Karma Spa Wellness & Fitness Hizmetleri Karma Spa Wellness & Fitness Services

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Karma Spa Wellness & Fitness Hizmetleri Karma Spa Wellness & Fitness Services"

Transkript

1 Karma Spa Wellness & Fitness Hizmetleri Karma Spa Wellness & Fitness Services Günlük Kullanım / Daily Usage Hafta İçi / Weekdays 150 Hafta Sonu / Weekend 200 * VIP Oda / VIP Room 900 Maks. 6 kişi, 4 saat için / Max. 6 pax for 4 hours

2 Massages asajla Karma Signature Masaj / Karma Signature Massage 50 dk / 50 min 150 Karma Spa ya özel bir ritüel ile başlayan bu masajda yumuşak dokunuşlar ve akıcı hareketlerle rahatlamanız ve dinlenmeniz sağlanır. Your relaxation and refreshment is ensured with soft touches and flowing movements in this massage starting with a ritual application specifically done for Karma Spa. Spor Masajı / Sports Massage 50 dk / 50 min 160 Esneme hareketleri ve sert baskılarla yapılan bu masajda sertleşen kasların gevşetilmesi ve eklem yerlerinin rahatlatılması asıl amaçtır. Sık spor yapan ve sert masajdan hoşlanan misafirlerimizin tercih edebileceği bir masajdır. Main purpose of this massage is relaxing strained muscles and comforting joints by streching exercises and hard pressure massage. It is preferred by guests who work out frequently and who likes hard massage. Sıcak Taş Masajı / Hot Stone Massage 50 dk / 50 min 160 Volkanik taşların belli bir derecede ısıtılıp vücudun ana çakralarına yerleştirilerek vücuttaki çakra bölgelerinin çalışmasını ve vücudun düzene girmesini sağlayan masaj tekniğidir. Ruh ve beden enerjisini yeniler. It is the massage technique that enables chakra areas (force centers of the body energy) in the body to eact. The body will be put in order by heating volcanic stones to a certain degree and by placing them on main chakras of the body. It refreshes the energy of soul and body.

3 ar

4 Jet-Lag Masajı / Jet-Lag Massage 50 dk / 50 min 170 Vücudumuz hızlı zaman değişimlerine hemen adapte olamaz, aşırı yorgunluk ve uykusuzluk gibi etkiler ortaya çıkar. Sert ve yoğun baskılarla uygulanan yavaş ama etkili dokunuşlarla metabolizmanın normale dönmesi hızlandırılır. Masajdan sonra bol sıvı tüketilmesi, ağır yemekler yemekten ve alkol almaktan kaçınılması tavsiye edilir. Our body cannot immediately adapt to fast time changes, effects like overstrain and insomnia might occur after traveling. Normalisation of the metabolism is provided by slow but effective touches applied with hard and intense pressures. Consuming plenty of liquid, refraining from heavy meals and alcohol after the massage are recommended. Rakı Masajı / Raki Massage 50 dk / 50 min 170 Türklerin geleneksel alkollü içkisi olan Rakı, yoğun miktarda anason içerir. Masajla vücuda uygulandığı zaman kas ağrısını hafifletir ve taze aromasıyla hisleri canlandırır. Bu etkiyi artırmak için ılık yağ ile karıştırılır. Bu masajdan sonra kişi kendini zinde ve mutlu hisseder. Raki is an anise- flavored national alcoholic drink of Turkey. To enchance its effect is mixed with warm oil to penetrate sore muscles for a more therapeutic massage. Raki s fresh aroma will awaken your senses. After massage you will feel completely relaxed and stress free. Dört El Sultan Masajı / Four Hand Sultan Massage 60 dk / 60 min 340 Bu masaj türü, Uzak Doğu kökenli olup, iki kişi eşliğinde vücuda eşit derecede pozitif enerji verilerek uygulanır, bedensel ve ruhsal rahatlığı sağlar. Aynı zamanda deri ve deri altı bağ dokuyu pozitif etkiler. Your relaxation and refreshment is ensured with soft touches and flowing movements in this massage, starting with a ritual application specifically done for Karma Spa. Çift Masajı / Couple Massage 50 dk / 50 min 290 Arkadaşlarınız veya sevdiklerinizle beraber aynı odada alabileceğiniz Karma Signature masajıdır. Your relaxation and refreshment is ensured with soft touches and flowing movements in.

