Londra da neler sunuyoruz

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Londra da neler sunuyoruz"

Transkript

1 Londra da neler sunuyoruz Genel İngilizce Kursları İş İngilizcesi Kursları Sınava Hazırlık Kursları- Cambridge ESOL, TOEFL ve IELTS CLIL İçerik ve Dil Entegrasyon Öğrenimi Okul Entegrasyon Programı - İlkokul veya Ortaokulda İş Deneyimi (Staj) Programı Uzmanlık Kursları - Tiyatro, Fotoğrafçılık, Dans ve Spor Konaklama ve Transferler Zenginleştirilmiş Aktiviteler Öğrenci Refahının Sağlanması

2 Genel İngilizce Dersleri British International School, dinamik ve güçlü öğretme metodlarıyla dil eğitimi sektöründe liderlik eden bir İngilizce dil okuludur. Amacımız müşterilerimizi memnun etmek ve onların güvenini kazanabilmek iҫin en yüksek hizmeti sunuyoruz. Ingilizce Kurslarında, nitelikli, deneyimli ve istekli anadili ingilizce olan ӧğretmenleri istihdam ediyoruz. Ӧğretmenlerimiz ise bağlılıklarına, profesyonelliklerine gӧre dikkatlı bir şekilde seҫilmektedir. Genel İngilizce Kursları öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi temel yeteneklerini geliştirmesine yardım eder. Yeni gramer kurallarının ve kelimelerin doğal yolla edinilmesi, öğrenmeye iletişimsel yaklaşımımızın temel hedefidir. Öğrenciler, ilgi çekici, düzenli olarak test edilen ve başarılı olunduğu takdirde bir sonraki seviyeye geçen aşamalı bir müfredat takip eder. Saat 6 Dersin Dersin Saat Kurs Tipi Dersin Dersin Sayıs 1hft 2hft 3hft 4 hft 5 hft 6 hft h 7 hft 8 hft 9 hft 10hft 11hft 12hft 16hft 24hft 36hft 48hft Kurs Tipi Süresi Vakti Sayıs 1hft 2hft 3hft 4hft 5hft 7hft 8hft 9hft 10hft 11hft 12hft 16hft 24hft 36hft 48hft Süresi Vakti ı f ı t GE01 Tam Genel İngilizce GE03 Tam Genel İngilizce GE05 Genel İngilizce Yoğun GE06 Yarı Akşam Genel İngilizce dersi GE08 Elverişli Genel İngilizce Bire bir KAYIT ÜCRETİ: 40 öğrenci başına/ tüm Saatler kurslar için DERS MATERYALİ: 20 KAYIT ÜCRETİ: 40 - öğrenci başına/ tüm kurslar için Tüm fiyatlar GBP cinsindendir. DERS MATERYALİ: 20 Tüm fiyatlar GBP cinsindendir. Bire bir Özel Ders: 40 saatlik - 10 saat (%10 indirim) 20 saat (%15 indirim) 30 saat (%20 indirim)

3 İş İngilizcesi Kursları Bizim birinci sınıf İş İngilizcesi kurslarımız öğrencilerimizin yeni iş yetenekleri ve konseptlerine hakim olmasını garanti eder. Derslerimiz, öğrencilerimize yeni becerilerini kullandırarak onların kısa süre içersinde daha yüksek seviyede güven ve yeteneklere sahip olmasına imkan sağlar. Bir çok farklı seviyede ve temel iş konseptlerinin yanı sıra sunum, raporlama, müzakere,görüşmeler, pazarlama ve yönetim teknikleri için gerekli özel İngilizce dil becerilerini sosyal ortamlarda ve konuşma becerileri gibi çeşitli konuları kapsamaktadır. BIS te, öğrenciler Cambridge Business English Certificate(BEC) sınavina hazırlık programını takip etme fırsatına sahiptir. Ӧğrencilerin profesyonelce hazırlanmaları temel hedefidir. Gerektiğinde, İş İngilizcesi kurslarımız şirketlerin ihtiyaçlarına göre özelleştirilerek, öğrencilere esneklik sağlar ve başarılı sonuçlara ulaşmalarına yardım eder. Kurs Tipi Dersin Süresi Dersin Vakti Saat Sayısı Seviye 1hft 2hft 3hft 4hft 5hft 6hft 7hft 8hft 9hft 10hft 11hft 12hft İş İngiizcesi Tam Orta İş İngilizcesi Tam Orta İş İngilizcesi Yarı Akşam Sınıfları 6 Orta Is Ingilizcesi Bireysel Dersler Ayarlanabilir zaman cizelgesi KAYIT ÜCRETİ: 40 - öğrenci başına/ tüm kurslar için DERS MATERYALİ: 20 Tüm fiyatlar GBP cinsindendir. Bireysel Dersler: saat basi saat (10% indirim) - 20 saat (15% indirim) - 30 saat (20% indirim)

