.Şti Turbonet İletişim Hizmetleri A.Ş Turgutlu Trunk İletişim Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Türk Telekomünikasyon A.Ş Turknet İletişim Hizmetleri A.Ş Türksat Uydu Haberleşme Kablo Tv Ve İşletme A.Ş 393. Tyt Telsiz Ve Telekomünikasyon Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Ulak İletişim Hizmetleri Ltd. Şti Ultra Kablolu Televizyon Ve Telekomünikasyon San. Ve Tic. A.Ş Ulusal Grup Teknoloji Bilgisayar İletişim Hiz. İth. İhr.Ltd. Şti Üniversal Bilişim Ve Haberleşme Hiz. A.Ş Üniversal Telekomünikasyon İletişim San. Ve Tic. Ltd.Şti Utelnet Telekomünikasyon Ve Telsiz Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Utes Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Uyan İleri Teknoloji Ürünleri İç Ve Dış Tic. San. Ltd. Şti V.A.S. Telekomünikasyon Bilişim Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti Vastech İletişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti Vatannet Telekom Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti Vera Telekom Bilgi Teknolojileri İletişim Bilgisayar Bilişim Yazılım Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Vera Telekomünikasyon Bilişim Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti Veri Merkezi Teknolojileri San. Ve Tic.Ltd.Şti Verim Telekomünikasyon Ve Bilişim San. Ve Tic. Ltd. Şti Verimor Telekomünikasyon Ticaret Ltd. Şti Veriser İletişim Sanayi Ve Ticaret A.Ş Verita İletişim Hizmetleri Tic. Ltd. Şti Veriteknik Telekom Ltd. Şti Verizon Uluslararası Telekomünikasyon Tic. Ltd. Şti Vifiturk İnternet Ve Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti Vip Haberleşme Teknolojileri San. Ve Tic. Ltd. Şti Virgo Telekomünikasyon Ve İletişim Hizm. San. Tic. Ltd. Şti.

10 417. Vital Teknoloji Telekomünikasyon Bilgisayar Hizmetleri Ve San. Tic. Ltd. Şti Vitalnet İnternet Ve İletişim Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti Vizyonnet İletişim Telekom Ltd. Şti Vodafone Alternatif Telekom Hizmetleri A.Ş Vodafone Net İletişim Hizmetleri Aş 422. Voip Telekomünikasyon Hizmetleri Ltd. Şti Volden Telekomünikasyon Ltd. Şti Voys Telekomünikasyon Hizmetleri Aş 425. Vuranyap Uydu Haberleşme Altyapı İşletme Hizmetleri San Tic Ltd Şti 426. Yaşam Telekomünikasyon Ve Bilgi Teknolojileri Tic. Ltd. Şti Yceo İletişim Ve Telekomünikasyon Hizmetleri Tic. San. Ltd. Şti Yeni Dolunay Telekomünikasyon San. Ve Tic. Ltd. Şti Yeni Evrensel Telefon İletişim Ve Telekomünikasyon Hizmetleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti Yeni Telekom İnternet Hizm. Ltd. Şti Yücel Markoni Haberleşme Turizm San. Ve Tic. Ltd.Şti Zaga Danışmanlık İletişim Tic. Ltd. Şti Zeos Telekom San. Ve Tic. Şti Zimer Telekomünıkasyon Servıs Hızmetlerı Ltd. Ştı Net Telekom Ve İletişim Hizm. Paz. San. Tic. Ltd. Şti m Bilişim Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti Okth Telsiz Hizmetleri San. Ve Tic. Ltd. Şti c1b Telekomünikasyon Ve İnternet Hizm. San. Ve Tic. Ltd. Şti k Telekom Tic. Ltd. Şti Ve 7 Telekomünikasyon İnternet Bilişim Hiz. İth. İhr. Ltd. Şti Wıreless Cloud Tth Telekomünikasyon Servisleri Eğitim İhracat Ve Tic. Ltd. Şti World Telekom San. Ve Tic. A.Ş

