Takım Liderince yapılan gönderilerin Takım Siparişi olarak işleme alınabilmesi için;

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Takım Liderince yapılan gönderilerin Takım Siparişi olarak işleme alınabilmesi için;"

Transkript

1 Takım liderliği uygulaması detayları; Takım Lideri tarafından Oriflame e yapılan gönderimler; 1. Takım Lideri, Takım Siparişlerini, Oriflame in anlaşmalı olduğu Kargo Şirketi aracılığıyla ücret alıcı, adrese teslim olarak gönderir. Gönderinin alıcı kısmına mutlaka Müşteri İlişkileri Birimi Takım Siparişi Takım Lideri XXX ( gönderiyi yapan Takım Liderinin Takım Sipariş Kodu ) ifadesi yazılır. 2. Takım Liderinin adresi dışında başka bir adresten şirkete yapılan gönderiler, teslim alınmayarak geri gönderilir. 3. Takım siparişi sadece Oriflame in anlaşmalı olduğu kargo şirketi aracılığıyla 1 Günde maksimum 1 adet gönderi olması koşululya yapılmalıdır. Takım Liderince yapılan gönderilerin Takım Siparişi olarak işleme alınabilmesi için; Yapılan gönderinin içerisinden, Takım Liderince dağıtımı yapılacak en az 5 farklı Danışmana ait borçsuz Sipariş Formu çıkması VEYA borçsuz danışmanlara ait siparişlerin BP toplamının en az 250 BP olması gerekir. Bu kriterleri sağlamadan gönderilen siparişler adrese kargo ücreti kesilerek kargo ücreti Danışman faturasına eklenerek gönderilir. Takım Liderleri haftanın her günü sipariş gönderebilirler ancak siparişlerin gönderimi kendilerine bildirilen haftanın belli günlerinde yapılır. Takım Lideri, göndereceği Takım Siparişi içerisine Kayıt evraklarını, hata / iade taleplerinin dilekçe ve ürünlerini koyabileceği gibi, dağıtımı kendisince yapılmayacak olan Sipariş Formları ve Kayıt evraklarını da koyabilir ancak bu Sipariş ve Kayıtlar, yapılan gönderinin Takım Siparişi olarak işleme alınması için gerekli olan en az 5 Sipariş veya toplam 250 BP koşulu için hesaba katılmaz. 1. Gönderilen hata / iade, dilekçe vs gibi dökümanların MUTLAKA ayrı bir zarf içersinde,üzerine içeriği de yazılarak kargo poşetinin içerisine konması Sipariş formlarına tarih ve imza atılması zorunludur. 2. Siparişler mutlaka Oriflame sipariş formları aracılığıyla gönderilmeli, herhangi bir kağıda yazılmamalıdır. Bir sipariş formuna sadece 1 danışmanın siparişleri girilmelidir. 3. Takım Lideri gönderdiği tüm dökümanları (sipariş,kayıt,hata iade) MUTLAKA Takım Lideri gönderi formunu doldurarak göndermelidir. Bu liste doldurulmadığı takdirde sorumluluk Takım Liderine aittir. 4. Gönderiler danışmanların adreslerine kesilecekse belirtilmelirdir. 5. Kargo poşetlerinin içinden çıkan nakit para şeklindeki ödemeler dikkate alınmayarak Takım Liderine geri gönderilir. Gönderim sırasındaki sorumluluk Takım Liderine aittir 6. Takım Siparişi Sipariş formu kullanılırken, Takım Lideri form üzerindeki bilgilerin mutlaka Danışmanın bizzat kendisi veya Takım Lideri tarafından doldurulup imzalanmasını sağlamalıdır.

