İlkokul Ortaokul Okul Aile Birliği IRMAK OKULLARI İLKOKUL - ORTAOKUL OKUL AİLE BİRLİĞİ FAALİYET RAPORU

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "2013 2014 İlkokul Ortaokul Okul Aile Birliği IRMAK OKULLARI İLKOKUL - ORTAOKUL OKUL AİLE BİRLİĞİ 2013 2014 FAALİYET RAPORU"

Transkript

1 IRMAK OKULLARI İLKOKUL - ORTAOKUL OKUL AİLE BİRLİĞİ FAALİYET RAPORU

2 Dönemi İlkokul-Ortaokul OAB Birleşme sonucunda İlkokul - Ortaokul OAB Yönetim Kurulu Tuba EKŞİOĞLU AYDEMİR Harika ÇINAR Peyma AYANOĞLU Zeynep HELVACIOĞLU BAKIR - Başkan - Başkan Yardımcısı - Sayman - Yazman İlkim SÜTÇÜ - Üye olarak belirlenmiştir.

3 Dönemi İlkokul-Ortaokul OAB %80'i çalışan velilerden oluşan OAB, çoğu zaman 3 veya 4 kişi olarak çalışmalarını yürütmüştür. İlkokul-Ortaokul OAB olarak amacımız, gönüllük esasına dayanan bu faaliyette, mevcut az sayıda üye ve zaman sebebiyle sosyal sorumluluk projeleri ağırlıklı bir çalışma takvimi oluşturmak olmuştur.

4 İletişim Velilerimize yapılan OAB aktivite duyuruları, haftalık bülten eki yerine uzantılı mail adresi üzerinden yapılmaya başlanmıştır. Böylece OAB aktivitelerine dikkat çekmek amaçlanmıştır. İlkokul ve Ortaokul Bültenlerinin ayrı ayrı yayınlanması önerimizde yönetim tarafından olumlu karşılanmıştır.

5 Mardin-Midyat, Adaklı İlkokulu İhtiyaçları Aralık web sayfasındaki bir köy öğretmeni talebi değerlendirilerek Mardin-Midyat, Adaklı İlkokulunda, yaşları 6 ile 10 arasında değişen 12 öğrenci için kışlık bot, mont ve eşofman takım ve bunların yanında oyuncak, kırtasiye ve yılbaşı öncesi çocukları mutlu etmek adına 2 koli atıştırmalık gıda yardımı yapılmıştır. Bu ihtiyaçların tüm masrafları öğrencilerimizden birinin dedesinin tarafından karşılanmıştır

6 Adaklı İlkokulu Öğretmeninin Teşekkür i Merhaba Tuba Hanım, gönderdiğiniz hediyeleri dün aldım, bugün öğrencilerime dağıttım. Öğrencilerim o kadar sevindiler ki sevinçlerini size sözlerle anlatamam. Öğrencilerime eşyalarını verdikten sonra eve yolladım annelerine göstermeleri için, anneleri de hemen okula geldiler teşekkür etmek için. Eşyaları sizin gönderdiğinizi söyledim size çok dua ettiler. Tuba hanım defterlerden ve takvimlerden beraber gittiğimiz 4 köy öğretmeni arkadaşım var onlara da verdim kendime de aldım çünkü öğrenciler kullanamıyor o tür defterleri, birde ben ve öğretmen arkadaşlarım çikolataların 5 tanesini yedik helal edin. Her şey için çok teşekkürler. Allah sizden razı olsun. Saygılar Erdal Azizoğlu Mardin Midyat Adaklı Köyü Öğretmeni

7 Kilis Merkez Kocabeyli İlkokulu Kitap Yardımı Kasım-Aralık 2013 Okul yönetimimize ulaşan bir e- mail ile mesleğe yeni başlayan genç bir öğretmen Ahmet Özcan, 22 öğrencili birleştirilmiş eğitim verdiği okulu için halk kütüphanesi kurmak istediğini iletmiştir. Köy halkınında gelip faydalanarak öğrencilere de örnek olacağı bu kütüphane için çocuk ve yetişkinlere yönelik kitap bağış kampanyası yapılmıştır.

8 Kilis Merkez Kocabeyli İlkokulu Kitap Yardımı, Kasım-Aralık 2013 Velilerimiz tarafından tahmin ve talep edilenin üzerinde: 2100 adet kitap bağışlanmış ve toplanan kitapların yarısı Kocabeyli İlkokulu na gönderilmiştir.