Numara Taşınabilirliği Yönlendirme Kodları

Numara Taşınabilirliği Yönlendirme Kodları Numara Taşınabilirliği Yönlendirme Kodları Rapor Tarihi: Kayıt Sayısı: 20/07/2015 996 Önek İşletmeci Durum B001 AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş. Kullanılıyor B002 TURKCELL İletişim Hizmetleri A.Ş. Kullanılıyor

Detaylı

MÜŞTERİ ADI REFERANS TEKLİFTE BELİRTİLEN SÜRE (SAAT) ARIZA GİDERİLME SÜRESİ (SAAT)

MÜŞTERİ ADI REFERANS TEKLİFTE BELİRTİLEN SÜRE (SAAT) ARIZA GİDERİLME SÜRESİ (SAAT) Arıza Ağustos İnternet Metro Ethenet DOĞAN TV DİGİTAL PLATFORM İŞLETMECİLİĞİ AŞ. 12 12,75 T SYSTEMS TELEKOMÜNİKASYON LTD.ŞTİ. 12 38,60 TEKNOTEL TELEKOMÜNİKASYON SANAYİ VE TİC.A.Ş. 12 2,00 TTNET A.Ş. 12

Detaylı

MÜŞTERİ ADI REFERANS TEKLİFTE BELİRTİLEN SÜRE (SAAT) ARIZA GİDERİLME SÜRESİ (SAAT)

MÜŞTERİ ADI REFERANS TEKLİFTE BELİRTİLEN SÜRE (SAAT) ARIZA GİDERİLME SÜRESİ (SAAT) Arıza Eylül İnternet Metro Ethernet T SYSTEMS TELEKOMÜNİKASYON LTD.ŞTİ. 12 10,66 TELNET TELEKOM HİZMETLERİ A.Ş. 12 5,70 TTNET A.Ş. 12 15,08 ORTALAMA 12,97 Arıza Eylül Kiralık Devre Data İl İçi AT&T GLOBAL

Detaylı

MÜŞTERİ ADI REFERANS TEKLİFTE BELİRTİLEN SÜRE (SAAT) ARIZA GİDERİLME SÜRESİ (SAAT) TTNET A.Ş. 12 11,65 ORTALAMA 11,65

MÜŞTERİ ADI REFERANS TEKLİFTE BELİRTİLEN SÜRE (SAAT) ARIZA GİDERİLME SÜRESİ (SAAT) TTNET A.Ş. 12 11,65 ORTALAMA 11,65 Arıza Aralık İnternet Metro Ethenet TTNET A.Ş. 12 11,65 ORTALAMA 11,65 Arıza Aralık Kiralık Devre Data İl İçi AT&T GLOBAL İLETİŞİM SERVİSLERİ LTD.ŞTİ. 4 3,35 EQUANT İSTANBUL TELEKOM A.Ş. 4 3,74 İŞ NET

Detaylı

Üç Aylık Pazar Verileri Raporu. 2014 Yılı 1. Çeyrek Ocak Şubat Mart

Üç Aylık Pazar Verileri Raporu. 2014 Yılı 1. Çeyrek Ocak Şubat Mart TÜRKİYE ELEKTRONİK HABERLEŞME SEKTÖRÜ Üç Aylık Pazar Verileri Raporu 214 Yılı 1. Çeyrek Ocak Şubat Mart Sektörel Araştırma ve Strateji Geliştirme Dairesi Başkanlığı Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu

Detaylı

Üç Aylık Pazar Verileri Raporu. 2012 Yılı 2. Çeyrek Nisan Mayıs - Haziran. Sektörel AraĢtırma ve Strateji GeliĢtirme Dairesi BaĢkanlığı

Üç Aylık Pazar Verileri Raporu. 2012 Yılı 2. Çeyrek Nisan Mayıs - Haziran. Sektörel AraĢtırma ve Strateji GeliĢtirme Dairesi BaĢkanlığı TÜRKĠYE ELEKTRONĠK HABERLEġME SEKTÖRÜ Üç Aylık Pazar Verileri Raporu 212 Yılı 2. Çeyrek Nisan Mayıs - Haziran Sektörel AraĢtırma ve Strateji GeliĢtirme Dairesi BaĢkanlığı Bilgi Teknolojileri ve ĠletiĢim

