N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR"

Transkript

1 N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

2 MERHABA YENİ OTOMOBİLİN SENIN MACERAN SENSUS SAYFA 01 SAYFA 04 SAYFA 08 SAYFA 10 INTELLISAFE DRIVE-E VOLVO OCEAN RACE KENDİNİ İFADE ET SAYFA 12 SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA 18 İÇ BÖLÜMÜ KENDİNE ÖZEL HALE GETİR DÖŞEMELER ALÜMİNYUM JANTLAR AKSESUARLAR SAYFA 22 SAYFA 24 SAYFA 26 SAYFA VOLVO2646 DENEYİMİ SAYFA BİLGİLER RENKLER 1783 SAYFA 32 KAPAK

3 V40 cross country MERHABA Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 01 BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da daha konforlu hale getirmek için ne yapabiliriz? Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da daha konforlu hale getirmek için ne yapabiliriz? Otomobillerimizi tasarlarken hep bu felsefeyi kullandık. Bu nedenle, diğer otomobil üreticileri teknolojiyle başlayıp insanları da bunun içine katmaya çalışırken, biz otomobillerimizi senden ilham alarak, sana göre tasarlıyoruz. Neye ihtiyaç duyduğunu soruyoruz ve sonra da hayatını daha kolay, daha iyi, daha güvenli ve daha güzel hale getirmek için teknik yeteneklerimizi kullanıyoruz. Görünümü belirleyen fonksiyonudur ve bir otomobili insanları düşünerek tasarladığınızda doğal bir şekilde güzel görünüyor. Otomobillerimize baktığında ve etkileşimde bulunduğunda kendini harika hissetmen gerektiğini düşünüyoruz, her gün. İnsanlardan ilham alarak otomobil tasarlamak 86 yıllık tarihimizde birçok yeniliğe neden oldu. Örneğin, şu anki otomobilinde bulunan üç noktadan bağlantılı emniyet kemeri. Bu, 1959 da yaptığımız bir buluştu. Birkaç çevre sorununu da çözdük; 1976 da Lambda Sond adı verilen ve egzoz gazlarını izleyen bir algılayıcı geliştirdik; egzoz gazı atıklarının azaltılmasına, performansın yükseltilmesine ve yakıt tüketiminin düşürülmesine yardım ediyor. Şu anda hala dünyadaki bütün benzinli motora sahip. Yenilikçilik Volvo nun özünde yer alıyor. Belki de nereli olduğumuzla ilgisi vardır.

4 İsveç te harika tasarım lüks bir şey değil, bir yaşam biçimi.

5 Bu kadar küçük bir ülkeye göre çok sayıda yaratıcı yetenek çıkardık. Çünkü gerçekten yaratıcı olabilmek için kendine inanman ve başkaları ne yaparsa yapsın doğru olduğuna inandığın yöntemle yapman gerektiğini biliyoruz. Örneğin, koltuklarımızı ele alalım ların başlarında, Göteborg daki Chalmers Teknoloji Üniversitesi nden bir grup ortopedik cerrah ile görüşmeler yaptık. Neden bir grup otomobil tasa rımcısının kendileriyle görüşmek istediğini merak etmişlerdi. Bir otomobil koltuğu tasarlarken daha önce hiç kimse bir ortopedik cerrahın önerilerini almayı düşünmemişti. Ama bunun sonucunda geliştirdiğimiz ergonomik koltuk tasarımları otomo billerimizin uzun yoldaki üstün konforuyla dünya çapında ün kazanmasını sağladı. Bütün İskandinav zanaatkarları gibi, biz de işimizde sadece en iyi malzemeleri kullanıyoruz, örneğin güvenlik kafeslerimizdeki ultra güçlü bor çeliği gibi. Otomobillerimizin içinde doğal, özgün malzemeleri, bu sezonda moda oldukları için değil, dokunduğunda sana hoş bir duygu sağladıkları ve sağlığın açısından daha iyi oldukları için kullanıyoruz. Senin için güzel bir deneyim yaratmak bizim için doğal bir şey. Çünkü, İsveç te harika tasarım, lüks bir şey değil, bir yaşam biçimi.

6 V40 cross country YENİ OTOMOBİLİN Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 04 ŞEHİRDEN KAÇIŞ OTOMOBİLİ. Volvo V40 Cross Country miz ilham verici modern İskandinav tasarımının en iyisini kompakt bir hatchback gövdesinde sunuyor. Volvo V40 Cross Country miz sana küçük bir hatchback gövdesinde en ilham verici modern İskandinav tasarımını sunuyor. Yoğun yaşam biçimine uyum sağlayacak çok yönlülüğe sahip ama aynı zamanda sürüşüne eğlence katacak bir ataklığı da var ve ayrıca görünümü de diğer otomobillerden ayrılmasını sağlıyor. İsveçliler olarak şehirden uzaklaşma ihtiyacını çok iyi anlıyoruz ve bu nedenle V40 Cross Country e anında karar verip uzaklaşma isteğini besleyecek bazı arazi aracı tasarım öğeleriyle daha fazla macera ve eğlence potansiyeli ekledik. Maceran asfaltın ötesine gidiyorsa, Dört Tekerlekten Çekiş sistemini seçme olanağını da sunuyoruz; böylece V40 Cross Country n gerçek bir arazi aracına dönüşecek.

7 V40 Cross Country sağlam görünümlü bir profile sahip olabilir ama aynı zamanda arka far grubu gibi gerçekten güzel tasarım öğelerini de içeriyor. EN YAKIN YETKİLİ SATICIYI VOLVOCARS.COM.TR DE BULABİLİRSİN

8

9 V40 cross country YENİ OTOMOBİLİN Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 07 Araştırmaya mı çıkıyorsun? Sağlam aletlere ihtiyacın olacak. Açık havada kamp vs. yaptıysan, sağlam, iyi kaliteli malzeminin ne kadar önemli olduğunu bilirsin. V40 Cross Country yi tasarlarken işte bundan ilham aldık. Başlangıç olarak, V40 kuzenine göre yerden yüksekliğini artırdık ve daha yüksek şasiyle birlikte önünü daha iyi görmeni sağladık; bu da hem şehir içinde hem de şehir dışında kullanışlı. Zorlu arazi daha büyük jantlar da gerektiriyor; burada gösterilen otomobil çarpıcı 19 inç Alecto jantlara sahip. Sonra da ön ve arka bölümü çakıl taşlarından korumak için belli bölgeleri plastik gövde kitiyle kapladık. Buna bal peteği şeklinde ön ızgara ve dik Gündüz Farları gibi harika tasarım öğelerini de eklediğimizde, modern İskandinav Tasarımının en iyisini elde etmiş olduk, ek arazi görünümüyle birlikte. Arka koruma levhası V40 Cross Country ni mükemmel bir şekilde tamamlıyor; Volvo nun maceracı yetenekleriyle ilgili görsel bir ipucu sağlıyor ve ayrıca zorlu yollarda ek koruma sağlıyor. V40 CROSS COUNTRY NİN ÇEKİCİ TASARIM ÖZELLİKLERİ HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİYİ VOLVOCARS.COM.TR DE BULABİLİRSİN.

10 Elektronik Denge Kontrolü (ESC) standart olarak sunuluyor. V40 Cross Country nin dengesini kaybetme riski varsa, ESC doğru miktarda fren gücü uygulayarak ve motor gücünü gerektiği kadar azaltarak kaymayı önlüyor; sen hiçbir şey hissetmeden. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VOLVOCARS.COM.TR Yola sağlam basan arkadaşın.

11 Maceraların seni normal yolların dışına götürüyorsa, standart olarak Dört Tekerlekten Çekişle sunulan T5 versiyonunu seçmeni öneririz, böylece koşullar ne olursa olsun 245 beygir gücünün hepsini tekerlekler yoluyla yol yüzeyine iletebilirsin. Bunu Eğim İniş Kontrolü ile birleştirdiğinde, en dik yokuşları bile büyük bir güvenle geçebileceksin; yapman gereken tek şey direksiyonu kontrol etmek. V40 Cross Country 210 km/s son hızı ve 6.1 sani yelik km/s hızlanma süresiyle yolda da seni hayal kırıklığına uğratmayacak. Araç kullanmayı seviyorsan, Viraj Çekiş Kontrolü sistemimizi beğeneceksin. Bir virajdan çıkarken içteki ve dıştaki tekerleklere uygun miktarda güç ve fren uygulayarak aracın önden dışa kayma davranışını azaltıyor. Bir yan yoldan hızlı bir anayola girişte çok kullanışlı.