9 Kilis Merkez Kocabeyli İlkokulu Kitap Yardımı, Kasım-Aralık 2013 Yine öğretmenin talebi ile köy şartlarında sınıfın çamurlanmaması, öğrencilerin sınıfa ev terlikleri ile girebilmeleri için tüm okul yine bir veli bağışı ile duvardan duvara halı ile kaplatılmıştır.

10 Mardin Dara ve Kilis Kocabeyli İlkokulu Ayakkabı Yardımı Aralık Bir velimizin annesinin Mardin seyahati sırasında ihtiyaçlarını gördüğü Mardin Dara İlkokulu ndaki 146 ve Kilis-Merkez Kocabeyli İlkokulu ndaki 22 öğrenci için açılan stantta ayakkabı satışı yapılmıştır.

11 Mardin Dara ve Kilis Kocabeyli İlkokulu Ayakkabı Yardımı, Aralık 2013 Velilerimizin ve biriktirdikleri harçlıklarıyla gelen öğrencilerimizin katkıları ile 168 adet bot sipariş verilmiş ve iki okula yılbaşı öncesinde ulaştırılmıştır.

12 Mardin Dara ve Kilis Kocabeyli İlkokulu Ayakkabı Yardımı, Aralık 2013 Kampanyaya katılan Irmak öğrencileri, sembolik dilek ağacının üzerindeki rengarenk kartlara yardım gönderdikleri yaşıtları için yılbaşı dileklerini yazmış ve bu kartlar botlarla birlikte okullara ulaştırılmıştır.

13 Kilis Kocabeyli İlkokulu Ayakkabılarını Alırken, Aralık 2013

14 Mardin Dara İlkokulu Ayakkabılarını Alırken, Aralık 2013

15 Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ocak 2014 ÇYDD, Kadıköy Şubesi tarafından, Yenisahra bölgesinde gecekondularda yaşayan çocukların sosyal ve kültürel gelişmesi amacıyla yaptıkları etkinlikler için kullanılmış lego talep edilmiştir.

16 ÇYDD, Yenisahra Barbaros Eğitim Birimi nde Çocukların Lego ile Tanışması Özellikle Ortaokul ve Lise öğrencilerinin yoğun bağışları ile 3 büyük koli Lego toplanarak, sömestr tatilinden önce Dernek Birimine iletilmiştir.

17 ÇYDD, Yenisahra Barbaros Eğitim Birimi nde Çocukların Lego ile Tanışması

18 ÇYDD Kadıköy Şubesi nden Nurten Erişen in Teşekkür i Tuba Hanım ilettiğim fotoğraflardan da göreceğiniz gibi, çocuklar lego ile tanışmaktan ve oynarak birşeyler yaratmaktan çok mutlu oldular. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Kadıköy Şubesinin pilot bölgesi olan Yenisahradaki Barbaros Eğitim Biriminde çocukların sosyal ve kültürel yönden gelişmesi amacıyla çeşitli etkinlikler yapıyoruz. Lego isteğimize gösterdiğiniz ilgi ve lego kampanyasına verdiğiniz emek için size ve Okul Aile Birliğine ve yıllardır çalışmalarımızda destek olan Irmak Okullarına derneğimiz adına teşekkür ederim. Başka projelerde de birlikte olmak dileğiyle, Saygılar, Nurten Erişen ÇYDD Kadıköy Şubesi Üyesi

19 PYP Sergisi Kapsamında Bir Usta Bin Usta Projesine Destek, Mart İlkokul PYP mezuniyet günü ve sergisinde kullanılmak üzere OAB den bir velimizin bağışı ile Irmak Corner daki Irmak Ağacı baskılı 55 adet tişört okulumuz 4. sınıf öğrencilerine ücretsiz olarak dağıtılmıştır.