5 Thai Masajı / Thai Massage 60 dk / 60 min dk / 90 min 270 Özellikle Tayland da yaygın olarak uygulanmakta olan Thai masajının temel yapısını Hint yogası ve Çin in geleneksel tıbbı oluşturmaktadır. Çoğunlukla pres ve gerdirme hareketlerini kapsamaktadır. Giyinik olarak yarı sert bir zemin üzerinde yapılır. Thai masajında en az altmış çeşit germe, çekme, esnetme ve baskı hareketi uygulanır. Özellikle vücut savunması düşük olup sık enfeksiyon kapan misafirlerimize düzenli aralıklarla, belli dönemlerde Thai masajı almalarını önermekteyiz. *Thai masajı sırasında tişört & şort gibi rahat edebileceğiniz kıyafetler giymenizi rica ederiz. Thai massage, which is performed widely at Thailand, is based on Indian yoga and Chinese medicine. It consists mostly of streching movements and pressure. There are at least 60 type of streching, pressing and pulling moves. Thai massage is made on a semi-hard floor with clothes on. We advise our guests who have a weak immune system and face infections frequently to have Thai massage on a regular basis. *We kindly ask you to wear comfortable clothes like shorts & t-shirt during Thai massage. Thai Reflexoloji Ayak Masajı / Thai Reflexoloji Foot Massage 30 dk / 30 min 90 Ayaklarda belirli noktalara uygulanarak stres ve gerginliği önlemek amacı ile kullanılır. Kan dolaşımını düzenler, rahatlatır ve vücudun doğal dengesinin güçlenmesinde etkili rol oynar. Reflexology is an ancient Chinese technique that uses pressure-point massage to restore the flow of energy throughout the entire body. It s a zone therapy which is used to relieve a range of stress. Stimulating specific reflex points in the feet can bring needed nutrients to poorly functioning areas of the body. Boyun ve Sırt Masajı / Head and Back Massage 30 dk / 30 min 95 Günlük işlerden ve toplantılardan tüm vücuda masaj yaptırmaya zaman bulamayan ama kronik sırt ve boyun ağrıları çeken misafirlerimiz için 30 dakikalık rahatlatıcı bir masajdır. Our 30 minutes massage is perfect for our guests who can not find time for a complete massage due to long daily business and meetings but suffer from chronic back and neck pain. Ayak Masajı / Foot Massage 30 dk / 30 min 95 Vücudumuzdaki neredeyse tüm sinirlerin başlangıç noktası olan ayak tabanından dizin alt bölgesini kapsayan bölüme kadar yapılan rahatlatıcı ve dinlendirici bir masajdır. Our relaxing and refreshing massage applied from the sole which is the starting point of almost all nerves in our body to the lower knee area.

6 ücut Ba Body Treatments Kese Uygulaması / Kese Treatment 30 dk / 30 min 130 Vücudunuzdaki ölü derinin atılmasını sağlayan kese uygulaması ile başlayıp %100 organik zeytinyağlı sabundan elde edilen köpük masajıyla sonlanan Geleneksel Türk Hamamı uygulamasıdır. Traditional Turkish Bath treatment starting with a kese treatment enabling removal of dead skin and ending with a massage by foam obtained from 100% organic oil soap. Köpük Masajı / Soap Massage 20 dk / 20 min 80 %100 organik zeytin yağlı sabunlarımızın kullanıldığı bu bakım, geleneksel Türk Hamamı keyfinin ayrılmaz bir parçasıdır. Vücudun gevşeyerek dinlenmesine ve günlük hayatın stresinden uzaklaşarak yenilenmesine yardımcı olur. This treatment with our 100% organic olive oil soaps is an essential part of the traditional Turkish Hammam experience. It helps the body relax, rest and rejuvenate, escaping the stress of daily life. Hamam Mucizesi / Hammam Miracle 50 dk / 50 min 180 Kese uygulamasını takip eden köpük masajı, deniz mineralli nemlendirici yağ ile yapılan vücut masajı ve deniz mineralli yüz maskesinden oluşan Hamam Mucizesi, vücudunuzu ölü derilerden arındırarak, yoğun nem kazanmasına yardımcı olur. Hem bedeninizin hem de ruhunuzu dinlendireceğiniz bu çok özel geleneksel hamam deneyimiyle gündelik hayatının yorgunluğunu üzerinizden atabilir, yeni başlangıçlara kendinizi hazırlayabilirsiniz. The Hammam Miracle, including foam massage after scrubbing, full body massage with sea-mineral moisturizing oil and sea-mineral facial mask, will remove dead skin and intensively moisturize your body. You can step away from the exhaustion of daily life with this very special traditional Hammam experience, where both your body and your soul will rest, and you can prepare yourself for new beginnings.