4 Sınava Hazırlık Kursları Sınava Hazırlık Kursları öğrencilerin akademik ve profesyonel başarıya ulaşması için uygun olan temel sınavları geçmelerini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. Öğrencilerimize yüksek standartlarda, ӧzel ilgi gӧstererek onların daha iyi bir seviyede hedeflediği notlara ulaşmalarına imkan sağlarız. Biz saygın bir Trinity Merkezi yiz ve Cambridge ESOL (PET,FCE, CAE and Proficiency) ve ILTS sınavlarında yılların tecrübesine sahibiz. Trinity, öğrencilere ve ya İngilizcelerini geliştirmek isteyen insanlar için nitelikli iş İngilizce eğitimi sunuyor. Trinity sınavında Konuşma, Dinleme, Okuma ve Yazma becerileri test edilecektir. Kurs Tipi Dersin Süresi Dersin Vakti Saat Sayısı Seviye 1 hft 2 hft 3 hft 4 hft 5 hft 6 hft 7 hft 8 hft 9 hft 10 hft 11 hft 12 hft Sınav Hazırlık Tam Orta Sınav Hazırlık Tam Orta Sınav Hazırlık yarı Akşam dersleri 6 Orta KAYIT ÜCRETİ: 40 öğrenci başına/ tüm kurslar için DERS MATERYALİ: 20 Tüm fiyatlar GBP cinsindendir.

5 CLIL - İçerik ve Dil Entegrasyonu Öğrenimi - CLIL Content and Language Integrated Learning in kısaltmasıdır ve fen biglisi, tarih, ve coğrafya gibi konuları, İngilizce yi eğitim dili olarak kullanarak öğretmeyi kapsar. Bu yeni öğretim metodu okul müfredatının ve İngilizcenin aynı anda öğrenilmesini sağlar. Sadece bu devrimci kurs ana dili ingilizce olmayan ӧğrencilere İngilizce konuşulan ortaokullarda kendilerini entegre etmeleri iҫin harika bir fırsat sunmakla kalmaz, aynı zamanda son derece profesyonel, konuya özel İngilizce dil eğitimi sağlar. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle bu adres üzerinden iletişime geçin:

6 Okul Entegrasyon Programı - İlkokulda veya Ortaokulda - BIS Entegrasyon Programı İngiliz Eğitim sistemine orijinal ve mükemmel bir erişim sağlar.pazartesi den Cuma ya, öğrencilerimiz İngiltere de bir ilkokul veya ortaokulda İngiliz müfredatına sahip derslere okul üniforması giyerek katılma fırsatını yakalar. Ӧğrenciler Programdan 1 haftadan 8 haftaya kadar yararlanabilirler. Bu Entegrasyon Programı öğrencilerin İngiliz eğitim sistemini yerinde gӧrmelerine imkan sağlar.öğrencilerimiz, bir İngiliz okulunda öğrenci olmanın ne anlama geldiğini, hayat boyu sürecek arkadaşlıklar kazanmayı, sınıfta aktif katılım sağlamayı ve daha fazlasını öğrenerek İngilizcelerini yenilikçi ve etkin biçimde geliştirirler. Bu benzersiz program hem ӧğrenciler hem de aileleri iҫin kaҫırılmayacak bir fırsattır ve oldukca başarılıdır. Ӧğrenciler değisik bir kültür iҫinde daha fazla güven kazanırlar ve İngilizcelerini geliştirirler. 1 Hafta 2 Hafta 3 Hafta 4 Hafta 5 Hafta 6 Hafta 7 Hafta 8 Hafta KAYIT ÜCRETİ: 50