2 Hedef BP Takım Liderince siparişleri gönderilen Danışmanların, gönderdikleri sipariş için hedefledikleri bir BP varsa, Danışmanın kendisi bunu sipariş formu üzerinde Hedef BP uygulaması kurallarına uygun olarak yazmalıdır. Yedek ürünler hedef puanın altında kaldığı takdirde Takım Liderine herhangi bir bildirim yapılmadan siparişler işleme alınır. Oriflame tarafından Takım Liderine yapılan gönderimler ; 1. Takım Liderince gönderilen siparişler, kayıtlar, hata / iade dilekçelerinin cevapları ve ürünleri ayrı ayrı paketlerde toplu olarak Takım Liderinin sözleşmede belirtilen adresine kargo aracılığıyla kendisine bildirilen haftanın belli günlerinde gönderilir. Ancak siparişler kargonun Oriflame e ulaştığı gün içerisinde işleme alınır. 2. Takım Liderine yapılacak gönderilerin ücretleri ancak sipariş verme kurallarına uyulduğu takdirde Oriflame tarafından ödenir. 3. Takım Lideri, adresine gönderilen ve siparişlerini Oriflame e iletmiş olduğu Danışmanlara ait paketleri sayacak ve Oriflame in anlaşmalı olduğu kargo şirketinden Sevk ve Teslim Tutanağı nı imzalayarak teslim alacaktır. 4. Herhangi bir paketin eksikliği veya bir problem olması halinde, kargo yetkilisi ile birlikte ayrıca bir tutanak hazırlanmalıdır ve bu tutanak Takım Liderince Oriflame in numaralı faksına aynı gün içinde fakslanmalıdır. Bu konuda kargo yetkilileri Takım Liderlerine yardımcı tavır içerisinde olmaları için uyarılmıştır. Siparişlerin Danışmanlara Teslim Edilmesi ; Paketlerin Danışmanlara teslim edilmesi Takım Liderinin sorumluluğundadır. 1. Size gelen Danışmanınıza ait paketleri Danışmanınızla birlikte açınız. Eğer kolide bir sorun varsa bu sorunu Danışmanınızın ve sizin imzanızın bulunduğu bir dilekçe ile göndermeniz 2. Paketler, sadece Danışmanın kendisine veya Danışmanın Teslim Talimatı ile yetkili kıldığı bir kişiye teslim edilebilir. 3. Nüfus cüzdanı (resimli), Ehliyet, Bakanlıklarca verilen Emekli kimlikleri, Evlilik Cüzdanı kimliklerinden herhangi birini ve Teslim Talimatını ibraz etmeyen kişilere paketler teslim edilemez. 4. Takım Liderine toplu gönderilen Takım Siparişi içerisinden çıkan Sevk ve Teslim Tutanağı nın Kimlik Bilgileri bölümüne paketi teslim alanın Adı Soyadı, Kimlik Türü, Kimlik Numarası ve Kimliğin Veren Makam kesinlikle yazılacaktır. 5. Danışmanlara ait paketlerin içindeki ürünler Takım Lideri gözetiminde Danışman tarafından sayılacak ve imza karşılığı Danışmana teslim edilecektir. 6. Sevk ve Teslim Tutanağı, Danışmanlara veya Teslim Talimatı kullanarak paketleri teslim alanlara teslimat yapılıp imzalatıldıktan sonra ekine Teslim Talimatları eklenerek Oriflame Takım Sipariş Birimine bir sonraki Takım Siparişi ile birlikte gönderilecektir.

3 7. Sevk ve Teslim Tutanağının bir fotokopisi Takım Liderince saklanacaktır. 8. Teslim alınmayan paketler gelecek takım sipariş ile geri gönderilecektir. 9. Paketi Danışmanınıza teslim ederken bir paketleme hatası tespitiniz halinde, Danışmanın hata iade talebini bir sonraki Takım Siparişi gönderisi ile Oriflame e iletiniz. Danışmanın dilekçesi üzerine bu paketleme hatasının Danışmana paketinin teslim ederken tespit edildiğini belirtmeyi unutmayınız. Ücretlendirme, 1. Takım Siparişi gönderi ücreti, Takım Liderinin kendi siparişi dışındaki tüm siparişlere 1,30 TL olarak eklenecektir. Tüm takım siparişleri için kargo sıfırlama ürünü eklendiğinde teslimatlar ücretsizdir. 2. Tüm Takım siparişleri için kargo sıfırlama ürünü eklendiğinde teslimatlar ücretsizdir. Oriflame Takım Siparişi Ücretini değiştirebilir, değişiklikler Fiyat listesi, sms, vs yolla duyurulur. Aktif Takim Liderligi ; Bir Takim Lideri nin Takim Liderligini koruyabilmesi icin asagidaki kosullarin saglanmasi 1. Son 3 ay kapanisinda en az 2 ay kapanisi itibariyla % 9 ve uzeri seviyesini korumus olmasi 2. Gecikmis grup borc tutari, toplam grup satis tutarinin (%10) unun altinda gerceklesmesi 3. Eger Takim Liderligini Dagitim noktasi olarak yapiyorsa her ay Takim Lider adresine kesilen siparis toplaminin en az 500 Bp olmasi (Her ayin son haftasi 2 kez Takim Liderlerine sms yolu ile mevcut BP durumu bildirilir.) 4. Asilsiz / teslim alinmayan siparislerin olusmamasi 5. Danisman kaydirma, Siparis kaydirma vb. Basari Plani kurallari ihlali yapmis olmamasi 6. Takım Lidelerinin icra durumunun olmaması Takim Liderligi aylik 500 bp kriteri nedeniyle iptal olan Liderlerimiz siparis noktasi olarak calismaya %9 seviyesini koruduklari surece devam edeceklerdir. Oriflame, herhangi bir zaman ve kosulda Takim Liderligini iptal etme hakkini sakli tutar. Takim Liderligine tekrar basvuru suresi 3 aydir.