20 PYP Sergisi Kapsamında Bir Usta Bin Usta Projesine Destek, Mart 2014

21 Hakkari Şemdinli Günyazı Köyü ve Van İpekyolu Kevenli Köyü İlkokulları İhtiyaçları, Mart 2014 Okulumuz Sosyal Sorumluluk Komitesi ile ortak gerçekleştirilen bu projede ikinci el bilgisayar, tablet, yazıcı, v.b. teknolojik aletler toplanmıştır. 10 TL karşılığı satılan kalemlerden elde edilen gelirle okulların ihtiyacı olan kırtasiye malzemeleri temin edilmiştir

22 Hakkari Şemdinli Günyazı Köyü ve Van İpekyolu Kevenli Köyü İlkokulları

23 Eğitimlerine Renk Katmaya Ne Dersiniz Kampanyası, Mart 2014

24 2. Geleneksel Irmak OAB International Day Etkinliği, 17 Nisan 2014 Etkinliğimiz Yabancı Diller Bölümü öğretmenleri ve gönüllü velilerimizin katkıları ile bir şenlik havasında gerçekleştirilmiştir. Tüm ülke stantları, gönüllü velilerimiz tarafından kendi finansmanları ile hazırlanmış ve öğrencilerimize sunulmuştur.

25 K.K.T.C. _ Yeliz Akar Macaristan_ Alpay Kirişoğlu Irmak OAB International Day 17 Nisan 2014

26 Brezilya _ Michelle&Levent Gültan Kuzey Kore _ Michelle Demirel Irmak OAB International Day 17 Nisan 2014

27 Amerika _ Zeynep Helvacıoğlu Bakır İspanya _ Carolina Sinz Irmak OAB International Day 17 Nisan 2014

28 Türkiye_Tuba Ekşioğlu&Harika Çınar Almanya_ Melek Bozkurt Irmak OAB International Day 17 Nisan 2014

29 İtalya _ Silvia Hacıoğulları Fransa _ Peyma Ayanoğlu Irmak OAB International Day 17 Nisan 2014

30 3. Irmak OAB International Day 17 Nisan 2014

31 International Day & Yabancı Diller Bölümü Etkinlikten elde edilen gelirin bir kısmı ile Yabancı Diller Bölümüne çocuklarımızın eğitimini zenginleştirmek ve öğretmenlerimizin paylaşımlarını artırmak amacı ile imac ve ipad Mini alınmıştır.

32 Irmak Şenliği Stantları, 8 Haziran 2014 Irmak Şenliği öncesinde velilerimizden gelen talepler doğrultusunda 6 adet stant, kendilerine ait ürünleri sergilemek üzere velilerimize kiralanmıştır. Ayrıca Anaokulu ve İlkokul-Ortaokul OAB olarak açtığımız stantta Irmak Corner ürünleri sergilenip satışı yapılmıştır.

33 Muş Malazgirt Hasanpaşa Köyü İlkokulu Öğrencileri için Yardım Ekim 2014 Yeni öğretim yılının ilk sosyal sorumluluk projesi olarak Muş, Malazgirt, Hasanpaşa Köyü İlkokulu; anasınıfı ve ilkokul öğrencileri için bir kampanya başlatılmıştır.

34 Muş Malazgirt Hasanpaşa Köyü İlkokulu Seçil Öğretmenin, 22 anaokulu öğrencisi için yapmış olduğu yardım çağrısına İlkokul-Ortaokul olarak destek vermek hedeflenmiştir. Bu küçük ellere; eğitim hayatlarına başladıkları yaşlarda okulu sevdirmek, hayata ve eğitime tutunmaları için bir umut olmak amaçlanmıştır.

35 Menü Kurulu Katılım Her ay gerçekleştirilen bir sonraki ayın yemek listesinin belirlendiği menu kurulu toplantılarına, düzenli olarak katılım sağlanmıştır. Okul yönetiminin de sağlıklı yemek konusunda hassasiyetimize katılımları ile, yemek menülerinin doğal ve sağlıklı olarak düzenlenmesi konusunda çalışmalar yapılmıştır. Bu çalışmaların sonucu olarak;. Menüde tavuğa sınırlı yer verilmesi ve. Yemeklerin tamamında zeytinyağı kullanımına geçilmesi temin edilmiştir.

36 Irmak Kart Geçen yıllarda OAB tarafından temeli atılan okulumuzun aidiyet kartı Irmak Kart ile ilgili güncelleme çalışmaları yapılmıştır. Kartı olmayan veli ve öğrencilere kart basımı yapılarak, teslimi sağlanmıştır.