Detaylı

YILDIZ TEKNOPARK FİRMA-SEKTÖR-ETKİNLİK BİLGİLERİ TABLOSU

YILDIZ TEKNOPARK FİRMA-SEKTÖR-ETKİNLİK BİLGİLERİ TABLOSU 1 2 3 4 5 6 FİRMA YILDIZ TEKNOPARK FİRMA-SEKTÖR-ETKİNLİK BİLGİLERİ TABLOSU TEKNOPARK ADRES SEKTÖR TEKNOPARK YÖNETİM-TTO C1-304 YÖNETİM OFİSİ Done B1-403 Mobil Finnet Elektronik Yayıncılık & MGA Bilgi ve

Detaylı

Hayat Yayıncılık İltş. Yap. Eğt. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Damla Yayınevi Bas. Yay. Dağ. Ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti.

Hayat Yayıncılık İltş. Yap. Eğt. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Damla Yayınevi Bas. Yay. Dağ. Ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti. Hayat Yayıncılık İltş. Yap. Eğt. Hiz. Ve Tic. Ltd. Şti. Damla Yayınevi Bas. Yay. Dağ. Ve Teks. San. Tic. Ltd. Şti. ER-PA Erdem Pazarlama Bas. Yay. Tic. Ltd. Şti. Mavi Ağaç Kültür Sanat Yayıncılık Baytan

Detaylı

Işık Üniversitesi öğrencilerinin yaptıkları stajların,firmalar bazında bölümlere ve yıllara göre dağılımı.

Işık Üniversitesi öğrencilerinin yaptıkları stajların,firmalar bazında bölümlere ve yıllara göre dağılımı. KurumunAdi Adres Telefon Web 2999 İletişim Teknoloji ve 1 Telekomünikasyon AŞ Ebulula Cad. 4. gazeteciler sitesi, A14/4, Levent, İstanbul (212) 325 6060 www.2999.com IT 1 1 2 AE Yazılım ve Elektronik L.Ş.

Detaylı

Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 15 Kasım 2012

Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 15 Kasım 2012 ıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 15 Kasım 212 212 Ocak-Kasım tarihleri arasında yapılmış staj sonrası doldurulmuş olan Staj eri Değerlendirme Anketi Raporu 212 yılı içerisinde Ocak

Detaylı

FİLOTÜRK ARAÇ TAKİP VE FİLO YÖNETİM SİSTEMİ REFERANS LİSTESİ

FİLOTÜRK ARAÇ TAKİP VE FİLO YÖNETİM SİSTEMİ REFERANS LİSTESİ FİRMA ADI KOYUNCU AKARYAKIT TİC. SAN. A.Ş. AĞAÇLI PETROL TİC. LTD. ŞTİ. GÖZDE PETROL İNŞ. NAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. ÜNPET AKARYAKIT TUR. TEM. NAK. TİC. LTD. ŞTİ. HASAN KAVİ PETROL ÜRÜNLERİ A.Ş. (MADENİ

Detaylı

http://alikoker.name.tr

http://alikoker.name.tr Dünyadaki ip adresleri Türkiye: --------- 193.0.61.0-193.0.61.255 (NET-YAZ) Net Yazilim Ltd. Sti.; ISTANBUL; 193.140.0.0-193.140.0.255 (ULAK-NET) ULAKBIM; Ankara; 193.140.1.0-193.140.1.255 (YILDIZ-NET)

Detaylı

Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 5 Aralık 2013

Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 5 Aralık 2013 Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 5 Aralık 13 13 Ocak-Kasım tarihleri arasında yapılmış staj sonrası doldurulmuş olan Staj Yeri Değerlendirme Anketi Raporu 13 yılı içerisinde Aralık

Detaylı

ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI. Haziran 2012

ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI. Haziran 2012 ULAŞTIRMA DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI Haziran 2012 1 SUNUM PLANI Bakanlığımız ve Teşkilat Yapısı Hakkında Bilgi 2003-2012 Dönemi Bilişim Sektöründe Temel Göstergelerdeki Gelişmeler 2003-2012 Dönemi