7 İş Deneyimi The BIS iş deneyimi programı yaşları arasındaki ortaokul ӧğrencileri iҫin benzersiz bir programdır.programin süresi 1 haftadan 3 haftaya kadar sürmektedir ve genellikle İngilizce kursuyla birleştirilebilir. Yarı- zamanlı ve ya tam- zamanlı olabilir. Iş deneyimi programının amacı yeni bir iҫerikle ӧğrencilerin İngilizcesini geliştirmek ve onların yaşamlarına ve gelecekteki kariyerlerine katkı sağlamaktır. Bu program perakende sektӧrü (moda mağazaları, kitapçılar, kar amacı gütmeyen kuruluşlar vb.), turizm sektörü (turist bilgi merkezleri, seyahat acentaleri) ve yiyiecek ve konaklama sektörlerinde (oteller, barlar ve restaurantlar) geҫerlidir. Biz öğrencilerin ihtiyaçlarını ve yeteneklerini, onların ilgi alanları ve geçmiş tecrübeleriyle birleştirmeye çalışırız. Tüm yerleştirme süresi boyunca, işveren ve BIS denetleyicisi programın başarıyla uygulanıp uygulanmadığını kontrol eder. İş Deneyimi programının amacı öğrencilerin İngilizcelerini yeni bir ortamda geliştirip aynı zamanda onların yaşamına ve gelecekteki kariyerlerine önemli bir katkı sağlamaktır. Katılım sertifikası ve referans mektubu, programın başarıyla tamamlanması halinde ӧğrencilere verilir. İş Deneyimi İş Deneyimi Yarı + Ingilizce Kursu /IELTS* 1 Hafta Hafta: Hafta: Hafta: Hafta: Hafta: Hafta: Hafta: 840 KAYIT ÜCRETİ: 50 * Genel Ingilizce ya da IELTS sinavina hazirlik kurslari haftada 2 kez, gunde 2 saat mevcuttur.(haftada 4 saat)

8 BIS Uzmanlık Dersleri - Tiyatro, Fotoğrafçılık, Dans ve Spor - Uzmanlık kurslarımız aşağıda bahsedilen aktiviteler dahilinde, öğrencilere İngilizce öğrenebilecekleri ve yeteneklerini geliştirebilecekleri bir kaҫ verimli metod sunuyor. Tiyatro - William Shakespeare ın hayatına dayalı, yenilikçi tiyatro ҫalışma kursları verebiliyor olmaktan gurur duyuyoruz. Bu kurs yalnızca Shakespeare in çalışmalarından sahneler canlandırma şansı vermiyor, aynı zamanda ses, vücut ve mimik egzersizleriyle nasıl aktör olunacağını da gösteriyor. Fotoğrafçılık - BIS ayrıcalıklı bir şekilde amatör fotoğrafçılara uluslararası üne sahip profesyonel fotoğrafçı Giuilo Mazzarini ile çalışma fırsatı sunuyor. Mazzarini, fotoğraf ve baskı teknikeri hakkındaki bilgileri hem tekniki hem de dijital cihazlarla öğretiyor. Dans - BIS, öğrencilere Ulusal İngiliz Bale Tiyatrosundan Dmitri Gruzdyev gibi birinci sınıf dansçılardan eğitim alma fırsatı sunuyor. Öğrenciler klasik bale ve repertuar dansı odaklı günlük oturumlara katılma şansı yakalıyor. Bu, hayatinizda kaҫırılmayacak bir fırsat.. Spor Öğrencilerimize İngilizce kurslarını çok çeşitli spor aktiviteleriyle birlikte benzersiz bir paket olarak sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Öğrencilere, Genel İngilizce Kursunun yanısıra tenis, golf, kriket ve rugby gibi istedikleri spor dallarında yüksek kaliteli tesislerde, deneyimli koclar eşliğinde fırsatlar sunuyoruz. Hem bireyler hem gruplar için kaҫınılmaz bir tecrübe garanti ediyoruz.