37 Irmak Kart Irmak Kart'ın daha kolay ve kullanışlı bir hal alabilmesi için kendine ait bir web sitesinin olması fikri ile yola çıkarak web alanı satın alınmıştır. Dönem sonunda aidiyet projesi kapsamında velilerimize ve öğrencilerimize sunulan Irmak Kart dağıtımı ve takibinin okul yönetimine devredilmesi konusunda mutabık kalınmıştır.

38 Teşekkür eğitim öğretim yılı İlkokul-Ortaokul OAB olarak, Nazan Hanım a ve Metin Bey e, tüm Irmak öğretmenleri ve çalışanlarına, siz duyarlı veli ve öğrencilerimize bize olan destek ve yardımlarınızdan dolayı çok teşekkür ederiz. Bir mum, diğer bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez, felsefesi ile çıktığımız bu yolda; 1 yıl içerisinde 500'e yakın öğrencinin hayatlarına uzanan sıcak bir el olmanın gururunu ve sevincini yaşıyoruz. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

AÇI OKULLARI E-HABER

AÇI OKULLARI E-HABER AÇI OKULLARI E-HABER Yeni Yerleşkeler... 2 Açı Okul Öncesi Küçükyalı Yerleşkesi... 2 Açı Okul Öncesi Zekeriyaköy Yerleşkesi... 2 Stratejik Plan... 3 Açı Okul Öncesi... 3 İlkokul Ortaokul... 4 Lise... 6

Detaylı

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000)

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) 14.08.2014 SIRA SIKLIK SÖZCÜK TÜR AÇIKLAMA 1 1209785 bir DT Belirleyici 2 1004455 ve CJ Bağlaç 3 625335 bu PN Adıl 4 361061 da AV Belirteç 5 352249 de

Detaylı

AÇI OKULLARI E- Haber Mayıs 2014

AÇI OKULLARI E- Haber Mayıs 2014 AÇI OKULLARI E- Haber Mayıs 2014 İÇİNDEKİLER 1. KURUMSAL 2. ÖĞRETMENLER 3. AÇI AKADEMİK PROGRAM 3.1. OKUL ÖNCESİ # 3.2. İLKOKUL # 3.3. ORTAOKUL # 3.4. LİSE 4. AÇI ÖĞRENİM DENEYİMLERİ 4.1. OKUL ÖNCESİ #

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013 1 TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI k12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI 2012-2013 İÇİNDEKİLER TÜRK EĞİTİM DERNEĞİ...2 GİRİŞ...6 FİZİKSEL YAPI-GENEL TANITIM...8 ANAOKULUMUZ...9 İLKÖĞRETİM OKULUMUZ... 16 LİSEMİZ...

Detaylı

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Hizmet Kulübü 2004 Faaliyet Raporu

Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Hizmet Kulübü 2004 Faaliyet Raporu 27.05.2005 Boğaziçi Üniversitesi Sosyal Hizmet Kulübü 2004 Faaliyet Raporu Genç Donörler Proje Takımı 13-17 Aralık 2004 tarihleri arasında Güney Kampüs Özger Arnas Salonu nda Kızılay Zeynep Kamil Kan Merkezi

Detaylı

GENEL BAKIŞ. Gerçekleştirilen Faaliyetler. I. Seminer Birimi

GENEL BAKIŞ. Gerçekleştirilen Faaliyetler. I. Seminer Birimi Faaliyet Raporu (1 Ocak 31 Aralık 2013) GENEL BAKIŞ AKUT Arama Kurtarma Derneği, kurulduğu günden bu yana dağ ve diğer doğa kazalarında, doğal afetlerde, yetkisi ve imkânı dahilinde tüm koşullarda, zor

Detaylı

OCAK 13 2012-2013 Dönemi Yarıyıl Değerlendirme Toplantısı Edremit Rotary Kulübü ev sahipliğinde Güre Adrina Termal otel'de başarıyla gerçekleşti. Toplantıya katılan tüm Bölge Görevlilerimize, Başkanlarımıza,

Detaylı

TÜRK EĞİTİM VAKFI. 2013-2014 ÖĞRETİM YILI ÜSTÜN BAŞARI BURSİYERLERİ Can Yalman la Gönüllülük Üzerine. TEV, kaynaklarını Microsoft ERP ile yönetecek!