4 Bir Takim Lideri isterse sadece Siparis noktasi olarak çalışabilir. Siparis Noktasi olmasi durumunda Takim Lideri grubu adina siparis verebilir ancak Takım Liderliği adresini kullanmayabilir. Siparislerini sadece adrese teslim veya Hizmet Merkezine verebilir. Bir Takim Lideri Sadece Siparis noktasi olma secenegini tercih ettiginde sadece grubu adina siparis ve kayit acma yetkisini kullanir ve sirkete ucret alici gonderi yapamaz. Aktif Takım Liderlerine Aylık Gönderiler ; Içinde bulunulan ayın aktivite raporu Internetten koduyla Takım Lideri tarafından ücretsiz olarak sipariş edilir. Standart uygulama olmamakla birlikte, Aylık Dergi, Business Class Broşürü, Çeşitli Kampanya Broşürleri, Poster, Potansiyel ve Kullanıcı Mektupları, bazı yeni ürünler veya numuneleri, başlayan aydan sonraki ayın Katalog ve Sipariş Formu ay başında yapılan bu gönderiye eklenebilir. Tavsiyeler; Bir Takım Lideri olarak ; Kesinlikle siz Danışmanlarınıza gitmeyin ( siparişleri toplamak ve paketleri dağıtmak için ), Danışmanlarınızın size gelmesini sağlayın. Ekibinizi sabit bir güne/günlere ve yere alıştırın. Her Salı şiparişlerinizi evime getirin, her Perşembe öğleden sonra evimden teslim alın gibi. Bu sabit günlerde, eğitim, eğlence, sohbetler, ayın kataloğunun ve ürünlerinin tanıtımı, satış ipuçlarının gösterilmesi gibi aktiviteler düzenleyin. Bu sabit yer için evinizi belirlemenizi tavsiye ediyoruz, ancak uygun olmadığını düşünüyorsanız, Danışmanlarınıza yakışır bir ticari işletme ( pastane, lokanta vb. ) ile de anlaşabilirsiniz.

5 Takım Liderliği için ofis kiralamanıza gerek yoktur, unutmayın sizin çalışma şekliniz Danışmanlarınız için model olacaktır ve onların yapamayacakları kadar profesyonel görüntü ve şık mekanlar cesaretlerini kırabilir. Her türlü çalışmanız rahatça taklit edilebilir olmalıdır. Para alışverişi yapmayın. Ürün stoğu yapmayın. Ürün değiş tokuşu yapmayın. Tatile çıkmanız, hasta olmanız vb. durumlarda Danışmanlarınızın faaliyetinin aksamaması için, bir yakınınıza sizin yokluğunuzda işi yönetmesi için gerekli bilgileri öğretin. Sipariş vermeye gelen Danışmanlarınızın eğitimlerinize katılmalarını mutlaka sağlayın.( Özellikle her yeni kayıt olan Danışmanın İlk Adım Satış Eğitimine Katılımı çok önemlidir ) Takım Siparişi kuralları konusunda, Danışmanlarınız arasında asla ayrıcalık yapmayın. Hiç bir şekilde başka gruplardan ( kendi Direktörünüzün diğer Danışmanları olsa dahi )

GENEL ŞARTLAR. I.Genel Kurallar

GENEL ŞARTLAR. I.Genel Kurallar GENEL ŞARTLAR I.Genel Kurallar 1. Bosch extra (Program), Programa katılan Bosch Otomotiv Servislerine ve Bağımsız Otomotiv Servislerine promosyon, puan kazanma, puan harcama ve ödül kazanma gibi imkanlar

Detaylı

BAYİ S ÖZLEŞMESİ. 2. SÖZLEŞME KONUSU İşbu sözleşme; PENTA nın BAYİ ile arasındaki ticari ilişkileri düzenlemek amacıyla tanzim ve imza edilmiştir.