7 akımları

8

9 Yeşil Çay ve Salatalık Peelingi 60 dk / 60 min 175 Green Tea and Cucumber Body Polish Treatment Yeşil çay ve salatalık peelingi, rahatlatıcı özelliğe sahiptir. Cildi yumuşatır, korur, nemlendirir ve besler. Aynı zamanda cildinizi ve duyularınızı tazeler, canlandırır. This full body treatment combines the exfoliation of our green tea and cucumber body scrubs, the power of our enzymes, and the nourishment of our body creams. A technique unique to June Jacobs to restore, revitalize and rejuvenate. Limon Şekerli Vücut Peelingi 30 dk / 30 min dk / 60 min 160 Lemon Sugar Body Polish Peeling+Masaj / Peeling+Massage Limon şekerli vücut peelingi, vücudunuza tepeden tırnağa ipeksi bir yumuşaklık kazandırır. Cildinizdeki pürüzler giderken ve kuruluk yok olurken cildiniz canlanır. Aynı zamanda cildi yumuşak ve elastik hale getirir. A refreshing body scrub, using the exfoliating properties of sugar and the polishing effects of lemon, leave your skin renewed and fresh. This full body exfoliating treatment is an ideal pre-treatment prior to any body treatment. Balkabaklı Vücut Peelingi / Pumpkin Body Polish Treatment 60 dk / 60 min 185 Balkabaklı vücut peelingi, hoş kokulu ve detoks etkilidir. Bu bakım sayesinde ölü yüzey hücreleri parçalanır, hücre yenilenmesi başlar, cildin yapısı ve dokusu gelişir. Aynı zamanda cildi yumuşak ve esnek bir hale getirir. This full body treatment combines the exfoliation of our pumpkin body scrubs, the power of our enzymes, and the nourishment of our body creams. A technique unique to June Jacobs to restore, revitalize and rejuvenate.

10 anyo Te Bath Therapies Yeşil Çay Terapisi / Green Tea Therapy 120 dk / 120 min 240 Banyo terapisi, peeling, vücut maskesi ve masajdan oluşan bu bakımda, yeşil çayın antioksidan özelliği ile cildin beslenmesi, toksinlerin atılması ve kan dolaşımının hızlandırılmasıyla hücrelere daha çok oksijen taşınması sağlanarak vücudun dinginliğe kavuşturulması sağlanır. Composed of bath therapy, peeling, body mask and massage. Nutrition of the skin, removal of the toxins are achieved by the antioxidant characteristic of the green tea and the body restores its equilibrium. Nar Terapisi / Pomegranate Therapy 120 dk / 120 min 240 Banyo terapisi, peeling, vücut maskesi ve masajdan oluşan bu bakımda, narın iyileştirici ve antioksidan özelliği ile cildin yenilenmesi, yapılan peeling ile cildin ölü tabakalardan arınması sağlanır. Narın vücuda en büyük faydası hücre yenileyici ve yoğun vitamin desteği etkisidir. Your relaxation and refreshment is ensured with soft touches and flowing movements in this massage, starting with a ritual application specifically done for Karma Spa.

11 rapileri

12

13 Fitness Personal Training Dersler 1 Seans 1 Seance 5 Seans 1 Seance 10 Seans 1 Seance 20 Seans 1 Seance Fitness Workout Pilates Kick Box Kinesis Swimming

