Toplu Arama Çözümleri. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Toplu Arama Çözümleri. Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım"

Transkript

1 Toplu Arama Çözümleri Çözümlerimizle İşinizde Değer Yaratalım

2 Toplu Arama Çözümleri Digitone, içeriğini ve süresini sizin belirlediğiniz bir ses kaydının belirttiğiniz sabit veya cep telefonlarına, istediğiniz zamanda ve aynı anda ulaştıran, IVR servisleri ile aranan kişiden bilgi toplayan bir toplu arama servisidir. Digitone ile sesinizi yüz binlerce kişiye kolayca ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz

3 Arama Çözümlerimiz Toplu Arama İnteraktif Arama Veritabanı Arama Anket Uygulaması Alan Araması Numerik Data Toplama Tele Satış XML Arama Tele Kampanya

4 Toplu Arama Çözümleri Digitone Toplu Arama çözümleri ile satışlarınıza ivme kazandırın

5 Toplu Arama & XML Toplu Arama Digitone (Sesli mesaj) ile ister kendi belirlediğiniz, isterseniz de bölge belirterek seçtiğiniz veritabanına toplu olarak arama başlatabilirsiniz. Veritabanı Arama Alan Araması Toplu Arama XML Toplu Arama XML, Toplu SES gönderim paketlerinizi XML belgeleriyle sunucularımıza ulaştırmanız için tasarlanmıştır. Bu erişim yöntemi ile istediğiniz programlama dilinde XML standartlarında Toplu SES gönderiminiz sağlanır.

6 Toplu Arama Çözümleri Veritabanı Araması Var olan müşterilerin telefon numaralarını Digitone sistemine yüklenerek istenilen gün ve saatte arama yapılabilir ve istenilen metin dinletilebilir. Müşteri veritabanınızın sisteme eklenmesi, sesli mesajlarınızın hazırlanması arama sonrası arama raporlarınızın müşteri ile paylaşılması işlemlerini Biotekno ekibi müşteri adına gerçekleştirebilir. Alan Araması İstenilen bölge, sokak, mahalle ve şehirdeki tüm sabit telefonları arranabilir, etkinlikler, indirim kampanyaları, davet ve kutlama mesajları hedef kitleye duyurulabilir. Digitone aracılığıyla işletme çok kısa süre içinde çok fazla sayıda kişiye ulaşabilir.

7 Örnek Çalışma - Alan Araması A101 Marketleri A101 marketleri, açılış, kampanya ve duyurularını Digitone servisleri ile gerçekleştiriyor. Pazarlama kampanyalarında teknolojiyi etkin bir şekilde kullanan A101, Digitone uygulamasının Alan Araması özelliği ile saniyeler içerisinde müşterilerini ve çevredeki halkı etkinliklerinden haberdar ediyor. Binlerce kişinin telefonunu aynı anda arayarak mağaza açılışına davet ediyor. A101 in gerçekleştirdiği müşteri anketlerine göre; açılış, kampanya, indirim gibi aktivitelerden faydalanan müşterilerin %40 ı Digitone (telefon araması) aracılığıyla bilgilenip, mağazaları ziyaret etmiştir.

8 Örnek Çalışma - Veritabanı Arama Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı Ak Parti Çanakkale İl Başkanlığı, seçim dönemi boyunca tüm koordinasyon ve bilgilendirme çalışmalarını Digitone ile yaptı. Çanakkale İl Başkanlığı, seçim dönemi boyunca Veritabanı Araması ile parti teşkilatında iç bilgilendirmeleri,sandık görevlileri için bilgilendirmeleri ve tüm Çanakkale haklına iletmek istediği mesajları Sesli Mesaj ile yaptı. Tüm süreç boyunca da kendi iç teşkilatının bilgilendirmelerini yine sesli mesaj ile yapmıştır. Çanakkale halkına aday tanıtımı için adayın kendi sesi ile sesli arama yatırırken seçim günü sandık görevlilerinin de koordinasyonunu sağlamak ve gerekli bilgileri doğru zamanda iletmek için yine sesli mesajı kullandı.