9 Reklamcılık- Profesyonel yaratıcı bir yӧnetmen tarafından ӧğretilen ingilizce reklamcılık sektӧrünün bütün kilit alanlarını kapsayan teşvik edici kurs. Ӧğrenciler sadece reklamcılığın arka planında olan teorisiyi değil, ayni zamanda reklamcılık ajansını ziyaret ederek reklamcılığın ӧzünü gӧzlemle fırsatı yakalarlar. Sanat yӧnetmenliği, bu yaratıcı kurs sanat yӧnetmenliğinin arkasındaki teoriyi anlamalarına yardımcı olmaktadır ve teoriyi pratiğe dӧkmeye yardımcı olur. Ӧğrencilere gerҫeklestirdiği etklinlik organizasyonlarını aşama aşama anlatacak olan yetenekli bir Sanat yӧnetmeni tarafından eğitim verilecektir ve ӧrğenciler kursu fotoğraf ҫekimi eşliğinde sonlandıracaklardır. Yaratıcı Yazım Sanatı Yazma yeteneklerini geliştirmek isteyenler iҫin eşsiz bir fırsat.ayni zamanda üniversitede hoca olan metin yazarı tarafında ӧğrenciler eğitim alacaklar.kurs, ikna edici yazım tekniklerini geliştirmeye yardımcı olmaktadır ve bu alanda deneyim sağlamaktadır. Moda iletişimi Bu tatmin edici kurs moda yaratıcılığını gӧrmeye imkan sağlayarak moda ve iletişim arasındaki ilişkiyi keşfetmeyi sağlar.ӧğrenciler sadece moda ve iletişimin arkasındaki prensipleri ӧğrenmekle ve birimkimlerini geliştirmek iҫin pratik egzersizler yapmakla kalmayıp ayni zamanda calışma sistemini gӧrmek iҫin lider bir ingiliz moda tasarımcısının stüdyosunu ziyaret edecekler. Fotoğraf Gazeteciliği Oldukca değerli ve pratik olan bu kurs ӧğrencilere fotoğraf gazeteciliğinin arka planında olan teoriyi anlamalarını sağlar.baştan sona rӧportaj süreci boyunca rehberlik edecek olan profesyonel ve deneyimli bir eğitmen tarafından ӧğrenciler eğitim alacaklar.ӧğrencilerin fotoğramlarını sergileyeceği bir gӧsteri ile kurs sona erecek. Tarih ve ücret vb. detaylı bilgiler için, Ulusal Satış Departmanınızda size kendi dilinizde yardımcı olacak kisiyle iletişime geçmenizi rica ederiz.

10 Konaklama & Transferler Aile Yani Konaklama Otel Transfer

11 Aile Yanı Konaklama Ingiliz Ailesi yanında konaklama, öğrencilerin gerçek İngiliz yaşamını ve kültürünü tanıyıp, evsahibi aileyle birlikte İngilizce pratik yapması için mükemmel bir yoldur. Konaklama departmanımız öğrencilerin mutlu ve rahat olabileceği en uygun aileleri bulmak için büyük çaba sarfeder. Bütün evsahibi ailelerimiz dikkatlice seçilmiştir. Bunun ötesinde biz daima öğrencilerimizden geri bildirim alarak yüksek standarı korumaktayız. BIS, aynı zamanda tüm öğrencileri okullarımızın yeri ve toplu taşımaya yakınlık gibi kriterlere uygun olarak en uygun yerlere yerleştirmeyi amaçlar. Aşağıdaki tablo, sunulan aile yanı Londra Bölge 4 Londra Bölge 3 Londra Bölge 2 Londra Bölge 1 Aile Yanı Yatak & Kahvaltı 135 / hafta 130 / hafta 150 / hafta 140 / hafta 190 / hafta 180 / hafta 200 / hafta 190 / hafta Aile Yanı Yarım Pansiyon 180 / hafta 175 / hafta 190 / hafta 180 / hafta 220 / hafta 210 / hafta 230 / hafta 220 / hafta KONAKLAMA BULMA ÜCRETİ: 50 konaklamalarını göstermektedir. Fiyatlar bölgeye, oda tipine ve yemek planına göre değişiklik göstermektedir. N.B. Aile Yani Yatak & Kahvaltı yalnızca kahvaltıyı içerir.aile Yanı Yarım pansiyon kahvaltı ve akşam yemeğini içerir. Kendiniz yemek yaparsanız hiç bir öğün içermez ancak mutfak kullanımını içerir. Yatak & Kahvaltı veya Yarım Pansiyon rezervasyonlarında öğrenci mutfağı kullanamayacaktır. Haftalık GBP ekstra ödeme yaz aylarında(june, July, August) yapılmalıdır. Süit oda ekstra ödemeye bağlı olarak temin edilebilir.

12 Oteller BIS, yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini devam ettirmek için özenle seçilmiş otellerle işbirliği yapar. Sağladığımız hizmetler müşterilerimize en yüksek düzeyde rahat ve konforu sağlamak adına sürekli olarak değerlendirilir ve organize edilir. Bir kurs için rezervasyon yapıldığında, öğrencilerimizin seyahat süresini düşürmek için okullarımıza en yakın olan otellerde yerleştirme yapılır. 4 Yıldızlı Otel **** 3 Yıldızlı Otel *** 2 Yıldızlı Otel ** Londra Bölge 2 Londra Bölge 3-4 Tek Kişilik Oda 140 / gece Tek Kişilik Oda 130 / gece Çift Kişilik Oda 170 / gece Çift Kişilik Oda 160 / gece Tek Kişilik Oda 95 / gece Tek Kişilik Oda 82 / gece Çift Kişilik Oda 105 / gece Çift Kişilik Oda 90 / gece Tek Kişilik Oda 70 / gece Tek Kişilik Oda 60 / gece Çift Kişilik Oda 90 / gece Çift Kişilik Oda 80 / gece