12 7 KOMPLE MÜZIK DENEYIMI Volvo olarak en iyi müzik deneyimine sahip olman gerektiğine inanıyoruz. Bu nedenle en gelişmiş Premium Sound Sistemimizi Harman Kardon ile birlikte tasarladık. 10 Hi-fi hoparlöre ek olarak amfide gelecek nesil ses iyileştirme yazılımı Dirac Live bulunuyor. Bu müzik sistemi inanılmaz derecede gerçekçi sahne sesi ve geliştirilmiş bas performansıyla her yolcu için benzersiz bir ses deneyimi sağlıyor ve dış medya cihazları kolayca takılabiliyor. DAHA FAZLA BILGI IÇIN VOLVOCARS.COM.TR Güzel bir şekilde tasarlanmış, yüksek çözünürlükteki renkli ekranımız Adaptif Dijital Göstergen için üç farklı sürüş ayarından birini seçmene olanak tanıyor: Elegance, Eco ve Performance.

13 V40 cross country SENSUS Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 11 Volvo Sensus. Kontrol sende, doğal olarak. Zamanınızın çoğunu sürücü koltuğunda geçireceğiniz için, sizin etrafınızda harika bir alan oluşturduk. Bütün göstergeleri ve kontrolleri mümkün olduğunca kolayca kullanılacak ve anlaşılır olacak şekilde tasarladık. Sizi ve otomobilinizi etrafınızdaki dünyayla birleştirmek için kullanılan bu yaklaşıma Sensus adını veriyoruz. Güzel yeni Adaptif Dijital Göstergemiz bu felsefenin en son ifadesi. Sizi aşırı bilgiye boğmadan ihtiyacınız olan bütün bilgileri sunmakla kalmıyor, ayrıca üç ayrı tema seçeneği sunuyor; Elegance, Eco ve Performance. Daha da iyisi, ekran temaları ön paneldeki 7 inçlik orta ekran ile uyumlu. Gösterge temanızı ayarladığınızda, Merkezi Ekranın renk ayarı da bununla birlikte değişiyor. Dahası da var: Sensus Connect çözümümüzle, ön paneldeki 7 inçlik ekran internet bağlantılı bir bilgi ve eğlence noktası haline geliyor ve böylece dünya çapında 100,000 istasyonu bulunan TuneIn internet radyosuna ve ayrıca çeşitli heyecan verici web uygulamalarına sahip oluyorsunuz. Buna Sensus Navigasyonu eklediğinizde, araçta kayıtlı haritalara ve çeşitli kullanışlı web uygulamalarına anında ulaşabiliyorsunuz. 3 Boyutlu navigasyon ve Street View (Cadde görünümü) ile gideceğiniz yeri bulmak her zamankinden daha kolay olacak. Sensus deneyimi, Sensus Connect i Sensus Navigasyon ve Volvo On Call ile birleştirdiğinizde en iyi duruma geliyor. Volvo On Call otomobilinin tavanındaki entegre anteni kullanarak çok iyi kalitede 3G bağlantısı sağlıyor ve böylece internete bağlı bütün cihazlarınız için bir kablosuz bağlantı (Wi-Fi) noktası oluşturabilirsiniz. Volvo On Call ayrıca uzaktan otomobilinizi kontrol etmekte kullanabileceğiniz yenilikçi akıllı telefon uygulamamızı da içeriyor. İster soğuk bir sabahta evinizin içinde olun ister dünyanın öbür ucundaki bir havaalanında, Volvo On Call uygulaması kısa sürede otomobilinizle günlük bağlantınız haline gelecek: Volvo nuzu önceden ısıtmak, navigasyon sisteminize bir adres göndermek, otomobilinizin yakıt düzeyini ve yerini kontrol etmek ve daha birçok şey için kullanacaksınız. Ama sadece güzel göstergeler, ekranlar ve uygulamalar tasarlamakla İsveç tasarım değerlerimize sadık kalmış olamazdık. Fiziksel nesneleri şekillendirme tutkumuza uygun olarak, aynı özeni Volvo nun fiziksel kontrollerine de uyguladık, örneğin üzerinde manken şeklinde klima düğmeleri bulunan havada asılı orta konsolumuza. Karanlık olduktan sonra da, otomatik şanzımanlı araçlardaki göz alıcı aydınlatmalı vites kolumuz da gece sürüşlerine ayrı bir hava katıyor.

14 V40 cross country INTELLISAFE Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 12 GÜVENLİKTEN BAHSETMİŞ MİYDİK? Otomobiller insanlar tarafından kullanılıyor demişlerdi, bu nedenle Volvo da yaptığımız herşeyde bize kılavuzluk eden ana prensip güvenliktir ve hep öyle kalmalıdır de kurucularımız Assar Gabrielsson ve Gustaf Larson zorlu taşra yollarıyla baş edebilecek gerçekten güçlü otomobiller üretmeye karar verdi. Ama güçlü olmak tek başına yeterli değildi. Ayrıca bir vizyonları vardı: Otomobiller insanlar tarafından kullanılıyor demişlerdi, bu nedenle Volvo da yaptığımız herşeyde bize kılavuzluk eden ana prensip güvenliktir ve hep böyle kalmalıdır. Şu anda hedefimiz, 2020 ye kadar hiç kimsenin yeni bir Volvo da ağır bir şekilde yaralanmayacağı ya da ölmeyeceği bir düzeye ulaşmak. Kurucularımız hayatta olsa bunu çok beğenirdi. Bu amacımıza ulaşmamıza yardım etme ve hayatı kolaylaştırma felsefemize uygun olarak, V40 ın içinde komple sezgisel güvenlik teknolojileri bulu nuyor. Bu özellikler günlük sürüşü desteklemek için var ve bir kaza durumunda seni koruyor ve hatta çar pışmaları önlüyor. Buna IntelliSafe adını veriyoruz. V40 sahiplerinin otomobil kullanmayı sevdiğini biliyoruz, ama gittikçe daha kalabalık hale gelen yollarda sürekli olarak diğer insanların hatalarına maruz kalıyoruz. İşte bu nedenle IntelliSafe anlayışımız City Safety/ Şehirde Güvenlik Sistemi, Otomatik Frenli Çarpışma Uyarısı, Yaya Algılama ve Bisikletli Algılama Sistemi gibi akıllı teknolojileri içeriyor. Ayrıca dünyada ilk kez V40 Yaya Hava Yastığı da sunuyor. En kötü şey başına gelir ve bir yaya ile çarpışırsan, bu hava yastığı şişerek çarpışmanın etkisini azaltıyor ve bu da hayati bir fark yaratabilir. Bu da bizim, ister Volvo nun içinde ister dışında olsun, bütün yol kullanıcılarını güvende tutma anlayışımızın bir başka örneği. Tabii, bütün bunların sonucunda Volvo V40 ın Euro NCAP çarpışma testinde 5 yıldız alması şaşırtıcı olmadı; ayrıca, zorlu Küçük Aile Otomobili grubunda 2012 Euro NCAP ın Sınıfının En İyisi Ödülünü aldı. Bunu yaparken de enstitünün bugüne kadar kaydettiği en yüksek puana ulaştı.

15 Radarımızı görebiliyor musun? V40 ın ızgarasında gizli ama seni ve dışarıdaki insanları güvende tutmak için çok çalışıyor. Buna biz Otomatik Frenlemeli Çarpışma Uyarısı ve Yaya Algılama Sistemi diyoruz, sense güvenlikte devrim diyeceksin. City Safety/Şehirde Güvenlik Sistemi, şehir içinde öndeki otomobil aniden durduğunda seni çarpışmadan korumak için tasarlandı. Bu gelişmiş IntelliSafe sistemi 50 km/s ye kadar hızlarda çalışıyor, başka bir otomobille çarpışmak üzere olup olmadığını algılıyor ve gerekirse fren yapıyor. Kör Nokta Bilgi Sistemimizi (BLIS) daha da geliştirdik. Artık kör noktana giren araçlarla ilgili seni uyarmak için radar teknolojisi kullanıyor. Ayrıca, dar park yerlerinden geri çıkarken göremediğin araçlarla ilgili seni uyaran Yan Trafik Uyarısı var. Sana olduğu kadar diğer yol kullanıcılarına da önem verdiğimiz için, Otomatik Frenlemeli Yaya Algılama Sistemi önününe çıkan insanları izliyor ve zamanında tepki gösteremezsen fren yapıyor.