9 Örnek Çalışma - Toplu Arama XML Aşı Dolapları Projesi Sağlık Bakanlığı onayı ile gerçekleştirilmiş olan aşı dolapları ısı değişimi bilgilendirme projesinde Digitone doğru bir çözüm oldu. Yapılan çalışma ile tüm aşı dolaplarında ısı seviyesini ölçen ve konumlandırılmış olan ısı seviyesi değiştiğinde ilgili kişi veya kişileri arayarak bilgilendirecek olan bir programın Digitone Toplu Arama XML Entegrasyonu sağlanmıştır. Isı seviyesi değiştiğinde aşı dolabında çalışan program dolabın sorumlularını Digitone ile arayarak önceden kaydedilmiş olan ses kaydını dinleterek alarm veriyor.

10 Örnek Çalışma Bütünleşik Proje Alacer Cold Alacer Cold, acil durum bilgilendirmesini Toplu Arama ile gerçekleştiriyor. Digitone Toplu Arama ve JetSMS Interaktif SMS bütünleşik platfomları ile gerçekleştirdiği çözüm ile ALACER GOLD firmasının Acil Durumlarda Toplu Arama gerçekleştirebileceği bir iş güvenliği servisi devreye alındı. ALACERGOLD, altın arama madenciliği faaliyetleri esnasında acil durumlarda kurtarma ekiplerine hızlıca ulaşarak gerekli yere intikal edebilmelerini sağlıyor. Acil Durum sinyalini alan firma çalışanını, bir kısa mesajla toplu arama servisininin devreye alınmasını sağlıyor. Acil Durum Toplu Arama servisi ile aranan kurtarma ekipleri uygunluk durumlarına göre ilgili yere gelebiliyorlarsa 1 i, gelemiyorsa 2 yi tuşlayarak durum bildirimi yapmış oluyorlar. Herhangi bir tuşlama gerçekleşmemiş ise bu kişilere acil durum aramaları devam ediyor. Firma yetkilisinin 3848 e mesaj atması ile aramalar durdurulabilir. Tüm tuşlamalar ve arama listeleri anlık olarak Digitone ekranlarından takip edilebiliyor.

11 İnteraktif Arama Çözümleri Digitone İnteraktif Arama çözümleri ile siz hayal edin biz yapalım

12 İnteraktif Arama İnteraktif Arama Yaptığınız Digitone aramalarında hedef kitleniz ile karşılıklı iletişimi sağlayabileceğiniz arama çözümü olan interaktif arama ile dilerseniz tele satış faaliyetleri yürütebilir, tele kampanyalar, anketler düzenleyebilir ve numerik data toplama çalışmaları yapabilirsiniz. Şirketinize özel çözümler ile ihtiyacınıza yönelik İnteraktif Arama çözümlerini kullanabilirsiniz. Anket Uygulaması Tele Satış Numerik Data Toplama Tele Kampanya

13 İnteraktif Arama Çözümleri Anket Uygulaması Fikirlerini öğrenmek istediğiniz bölgeye alan araması yapabileceğimiz gibi müşteri datanıza da sesli anketler yaparak anket sonuçlarını hızlıca raporlayabilirsiniz. Belediyelerin bölge halkını aratarak yaptığı etkinliklerin değerlendirilmesini istemeleri İnteraktif Arama ile yapılmış Anket çalışmasına bir örnektir. Numerik Data Toplama Alan araması veya kendi müşteri listelerinizi aratarak talep ettiğiniz sayısal bilginin tuşlamasını isteyerek numerik data toplayabilirsiniz. Nümerik Data Toplama çözümümüzle arattığınız kişinin TC kimlik numarası, cep telefonu, doğum tarihi gibi tüm sayısal bilgilerini toplamanız mümkündür.

14 İnteraktif Arama Çözümleri Tele Satış Sesli mesaj ile aradığınız dataya ürününüzün kısa tanıtımını yaparak ürünü almak isteyen kişilerin 1 i tuşlayarak onay vermesini sağlayabilirsiniz. Tuşlama yapan kullanıcıların raporuna anında ulaşabileceğiniz gibi aramanın çağrı yönlendirme sistemi ile call center ekibinize ulaşmasını sağlayabilir veya yine tuşlama yapan numara bilgisinin mail olarak iletilmesini talep edebilirsiniz. Tele Kampanya Kampanya yapmak istediğiniz spesifik bir bölgedeki tüm sabit numaraları aratarak 1 i tuşlayan ilk 500 kişiye şirketinizin promosyonu olan bir hediyeyi verebileceğiniz gibi ürünlerinizdeki indirim fırsatından yararlanmalarını sağlayabilirsiniz. Böylece kampanyalarınızdan saniyeler içinde binlerce kişiyi haberdar etmiş olursunuz.