BAYİ S ÖZLEŞMESİ. 2. SÖZLEŞME KONUSU İşbu sözleşme; PENTA nın BAYİ ile arasındaki ticari ilişkileri düzenlemek amacıyla tanzim ve imza edilmiştir. BAYİ S ÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta Dudullu Organize S a n a yi B ö l ge s i N at o Yo l u 4. C d. No:1 Ümraniye/ İstanbul adresinde mukim Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım A.Ş. (Bundan sonra PENTA

Detaylı

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ 1 - TARAFLAR ve TANIMLAR 1.1 iş bu sözleşme Çınarlı Mah. Atatürk Cad. Arabacıoğlu iş Merkezi Kat:4 No:10 Seyhan/Adana/Türkiye adresinde faaliyet

Detaylı

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ

VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ VODAFONE İŞ ORTAĞIM YENİ ARAÇ TAKİP KAMPANYASI (12&24 AY) TAAHHÜTNAMESİ ye, ( Vodafone ) ile...( Çözüm Ortağı ) tarafından yürütülen Vodafone İş Ortağım Yeni Araç Takip Sistemi Kampanyası (12&24 Ay) dan

Detaylı

Aral Pazarlama İnşaat Petrol İç ve Dış Ticaret A.Ş. ARALMARKETING. Şirket İlkeleri

Aral Pazarlama İnşaat Petrol İç ve Dış Ticaret A.Ş. ARALMARKETING. Şirket İlkeleri ARALMARKETING Şirket İlkeleri ARAL PAZARLAMA İNŞAAT PETROL İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Marmara Mah. Önder Cad. No: 6/90 Beylikdüzü/İSTANBUL Vergi Dairesi : Beylikdüzü, Ver. No: 0710435324 1 ŞİRKET

Detaylı

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları

Yurt dışına teslimatımız bulunmamaktadır. Ödeme ve Ödeme Şartları Kullanım Koşulları Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız. PROSET Bilgisayar bu maddelerde önceden haber vermeksizin değişiklik

Detaylı

Aral Pazarlama İnşaat Petrol İç ve Dış Ticaret A.Ş. ARALMARKETING. Şirket İlkeleri

Aral Pazarlama İnşaat Petrol İç ve Dış Ticaret A.Ş. ARALMARKETING. Şirket İlkeleri ARALMARKETING Şirket İlkeleri ARAL PAZARLAMA İNŞAAT PETROL İÇ VE DIŞ TİCARET ANONİM ŞİRKETİ Marmara Mah. Önder Cad. No: 6/90 Beylikdüzü/İSTANBUL Vergi Dairesi : Beylikdüzü, Ver. No: 0710435324 1 ŞİRKET

Detaylı

CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ

CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ CARİ HESAP SÖZLEŞMESİ Bir taraftan 1365 SOK. NO:7/B Büyükçamlıbel İş Merkezi Çankaya/İZMİR adresinde iş gören TEOREM Bilgisayar Ticaret Limited Şirketi (kısaca TEOREM diye anılacaktır) ile diğer taraftan

Detaylı

İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ

İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ İŞİNİ TURKCELL LE KUR YENİ MÜŞTERİ GETİR TAAHHÜTNAMESİ TURKCELL İLETİŞİM HİZMETLERİ A.Ş ( TURKCELL ) ye; Turkcell in sunduğu İşini Turkcell le Kur Yeni Müşteri Getir Paketi nden yararlanmak istememiz sebebiyle,

Detaylı

BAREMNET e TİCARET BAYİLİK SÖZLEŞMESİ BAYİ İLK BAŞVURUSU VE EVRAKLARI

BAREMNET e TİCARET BAYİLİK SÖZLEŞMESİ BAYİ İLK BAŞVURUSU VE EVRAKLARI BAREM BİLGİSAYAR HİZMETLERİ TİC LTD ŞTİ Gülbahar Mah Gülbağ Cad No:12/F Meriç Apt. Asma Kat. 34394 Mecidiyeköy - İstanbul Vergi Dairesi / No : Zincirlikuyu / 1420017930 İstanbul Tic Sic Müd.No: 291098