16 V40 cross country DRIVE-E Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 14 SÜRDÜRÜLEBİLİR SÜRÜŞÜN EĞLENCELİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUZ. SEN DE AYNI ŞEYİ DÜŞÜNECEKSİN. Drive-E ürettiğimiz her Volvo nun özünde yer alıyor. Sürdürülebilir yolculuk kavramına herşeyi dahil eden bu yaklaşımımız; daha fazla verimlilik ve daha düşük kullanım maliyeti sağlayan ama zevkli sürüşten taviz vermeyen çeşitli teknolojilerin ardındaki yenilikçi düşünce biçimimiz. Drive-E teknolojik ilerlemelerimiz arasında motorlarımızdaki sürtünmenin azaltılması ve hem motor hem de araca koyduğunuz yakıttan en yüksek faydayı görmen için çeşitli aerodinamik iyileştirmeler yer alıyor. Start/Stop teknolojisini, enerji geri kazanma sistemlerini kullanıyoruz ve her zaman üretim süreçlerini daha sürdürülebilir hale getirmeye çalışıyoruz; İsveç teki fabrikamızın bütün elektriği temiz, hidroelektrik santrallerinden geliyor. Ne de olsa, çevre bilincine sahip yolculuk kavramı bizim akıllı, düşünceli lüks kavramımızın temelini oluşturuyor. Bu çerçevede V40 Cross Country için güçlü, verimli motorlar sunuluyor ve son derece verimli, sadece 99 gr/km* karbondioksit (CO 2 ) atığına sahip D2 dizelden, 245 beygir gücündeki T5 benzinli turboya kadar çeşitli seçenekler bulunuyor. *Yakıt tüketimi ve CO 2 atık bilgileri düz şanzımanlı otomobiller içindir.

17

18 VOLVO OCEAN RACE MÜCADELEYI VOLVOOCEANRACE.COM DA PAYLAŞIN

19 V40 cross country VOLVO OCEAN RACE Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 17 BU BÜYÜK INSANI MÜCADELEYI YAŞA. BIR VOLVO NUN KONFORUNDA. Birinci bitirmenin birinci koşulu, bitirmektir. 16 metrelik dalgalar, 40 knot (deniz mili) hızdaki köpüklü fırtınalar ve günün 24 saati bitmek bilmeyen rahatsızlıklar içinde 9 ay süren 70,000 kilometrelik okyanus ötesi acımasız bir yolculuk düşün. Doğanın güçlerinin insafında yaşamak, bütünüyle yeteneklerine, sahip olduğun araçlara ve ekip arkadaşlarına güvenmek. En aşırı fiziksel ve psikolojik durumlarla karşılaşmak, insan yeteneklerini sınırına kadar zorlamak. Sürekli olarak ümitle ümitsizlik arasında savrulmak, bir tek hatanın bile yılların hazırlığını bir anda silebileceğini bilmek. Bu da günlük hayatından oldukça farklı diye düşünüyoruz (tabii ki Volvo Ocean Race e katılan teknelerden birinde mürettebatın üyesi değilsen). İyi olan haberse, günlük hayatta bir yerden bir yere giderken o kadar da zorlu olmayan anlarda bile bu destansı yarışın bazı bölümlerini paylaşma olanağına sahip olman. Yüksek teknoloji ürünü Volvo Ocean 65 teknelerindeki cesur kadın ve erkeklerin onuruna Volvo V40 Cross Country Ocean Race Edition ı ürettik; bu çok özel insani mücadelenin ruhunu yakalamak için çok özel tasarım öğeleri içeren bir Volvo V40 Ocean Race Edition. Dışarıdan hemen fark edeceksin: özel Okyanus Mavisi II dış renk, özel olarak tasarlanmış 17 inç Portunus jantlar (limanların Tanrısından adını alıyor), tavan rayları, parlak siyah yan ayna ayakları ve parlak krom cam çerçeveleri. Otomobile bindiğinde sen ve ekibin kendinizi dikkatle işlenmiş benzersiz sportif/teknik ayrıntılara sahip iç bölümle çevrelenmiş bulacaksınız; zıt renkte turuncu dikişlere sahip deri koltuklar, benzersiz Volvo Ocean Race dekoratif kaplaması ve Volvo Ocean Race tekstil paspaslar. Böylece Volvo nuzun her türlü yol ve hava koşulunda gidebilme yeteneğinin tadını çıkarırken, gezegendeki en zorlu maceralardan birini hatırlayacaksınız, gezegenin çevresinin dolaşıldığı macerayı.

20 HANGİ V40 CROSS COUNTRY SİN? Tebrikler, Yeni Volvo V40 Cross Country ni seçtin. Hatta tercih ettiğin motoru da belirledin. Şimdi yapman gereken tek şey senin için uygun olan donanımları ve aksesuarları seçmek. Beğeneceğini umduğumuz donanımları sunarak işini kolaylaştırmaya çalıştık. İç ve dış tasarımda klasik ve zarif görünümden sportif görünüme kadar beğeneceğin herşey var.

21 V40 cross country KENDİNİ İFADE ET Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 19 V40 CROSS COUNTRY Standart donanım şunları içeriyor: 16 inç çelik jantlar 5 koltukta da 3 noktadan bağlantılı ve kemer uyarılı emniyet kemerleri Sürücü ve yolcu ön hava yastığı Orta konsolda Kömür kaplamalar Şehirde Güvenlik/City safety Viraj Çekiş Kontrolü (CTC) Tünel konsolunda bardak tutucular Elektronik Denge Kontrolü (ESC) ETC tek bölgeli Elektronik sıcaklık kontrolü Sert bagaj örtüsü Aydınlatmalı makyaj aynası, yolcu tarafı Immobiliser Yan Perde Hava Yastıkları Lorensberg tekstil döşeme Dış sıcaklık göstergesi Yaya Hava Yastığı (opsiyonel) Uzaktan Kumandalı merkezi kilit Sensus bilgi ve eğlence sistemi, orta konsolda 5 inç renkli ekran, CD ve AUX girişini içeren Performance müzik sistemi Ön koltuklara entegre yan hava yastıkları Yol bilgisayarı Lastik tamir kiti (opsiyonel) Ön koltuklara entegre boyun zedelenmesi koruma sistemi (WHIPS) Lastik Basıncı İzleme Sistemi (TPMS) PREMIUM Standart donanıma ek olarak aşağıdakileri içeriyor: Ön kapı eşiği plakaları Yan camların etrafında parlak dekor çıtalar Katlanır yan aynalar Yer aydınlatması, yan aynalar Hız sabitleyici Arka Park yardım sistemi Yağmur sensörü, 2. nesil ADVANCE Premium donanıma ek olarak aşağıdakileri içeriyor: Sürücü Bilgi Modülü, 8 inç TFT ekran ABL (Otomatik Viraj Farları) Entegre, Menü kontrollü Ön far yıkama sistemi, düşük akışlı LED DRL farlar High Performance müzik sistemi, 4x45 W, 8 hoparlör 7 inç ekran Tekli DVD oynatıcı, MP3 USB ve ipod fonksiyonu, IAM VOLVO OCEAN RACE EDITION Bütün donanım düzeylerine eklenebilir. 17 inç Portunus alüminyum jantlar Ön koltuklarda Volvo Ocean Race amblemi Ön çamurlukta Volvo Ocean Race amblemi Volvo Ocean Race paspaslar Denizcilikten ilham alan sportif teknik görünümlü deri döşeme Volvo Ocean Race bagaj paspası Özel Volvo Ocean Race dekoratif kaplama Kapı panellerinde özel dikişler Volvo Ocean Race kapı eşiği kaplamaları Krom cam çerçeveleri Sensus ekranında açılışta özel amblem

22 V40 cross country İÇ BÖLÜMÜ KENDİNE ÖZEL HALE GETİR Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 20 Dışarıda: çamur, yağmur, rüzgar İçeride: tam bir şıklık