14 vantajlı Ma Advantageous Massage Packages Karma / Karma Adet Karma Signature Masaj 10 Karma Signature Massages Karma Spor / Karma Sports Adet Karma Signature Masaj 5 Karma Signature Massages 5 Adet Spor Masajı 5 Sports Massages Karma Karışık / Karma Combined Adet Karma Signature Masaj 5 Karma Signature Massages 2 Adet Spor Masajı 2 Sports Massages 2 Adet Sıcak Taş Masajı 2 Hot Stone Massages 2 Adet Jet-Lag Masajı 2 Jet-Lag Massages Karma Uzak Doğu Esintisi / Karma Far East Breeze Adet Thai Masajı 10 Thai Massages Karma Keyfi / Karma Pleasure Adet Karma Signature Masaj 5 Karma Signature Massages 5 Adet Daily Usage 5 Daily Use 10 Adet Hamam Mucizesi / 10 Hammam Miracle Massages 1400 (2 adet Hamam Mucizesi Masajı Hediye) (2 Hammam Miracle Massages Gift)

15 saj Paketleri

16 Karma Klasik Türk / Karma Classic Turkish Adet Karma Signature Masaj 5 Karma Signature Massages 5 Adet Kese Uygulaması 5 Body Polish (Kese Treatment) Karma Rahatlacı / Karma Relax Adet Karma Signature Masaj 5 Karma Signature Massages 5 Adet Boyun Ve Sırt Masajı 5 Neck and Back Massages Karma ve Thai Refleksoloji Masajı / Karma&Thai Reflexology Adet Karma Signature Masaj 5 Karma Signature Massages 5 Adet Thai Refleksoloji Masaj 5 Thai Reflexology Massages Kese Paketi 10 lu / Kese Package (10 treatments) 1000 Kese Paketi 5 li / Kese Package (5 treatments) 550 Hamam Mucizesi / Hammam Miracle Adet Kese Uygulaması 5 Kese Treatments 5 Adet Hamam Mucizesi Uygulaması 5 Hammam Miracle Treatments Karma ve Limon / Karma & Lemon Adet Karma Signature Masajı 5 Karma Signature Massages 5 Adet Limon Şekerli Vücut Peelingi 60 dk 5 Lemon Sugar Body Polish 60 min Sırt ve Boyun Masajı / Head and Back Massage Adet Sırt ve Boyun Masajı ( 2 adet Sırt ve Boyun Masajı Hediye) 10 Head and Back Massages ( 2 Head & Back Massages Gift)

Yoğun hayat temponuza huzurlu bir mola A peaceful retreat from the hustle and bustle of the city...

Yoğun hayat temponuza huzurlu bir mola A peaceful retreat from the hustle and bustle of the city... Kızılırmak Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No: 1 Söğütözü 06520 Ankara, Turkey Tel : +90 312 248 88 88 Fax : +90 312 248 88 99 KarmaSpa.com.tr JWMarriottAnkara.com Yoğun hayat temponuza huzurlu bir mola A

Detaylı

Spa Deneyiminize Hazırlanın Prepare For Your Spa Experience 4 ~ 5. Masajlar ~ Massages 6. Therapia Özel ~ Therapia Special 12

Spa Deneyiminize Hazırlanın Prepare For Your Spa Experience 4 ~ 5. Masajlar ~ Massages 6. Therapia Özel ~ Therapia Special 12 1 Spa Deneyiminize Hazırlanın Prepare For Your Spa Experience 4 ~ 5 Masajlar ~ Massages 6 Therapia Özel ~ Therapia Special 12 Çiftlere Özel Therapia ~ Therapia for Couples 16 Yüz Bakımları ~ Facial Treatments

Detaylı

For a more relaxing and healthier lifestyle

For a more relaxing and healthier lifestyle spa menü spa menu daha rahat ve sağlıklı bir hayat için For a more relaxing and healthier lifestyle Keyif ve kalite... Mutluluğumuz, bu iki kavramı yaşamımıza ne kadar kattığımızla ilgilidir. Kaliteli

Detaylı

Spa Wellness Fitness BEDENİNİZİ VE ZİHNİNİZİ YENİLEYİN REVITALIZE YOUR BODY AND MIND

Spa Wellness Fitness BEDENİNİZİ VE ZİHNİNİZİ YENİLEYİN REVITALIZE YOUR BODY AND MIND Spa Wellness Fitness BEDENİNİZİ VE ZİHNİNİZİ YENİLEYİN REVITALIZE YOUR BODY AND MIND " CVK Safira Spa nın profesyonel hizmet anlayışı ve özel uygulamaları ile kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz." CVK