TÜRK EĞİTİM VAKFI. 2013-2014 ÖĞRETİM YILI ÜSTÜN BAŞARI BURSİYERLERİ Can Yalman la Gönüllülük Üzerine. TEV, kaynaklarını Microsoft ERP ile yönetecek! TÜRK EĞİTİM VAKFI tev.org.tr SAYI: 20 OCAK 2014 TEV, kaynaklarını Microsoft ERP ile yönetecek! 2013-2014 ÖĞRETİM YILI ÜSTÜN BAŞARI BURSİYERLERİ Can Yalman la Gönüllülük Üzerine 4 5 Biz cahii dediğimiz

Detaylı

2013-2014 KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU. Küresel İlkeler Sözleşmesi... 3. Raporun Kapsamı... 5. Vizyon ve Misyon... 5

2013-2014 KÜRESEL İLKELER SÖZLEŞMESİ İLERLEME RAPORU. Küresel İlkeler Sözleşmesi... 3. Raporun Kapsamı... 5. Vizyon ve Misyon... 5 ĠÇĠNDEKĠLER Küresel İlkeler Sözleşmesi... 3 Raporun Kapsamı... 5 Vizyon ve Misyon... 5 Abalioğlu Holding Yürütme Kurulu Başkan Yardımcısı nın Mesajı:... 6 Abalıoğlu Holding... 7 Bakır Sektörü... 8 Kağıt

Detaylı

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 23.01.2015 ÖZEL BAŞKENT OKULLARI

BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 23.01.2015 ÖZEL BAŞKENT OKULLARI BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ 23.01.2015 ÖZEL BAŞKENT OKULLARI Başkent Üniversitesi Özel Başkent Okullarının Sayın Velileri, Başkent Okulları olarak çalışmalarımız konusunda bilgi sahibi olabilmeniz için hazırladığımız

Detaylı

Yıl: 3 Sayı: 8. Sultangazi değişiyor... Kültür ve sanatın parlayan yıldızı Hizmet anlayışında yeni vizyon Eğitim ve teknoloji hamlesi

Yıl: 3 Sayı: 8. Sultangazi değişiyor... Kültür ve sanatın parlayan yıldızı Hizmet anlayışında yeni vizyon Eğitim ve teknoloji hamlesi Yıl: 3 Sayı: 8 Sultangazi değişiyor... Kültür ve sanatın parlayan yıldızı Hizmet anlayışında yeni vizyon Eğitim ve teknoloji hamlesi 52 62 2 DEĞİŞİMİ BİRLİKTE YAŞIYORUZ 3 4 Saygıdeğer Sultangazililer!

Detaylı

YIL:6 SAYI:32 NİSAN 2011

YIL:6 SAYI:32 NİSAN 2011 YIL:6 SAYI:32 NİSAN 2011 ÇANAKKALE'NİN DÜNYAYA AÇILAN KAPISI Altın İçin Değerlerimizden Olmayalım! / Çanakkale EMITT ve Berlin ITB Fuarında Tanıtıldı Kentin Çevreci İşletmelerine Ödülleri Takdim Edildi

Detaylı

AYLIK GELİŞİM BÜLTENİ ÜCRETSİZDİR EYLÜL 2013 SAYI:42 KiTAP FUARI'NA REKOR KATILIM

AYLIK GELİŞİM BÜLTENİ ÜCRETSİZDİR EYLÜL 2013 SAYI:42 KiTAP FUARI'NA REKOR KATILIM Metro 2015 te tamamlanıyor Sancaktepe Kent Konseyi nin 8. Olağan Genel Kurul Toplantısı eylül ayında gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan Başkan Erdem, Üsküdar-Sancaktepe Metrosu hakkında bilgiler verdi...

Detaylı

Çanakkale Rotary Kulübü nün Toplum Hizmetleri etkinlikleri arasında yer alan,

Çanakkale Rotary Kulübü nün Toplum Hizmetleri etkinlikleri arasında yer alan, Kulübüne ve öğrencilere, emeği geçen öğretmenlere teşekkür etti. Alsancak Rotary Kulübünden köy halkı konseri Alsancak Rotary Kulübü, Rotary ile Yaşamları Değiştirin sloganı doğrultusunda güzel sanatların

Detaylı

SOSYAL DESTEK PROGRAMI. Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller...