23 Volvo V40 Cross Country içinde yaşayacağın maceralar kadar sana özel olmalı. Ergonomik koltuklarımız her zaman Volvo nun güçlü yönü olmuştur; zorlu yollarda en uzun yolculuklardan sonra bile kendini zinde hissetmeni sağlayacak kadar destekleyici. V40 Cross Country de otomobilinin sportif havasını gerçekten güçlendiren çeşitli iki renkli tasarımlardan birini seçebiliyorsun. İskandinav iç tasarımında ışığın doğru ayarlanması çok önemli ve aynı şey otomobillerimiz için de geçerli; karanlık bastıktan sonra yedi farklı seçenekten istediğiniz iç ortamı seçebilmene olanak tanıyan Tiyatro Aydınlatmasını sunuyoruz. Gündüzleri, sabit panoramik cam tavanımız sana ve yolcularına otomobilinin içinde harika bir ışık ve ferahlık duygusu sağlıyor. En güneşli günlerde bile konforu korumak için, renkli cam kızıltötesi ışınları azaltıyor. Fazla güneş ışığı varsa, bir düğmeye basarak kayar perdeyi kapatabilirsin. Aydınlatmalı vites kolumuz ve çerçevesiz iç aynamız, her kul landığında bunun harika bir şekilde tasarlanmış bir otomobil olduğunu hatırlatan iç bölümü tamamlıyor. DAHA FAZLA BILGI IÇIN VOLVOCARS.COM.TR

24 Deri, S100 Kömür, Kömür iç bölüm Deri, S10N Kömür/Fındık Kahverengisi, Kömür iç bölüm Deri, S10F Kömür/Parlak Bej, Kömür iç bölüm Modern Ahşap Copper Dawn Center Court Parlak Grafit alüminyum

25 V40 cross country DÖŞEMELER Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 23 Deri, S136 Espresso Kahverengi, Parlak Bej iç bölüm Deri, S13F Espresso Kahverengi/ Parlak Bej, Parlak Bej iç bölüm Deri, S130 Parlak Bej, Parlak Bej iç bölüm ÇEŞITLI IÇ TASARIM SEÇENEKLERI SUNULAN BÜTÜN TASARIMLARI SITEMIZDE GÖREBILIRSIN. VOLVOCARS.COM.TR

26 Alecto, 7.5x19 inç, Parlak Siyah/Mat Saf Bakır ayrıntılar

27 V40 cross country ALÜMİNYUM JANTLAR Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 25 Alecto, 7.5x19 inç Parlak Siyah/Mat Gümüş ayrıntılar Alecto, 7.5x19 inç Parlak Siyah/Mat Siyah ayrıntılar Alecto, 7.5x19 inç Açık Gri/Mat Saf Bakır ayrıntılar Alecto, 7.5x19 inç Açık Gri/Mat Gümüş ayrıntılar Damara, 7.5x19 inç Elmas Kesim/Gri Mefitis, 7.5x18 inç Elmas Kesim/Mat Tech Siyah Mefitis, 7.5x18 inç Açık Gri Larenta, 7x17 inç Parlak Tech Siyah Larenta, 7x17 inç Gümüş Geminus, 7x16 inç Gümüş Taş

28

29 V40 cross country AKSESUARLAR Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 27 V40 CROSS COUNTRY Yİ HAYATINA UYUMLU HALE GETİR. Yeni bir Volvo satın almanın en zevkli bölümü otomobiline kendi damganı vurmaktır. Kendi zevkini yansıtan ve kendi yaşam biçimine uygun aksesuarları seçerek V40 Cross Country ni istediğin gibi şekillendirebilirsin. Dış tasarım aksesuarları. Bu otomobil yan koruma levhalarına, arka dekoratif kaplamaya, çift egzoz çıkışlı arka koruma levhasına ve kayak tutucuyu içeren tavan yükü taşıyıcılarına sahip. 7.5x19 inç Alecto alaşım jantlar da Parlak Siyah/Mat Siyah kaplamalı, Parlak Siyah,/Mat Raw Bakır kaplamalı, Parlak Siyah/Mat Gümüş kaplamalı, Açık Gri/Mat Gümüş kaplamalı ya da Açık Gri/ Mat Raw Bakır kaplamalı olarak sunuluyor. DAHA FAZLA AKSESUAR IÇIN SITEMIZI ZIYARET EDEBILIRSIN. ACCESSORIES.VOLVOCARS.COM

30

31 V40 cross country AKSESUARLAR Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 29 Dekoratif kaplama, arka. Bu şık ve sağlam bir şekilde üretilmiş, lastik şeritlere sahip gümüş renkli kaplamalar sadece Volvo ndaki diğer Dış Tasarım Kiti ayrıntılarını tamamlamakla kalmıyor, aynı zamanda yükleme ve boşaltma sırasında arka tamponu koruyor. Tavan yükü taşıyıcıları. Doğrudan rayların üzerine takılan bu aerodinamik tasarımlı alüminyum yük taşıyıcıları kolay kullanılan bir tavan yükü taşıma sistemi sunuyor. Bir kayak taşıyıcısı ya da başka bir Volvo yük taşıma aksesuarı ekleyip yola çıkabilirsin. Dönüştürülebilir çocuk koltuğu (9-25 kg). Bu gelişmiş, esnek arkaya dönük çocuk koltuğu 9 aylıktan altı yaşına kadar çocuklara uygun. Otomobilin emniyet kemeri kullanılarak takılıyor ve konfor ile güvenliği en üst düzeye çıkarmaya yardım etmek için kolayca ayarlanıyor. Bagaj bölümü ızgarası. Bu çelik yük bölümü ızgarası sert bir frenlemede otomobildeki insanları bagajda serbest duran ve tehlikeli olabilecek eşyalara karşı koruyor. Kir örtüsü, bagaj bölümü. Bu dayanıklı vinil örtü bagaj bölümünü kaplayarak kir ve suya karşı koruyor. Örtünün koltuk arkalığı kısmı da bölünmüş olduğu için arka koltuk arkalıklarının ayrı ayrı yatırılmasına olanak tanıyor. Dış tasarım aksesuarları. Bu otomobilde yan koruma levhaları, çift egzoz çıkışlı arka koruma levhası, dekoratif arka kaplama, tavan yükü taşıyıcıları ve Space Design tavan kutusu bulunuyor. 7.5x19 inç, Parlak Siyah/Mat Raw Bakır kaplamalı Alecto alaşım jantlar. VOLVO CAR LIFESTYLE COLLECTION DİĞER YAŞAM TARZI AKSESUARLARINI AŞAĞIDA GÖREBİLİRSİN. VOLVOCARS.COM/COLLECTION