13 Havalimanı Transferleri Standard Araç (1 öğrenci) Tek Yön MPV Araç (2/3 öğrenci) Tek Yön Heathrow Havalimanı Gatwick Havalimanı Stansted Havalimanı Luton Havalimanı London City Havalimanı Havalimanı Standard araç: Sürücü dahil 5 yolcu. MPV araç: Sürücü dahil 7 kişilik yüksek kalite araç. Sürücü, uçağın iniş saatinde pick- up alanında size bekliyor olacaktır. NB: Havalimanında isminizin olduğu bir tabelayla karşılanmanız, isteğe bağlı olarak 50 karşılığında sağlanmaktadır.

14 Zenginleştirilmiş Aktiviteler British International School da, İngilizce öğrenimi dersler sonlandiginda bitmez. Bizim heyecan verici Sosyal Programımız, öğrencilere derslerde öğrendikleri İngilizce yi kullanma ve pratik yapma şansı sağlar. Bunu yaparkan diğer öğrencilerle tanışır ve Londra daki ve Britanya nın geri kalan kısmındaki kültür ve eğlencenin tadını çıkarırsınız. Her ay, öğrencilerimize bir çoğu ücretsiz olan çeşitli aktiviteler sunarız. Bu aktiviteler Londra nın en ilginç bölgelerindeki yürüyüşlerden, müze ve galeri ziyaretlerine ve geleneksel pub ve restaurantlarına olan gezilere kadar uzanır. Ek olarak, spor aktiviteleri ve gece hayatı Londra daki sosyal takviminizi tamamlar. Aynı zamanda Oxford, Cambridge, Stratford- Upon- Avon, Stonehenge ve Brighton gibi yerlere günübirlik geziler düzenlenmektedir. Paris ve Amsterdam gibi Avrupada ki yakın şehirlere, haftasonu yurtdışı gezileri de zaman zaman düzenlenebilir. Tüm gezilere ekstra İngilizce destek sağlayan ve ilgili mekanlar hakkında rehberlik eden BIS grup asistanları tarafından eşlik edilir. Bunun ötesinde, BIS seyahat departmanı öğrencilere hafta içi 09:00-17:00 arasında kapsamlı destek sağlar. Öğrencilerimize bilet alımı, rezervasyon yapımı vb. konularda yardımcı olunması için bu ücretsiz servisi kullanmalarını teşvik ederiz. NB: Okul Gezisi, Öğrenim Tatili ve Yaz Okulu aktivite programlarına katılmak isteyen 19 yaş ve altındaki öğrencilerin grup satış departmanımızla iletişime geçmesini rica ederiz: Ӧğrenci Refahının Sağlanması BIS her zaman ӧğrencilere güvenli ve huzurlu bir konaklama sağlamayı amaҫlar.ӧğrencilerimize her zaman her konuda destek sağlayacağımızı ve yardım edeceğimizin sӧzünü veririz. Ӧğrencilerin konaklamlarina her aҫıdan yardımcı olacak olan BIS koordinatӧrlerine ӧğrenciler her zaman ulaşabilirler.ayrıca ӧğrencilerimize rezervasyon yapması, bilet ayırması, gibi konularda yardımcı olabilmek iҫin bu hizmeti kullanmalarını teşvik ediyoruz. Ilkokul ve ortaokul ӧğrencileri Gezi Turu, Egitim ve Tatil ya da Yaz okulu programlarımızdan faydalanmak isterlerse adresine ulaşmaları gerekmektedir. BIS seyahat departmanı ӧğrencilere Pazartesi den Cuma ya,sabah 9 aksam 5 arası kapsamlı bilgi sağlar. BIS, öğrencilerinin program süresi boyunca en üst düzey güvende olmaları için kendi seyahat sigortalarını yaptırmalarını tavsiye eder.bütün müşterileirmiz iҫin kapsamlı Seyahat Sigortası sunuyoruz.bu sigortadan faydalanmak iҫin lütfen adresiyle iletişime geҫ in. British International School of London adına, programlarımızla ilgilendiğiniz için teşekkür eder ve sizleri yakın zamanda görmeyi dileriz.