SOSYAL DESTEK PROGRAMI. Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller... SOSYAL DESTEK PROGRAMI Küçük Dokunuşlar, Gerçekleşen Hayaller... ÖNSÖZ Türkiye, elde ettiği makro ekonomik istikrar, yüksek büyüme oranları, ihracat rekorları ve yabancı sermayeyi de çekebilen cazip yatırım

Detaylı

İller Kuruluş Yeri Adet Adıyaman Fatih Mahallesi, Gerger İlçesi 2 Batman Petrolkent, Yavuzselim ve Yeşiltepe Mahalleleri 3 Diyarbakır

İller Kuruluş Yeri Adet Adıyaman Fatih Mahallesi, Gerger İlçesi 2 Batman Petrolkent, Yavuzselim ve Yeşiltepe Mahalleleri 3 Diyarbakır Çok Amaçlı Toplum Merkezleri (ÇATOM) Projenin amacı; kadınların sorunlarının farkına varmalarına, tanımlamalarına ve çözümü için inisiyatif kullanabilmelerine fırsat yaratmak; kadınların kamusal alana

Detaylı

52. IGFR Rotary Dünya Golf Turnuvası Aspendos Rotary Kulübü tarafından

52. IGFR Rotary Dünya Golf Turnuvası Aspendos Rotary Kulübü tarafından Ataköy Rotary den Darülaceze ye hediye Ataköy Rotary Kulubü Geçmiş Dönem Başkanı Serdar Yalçınkaya nınn sponsorluğunda İstanbul Darülaceze Yaşlılar Yurduna yılbaşı hediyesi olarak paketlenmiş 85 adet kulplu

Detaylı

Bu İş Çocuk Oyuncağı Değil!

Bu İş Çocuk Oyuncağı Değil! Bülten Sayı: 2013/3 Hayata Destek, acil yardımdan kalkınmaya kadar geniş bir yelpazede projeler yürüten uluslararası bir insani yardım kuruluşudur. Bu İş Çocuk Oyuncağı Değil! Bu İş Çocuk Oyuncağı Değil!,

Detaylı

TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ - HALKLA İLİŞKİLER SÜREKLİ GRUBU. Merhaba,

TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ - HALKLA İLİŞKİLER SÜREKLİ GRUBU. Merhaba, TÜRK KÜTÜPHANECİLER DERNEĞİ - HALKLA İLİŞKİLER SÜREKLİ GRUBU İletişim Adres Necatibey Cad., Elgün Sok., 8/8 06440 Kızılay, Ankara TÜRKİYE Telefon +90(312)2301325 Faks +90(312)2320453 E-posta/ Web TKD.dernek@gmail.com

Detaylı

AÇI OKULLARI E-HABER

AÇI OKULLARI E-HABER AÇI OKULLARI E-HABER Yeni Okul Öncesi Yerleşkeleri... 2 Akademik Program... 3 Okul Öncesi... 3 İlkokul... 3 Ortaokul... 4 Lise... 6 Öğretmen Eğitimi... 9 Online Eğitimler... 9 Yardımcı Rehber Öğretmen

Detaylı

Kağıthane de Bereket Ayı

Kağıthane de Bereket Ayı Dünya, Barış Halayına Durdu Kağıthane Belediyesi nin bu yıl beşincisini düzenlediği Uluslararası Halk Oyunları Festivali nde Rusya, Ukrayna, Makedonya, Sırbistan, Romanya, Bulgaristan, Gürcistan ve Polonya

Detaylı

ARALIK 2014 Sayı:10. önemli tarihi ve turistik yerleri ziyaret etme fırsatı buldular. Londra da Thames Nehri boyunca yürüyüş yapan öğrenciler

ARALIK 2014 Sayı:10. önemli tarihi ve turistik yerleri ziyaret etme fırsatı buldular. Londra da Thames Nehri boyunca yürüyüş yapan öğrenciler ARALIK 2014 Sayı:10 Okulumuz dil eğitimini desteklemek amacıyla 3-24 Ağustos 2014 tarihleri arasında düzenlediği İngiltere Dil Okulu programı ile öğrenciler yaşayarak ve gezerek dil öğrenme fırsatı buldu.