32 OTOMOBİL SAHİBİ OLMANIN KEYİFLİ YOLU.

33 V40 cross country VOLVO DENEYİMİ Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 31 Sen mutlu olduğunda biz de mutlu oluruz. Bir Volvo satın aldığında, otomobil sahibi olmanın en kolay yolunu seçmiş olursun. Finansman, sigorta, servis hizmetleri, lastik değişimi, temizlik, yani araç sahibi olmanın ilgi çekmeyen tüm yönlerini daha kolay, daha hızlı ve daha iyi hale getirmeye çalışıyoruz. İşte bu nedenle Volvo yetkili satıcın her zaman snden ilham alarak tasarlanmış hizmetler sunacak ve mümkün olduğunca keyifli bir otomobil sahipliği sağlayacak. Bununla da kalmıyor. Sizden İlham Alınarak Tasarlandı felsefesini otomobiline servis ve onarım hizmeti verirken de uyguluyoruz. Birçok yetkili serviste bütün süreci baştan sona takip edecek bir Kişisel Servis Yetkilisine sahip olacaksın; otomobilin için randevu almaktan iş bittikten sonra teslimine kadar. SATIN ALMA VE KULLANIM Volvo OtoGaranti Volvo OtoFinans Volvo OtoKasko SERVİS VE BAKIM Volvo Servis 2.0 Yazılım Güncellemeleri Kişisel Servis Yetkilisi Volvo Profesyonel Araç Bakımı Lastik hizmetleri İHTİYAÇ DURUMUNDA Volvo OtoLine Yol Yardımı Onarımlar Volvo Cam Hizmeti Volvo Mini Onarım Klima Bakım Hizmeti MY VOLVO My Volvo, otomobil sahipliğini mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve ödüllendirmek için tasarlanmış kişisel bir web sitesidir. Sana şunları sağlıyor; Otomobil sahipliğin hakkında net bir görünüm Kişiye özel teklifler İlgili haberler ve güncellemeler Volvo yetkili servisine direk erişim Online servis randevusu Otomobilinin kullanımı ve bakımıyla ilgili kullanışlı bilgiler Volvo dünyasından ilgi çekici yazılar ve videolar CONNECTED SERVİS RANDEVUSU Otomobili servise götürmeyi unuttun. Volvo n bunu senin için hatırlıyor. Başka hiçbir otomobil işini bu kadar kolaylaştırmıyor. Sensus Connect ile sunulan Connected Servis Randevusu ile servise gitmen gerektiğinde Volvo n sana hatırlatıyor. Servise gitme zamanı geldiğinde de Volvo n uydulu navigasyon sistemini kullanarak sana kılavuzluk ediyor, senin bir şey yapmanıza gerek yok. Volvo n bize de neye ihtiyacı olduğunu söylediği için, buraya geldiğinde tam olarak gereken bakımın yapılmasını sağlayabiliyoruz. Tabii ki istersen randevularını kendin de ayarlayabilirsin. Bunu otomobildeyken ya da My Volvo nu kullanarak online yapabilirsin; My Volvo otomobil sahipliğin hakkındaki her şeyi mümkün olduğunca kolaylaştırmak ve ödüllendirmek için tasarlanmış kişisel web siten. DAHA FAZLA BILGI IÇIN VOLVOCARS.COM.TR

34 T5 AWD T4 Motor tipi: Şanzıman: 2.0L sıralı 4 silindirli benzinli turbo Sekiz vitesli Geartronic 1.6 litre sıralı 4 silindirli 1540benzinli turbo Altı vitesli Powershift Yakıt tüketimi, litre/100 km, ortalama, düz.: / CO 2 gr/km, düz.: / Maks. güç, hp, d/d: 180 (245) Maks. tork, Nm, d/d: 350/ / Hızlanma, km/s, sn., düz/otom.: / Son hız, km/s, düz.: / Yakıt deposu, litre: Çevre sınıflandırması: Euro 6 Euro 5 Popraw osiągi swojego V40 Cross Country za pomocą pakietu Polestar. To specjalne oprogramowanie opracowane przez naszego partnera rajdowego firmę Polestar. Korzystamy z jej pomocy i doświadczenia by stale poprawiać osiągi i wydajność naszych silników. DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN: POLESTAR.COM

35 V40 cross country 1458 BİLGİLER Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr D2 Motor tipi: 1.6 litre sıralı 4 silindirli common-rail turbodizel Şanzıman: Altı vitesli manuel ya da altı vitesli Powershift Yakıt tüketimi, litre/100 km, ortalama, düz/otom.: 3.8/4.1 CO 2 gr/km, düz/otom.: 99/108 Maks. güç, hp, d/d: Maks. tork, Nm, d/d: 270/ Hızlanma, km/s, sn., düz/otom.: 11.9/12.1 Son hız, km/s, düz/otom.: 185/190 Yakıt deposu, litre: 52 Çevre sınıflandırması: Euro 5 Bütün teknik bilgiler değişiklik gösterebilir. En son bilgiler için lütfen Volvo yetkili satıcısına başvurun. Lütfen dikkat: Bu broşürdeki bilgilerin bazıları, ürün özelliklerinde baskıdan sonradan olabilecek değişiklikler nedeniyle doğru olmayabilir. Açıklanan ya da gösterilen bazı donanımlar şu anda ek ücret karşılığında sunuluyor olabilir. Sipariş etmeden önce lütfen en son bilgiler için Volvo yetkili satıcınıza başvurun. Üretici firma herhangi bir zamanda ve önceden haber vermeksizin, fiyatlarda, renklerde, malzemelerde, özelliklerde ve modellerde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

36 614 Buz Beyazı 707 Inscription Kristal Beyazı (Parıltılı metalik, ışığa ve bakış açısına bağlı olarak beyazdan parlak sıcak sarı/beyaz renge değişiyor) (Volvo Ocean Race Edition da da sunuluyor) 477 Inscription Parlak Gümüş Gri metalik (Parıltılı metalik, ışığa ve bakış açısına bağlı olarak gümüşten maviye değişiyor) 713 Power Mavi metalik 019 Siyah 452 Siyah Safir metalik (Ayrıca Volvo Ocean Race Edition da da sunuluyor) 702 Flamenko Kırmızı metalik 612 Kırmızı

37 V40 cross country RENKLER Daha fazla bilgi için volvocars.com.tr 711 Bright Silver metallic (Ayrıca Volvo Ocean Race Edition da da sunuluyor) 710 Misty Blue metallic 706 Okyanus Mavisi II metalik (Sadece Volvo Ocean Race Edition da sunuluyor) 498 Hazar Mavisi metalik 714 Osmiyum Gri metalik 708 Raw Bakır Kahve metalik DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN VOLVOCARS.COM.TR Lütfen dikkat: Basılı malzemede renklerin aynen gösterilmesi mümkün değildir. Lütfen Volvo yetkili satıcınızdan örnek göstermesini isteyiniz.

38 VOLVOCARS.COM.TR

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. CROSS COUNTRY BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha

Detaylı

volvo V40 Cross Country

volvo V40 Cross Country volvo V40 Cross Country MERHABA YENİ OTOMOBİLİN SENIN MACERAN SENSUS SAYFA 01 SAYFA 04 SAYFA 08 SAYFA 10 INTELLISAFE DRIVE-E KENDİNİ İFADE ET VOLVO OCEAN RACE SAYFA 12 SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA 18 İÇ BÖLÜMÜ

Detaylı

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR MERHABA YENİ OTOMOBİLİN OTOMOBİLİNİN İÇİNDE SENSUS SAYFA 01 SAYFA 04 SAYFA 08 SAYFA 12 INTELLISAFE DRIVE-E R-DESIGN VOLVO OCEAN RACE SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA 18 SAYFA 20

Detaylı

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR

N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR N 2 KASIM 2014 VOLVOCARS.COM.TR MERHABA YENİ OTOMOBİLİNİZ SAYFA 01 SAYFA 04 OTOMOBİLİNİZİN İÇİNDE ŞASI VE KULLANIM SAYFA 10 SAYFA 08 SENSUS INTELLISAFE DRIVE-E INSCRIPTION SAYFA 12 SAYFA 14 SAYFA 16 SAYFA

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da

Detaylı

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir

Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan farklılıklar olabilir Broşürde yer alan görseller ile pazara sunulan araçlar arasında donanımsal ve görsel açıdan

Detaylı

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş.

Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Corolla Sizi olmak istediğiniz yere götüren sürüş. Motor Güç Yakıt tüketimi* CO 2 emisyonları* Hızlanma Bulunduğu modeller 1.33 litre benzinli 99 PS 5.6 l/100 km 129 g/km 12.6 saniye Life Dual VVT-i 6/MT

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Kasım 2016 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S BVM5 Manuel BVM5 Manuel BVM5 Manuel

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 Tam Otomatik LIVE, FEEL LIVE,

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. S80 BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 TEKNİK ÖZELLİKLER Ağustos 2017 MODELLER 1.2 PureTech 82 HP 1.6 BlueHDi 75 HP S&S 1.6 BlueHDi 100 HP S&S 1.6 VTi 115 HP EAT6 BVM5 Manuel BVM5

Detaylı

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. XC70 BİZ VOLVO YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. S60 BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

Ürünlerdeki değişiklikler nedeniyle bu pdf'teki bazı bilgiler doğru olmayabilir...