English Time FİHRİST. English Time a Hoşgeldiniz. 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları. Özel Amaçlı İngilizce Dil Eğitim Programları

English Time FİHRİST. English Time a Hoşgeldiniz. 18 Yaş Altı Gruba Yönelik Eğitim Programları. Özel Amaçlı İngilizce Dil Eğitim Programları FİHRİST a Hoşgeldiniz Hakkında Vizyon, Misyon ve Kalite Politikamız Eğitim Programları Öğretmen Kadrosu Sınıflar Eğitsel Aktiviteler Online Eğitimler Genel İngilizce Eğitim Programları 6 Kurluk Eğitim

Detaylı

Yurtdışında Yaz Okulları

Yurtdışında Yaz Okulları Yurtdışında Yaz Okulları 1 Sevgili Öğrencilerimiz, Saygıdeğer Velilerimiz, Öncelikle bize uzun yıllardır göstermiş olduğunuz ilgi, duyduğunuz güven ve desteğinizle size daha iyi hizmet sunma fırsatı verdiğiniz

Detaylı

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA

KONUŞALIM! BİR ARAYA GELELİM VE 2014 & 2015 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA 2014 & 2015 İNGİLTERE, MALTA ABD, KANADA İSPANYA KÜBA, MEKSİKA FRANSA ALMANYA İTALYA FAS ÇİN BİR ARAYA GELELİM VE KONUŞALIM! TM 1 ORGANİZASYON 7 DİL 30 DESTİNASYON SAYISIZ HATIRA BİZİMLE DİL ÖĞRENİN DİLLER

Detaylı

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ

Yurtdışı Dil Okulu SİTESİ HOŞGELDİNİZ Hoşgeldiniz 1986 dan günümüze yurtdışı eğitimde Türkiye nin lider kuruluşları arasında yer alan ICEP WORLD, dünya çapında sayıları binlerle ifade edilen dil okulları arasında kalitesine güvendiği

Detaylı

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI

2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI 2015 ULUSLARARASI YAZ OKULLARI YURT DIŞI EĞİTİM DANIŞMANLIĞI MERAK 2-4 süre ile devam eden, 12-19 yaş grubuna yönelik, Öğrencinin yabancı dilini geliştirmesi, pratik kazanması, farklı kültürleri tanıması

Detaylı

Karabük Amerikan Kültür Derneği

Karabük Amerikan Kültür Derneği Karabük Amerikan Kültür Derneği [Yan çubuk çubuk, ana olarak öğedir. Çoğu sağına veya da sayfanın kısmında metin değiştirmek Araçları Yan çubuk çubuk, ana olarak öğedir. Çoğu sağına veya da sayfanın kısmında

Detaylı

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland.

Almanca öğrenmek. Sprache. Kultur. Deutschland. TR 2014 Almanya DA Almanca öğrenmek Sprache. Kultur. Deutschland. İÇİNDEKİLER Sizlere sunduğumuz hizmetler Ders, kurs sistemi, etüt merkezi, sınavlar, konaklama, kültür ve boş zamanları değerlendirme programı

Detaylı

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR.

ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. ULUSLARARASI EĞİTİM DANIŞMANLARI DERNEĞİ UED NİN ÜCRETSİZ YAYINIDIR. 7 18 Yaş Altı Öğrenciler İçin Yaz Okulu Programları Kuzey İngiltere de Dil Eğitimi SAYI 7 Yurt dışında Yaz Okulları ve Futbol Kampları

Detaylı

Language Testing Service) ve BEC (Business

Language Testing Service) ve BEC (Business British Side da Kurumsal Kurslar Biz Kimiz? British Side, British Council in Türkiye de kurs bölümünü kapatması sonrasında, British Council in yöneticileri ve eğitmenleri tarafından kurulan, müşteri odaklı

Detaylı

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA

HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA HAYALLERİME EN DOĞRU ŞEKİLDE ULAŞMAK İÇİN EDULIFE CANADA EDİTÖRDEN Sevgili EduLife Canada Okuyucuları, Türkiye de eğitim adına yeni ufuklar açacak EduLife Canada dergimizin ilk sayısıyla sizlerleyiz. EduLife

Detaylı

Alberta'da Eğitim. Anaokulu - 12. Sınıf Arası Uluslararası Öğrenci Programları Katalogu. www.studyinalberta.ca

Alberta'da Eğitim. Anaokulu - 12. Sınıf Arası Uluslararası Öğrenci Programları Katalogu. www.studyinalberta.ca Alberta'da Eğitim Anaokulu - 12. Sınıf Arası Uluslararası Öğrenci Programları Katalogu www.studyinalberta.ca Alberta lise diploması dünyanın en iyi üniversiteleri ve lise sonrası eğitim kurumlarınca kabul

Detaylı

KANADA DA İNGİLİZCE. 2 Year Winner. Japan Best School Award ILAC Vancouver. Best English School in Toronto

KANADA DA İNGİLİZCE. 2 Year Winner. Japan Best School Award ILAC Vancouver. Best English School in Toronto 2015 KANADA DA İNGİLİZCE Winner 5 years in a row Winner 3 years in a row 2 Year Winner Winner 8 years in a row STM Star English Language School North America Best English School in Toronto Japan Best School

Detaylı

Amalfi Kıyılarında İtalyanca öğren. İlahi Kıyı da Öğren. Info: http://www.accademialeonardo.it/en/contact.html or email info@accademialeonardo.