Detaylı

Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 11 Aralık 2007. 2006-2007 Yaz ve Güz Yarı Yılı Staj Yeri Değerlendirme Anketi Raporu

Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 11 Aralık 2007. 2006-2007 Yaz ve Güz Yarı Yılı Staj Yeri Değerlendirme Anketi Raporu Yıldız Teknik Üniversitesi-Bilgisayar Mühendisliği Bölümü 11 Aralık 7 6-7 Yaz ve Güz Yarı Yılı Staj Yeri Değerlendirme Anketi Raporu 6-7 yaz ve güz yarı yılı Staj Döneminde elimize 126 adet İş Yeri Değerlendirme

Detaylı

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Nisan 2010

Türkiye Bilişim Derneği İstanbul Şube Aylık e-haber Bülteni Nisan 2010 Önsöz Bu sayımıza; Yıldız Teknik Üniversite sinde düzenlenen İltek Günleri ve Doğuş Üniversitesinin düzenlediği Kariyer Günleri 2010 etkiliğine derneğimizin katılımı ile ilgili hakkındaki yazılarımız ile

Detaylı

01.06.2014-31.12.2014 TARİHLERİ ARASINDA VERİLEN KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGO VE ÇEKİLİŞ İZİNLERİ

01.06.2014-31.12.2014 TARİHLERİ ARASINDA VERİLEN KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGO VE ÇEKİLİŞ İZİNLERİ 01.06.2014-31.12.2014 ARASINDA VERİLEN KARŞILIĞI NAKİT OLMAYAN PİYANGO VE İZİNLERİ SIRA AMACI DÜZENLEYEN YÜRÜTEN İZİN İZİN SAYISI İLAN ADI 1 Ticari İZMİT GAZ DAĞITIM SANAYİ VE TİCARET 05/06/2014 1862-4689

Detaylı

OKAN ÜNİVERSİTESİ OKAN ÜNİVERSİTESİ Türkiye'nin en genç ve dinamik üniversitelerinden Okan Üniversitesi, Okan Kültür, Eğitim ve Spor Vakfı tarafından resmi olarak 1999 yılında kurulmuş, eğitimöğretime

Detaylı

r e f e r a n s L i s t e s i

r e f e r a n s L i s t e s i r e f e r a n s L i s t e s i 116 / 01. 03. 07 / 00 S.N. Firma Adı K.D. Sektör Şehir B.Trh. B.Firması 1 Ab İnşaat Yapı Kim.ve İzol. Ürün. Üretim A.Ş. 12 Yapı Kimyasalı Çorlu 2005 TSE 2 Abs Yazılım Eğitim

Detaylı

TASAV BEYİN FIRTINASI TOPLANTILARI

TASAV BEYİN FIRTINASI TOPLANTILARI TASAV BEYİN FIRTINASI TOPLANTILARI TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜ ÇALIŞMA GRUBU DÜNYA VE TÜRKİYE'DE TELEKOMÜNİKASYON SEKTÖRÜNÜN BUGÜNÜ VE GELECEĞİ Rapor No. 16 // 07 Mart 2015 Raportör: Ejder ORUÇ TASAV Ekonomik

Detaylı

Yedekleme. Elektronik Faks. İşinizi Kolaylaştıran Teknolojiler. Güvenlik. Kağıtsız Ofis Çözümleri. E-Mail Pazarlama

Yedekleme. Elektronik Faks. İşinizi Kolaylaştıran Teknolojiler. Güvenlik. Kağıtsız Ofis Çözümleri. E-Mail Pazarlama Yedekleme Elektronik Faks Güvenlik İşinizi Kolaylaştıran Teknolojiler Kağıtsız Ofis Çözümleri E-Mail Pazarlama MAİLSTORE Mail Arşivleme Sistemi 1 Tüm e-posta sunucu, istemci ve dosya sistemlerini arşivler.