15 Örnek Çalışma Numerik Data Toplama Kültür ve Turizm Bakanlığı Kültür ve Turizm Bakanlığı, tüm ören yerlerindeki bilgileri Digitone ile alıyor. Tüm ören yerlerindeki sorumlular akşam belirlenmiş olan saatte Digitone Numerik Data Toplama özelliği ile aranarak Turizm Bakanlığı için gerekli bilgileri sağlamış oluyor. Ören yeri sorumlusu aranarak günlük toplam ziyaretçi sayısını tuşlaması isteniyor. Tuşlama gerçekşeştiğinde ikinci istek olarak günlük hasılat bilgisinin tuşlanması isteniyor. Bilgiler tuşlandıktan sonra çağrı sonlanıyor. Tüm bölgelerdeki bilgiler eş zamanlı alınarak Digitone sistemleri tarafından otomatik bir rapor oluşturularak Turizm Bakanlığı ile mail yoluyla paylaşılıyor.

16 Sesinizi Duymayan Kalmasın! IVR Çözümleri Kampanyalarınıza özel interaktif çözümler ile yaptığınız aramalara anında, raporlanabilir cevaplar alabilirsiniz. Kapasite Dilediğiniz kadar kişiyi sisteme ekleyebilir ve dilediğiniz kadar kişiye istediğiniz zaman aramalar başlatabilirsiniz Raporlama Yaptığınız tüm aramaların gerçek zamanlı raporunu görüntüleyebilir, çalışmalarınızın başarısını kolaylıkla analiz edebilirsiniz. Kampanya Yönetimi Kampanyalarınızı Digitone aracılığı ile duyurarak müşterilerinizden hızlı geri dönüşler alabilirsiniz. Ücretsiz Ses Kaydı Duyuru metinlerinizi kendiniz seslendirebilir veya uzman kadromuz sizin için seslendirmesini isteyebilirsiniz. Veritabanı Yönetimi Veritabanınızı Digitone sistemine ekleyip gruplara ayırabilirsiniz. İnteraktif Alan aramalarında yeni data oluşturabilirsiniz. Entegrasyon Sesli arama modülü içeren programlarınıza Digitone u entegre ederek otomatik aramalar yapılmasını sağlayabilirsiniz. Anket Yönetimi Müşterilerinize sesli arama ile anketler yapabilir, sahanın nabzını İnteraktif aramalar ile tutabilirsiniz.

17 Nerelerde Kullanılır? Hedef Kitlenize Digitone ile sesinizi duyurun! Etkinliklerinizi İndirim kampanyalarınızı, Reklamlarınızı Davetiyelerinizi, Kutlama mesajlarınızı Bayram ve kandil tebrik mesajlarınızı Borç ve ödeme hatırlatmalarınızı Yeni ürün veya yeni uygulamalarınızı Hedef kitlenizin, müşterilerinizi bilgilerini, isteklerini öğrenin, satış yapın! Anket yapın Data toplayın Telesatış yaparak ürünlerinizi çok hızlıca binlerce kişiye satın

18 Örnek Uygulamalar Başarısı ispatlanmış, bölgesel aramaları yapmaya imkan veren alt yapısı sayesinde Digitone ile hedefinizi 12 den vuracaksınız. 18