Amalfi Kıyılarında İtalyanca öğren. İlahi Kıyı da Öğren. Info: http://www.accademialeonardo.it/en/contact.html or email info@accademialeonardo. Amalfi Kıyılarında İtalyanca öğren İlahi Kıyı da Öğren Info: http://www.accademialeonardo.it/en/contact.html or email info@accademialeonardo.it Tarih ve Deniz arasında Öğrenim için en ideal yer Olağanüstü

Detaylı

tepav tepav Türkiye deki Devlet Okullarında İngilizce Dilinin Öğretimine İlişkin Ulusal İhtiyaç Analizi

tepav tepav Türkiye deki Devlet Okullarında İngilizce Dilinin Öğretimine İlişkin Ulusal İhtiyaç Analizi tepav Türkiye deki Devlet Okullarında İngilizce Dilinin Öğretimine İlişkin Ulusal İhtiyaç Analizi Türkiye genelinde devlet okullarında İngilizce eğitimi ihtiyaçlarını belirlemeyi ve politika önerileri

Detaylı

Boston daki 1 numaralı Aile Yanı Konaklama Şirketi İngilizce Dil Eğitim Hizmetleri

Boston daki 1 numaralı Aile Yanı Konaklama Şirketi İngilizce Dil Eğitim Hizmetleri Global Immersıons ile Globalleşin... Boston daki 1 numaralı Aile Yanı Konaklama Şirketi İngilizce Dil Eğitim Hizmetleri Global Immersions İdeal bir Konaklama Seçimi Yapmanın Sihirli Formülü Global Immersions

Detaylı

IB Orta Yıllar Programı. Daha iyi bir dünya için eğitim

IB Orta Yıllar Programı. Daha iyi bir dünya için eğitim IB Orta Yıllar Programı Daha iyi bir dünya için eğitim Orta Yıllar Programı: öğrencileri okulda başarılı olmaya ve etkin, yaşam boyu öğrenenler olmaya hazırlıyor Uluslararası Bakalorya (IB) eğitimi nedir?

Detaylı

YURTDIŞI YAZ OKULLARINDA LİDER İNGİLTERE AMERİKA FRANSA KANADA ALMANYA İSPANYA MALTA İTALYA

YURTDIŞI YAZ OKULLARINDA LİDER İNGİLTERE AMERİKA FRANSA KANADA ALMANYA İSPANYA MALTA İTALYA YURTDIŞI YAZ OKULLARINDA LİDER İNGİLTERE AMERİKA FRANSA KANADA ALMANYA İSPANYA MALTA İTALYA GOLD PAGE Cambridge University - Corpus Christi College 10 Oxford University - St Hilda s College 10 EXAM PAGE

Detaylı

LANGUAGE LEARNING CENTER LANGUAGE LEARNING CENTER

LANGUAGE LEARNING CENTER LANGUAGE LEARNING CENTER Manchester Dil Okulları LANGUAGE LEARNING CENTER Manchester Dil Okulları LANGUAGE LEARNING CENTER İstanbul Adana Erzurum Samsun Çorum (yakında) Aksaray Konya G.Antep Sakarya İzmit Tekirdağ Mersin Bursa

Detaylı

Her dal eğilmez ama. her ağaç meyve verir.

Her dal eğilmez ama. her ağaç meyve verir. Her dal eğilmez ama her ağaç meyve verir. Merhaba, Billtest Koleji, Bilfen Okulları liderliğinde kurulmuş olan, Danışmanlık ve Denetleme Organizasyonu Bilfen Okulları tarafından yapılan uluslararası standartlarda

Detaylı

Avusturya daki Eğitim Yolları

Avusturya daki Eğitim Yolları Avusturya daki Eğitim Yolları 2014 Avusturya Eğitim Sistemi Özel eğitim / kapsayıcı eğitim Sonderpädagogik / Inklusive Bildung Okul öncesi Vorschulstufe Ortaokul** Genel Hauptschule** General ISCED 2 Yeni

Detaylı

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI

TED ANKARA KOLEJİ VAKFI OKULLARI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI K12 VELİ BİLGİLENDİRME KİTAPÇIĞI Atatürk'ün 26 Mayıs 1937 de Halkevi nde okulumuz öğrencilerinin oynadıkları Ay Işığı Opereti ni izledikten sonra söylediği sözler. Tebrik ederim, çok muvaffak oldular.