Detaylı

AKTARIM İÇİN 25 NOLU VAKIF EMEKLİLİK FERDİ PLAN TEKLİF FORMU

AKTARIM İÇİN 25 NOLU VAKIF EMEKLİLİK FERDİ PLAN TEKLİF FORMU AKTARIM İÇİN 25 NOLU VAKIF EMEKLİLİK FERDİ PLAN TEKLİF FORMU GİRİŞ BİLGİ FORMU (Katılımcı) Sözleşme No AVANTAJLARIM KESİNTİLER DEVLET KATKISI Ödeyeceğim katkı paylarının %25 ine karşılık gelen tutarın,

Detaylı

BELGELENDİRME KURALLARI TALİMATI

BELGELENDİRME KURALLARI TALİMATI 1 / 18 1. AMAÇ Bu Talimat İNTEGRA 96 ya Belgelendirilmek amacı ile başvuran Firmalara, İNTEGRA 96 nın belgelendirme şartlarını açıklamak amacıyla hazırlanmıştır. İNTEGRA 96 Uluslararası ürün ve sistem

Detaylı

BAYİ BAŞVURU FORMU DİĞERÜRÜNTEDARİKÇİLERİNİZ: FİRMAADI SATINALMA %

BAYİ BAŞVURU FORMU DİĞERÜRÜNTEDARİKÇİLERİNİZ: FİRMAADI SATINALMA % VER. 2.2 TARİH:../ /20. BAYİ BAŞVURU FORMU FİRMA AÇIK ÜNVANI ORTAKLARIN İSMİ KURULUŞ TARİHİ AÇIK ADRES İŞ TELEFONU FAX E-MAİL WEB ADRESİ VERGİ DAİRESİ VERGİ NO/TCNO TAHMİNİ AYLIK ŞİRKET CİROSU SİPARİŞVERMEYEYETKİLİKİŞİLER

Detaylı

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR.

SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. SÖZLEŞME MUTLAKA İKİ(2) NÜSHA OLARAK DOLDURULUP GÖNDERİLMELİDİR. Sisteme üye olacakların, sözleşme metninin tüm sayfalarını imzalamaları, kendileri hakkında gerekli dosyanın oluşturulabilmesi ve bilgilerinin

Detaylı

Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Mesajlaşma Servisleri Sözleşmesi (Leadinplus)

Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Mesajlaşma Servisleri Sözleşmesi (Leadinplus) Doruk Haberleşme ve Telekomünikasyon İletişim Hizmetleri Mesajlaşma Servisleri Sözleşmesi (Leadinplus) LEADİNPLUS Esentepe Mah. Şairler Sok.96-A Hanedar Apt. 1. ve 2 kat Esentepe / İstanbul www.leadinplus.com

Detaylı

B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ

B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ 1 B2B E-TİCARET SÖZLEŞMESİ Bu sözleşme bir tarafta, Kavacık mah. Çavuşbaşı cd. Yayabeyi sok. no:8 Beykoz/İstanbul adresinde mukim ÖNCÜ GÜVENLİK SİSTEMLERİ ve diğer tarafta adresinde mukim arasında kararlaştırılmış,

Detaylı

MALCOM BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WWW.E-MALCOM.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan

MALCOM BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WWW.E-MALCOM.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan MALCOM BİLGİSAYAR ELEKTRİK ELEKTRONİK İLETİŞİM SAN. TİC. LTD. ŞTİ. WWW.E-MALCOM.COM KULLANIM SÖZLEŞMESİ 1- Sözleşme Tarafları Bu sözleşme bir taraftan Adresinde mukim (Bundan böyle BAYİ olarak anılacaktır.)

Detaylı

ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR

ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR ALT BAYİ SÖZLEŞMESİ 1. TARAFLAR Bir tarafta adresi Çiftlik Mh. Lise Cd. Yıldız Sk. No:6 İlkadım /SAMSUN olan ve ünvanı TECHNOVATAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ.(Bundan sonra TECHNOVATAN olarak anılacaktır) Diğer

Detaylı

Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti.

Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti. TORİ BİLGİSAYAR TELEKOM. ELEKTRONİK ELK. MALZ. TİC. LTD. ŞTİ. Bir taraftan: Mahmut mah. İstoç 14. ada no:18/20 adresinde mukim tori bilgisayar Telekom elektronik elek. Malz. Tic. Ltd. şti. Diğer taraftan:

Detaylı

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013)

GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) GLOBAL Work And Travel Programı Aracılık Hizmet Sözleşmesi (2012-2013) MADDE 1- Taraflar 1.1 İşbu sözleşme, bir tarafta GLOBAL Dil Hizmetleri Danışmanlık Turizm İthalat & İhracat Tic. Ltd. Şti (Bundan

Detaylı

NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA TEMİNİ SİPARİŞ ŞARTLARI VE HİZMET ESASLARI YÖNERGESİ

NİTELİKLİ ELEKTRONİK SERTİFİKA TEMİNİ SİPARİŞ ŞARTLARI VE HİZMET ESASLARI YÖNERGESİ 1. İşbu yönerge, 2004/21 Sayılı Başbakanlık Genelgesi ne veya Başbakanlık tarafından verilen özel izine göre TÜBİTAK BİLGEM Kamu Sertifikasyon Merkezinden nitelikli elektronik sertifika talebi yapan tüzel

Detaylı

MADDE 4 - MAL/HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ:

MADDE 4 - MAL/HİZMETİN TESLİMİ, SÖZLEŞMENİN İFA YERİ VE TESLİM ŞEKLİ: MADDE 1 - SÖZLEŞMENİN TARAFLARI SATICI Email ALICI : Engin Yazılım ve Bilgisayar-Engin Dündar : info@enzep.com : Müşteri MADDE 2 - SÖZLEŞMENİN KONUSU: İş bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait www.enzep.com

Detaylı

YÖNETİM SİSTEMLERİ BELGELENDİRME PROSEDÜRÜ

YÖNETİM SİSTEMLERİ BELGELENDİRME PROSEDÜRÜ 1. AMAÇ ISO/IEC 17021, ISO/TS 22003 ve 97/23/AT Basınçlı ekipmanlar yönetmeliği EK III standartları gereklerine uygun olarak gerçekleştirilen yönetim sistemi belgelendirme faaliyetleri için başvurunun

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARI GENELGESİ (2013/1)

ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARI GENELGESİ (2013/1) TÜRKİYE İŞ KURUMU GENEL MÜDÜRLÜĞÜ İstihdam Hizmetleri Dairesi Başkanlığı ÖZEL İSTİHDAM BÜROLARI GENELGESİ (2013/1) Genelge İçeriği 1 GENEL ESASLAR... 3 1.1 Giriş... 3 1.2 Yetki ve sorumluluk... 3 2 ÖİB

Detaylı

TELEKOM NET İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

TELEKOM NET İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. TELEKOM NET İLETİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ. ÇÖZÜM ORTAKLIĞI SÖZLEŞMESİ İşbu SÖZLEŞME, Çeliktepe Mah. İnönü Caddesi, Şairane Sok. No: 1, Daire: 4 Çeliktepe, Kağıthane 34413 - İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren,

Detaylı

MYS_SÖZ_003/03/22.04.2015 Sayfa 1 / 4

MYS_SÖZ_003/03/22.04.2015 Sayfa 1 / 4 Madde 1 : SÖZLEŞMENİN TARAFLARI VE TEBLİGAT ADRESLERİ İşbu Sözleşme aşağıda ad, unvan ve adresleri yazılı taraflar arasında tamamen kendi istek ve serbest iradeleri ile müzakere edilerek imzalanmıştır.

Detaylı

Panik yok! BodyCard var...

Panik yok! BodyCard var... Panik yok! BodyCard var... Panik yok! BodyCard var... BODYCARD KART GÜVENLİK PAKETİ'nin ayrıcalıklı dünyasına hoş geldiniz. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için lütfen bu kılavuzu dikkatle okuyunuz.

Detaylı

Değerli Katılımcımız. Aklınızda herhangi bir kaygı olmasın, çünkü emekliliğiniz artık ERGO güvencesi altında! Saygılarımızla,

Değerli Katılımcımız. Aklınızda herhangi bir kaygı olmasın, çünkü emekliliğiniz artık ERGO güvencesi altında! Saygılarımızla, Değerli Katılımcımız Her birimiz aktif çalışma hayatımızdaki yaşam standartlarımızı emeklilik döneminde de korumak adına hem kaygılar yaşar hem de o zamana ilişkin hayaller kurarız. Sizlerin de şirketimizi

Detaylı