19 Ödüllerimiz Biotekno, bugüne kadar geliştirmiş olduğu ürünler ve hizmetlerde göstermiş olduğu performansın sonucu olarak, Türkiye de ve Dünya da birçok ödül kazanarak başarısını tescillemiştir. InterproMedya Bilişim500 Ödüllerinde : 2007 "2006 yılında En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2008 Son Üç Yılın En İyi Performans Gösteren Bilişim Şirketi Ödülü 2008 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2009 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2010 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2011 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2012 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2012 Son Yılın En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2013 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü 2013 Son 3 Yılın En Fazla Büyüyen Bilişim Şirketi Ödülü 2014 Katma Değerli Telekom Hizmetleri Kategorisi Birincilik Ödülü Capital Dergisi : 2012 İstanbul sıralamasında 308, Türkiye sıralamasında 551. sırada Deloitte Technology Fast Ödüllerinde : 2009 "Teknoloji Fast 50 Türkiye-Winner & Birincisi" Ödülü 2009 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)- Birincisi" Ödülü 2010 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner 2010 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)- Dördüncüsü" Ödülü 2013 "Teknoloji Fast 50 Türkiye - Winner" 2013 "Teknoloji Fast 50 Türkiye "Big Star" - Üçüncüsü" Ödülü 2014 "Teknoloji Fast 50 Türkiye Winner 2014 "Teknoloji Fast 50 Türkiye "Big Star - Birincisi" Ödülü 2014 "Technology Fast 500 EMEA (Europe, Africa, Middle East)" Ödülü Fortune 500 : 2012 Türkiye nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 listesinde Biotekno 426. sırada 2013 Türkiye nin en büyük 500 şirketinin sıralandığı Fortune 500 listesinde Biotekno 299. sırada

20 Teşekkürler Bizi takip edin

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı

SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı SMS ile pazarlama çılgınlığı yeni bir sektör yarattı Günde kaç defa cep telefonunuza bu tür mesajlar geliyor? Bu mesajları mutlaka açıp okuyorsunuz: Kimi indirim haberi veriyor, kimi kredi kartı ekstrenizi

Detaylı

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu

Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu Vodafone Türkiye Sürdürülebilirlik Raporu 2011-2012 Rapor Hakkında Vodafone Türkiye olarak ikinci kez yayımladığımız bu Sürdürülebilirlik Raporu aracılığıyla 2011/12 mali yılına ait sürdürülebilirlik

Detaylı

A) ALT HESAP RAPORLAMA

A) ALT HESAP RAPORLAMA A) ALT HESAP RAPORLAMA MM ile yönettiğiniz alt hesaplardan birine girin; - Sayfanın sağ üst tarafında bulunan tarih aralığını Tüm zamanlar olarak değiştirin - Kampanyalar sekmesine girin - Anahtar kelimeler

Detaylı

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU

KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU KURUMSAL YÖNETİM VE YATIRIMCI İLİŞKİLERİ PORTALI YATIRIMCI-GEZGİN ÜYE KULLANIM KILAVUZU İçindekiler BENİM SAYFAM... 4 İHRAÇÇI SAYFALARI... 5 YATIRIMCI BİLGİLENDİRME VE UYARI SİSTEMİ... 6 PORTFÖY/BAKİYE...

Detaylı

Haziran 2015 Sayı:16

Haziran 2015 Sayı:16 Haziran 2015 Sayı:16 Nebim V3 ERP ile gerçek verimliliği keşfeden lider kurumların sayısı giderek artıyor. Satın almadan üretime, planlama ve bütçelemeden satışa, finans yönetiminden mağaza yönetimine,

Detaylı

Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık.

Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık. Merhaba, Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık. Daha önce Arnavutluk un mobil operatörü olan Eagle

Detaylı

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1

Büyüyen İşletmenize Uygun. avaya.com 1 Büyüyen İşletmenize Uygun İletişim Çözümleri avaya.com 1 İşinizin hızına yetişebiliyor musunuz? Bu, birçok KOBİ'nin ve şubenin karşılaştığı sorudur. Çalışanlar da müşteriler de dağıtık organizasyona sahiptir.