Detaylı

IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için)

IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için) IŞIĞA İLK ADIM BÜLTENİ KAYIT DÖNEMİNDE SIKÇA SORULAN SORULAR (2013-2014 Eğitim - Öğretim Yılı için) 1- Feyziye Mektepleri Vakfının tarihçesi nedir? Feyziye Mektepleri Vakfı nasıl kurulmuştur? Işık Okullarının

Detaylı

2014-2015 VELİ EL KİTABI

2014-2015 VELİ EL KİTABI 2014-2015 VELİ EL KİTABI www.irmak.k12.tr Değerli Irmak Velileri, Tüm Irmak ailesine 2014-2015 eğitim öğretim yılına hoş geldiniz demekten büyük bir mutluluk duyuyorum. Etik ve estetik değerlere sahip,

Detaylı

Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir.

Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir. Hayatta en hakiki mürşit, ilimdir. Anasınıfı İlkokul Ortaokul Anadolu Lisesi Fen Lisesi İyi eğitimle iyi gelecek 2004 2005 eğitim öğretim yılında sistemimiz ISO 9001 2000 Kalite Yönetim Sistemi Standartlarına

Detaylı

DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN EĞİTİM

DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN EĞİTİM DAHA İYİ BİR DÜNYA İÇİN EĞİTİM ULUSLARARASI BAKALORYA BİR MİSYON 3-19 YAŞ ARASI ÇOCUKLAR İÇİN EĞİTİM BAREMİ SAĞLAYAN DÖRT ZORLAYICI PROGRAM 4500 DEN FAZLA PROGRAM UYGULAYAN 3600 ÜN ÜZERİNDE IB DÜNYA OKULU

Detaylı

Üsküdar Amerikan Lisesi ne hoşgeldiniz

Üsküdar Amerikan Lisesi ne hoşgeldiniz Üsküdar Amerikan Lisesi ne hoşgeldiniz Türkiye deki en köklü özel okullardan biri olan Üsküdar Amerikan Lisesi 1876 da Amerikan Board Heyeti tarafından kurulmuştur. 1960 lı yıllarda Amerikan Bord Heyeti

Detaylı

ÇALIŞMA RAPORU KONU : TURİZM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA STRATEJİLERİ PROGRAM:

ÇALIŞMA RAPORU KONU : TURİZM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA STRATEJİLERİ PROGRAM: ÇALIŞMA RAPORU KONU : TURİZM YÖNETİMİ VE PAZARLAMA STRATEJİLERİ PROGRAM: TÜRÜ/SÜRESİ: Travel, Tourism and Hospitality Management and English Studies with Educational Training. DİPLOMA / 1 YIL YABANCI ÜLKE:

Detaylı

YÜKSEK LİSANS HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ

YÜKSEK LİSANS HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ YÜKSEK LİSANS HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ İÇİNDEKİLER Giriş Yüksek lisans (master) Doktora Yüksek lisans hakkında merak ettikleriniz Yurtdışı lisans üstü öğrenimle ilgili genel bilgiler ABD de lisans üstü

Detaylı

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ TÜRKİYE EĞİTİM MECLİSİ 5. EĞİTİM KONGRESİ

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ TÜRKİYE EĞİTİM MECLİSİ 5. EĞİTİM KONGRESİ TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ TÜRKİYE EĞİTİM MECLİSİ 5. EĞİTİM KONGRESİ YABANCI DİL ÖĞRETİMİ 29-30 KASIM 2013 TOBB, ANKARA Sonuç Raporu 13 Aralık 2013 1 TOBB EĞİTİM MECLİSİ 5. EĞİTİM KONGRESİ YABANCI

Detaylı

Yurtdışı Eğitim Programları. 35. yıl. Konumuz yabancı dil, ama sizinle aynı dili konuşuyoruz. www.biltur.com

Yurtdışı Eğitim Programları. 35. yıl. Konumuz yabancı dil, ama sizinle aynı dili konuşuyoruz. www.biltur.com Yurtdışı Eğitim Programları 2015 35. yıl Konumuz yabancı dil, ama sizinle aynı dili konuşuyoruz. www.biltur.com Dünyanın seçkin okulları. 1980 den beri Biltur farkıyla. İçindekiler AMERİKA İskoçya YETİŞKİNLER

Detaylı