Detaylı

MASAJ UYGULAMALARI Lokal Masaj Yüz Masajı Spor Masajı 140 Anti Stres Masajı 140 Klasik Masaj 200 -Boyun-Omuz Masajı - 150

MASAJ UYGULAMALARI Lokal Masaj Yüz Masajı Spor Masajı 140 Anti Stres Masajı 140 Klasik Masaj 200 -Boyun-Omuz Masajı - 150 MASAJ UYGULAMALARI Lokal Masaj - 15 Dakika 85 Baş - boyun, ense - sırt - omuz, sırt - bel, kol ve bacak gibi bölgelere yapılan, genellikle bölgesel sorun olan ve o bölgeye yönelik tedavi edici bir masaj

Detaylı

menu of spa services spa menüsü

menu of spa services spa menüsü GRAND HYATT ISTANBUL Taşkışla Caddesi, No.1 Istanbul, 34437 Turkey istanbul.grand.hyatt.com HYATT name, design and related marks are trademarks of Hyatt Hotels Corporation. 2015 Hyatt Hotels Corporation.

Detaylı

pürovel spa & sport imzalı bakımlar pürovel spa & sport signature treatments

pürovel spa & sport imzalı bakımlar pürovel spa & sport signature treatments Pürovel is a distinctive group of deluxe spa & sport facilities located within Swissôtel Hotels & Resorts worldwide. It provides an Alpineinspired solution to healthy living within a stylish and contemporary

Detaylı

Dead Sea Hakkında. Dead Sea de bulunan önemli minerallerin temel i levleri kısaca a a ıdaki gibidir. Magnezyum. Potasyum

Dead Sea Hakkında. Dead Sea de bulunan önemli minerallerin temel i levleri kısaca a a ıdaki gibidir. Magnezyum. Potasyum Dead Sea Hakkında Antik ça lardan beri dünyanın sa lık ve güzellik hazinesi olan Dead Sea, sa lı ı destekleyici ve dengeleyici sonsuz bir kaynaktır. Ömrü arttırıcı mineraller açısından zengin Dead Sea

Detaylı

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge

02 Spa Kuralları ve Politikası. 04 Islak Alanlar. 07 Nua ya Özel. 09 Yüz Bakımları. 12 Vücut Sağlığı. 17 Masajlar. 21 Bedende ve Mekanda Denge M E N Ü 02 Spa Kuralları ve Politikası 04 Islak Alanlar 07 Nua ya Özel 09 Yüz Bakımları Sayın Misafirlerimiz, Türkiye nin ilk ve tek destinasyon Spa sına hoş geldiniz. Nua Wellness-Spa da sizi aramızda

Detaylı

Ankara Bilkent Otel Sanitas Spa Koleksiyonu

Ankara Bilkent Otel Sanitas Spa Koleksiyonu Ankara Bilkent Otel Sanitas Spa Koleksiyonu Masaj ve Kozmetik Hizmetleri Servis Saatleri: 10.00-23.30 Detaylı bilgi ve rezervasyon için +90 (312) 266 34 64 Otel içi dahili 404 www.bilkentotel.com.tr I

Detaylı

SPA Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme 34345 İstanbul Tel: +90 212 359 15 33-34 Fax: +90 212 359 15 44 E-Mail: spa@lesottomans.com www.lesottomans.

SPA Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme 34345 İstanbul Tel: +90 212 359 15 33-34 Fax: +90 212 359 15 44 E-Mail: spa@lesottomans.com www.lesottomans. Muallim Naci Cad. No: 68 Kuruçeşme 34345 İstanbul Tel: +90 212 359 15 33-34 Fax: +90 212 359 15 44 E-Mail: spa@lesottomans.com www.lesottomans.com SPA BEN, SADECE GÜZELLİK ÜRÜNLERİNİN ETKİLİ OLMADIĞINA

Detaylı

BEAUTYANGEL www.redist.com.tr

BEAUTYANGEL www.redist.com.tr www.red i st.c om.tr BEAUTYANGEL Türkiye nin önde gelen yenilikçi kuaförleri tarafından Redist Professional ürünlerinin tercih edilmesinin en önemli nedeni; yaratıcılık, ortak çalışma ve yenilik... Yurt