Ürünlerdeki değişiklikler nedeniyle bu pdf'teki bazı bilgiler doğru olmayabilir... Oluşturduğunuz PDF VOLVO XC90 Dış Tasarım Renk Jantlar 614 Buz Beyaz Opak Alaşım 19 inç + 235/55 ''Momentum'' İç Tasarım Kaplama Vites kolu Direksiyon simidi Döşeme Çapraz Fırçalanmış Alüminyum dekor kaplamalar

Detaylı

Vito Tourer Donanım Özellikleri

Vito Tourer Donanım Özellikleri Pro 114 / 116 114 ABS (Kilitlenmeyi Önleyici Fren Sistemi) ASR (Antipatinaj Sistemi) BAS (Frenleme Kuvveti Yardım Sistemi) 9. Nesil adaptive ESP (Yüke Duyarlı Elektronik Dengeleme Programı) EBD (Elektronik

Detaylı

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ

YANA OTOMOBILIN TARIHINI YAZAN BIRKA MARKA ARAS NDA YER AL YORUZ RENAULT FLUENCE NEDEN RENAULT? 2 2 FLUENCE AYRINTILAR RENAULT FLUENCE KUSURSUZ AYRINTILAR KONFORLU KONFORU ARTTIRAN DONANIMLAR FAYDALI Renault eco 2 2 2 ALANI 18 > 19 Önde oturan her yolcunun kendisine

Detaylı

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. XC60 BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan

Renault Grand Scenic Toyota Verso. Renault Megan Renault Grand Scenic Toyota Verso Renault Megan Ford C MAX diesle tekna Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 sport tourer Titanyum (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 52.350,00 TL 49.000,00

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK DONANIM BİLGİLERİ CRUZE HATCHBACK 2012 EMİSYON SINIFI ŞANZIMAN MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK YAKIT TIPI Sport AT Sport Plus AT Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön yolcu

Detaylı

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR.

BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. V60 BİZ VOLVO'YUZ. BİZİM İÇİN ÖNCE İNSAN GELİR. MERHABA 1 Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her zaman o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu

Yenilenen Corolla Teknik ve Donanım Tablosu Teknik özellikler 1.33 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort 1.6 VVT-i Comfort Extra 1.6 VVT-i Elegant Düz Vites Düz Vites Düz Vites Otomatik Vites Düz Vites Otomatik Vites ÖLÇÜLER Boy x En x Yükseklik mm 4545

Detaylı

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport

DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport Yakıt tüketim değerleri, ideal şartlarda ölçülmüş minimum tüketim değerleridir. Kullanım koşulları ve çevresel şartlara göre farklılık gösterebilir. DS5 1.6 e-hdi 115HP BMP6 DSport TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS

SIMPLY CLEVER. ŠkodaFabia RS. Fabia RS SIMPLY CLEVER ŠkodaFabia RS Fabia RS Fabia RS, güvenli viraj geçişlerine imkan tanıyan döner modüllü halojen projektör farlara sahiptir. RS logolu ön ızgara dostça bir görünüm verirken, sağlam ön tamponu

Detaylı

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ

YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ YENİ CITROËN BERLINGO COMBİ 2 MODERN ETKİLEYİCİ TASARIM YENİ CITROËN BERLINGO, etkileyici tasarımını yenilenen ön tasarımıyla pekiştiriyor. Keskin hatlı yeni tampon, daha alçak ve genişletilmiş radyatör

Detaylı

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ

YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YENİ CRAFTER PREMIUM SEÇKİN KONUKLARIN SEÇİMİ YOLCULARINIZ ÖZELSE, ARACINIZ DA ÖZEL OLMALI. Benzersiz özellikleriyle özel yolcu taşımacılığı için tasarlanan, herkesin ilk tercihi olacak. TÜM ÖZEL İHTİYAÇLAR

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN DONANIM BİLGİLERİ CRUZE SEDAN 2012 EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK ŞANZIMAN Sport Sport Plus Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir Arka Koltuklar 4 yönlü ayarlanır ön

Detaylı

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR

YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER VE DONANIMLAR YENİ CITROËN C3 AIRCROSS KOMPAKT SUV TEKNİK ÖZELLİKLER MODELLER MOTOR 1.2 Puretech 110hp S&S 1.6 BlueHDi 100 HP EAT6 Tam Otomatik BVM5

Detaylı

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT

DS3 1.6 e-hdi 92 HP DStyle M/T STT S3 1.6 e-hi 92 HP Style M/T STT TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 92 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 230 / 1750 Uzunluk - Genişlik (mm) 3948-1715 Yükseklik -

Detaylı

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK)

YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) YENİ CITROËN C4 PICASSO INTENSIVE 1.6 e-hdi 115 HP ETG6 (5 KİŞİLİK) TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 115 / 3.600 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 270 / 1.750 Uzunluk

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Fiyat Listesi Temmuz 17

Fiyat Listesi Temmuz 17 Fiyat Listesi Temmuz 17 Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve

Detaylı

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5

YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 YENİ C3 1.4 HDi 70HP COLLECTION EURO 5 TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1398 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 70 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160 / 2000 Uzunluk - Genişlik (mm) 3941-1728 Yükseklik

Detaylı

Trend donanım seviyesine ek olarak

Trend donanım seviyesine ek olarak Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü kapı Yukarı açılır camlı bagaj kapısı Sürücü ve ön yolcu hava yastığı Yol bilgisayarı Tek dokunuşla

Detaylı

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi

Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Suzuki SX4 S-Cross ta geniş motor yelpazesi SUZUKI SX4 Suzuki yeni nesil 4x4 teknolojisi Allgrip ile değişken yol koşullarına mükemmel uyum Orta konsolda yer alan bir ayar düğmesiyle kolayca 4 farklı sürüş modu arasında seçim yapabilirsiniz. Allgrip

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T

YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T YENİ C-ELYSÉE 1.2 VTi 72 HP ATTRACTION M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak) 72/5500 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 110/3000 Uzunluk - Genişlik (mm) 4427-1748 Yükseklik

Detaylı

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA

ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını sizin için açmaya hazır. 100 kilometrede 4,3 litre yakıt tüketimiyle* sınıfının

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP EXECUTIVE BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17

Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Ticari Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Tourneo Courier Trend Elektrikli ve ısıtmalı yan aynalar Gövde rengi ön tampon Ford kolay yakıt sistemi Sol ve sağ sürgülü

Detaylı

Opel Insignia 1.6 T Cosmo

Opel Insignia 1.6 T Cosmo İlan no: 287222 Opel Insignia 1.6 T Cosmo Sahibinden Opel İnsignia Cosmo, 43.670 km'de, 2009 Model, Gerçek 5 kapı 58.000 TL İlan tarihi: 25 Nisan 2016 İlan detayları İlan detayları İl Afyonkarahisar

Detaylı

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX...

Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Yaratıcı ruhun eşsiz ürünü FORD B-MAX... Ford B-MAX 2010 yılında Cenevre fuarında konsept araç olarak ilk kez tanıtıldığında eşsiz tasarımı sayesinde büyük hayranlık uyandırmış ve tüm otomobilseverlerin

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP

YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP YENİ BERLINGO PANELVAN X 1.6 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1560 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 185 / 1500 Maksimum hız (km/s) 162 0-100 km/s hızlanma

Detaylı

MICRA BROSUR 22x15.indd :21

MICRA BROSUR 22x15.indd :21 MICRA BROSUR 22x15.indd 1 10.02.2012 11:21 MICRA BROSUR 22x15.indd 2 10.02.2012 11:21 ŞEHRİN ANAHTARI: NISSAN MICRA Sıradışı tasarım anlayışıyla bir moda ikonu haline gelen Nissan Micra, şehrin tüm kapılarını

Detaylı

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN

ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN ÖZGÜRLÜĞÜN TADINI ÇIKARIN Performansı ve konforuyla pick-up standartlarını üst çizgiye taşıyan L200, hem iş hayatınızda hem de sevdiklerinizle çıkacağınız yolculuklarda rahatlık ve özgürlük sunuyor. Bazı

Detaylı

MINI Cooper S 1.6 175 HP

MINI Cooper S 1.6 175 HP MINI Cooper S 1.6 175 HP Sahibinden SAHİBİNDEN HATASIZ KAZASIZ F1 SANZIMAN İlan no: 236189 57.000 TL İlan tarihi: 28 Mayıs 2015 İlan detayları İlan detayları İl Antalya, Konyaaltı Model yılı Ocak 2008

Detaylı

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA

CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA CITROËN C5 1.6 THP 156 HP CONFORT BVA TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1.598 Maksimum güç (Hp.din/dev. dak.) 156 / 6.000 Maksimum tork (Nm/dev. dak.) 240 / 1.400-4.000 Uzunluk - genişlik (mm) 4.779-1.860

Detaylı

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler.