Detaylı

BİLMED-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2007 YILI FAALİYET RAPORU A. MİSYONUMUZ... 2 B. HEDEFLERİMİZ... 2 C. ÜYELİK... 2

BİLMED-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2007 YILI FAALİYET RAPORU A. MİSYONUMUZ... 2 B. HEDEFLERİMİZ... 2 C. ÜYELİK... 2 BİLMED-BİLKENT ÜNİVERSİTESİ MEZUNLAR DERNEĞİ 2007 YILI FAALİYET RAPORU A. MİSYONUMUZ... 2 B. HEDEFLERİMİZ... 2 C. ÜYELİK... 2 D. BİLMED İLE İLETİŞİM... 2 E. KURUMSAL FAALİYETLER... 4 F. PROJELER... 5 G.

Detaylı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin İlimizdeydi

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin İlimizdeydi 1 2 İçindekiler 2 Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin İlimizdeydi 4 Çocuk Zirvesi 16. Kutlama Toplantısı İlimizde Gerçekleşti 6 Kargı-Kızılırmak HES Yatırım ve Tanıtım Töreni 8 Hitit Üniversitesi

Detaylı

TÜRK EĞİTİM VAKFI. İlk günden beri ülkemizin köklerini eğitimle sağlamlaştırıyoruz. TEV 47 yaşında. Birlikte nice yıllara... N AN

TÜRK EĞİTİM VAKFI. İlk günden beri ülkemizin köklerini eğitimle sağlamlaştırıyoruz. TEV 47 yaşında. Birlikte nice yıllara... N AN N AN DO UM AÇILI KUTLAMA DO UM GÜNÜ YILDÖNÜMÜ MAYIS 2014 SAYI: 21 TÜRK EĞİTİM VAKFI tev.org.tr SAYI: 21 MAYIS 2014 İlk günden beri ülkemizin köklerini eğitimle sağlamlaştırıyoruz. TEV 47 yaşında. Birlikte

Detaylı

ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA

ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA ARALIK 2014 / 12. Sayı OKAN KOLEJİ İTALYA DA 1 İçindekiler 2 İçindekiler 62 Okan Koleji Ortaokulu 3 Genel Müdür Yardımcımız dan 63 Ortaokul Müdürümüz den.. 6 Öğretmen-ce Paylaşımlar 64 Yabancı Diller 11

Detaylı

Bildiğiniz gibi, Rotary Vakfı nın

Bildiğiniz gibi, Rotary Vakfı nın 2440. bölgenin ilk küresel bağışı gerçekleşti 28 - ROTARY DERGİSİ /OCAK - ŞUBAT 2014 Süreyya Perçin Konak Rotary Kulübü Başkan - 2013-2014 Bildiğiniz gibi, Rotary Vakfı nın bağış yapısı, Geleceğin Vizyonu

Detaylı

YDÜ Hastanesi ödüle doymuyor!

YDÜ Hastanesi ödüle doymuyor! . 19 HAZIRAN 2015 CUMA 2 gazete.neu.edu.tr YDÜ HASTANESİ 15 ÜLKEYLE ANLAŞMA İMZALADI. 2 YIL: 4 SAYI: 110 BURS ALAN ÖĞRENCİLER DR. SUAT İ. GÜNSEL İ ZİYARET ETTİ. 6 YAKIN DOĞU KOLEJİ ÖDÜLLERİ TOPLADI. YDÜ

Detaylı

Eğitim Gönüllüleri Yayın Organıdır / Üç ayda bir yayımlanır / Haziran 2010

Eğitim Gönüllüleri Yayın Organıdır / Üç ayda bir yayımlanır / Haziran 2010 Eğitim Gönüllüleri Yayın Organıdır / Üç ayda bir yayımlanır / Haziran 2010 1 Fotoğraf: Yüksel Yalçın Bozkurt 2 İLAN Biz inanıyoruz, 15 yıldır her gün Merhaba, TEGV olarak 15. yılımızı kutlamanın sevincini

Detaylı

KAMP DIŞINDA YAŞAYAN SURİYELİ SIĞINMACILAR için DURUM ANALİZ RAPORU Aralık / 2013

KAMP DIŞINDA YAŞAYAN SURİYELİ SIĞINMACILAR için DURUM ANALİZ RAPORU Aralık / 2013 KAMP DIŞINDA YAŞAYAN SURİYELİ SIĞINMACILAR için DURUM ANALİZ RAPORU Aralık / 2013 Hazırlayan: Zeynep M. Türkmen Sanduvac, MA Araştırma Danışmanı ve Takım Lideri Mavi Kalem - Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma

Detaylı