Detaylı

Zihninizi ve Bedeninizi Tazelerken Ruhunuzu Ar nd r n

Zihninizi ve Bedeninizi Tazelerken Ruhunuzu Ar nd r n Spa Menü Zihninizi ve Bedeninizi Tazelerken Ruhunuzu Ar nd r n Spa Klasikleri SANITAS İMZA* Sert ve yumuşak teknikler bir arada kullanılarak seçtiğiniz aromatik yağlarla yapılan bu masaj kaslarınızı gevşetirken

Detaylı

Zihninizi ve Bedeninizi Tazelerken Ruhunuzu Ar nd r n

Zihninizi ve Bedeninizi Tazelerken Ruhunuzu Ar nd r n Spa Menü Zihninizi ve Bedeninizi Tazelerken Ruhunuzu Ar nd r n Spa Klasikleri SANITAS İMZA* Sert ve yumuşak teknikler bir arada kullanılarak seçtiğiniz aromatik yağlarla yapılan bu masaj kaslarınızı gevşetirken

Detaylı

Sayın Konuğumuz, Spa Müdürü

Sayın Konuğumuz, Spa Müdürü Spa Menu Six Senses Spa Piramidi,Six Senses Spa deneyiminizi simgelemektedir. Deneyimin temeli üç duyumuzla şekilleniyor;görme, işitme ve dokunma. İkinci aşamada ise, daha yerleşik duyulara ulaşılıyor;tat

Detaylı

Yaşamı huzurlu ve sağlıklı kılan unsurların en önemlisi beden ile ruh arasında sağlanan kusursuz dengedir.

Yaşamı huzurlu ve sağlıklı kılan unsurların en önemlisi beden ile ruh arasında sağlanan kusursuz dengedir. Thermal &Spa Yaşamı huzurlu ve sağlıklı kılan unsurların en önemlisi beden ile ruh arasında sağlanan kusursuz dengedir. Zihinsel ve fiziksel olarak yenilenip tazeleneceğiniz şifa kaynağı olan Termal Spa

Detaylı

Güzelliğiniz için gereken her şey... For all your beauty treatments...

Güzelliğiniz için gereken her şey... For all your beauty treatments... Güzelliğiniz için gereken her şey... For all your beauty treatments... 1 Cilt Bakımları / Facial Treatments Cilt tipinize en uygun bakım için lütfen uzman kozmetoloğumuza danışın. Please see our cosmetologist

Detaylı

» THE HOTTEST FOCUS » POWDER ROOM WHERE POWDER GAINS A NEW MEANING » REFRESH & MOISTURE. » General Director Olga Şerbetcioğlu

» THE HOTTEST FOCUS » POWDER ROOM WHERE POWDER GAINS A NEW MEANING » REFRESH & MOISTURE. » General Director Olga Şerbetcioğlu . N 22 AUTUMN 2014 Publisher Tu r k i s h C o s m e t i c s P r o m o t i o n G r o u p, on behalf of İKMİB (Istanbul Chemicals and Chemical Products Exporters Association) and AKMİB (Mediterranean Chemical

Detaylı

Our Vision We aim at creating a top quality brand adopting the. Vision Wir haben es uns zum Ziel gesetzt, in der Kosmetikbranche

Our Vision We aim at creating a top quality brand adopting the. Vision Wir haben es uns zum Ziel gesetzt, in der Kosmetikbranche Vizyonumuz Türkiye de ve Dünya da kozmetik sektöründe bütün bölümlerimizle birlikte fark yaratma felsefesini içimizde tutarak, insanların ve çevremizin sağlığını gözeterek, bilgi çağının gerekliliklerini

Detaylı

MUTLULU UNUZ SPA'DAN Z NDEL N Z FITNESS'DAN!

MUTLULU UNUZ SPA'DAN Z NDEL N Z FITNESS'DAN! MUTLULU UNUZ SPA'DAN Z NDEL N Z FITNESS'DAN! FITNESS 2200 m 2 genişliğinde kapalı alana sahip JOIE CLUB FITNESS & SPA da yer alan son teknoloji cihazlar ve makineler ile fitness çok daha keyifli. Yağ yakımını

Detaylı

Asla unutmaz! Nobody Forgets! A good night sleep. İyi bir uykuyu

Asla unutmaz! Nobody Forgets! A good night sleep. İyi bir uykuyu Bir resepsiyonistin güler yüzü ve ilgisini, Kat sorumlusunun her sabah odaları pırıl pırıl yapan titizliğini, Bir şefin lezzete lezzet katan mükemmel dokunuşunu, Tüm yılın stresini alan masörün maharetli

Detaylı

İyilik ve güzellik adına herşey... Everything for goodness and beauty...