Teknik özellikler. Corolla 1.6 Advance Multidrive S. Toyota kodu 28LezU9. Model. İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler. Toyota kodu 28LezU9 Corolla 1.6 Advance Multidrive S Model Corolla 1.6 Advance Multidrive S İç mekan renklendirme İnci Beyazı (070) Döşemeler Bej Kumaş (FD01) Teknik özellikler Yakıt Tüketimi ve Emisyon

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

OPEL Astra Classic ][][

OPEL Astra Classic ][][ OPEL Astra Classic ][][ Astra Classic ][][ nin sunduğu keyif sınırsız. Yüksek standartları ve üstün özellikleri ile son derece etkileyici bir otomobil. Astra Classic ][][! Çarpıcı bir görünüm, üstün bir

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra CLASSIC III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Elektronik Stabilite

Detaylı

Fiyat Listesi Ocak 17

Fiyat Listesi Ocak 17 Fiyat Listesi Ocak 17 Yüksek Donanım Özellikleri ile Gelen Eşsiz Konfor Style Titanium Style donanım seviyesine ek olarak 16" aluminyum jantlar 17" Aluminyum jantlar Ön sis farları Elektrikli katlanır

Detaylı

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso

Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Nissan Qashqai Renault Grand Scenic Toyota Verso Ford C MAX ecoboss Ford C MAX diesle tekna Markalar Privilege Premium Mitsubishi ASX 2 (Glassroof+NC) Anahtar teslim fiyatları 51.900,00 TL 51.350,00 TL

Detaylı

Yeni Amarok Aventura

Yeni Amarok Aventura Yeni Amarok Aventura Her koşula karşı tam donanımlı. Şehirde macerayı sevenler Yeni Amarok Aventura yı çok sevecek. Şehrin en sakin semtinde bile heyecan, Yeni Amarok Aventura nın peşinden gelir. Hissettirdiği

Detaylı

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor.

Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Amarok Canyon Tekdüzeliğe son. Her detayda yeni bir keşif sizi bekliyor. Heyecanı içine bindiğiniz anda yaşayacağınız Yeni Amarok Canyon, iç mekandan başlayan özel bir tasarıma sahip. Vites topuzundan

Detaylı

Trend X Style Titanium

Trend X Style Titanium Trend X Style Titanium Trend X donanım seviyesine ek olarak Style donanımına ek olarak Gövde rengi kapı kolları ve yan aynalar Gecikmeli sönen ön farlar Manüel 4 yönlü sürücü ve ön yolcu koltuğu Elektrikli,

Detaylı

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1

Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 İlan no: 218701 Mercedes Viano 2.2 CDI V336 Ambiente Activity Orta 5+1 Sahibinden Mercedes - Benz Viano 2.2 CDI Ambiente Activity Orta 2012 155.000 TL İlan tarihi: 17 Ağustos 2015 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium

Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend Titanium Grand C-MAX Titanium Trend donanım seviyesine ek olarak Titanium donanım seviyesine ek olarak 16" Alaşım jantlar Krom barlı ön üst ızgara Kayar arka kapılar Gövde rengi yan aynalar ve kapı

Detaylı

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive

Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive İlan no: 209121 Renault Latitude 1.5 dci 110 HP Euro 5 Executive Sahibinden 2012 MAYIS TRAFİĞE ÇIKIŞLI RENAULT LATİTUDE 58.500 TL İlan tarihi: 12 Ekim 2014 İlan detayları İlan detayları İl İstanbul, Beylikdüzü,

Detaylı

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive

Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive İlan no: 322902 Alfa Romeo Giulietta 1.6 JTD Distinctive Sahibinden 2015 Model 1,6 JTD Distincsive, HASARSIZ Servis Bakımlı 66.000 TL İlan tarihi: 23 Eylül 2016 İlan detayları İlan detayları İl Model yılı

Detaylı

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN.

YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. YENİ NISSAN X-TRAIL SENİN HAYALLERİN, SENİN YOLUN. Yeni Nissan X-TRAIL ile hayalindeki yolculuğa çıkmaya hazır mısın? Çünkü sen hazırsan onun yolu, senin

Detaylı

Peugeot HDi Premium Otomatik

Peugeot HDi Premium Otomatik Peugeot 308 1.6 HDi Premium Otomatik İlan no: 322237 İlan detayları Sahibinden 47.500 TL 12 Oca 2017 47.500 TL 18 Eyl 2016 52.500 TL ÖZEL ÜRETİM TÜRKİYEDE TEK DİYENLER BİDAHA DÜŞÜNSÜN KAZASIZ İlan tarihi:

Detaylı

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline

Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline İlan no: 209679 Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 HP Sportline Sahibinden Kiralık Scirocco - SİYAH - Günlük : 149 TL Haftalık : 148 TL Aylık : 147 TL BEYAZ - GRİ - UYGUN FİYAT GARANTİ İlan tarihi: 17 Ekim

Detaylı

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR

CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR CITROËN NEMO CıTROËN NEMO COMBI PLUs MODERN ÇİZGİLERİYLE DİKKAT ÇEKİYOR Citroën Nemo Combi Plus, Nemo Combi nin üstün özelliklerine bir de üçüncü sırada cam, yukarı açılır arka kapı ve yan hava yastıkları

Detaylı

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN!

DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! DAHA DİNAMİK BİR HAYAT TARZI İÇİN! LÜKÜN ZEVKİNİ ÜRÜN! Bagaj alanı, ihtiyaca göre koltuklar değişik konumlarda yatırılarak optimum seviyede kullanılır. GENİŞ İÇ HACİM Rodius un ön ve arka bölümünün havalandırması

Detaylı

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP

NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP NEMO COMBI X 1.3 HDi 75 HP TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1248 Maksimum güç (Hp.din/dev.dak.) 75 / 4000 Maksimum tork (Nm/dev.dak.) 190 / 1750 Vites kutusu 5 ileri düz vites Uzunluk - Genişlik (mm)

Detaylı

BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ.

BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ. BİZ VOLVO OTOMOBİLİZ. Bizim için önce insan gelir. Biz İsveçliyiz. İskandinav tasarımcılar her za-man o nesneyi kullanacak insanla başlar ve şunu sorar, Bu kişinin hayatını daha iyi, daha kolay ya da daha

Detaylı

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı.

İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. YENİ FORD FIESTA İlgi odağı olacak şekilde tasarlandı. Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen Yeni Fiesta aynı zamanda segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor. SYNC Yeni Fiesta da

Detaylı

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE

C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE C4 CACTUS 1.2 e-vti PURETECH 82 HP ETG5 S&S SHINE TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1199 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 82/5750 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 116/2750 Uzunluk - Genişlik (mm) 4157-1729

Detaylı

YENİ. & V40 Cross Country

YENİ. & V40 Cross Country YENİ & V40 Cross Country İNSANLAR İÇİN YENİLİK İsveç Üretimi Volvo Cars ta hayatınızı daha iyi hale getirmek için sürekli olarak yenilikler yapıyoruz. Her otomobil, her teknoloji ve her tasarım net bir

Detaylı

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG

Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG İlan no: 302363 Seat Leon 1.6 lt TDI CR 105 hp Style DSG Sahibinden Garantisi Devam eden, SEAT LEON 1.6 TDI 105 HP DSG S&S, 2013 64.000 TL İlan tarihi: 9 Haziran 2016 İlan detayları İlan detayları İl Adana,

Detaylı

KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI NISSAN MICRA.

KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI NISSAN MICRA. NISSAN MICRA KARŞINIZDA ŞEHRIN VAZGEÇILMEZI NISSAN MICRA. O artık daha göz alıcı ve daha teknolojik. Stil sahibi arka spoyleri, sportif ön ızgarası ve benzersiz tasarımıyla Nissan Micra, keyif kaynağınız

Detaylı

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER

P - O nıssan MıCRa ECO-POWER nıssan MICRA 2 ŞEHRİN ANAHTARI SİZİN OLSUN! NISSAN MICRA, EŞSİZ TASARIMI VE YENİLİKÇİ TEKNOLOJİSİYLE ARADIĞINIZ ŞEHİR OTOMOBİLİ Her yere rahatça park etmenizi sağlayan kompakt boyutu, kesintisiz sürüş

Detaylı

Opel Astra Classic III

Opel Astra Classic III Opel Astra Classic III Beklentilerinizi yükseltin opel astra classic III. Dinamik tasarım, kaliteli mühendislik ve üstün konfor standartlarının birbiriyle eşsiz uyumunu keşfedin. Electronik Stabilite

Detaylı

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance

Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Opel Insignia 1.6 180 HP Edition Elegance Sahibinden 35.000 km'de 2011 İlan no: 242285 İlan detayları 53.500 TL 28 Ağu 2015 53.500 TL 03 Ağu 2015 56.000 TL model Insignia 1.6T Edition Elegance İlan

Detaylı

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON

DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON 2012 DONANIM BİLGİLERİ CRUZE STATION WAGON EMİSYON SINIFI CO2 EMISYONU YAKIT TIPI MAKSIMUM GÜÇ (PS) TORK 134 g/km Benzin 140PS/103kW@6000rpm 200Nm@1850rpm DONANIM Sürüş Konforu 60/40 Oranında Katlanabilir

Detaylı

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic

Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic İlan no: 332195 Audi Q7 3.0 TDI quattro tiptronic Sahibinden S-LİNE 2012 YENİ- GÖRÜNÜM-BOSE OTM BAGAJ-7 KİŞİLİK HASAR KAYI 118.900 TL İlan tarihi: 7 Aralık 2016 İlan detayları İlan detayları İl Gaziantep,

Detaylı

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T

DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T DS4 1.6 VTi 120HP DStyle M/T TEKNİK ÖZELLİKLER Silindir hacmi (cc) 1598 Maksimum güç ( Hp.din/ dev.dak) 120/6000 Maksimum tork (Nm/dev.dak) 160/4250 Uzunluk - Genişlik (mm) 4275-1810 Yükseklik - Dingil

Detaylı

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN!

İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! İŞİNİZİ ZİRVEYE ÇIKARIN! DFSK Mini Maxi Güçlü Motor Mini Maxi'nin DK1506 motoru, Dual VVT teknolojisi ile orta, düşük ve yüksek devirlerde mükemmel bir tork çıkışı sağlayarak güçlü

Detaylı

Volvo V40 V40 T-4 Aut.

Volvo V40 V40 T-4 Aut. Volvo V40 V40 T-4 Aut. İlan no: 407956 İlan detayları Sahibinden 110.000 TL 18 Haz 2017 110.000 TL 18 Haz 2017 11.000 TL SAHİBİNDEN SIFIR AYARINDA VOLVO V40 CC T3 İlan tarihi: 18 Haziran 2017 İlan detayları

Detaylı

Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut.

Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut. İlan no: 405496 Kia Sorento 2.5 CRDi EX Premium Aut. Sahibinden MEMURDAN TEMİZ KAZASIZ 4X4 KIA SORENTO JEEP (FİYAT DÜŞTÜ!) 41.000 TL İlan tarihi: 19 Mayıs 2017 İlan detayları İlan detayları İl Tekirdağ,

Detaylı

Opel Astra Sedan ı keşfedin...

Opel Astra Sedan ı keşfedin... Opel Astra Sedan Opel Astra Sedan ı keşfedin... Opel Astra nın tüm dinamik özelliklerinin zarif 4 kapılı bir Sedan da birleştiğini düşünün. Üstelik 60 : 40 katlanabilir arka koltukları ve geniş 490 litrelik

Detaylı

Kompakt bir sedanda aradığınız her şey Attrage da. Yüksek yakıt ekonomisinden manevra kabiliyetine kadar Attrage tüm beklentilerinizi karşılıyor.

Kompakt bir sedanda aradığınız her şey Attrage da. Yüksek yakıt ekonomisinden manevra kabiliyetine kadar Attrage tüm beklentilerinizi karşılıyor. Kompakt bir sedanda aradığınız her şey Attrage da. Yüksek yakıt ekonomisinden manevra kabiliyetine kadar Attrage tüm beklentilerinizi karşılıyor. Attrage bununla da kalmıyor; geniş iç hacmi ve konfor sunan

Detaylı

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI

EKİM AYI FİYATLARI 2015 MODEL YILI TAVSİYE EDİLEN LİSTE SATIŞ FİYATI EKİM AYI FİYATLARI Yeni 208 LİSTE SATIŞ OTOMATİK VİTES Benzin 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp 46.950 TL 46.950 TL 43.500 TL 208 ACCESS 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik 208 1.2 PureTech 82 hp ETG5 Otomatik

Detaylı

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium

Tasarladığınız GLK-Serisi: GLK 350 CDI 4MATIC Premium Örnek resim Örnek resim Özet Motor GLK 350 CDI 4MATIC Premium Renk Siyah Jantlar 19 inç, 5 üçlü kollu hafif alaşım jantlar Döşeme Siyah DINAMICA kumaş / ARTICO suni deri Süslemeler Alüminyum Süslemeler

Detaylı

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.

PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ TAVSİYE EDİLEN ANAHTAR TESLİM LİSTE SATIŞ FİYATI. 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34. PEUGEOT EYLÜL 2013 FİYAT LİSTESİ 107 107 TRENDY 1.0 2Tronic 68 hp 34.450 TL 34.450 TL 208 GTi 208 GTi 1.6 THP 200 hp 59.900 TL 59.900 TL 208 208 ACCESS 1.0 VTi 68 hp 30.900 TL 30.900 TL 208 ACCESS 1.2

Detaylı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı

Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Ford Focus 1.6 TDCi 109 HP Titanium 4 Kapı Sahibinden Ford Focus 1.6 TDCi 115 İlan no: 186963 İlan detayları 72.000 TL 17 Şub 2014 72.000 TL 15 Şub 2014 75.000 TL HP Titanium 4 Kapı (2013) İlan tarihi:

Detaylı

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT

Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Toyota Corolla Sedan 1.6 Elegant MMT Sahibinden Öğretmenden 1.6 toyota elegant lpg li ve otomatik İlan no: 249819 40.500 TL İlan tarihi: 7 Kasım 2015 İlan detayları İlan detayları İl Ankara, Polatlı, Çarşı,

Detaylı

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ

FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ FIAT 500 - DONANIM ÖZELLİKLERİ TAARIM VE TİL POP LOUNGE Gövde rengi tamponlar Krom dış kapı kolları Deri direksiyon simidi BMP Elektrik ayarlı buğu çözücülü gövde rengi dış dikiz aynaları ve dış sıcaklık

Detaylı

SEAT MY12 OPSİYONEL EKİPMAN TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ. Metalik Renkler O 715. 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615

SEAT MY12 OPSİYONEL EKİPMAN TAVSİYE EDİLEN FİYAT LİSTESİ. Metalik Renkler O 715. 17 Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615 YENİ IBIZA SC FR Metalik Renkler O 715 17" Alüminyum Alaşımlı Jantlar 215/45 (Tagus) O 615 Bluetooth + 2 Hoparlör O 1.125 Arka orta koltuk kafalığı O 155 Navigasyon Ön Hazırlığı O 155 Kış Paketi: Isıtmalı

Detaylı

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites

Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites İlan no: 207935 Volvo XC 60 2.0 D3 163 HP R-design Otomatik Vites Sahibinden DOKTORDAN ÇOK TEMİZ VOLVO XC60 R DESIGN OCEAN RACE ÖZEL ÜRET 140.000 TL İlan tarihi: 29 Eylül 2014 İlan detayları İlan detayları

Detaylı

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu

Deluxe Trend donanım seviyesine ek olarak Sis farları Gümüş renkli radyatör ızgarası Karartılmış arka camlar Deri direksiyon simidi Deri vites kolu Trend ABS + EBD (Elektronik Fren Gücü Dağılımı) ESP (Elektronik Stabilite Programı) Dinamik Tork Kontrolü Viraj Fren Kontrolü HLA (Yokuş Kalkış Desteği) TCS (Motor ve Fren Kontrollü Çekiş Sistemi) ARM

Detaylı

Volvo XC D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition

Volvo XC D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition Volvo XC 90 2.4 D D5 AWD (7 Koltuk) Adventure Edition İlan no: 241793 İlan detayları Sahibinden 72.500 TL 07 Oca 2016 72.500 TL 06 Oca 2016 74.800 TL 18 Ara 2015 79.400 TL 12 Ağu 2015 82.500 TL Teknolojinin

Detaylı