Detaylı

DİJİTAL DÖNÜŞÜM FIRSATINI KAÇIRMAYIN

DİJİTAL DÖNÜŞÜM FIRSATINI KAÇIRMAYIN KAPAK_EKO_girisim_HAZIRAN.qxp:EKO_girisim_kapakKOBI 6/5/15 6:39 PM Page 1 DÜNYANIN DÖRT BİR YANINDAN 17 İŞBİRLİĞİ ÇAĞRISI... EKONOMİST DERGİSİNİN PARASIZ EKİDİR. DİJİTAL DÖNÜŞÜM FIRSATINI KAÇIRMAYIN Dijital

Detaylı

Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case

Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case Kurumsal Enformasyon Sistemlerinde Satın Alma Döngüsü: Bir Kobi Örneği Purchasing Order to Pay Cycle in Enterprise Information Systems: A SME Case Batuhan KOCAOĞLU Okan Üniversitesi Lojistik Bölümü, İstanbul,

Detaylı

Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm

Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm Yeni Hizmet Modeliyle Yenilikçi Bir Çözüm: DİVA Yeni dünya düzeni ve yeni rekabet şartları artık yeni iş modelleri geliştirmeyi zorunlu kılarken rekabette öne

Detaylı

Ticari Bankalarda Pazarlama Stratejilerinin Uygulanması ve Türkiye deki Ticari Bankalar Üzerine Bir Alan Çalışması

Ticari Bankalarda Pazarlama Stratejilerinin Uygulanması ve Türkiye deki Ticari Bankalar Üzerine Bir Alan Çalışması 1 Ticari Bankalarda Pazarlama Stratejilerinin Uygulanması ve Türkiye deki Ticari Bankalar Üzerine Bir Alan Çalışması Metehan TOLON * Giriş Para piyasası kurumu olan bankalar kullandıkları pazarlama stratejileri

Detaylı

Nebim V3 ERP ile yolumuza devam etme kararı aldık.

Nebim V3 ERP ile yolumuza devam etme kararı aldık. AĞUSTOS 2013 Sayı:15 Orka Group Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Orakçıoğlu: Nebim V3 ERP ile yolumuza devam etme kararı aldık. Röportajlar: Andoutdoor - Arzu Kaprol - B&G - Dagi - Erak - Hello Baby Justin

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 İÇİNDEKİLER Rapor Hakkında Genel Müdür ün Mesajı Yapı Kredi ve Bankacılık Sektörü Yapı Kredi ve Kurumsal Yönetim Yapı Kredi ve Sürdürülebilirlik Çalışanlarımız Müşterilerimiz

Detaylı

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım

İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM) 1 İLİŞKİLER YÖNETİMİ (CRM&VRM)... 2 1.1 KARTLAR... 2 1.1.1 Cariler ile ilişkiler (150001)... 2 1.1.2 Cari hesap tanıtım kartı (041110)... 3 1.1.3 Cari hesap adresleri (41210)...

Detaylı

Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler. Esat Sönmezer

Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler. Esat Sönmezer Türk Telekom ve Yönetilen Hizmetler Esat Sönmezer 1 Gündem Yönetilen Hizmetler Nedir? Yönetilen Hizmetler in Kurumlara Faydaları Dünyadaki Yönetilen Hizmet Trendleri Türk Telekom Türk Telekom Yönetilen

Detaylı

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ENFORMATİK ANA BİLİM DALI YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ NURAY AKMAN 2601090217 DOÇ.DR. ZUHAL TANRIKULU İSTANBUL,2010 İçindekiler İçindekiler...

Detaylı

İSBAK ın faaliyetlerinden bahseder misiniz? İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı.

İSBAK ın faaliyetlerinden bahseder misiniz? İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. İSBAK, iş süreçlerini Workcube ERP ile yönetmeye başladı. Akıllı şehirlerin oluşumu, yönetimi ve kontrolünü sağlayan, bu ürünlerin geliştirilmesi için çalışmalarını sürdüren İSBAK AŞ., ürünlerin tasarım,

Detaylı

Arsu müşterilerine Çağrı Merkezli Mobil Dağıtım Yönetim Sistemi sayesinde hızla ve güvenle ulaşıyor.

Arsu müşterilerine Çağrı Merkezli Mobil Dağıtım Yönetim Sistemi sayesinde hızla ve güvenle ulaşıyor. 13.12.2012 TARİHLİ BAYİ TOPLANTISI SUNUMU ARSU İÇME SULARI bayi toplantısı, 13-14 Aralık 2012 tarihleri arasında Huzur Et Lokantası nda yapıldı. 12 bayinin katıldığı toplantıda, bayiler çeşitli konularda

Detaylı

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15

SEKTÖR LİDERİ OLUN! İÇERİK İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER HEDEF: DEĞER YARATMAK BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN HIZLI İLERLEYENLER 2011 SAYI 15 2011 SAYI 15 İŞİNİZİ DESTEKLEYEN ÇÖZÜMLER İÇERİK HEDEF: DEĞER YARATMAK İşinizin dayanağı olan yazılımlar yetersiz kalmaya başladığında ne yapabilirsiniz? BAŞARIYA DAHA HIZLI ULAŞIN Kurumsal sınıftaki kaynaklar

Detaylı

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın.

HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. HER KAZANANIN ARKASINDA BIR EKİP VARDIR. Başarıyı hızlandırın. Biz sizin için buradayız. MICROSOFT EKİBİNİZ. Microsoft Dynamics ve Kurumsal Geliştirme Planını seçmekle çok iyi bir iş yaptınız. Bundan sonra,

Detaylı

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KALİTE EL KİTABI

SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KALİTE EL KİTABI SİİRT TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANLIĞI KALİTE EL KİTABI DOKÜMAN KODU: KEK REVİZYON NO: 00 YAYIN TARİHİ: 01.12.2010 KONU : İÇİNDEKİLER BÖLÜM NO : A KEK DOKÜMA N NO KONU A İÇİNDEKİLER - B REVİZYON SAYFASI

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7.

İçindekiler. İnsan Kaynakları Hizmetleri 3. İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4. Neden PwC? 7. İçindekiler İnsan Kaynakları Hizmetleri 3 İnsan Yönetimi Konularındaki Sorularınıza Yanıt Veriyoruz 4 Neden PwC? 7 Uzman Ekibimiz 9 Hizmetlerimizden Örnekler 11 Eğitimlerimiz - Business School 17 İnsan

Detaylı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi : 31 Aralık 2014 Ticaret Unvanı : HSBC Bank Anonim Şirketi Kuruluş Tarihi :13 Eylül 1990 Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No

Detaylı

eurodesk Türkiye Durum Analizi ve Yol Haritası

eurodesk Türkiye Durum Analizi ve Yol Haritası T.C. AVRUPA BİRLİĞİ BAKANLIĞI AB Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı (TÜRKİYE ULUSAL AJANSI) eurodesk Türkiye Durum Analizi ve Yol Haritası Eurodesk Türkiye Durum Analizi ve Yol Haritası Yapılanması

Detaylı

BAŞARI HİKAYESİ. AVM Kişi Sayım ve Raporlama Yönetim Paneli

BAŞARI HİKAYESİ. AVM Kişi Sayım ve Raporlama Yönetim Paneli BAŞARI HİKAYESİ AVM Kişi Sayım ve Raporlama Yönetim Paneli Müşteri Corio, dünyanın perakende odaklı en büyük gayrimenkul yatırım şirketlerinden biridir. Alışveriş Merkezleri geliştirme, iyileştirme ve

Detaylı

Program içinden, program eğitim ve anlatım videolarını direkt olarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz.

Program içinden, program eğitim ve anlatım videolarını direkt olarak YouTube üzerinden izleyebilirsiniz. Genel Kayıt Alanlarına (Hesap Plan Kodu, Cari Kart, Demirbaş, Personel, Fatura, Stok Kartı ) ait Word, Excel, PowerPoint, Microsoft ofis dosyalarını ekleyebileceğiniz gibi PDF, JPG, BMP gibi resim dosyalarının

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

Bilgi İşlem ve Teknolojik Altyapı Projeleri

Bilgi İşlem ve Teknolojik Altyapı Projeleri bursa.bel.tr www.bursa.bel.tr Bilgi İşlem ve Teknolojik Altyapı Projeleri Sevgili Hemşehrilerim; Bursa Büyükşehir Belediyesi olarak, Bursa da yaşamı kolaylaştırmak ve halkımıza daha hızlı hizmet sunabilmek

Detaylı

01.01.2015-31.03.2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu

01.01.2015-31.03.2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu -- 01.01.2015-31.03.2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu ODEA BANK A.Ş 1 Ocak-31 Mart 2015 Ara Dönem Faaliyet Raporu Adres: Levent 199, Büyükdere Caddesi No:199, Kat:33-39, 34394 Şişli-İSTANBUL Telefon ve Fax:

Detaylı