İyilik ve güzellik adına herşey... Everything for goodness and beauty... İyilik ve güzellik adına yeni teknolojilerle tecrübemizi birleştirerek AC CLASS markasını hayata geçirdik. Tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ve üstün kaliteli kişisel bakım ürünlerini

Detaylı

WINTER 2015 WHERE BEAUTY HAPPENS. free of charge. WHITE WHITE WHITE» p46 WINTER GARDEN» p52 PSST! YOU SMELL GOOD» p64 NATURAL DELICACIES» p66

WINTER 2015 WHERE BEAUTY HAPPENS. free of charge. WHITE WHITE WHITE» p46 WINTER GARDEN» p52 PSST! YOU SMELL GOOD» p64 NATURAL DELICACIES» p66 WHERE BEAUTY HAPPENS free of charge. N 23 WINTER 2015 THE LIQUID GOLD» p08 THE HISTORY OF A FRAGRANCE» p12 HOW TO MOISTURIZE LIKE A PRO» p16 EXPRESS YOURSELF» p22 SLOW LIFE SLOW CITIES A SLOW LIFE IS POSSIBLE»

Detaylı

ŞEKER HASTALIĞI ENGLISH/TURKISH

ŞEKER HASTALIĞI ENGLISH/TURKISH ŞEKER HASTALIĞI BİLMENİZ gerekenler 1 ENGLISH/TURKISH Contents Chapter Index Foreword Introduction 1 What is diabetes 2 Types of diabetes Type 1 diabetes Type 2 diabetes Gestational diabetes 3 Risk factors

Detaylı

Xpressive. Silk. épil. www.braun.com/register. Type 5376. Xpressive

Xpressive. Silk. épil. www.braun.com/register. Type 5376. Xpressive Silk épil Xpressive 7380 7385 smartlight Xpressive Type 5376 www.braun.com/register Braun Infolines English 6 Türkçe 10 GB 0800 783 70 10 IRL 1 800 509 448 TR 0 212 473 75 85 Internet: www.braun.com www.service.braun.com

Detaylı

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX

İÇİNDEKİLER SKINOVAGEPX SKINOVAGE PX İÇİNDEKİLER 1. Felsefesi... 2. Serideki aktif içerikler... 3. Alt seriler... 4. VITA BALANCE kuru cilt tipleri için... 5. CALMING SENSITIVE hassas cilt tipleri için... 6. PERFECT COMBINATION

Detaylı

İyilik ve güzellik adına herşey... Everything for goodness and beauty...

İyilik ve güzellik adına herşey... Everything for goodness and beauty... İyilik ve güzellik adına yeni teknolojilerle tecrübemizi birleştirerek AC CLASS markasını hayata geçirdik. Tüm aile bireylerinin ihtiyaçlarına yönelik fonksiyonel ve üstün kaliteli kişisel bakım ürünlerini

Detaylı

Yanıbaşınızda göz kamaştırıcı bir dünya saklı...

Yanıbaşınızda göz kamaştırıcı bir dünya saklı... Yanıbaşınızda göz kamaştırıcı bir dünya saklı... Batı Karadeniz'in şirin liman kasabası Akçakoca'nın lüks kalesi Sky Tower Hotel, muhteşem dekorasyonu, Karadeniz'in en büyük spa-welness merkezi ve tek

Detaylı

SAĞLIK&MAGAZİN. AlzhImer nedir, ne değildir? True And False Facts Of Alzheımer. Sinüzit tedavisinde. yenilikler Latest Reforms In Sınusıtıs Treatment

SAĞLIK&MAGAZİN. AlzhImer nedir, ne değildir? True And False Facts Of Alzheımer. Sinüzit tedavisinde. yenilikler Latest Reforms In Sınusıtıs Treatment Health & MagazIne SAĞLIK&MAGAZİN SAYI / ISSUE: 2 AlzhImer nedir, ne değildir? True And False Facts Of Alzheımer Sinüzit tedavisinde EN SON yenilikler Latest Reforms In Sınusıtıs Treatment Her bağış, yeni

Detaylı