Detaylı

FİLOTÜRK ARAÇ TAKİP VE FİLO YÖNETİM SİSTEMİ REFERANS LİSTESİ

FİLOTÜRK ARAÇ TAKİP VE FİLO YÖNETİM SİSTEMİ REFERANS LİSTESİ FİRMA ADI FİLO BÜYÜKLÜĞÜ SEKTÖR TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. 7.000 TELEKOMÜNİKASYON AKMERCAN TUR. TAŞ. İNŞ. GÜV. SİS. TEMİZLİK VE GIDA 2.000 DİĞER ÇERKEZGİL SERVİS HİZM. TEKS. KIR. MED. TEM VE GIDA LTD.

Detaylı

KAMU BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ YATIRIMLARI

KAMU BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ YATIRIMLARI 2015 KAMU BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ YATIRIMLARI Nisan 2015 Bilgi Toplumu Dairesi GENEL DEĞERLENDİRME Bilindiği gibi e-devlet hizmet ve uygulamalarının temelini kamu kurumları tarafından yapılan bilgi

Detaylı

Türk Telekom Grubu 2011 de %46 pazar payıyla 12 milyar TL gelir elde eden Türkiye deki lider Telekom grubudur

Türk Telekom Grubu 2011 de %46 pazar payıyla 12 milyar TL gelir elde eden Türkiye deki lider Telekom grubudur BuluTT TÜRK TELEKOM Gurubu Türk Telekom Grubu 2011 de %46 pazar payıyla 12 milyar TL gelir elde eden Türkiye deki lider Telekom grubudur Gelirde Türkiye telekom pazarında %46 pazar payı ~15 milyon erişim

Detaylı

ELEKTRONİK SANAYİİ ALMANAĞI

ELEKTRONİK SANAYİİ ALMANAĞI T E S İ D ELEKTRONİK SANAYİİ ALMANAĞI 2 0 1 3 Yayın No: 34 Temmuz, 2013 BEKO SMART LED TV HEM İNTERNETE GİRİYOR HEM BEBEĞİNİZİ TAKİP EDİYOR. ANNELER BEKO İLE FARK YARATIYOR. C M Y CM MY CY CMY K Beko Smart

Detaylı

KABLOSUZ AĞLAR ODTÜ. hdemir @ metu.edu.tr

KABLOSUZ AĞLAR ODTÜ. hdemir @ metu.edu.tr KABLOSUZ AĞLAR ODTÜ hdemir @ metu.edu.tr WLAN WI-FI Kablosuz ağlar IEEE 802 standardının içerisinde bulunmaktadır. IEEE 802 Standardı genel hatları (Siemens Mobile WiMAX Network Architecture (Max Riegel)

Detaylı

Türkiye. 3d Enerji Ve İklimlendirme Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Abhirashi Impex. Abs Yapı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. Afyon Çağdaş Geri Dönüşüm

Türkiye. 3d Enerji Ve İklimlendirme Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Abhirashi Impex. Abs Yapı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. Afyon Çağdaş Geri Dönüşüm 3d Enerji Ve İklimlendirme Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Türkiye Abhirashi Impex Abs Yapı Elemanları San. Ve Tic. Ltd. Şti. Afyon Çağdaş Geri Dönüşüm Altek Yapı Market San. Tic. Ltd. Şti. Arda Eczanesi

Detaylı

SMATV Sistemleri. IPTV Sistemleri. Kablolu-Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri

SMATV Sistemleri. IPTV Sistemleri. Kablolu-Kablosuz Genişbant Şebeke Çözümleri Kamu Çözümleri Kamu sektöründe ihtiyaç duyulan düşük işletme maliyetine sahip, uzun ömürlü ve güncellenebilen network altyapılarını gerektiğinde birbiriyle entegre ederek minimum ilk yatırım maliyetleriyle

Detaylı

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON

TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON TÜRKİYE DE VE DÜNYADA ENDÜSTRİYEL OTOMASYON Günümüzde de üretim endüstrisinin yeni tanımı Endustri 4.0 olarak adlandırılmaktadır. Bu tanım esas itibarıyla endüstriyel üretimimin tarihsel bir süreç içindeki

Detaylı