Teknolojim Kurumsal Telefon: Faks:

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "------------------------------------------------------------- Teknolojim Kurumsal www.teknolojim.com. Telefon: +90-212-2766575 Faks: +90-212-2764665"

Transkript

1

2 Yönetici Özet Kısmı: Teknolojim Kurumsal, tamamen müşteri odaklı yazılım çözümleri üretme amacına hizmet eden, internet temelli teknolojileri kullanan bir yazılım firmasıdır. Kurulum 2004 Nisan ayında gerçekleşmiş, yazılım sektöründe 8 senedir faaliyet gösteren çözüm ekiplerini bünyesinde barındırmaktadır. Teknolojim Kurumsal yılda web ürün grubunda ortalama 100, CRM / MTS ürün grubunda 5, özel projeler ürün grubunda 5 proje üreten, tamamen yazılım konusunda odaklanmış bir çözüm ekibidir. Otomotiv Distribütörleri Derneği ile ülkemizdeki 55 ayrı otomotiv markasının aylık satış verilerinin derneğe iletilmesi ve 60 farklı stratejik raporun üretilmesini mümkün kılan sistemlerden, ülkemizin lider kağıt ithalatçısı Lider Kağıtçılığın dış ticaret otomasyon sistemlerine, Türkiye nin en büyük reklam ajansı DDF (Dream Design Factory) iç iş akış otomasyon sistemlerinden, yine alanında lider Interium (yılda 300 civarı kongre) Kongre organizasyon un iç iş akış otomasyonlarına ve Anadolu Ateşi, Roman, HES Kablo (Dünya kablolama sektörü üçüncüsü, Türkiye birincisi), Fora Zeytinleri gibi sayısız firma için birçok farklı konsept çözüm üreten Teknolojim Kurumsal Sizin için de en doğru seçimdir. Teknolojim Kurumsal Size aşağıdaki hizmetleri sunabilir. 1. İnternet Hizmetleri a. Web / İnternet Sitesi Geliştirme Hizmetleri b. Flash Websiteleri için XML Yönetim Paneli Geliştirme Hizmetleri c. E-Ticaret Portal Geliştirme Hizmetleri d. Portal Geliştirme Hizmetleri e. Web Siteniz ile ERP Paketiniz Arasındaki Entegrasyon Projeleri f. Barındırma / Hosting Hizmetleri g. Domain Hizmetleri h. Newsletter Tasarım Hizmetleri i. Logo Tasarım Hizmetleri j. Banner Tasarım Hizmetleri k. Newsletter Gönderim Hizmetleri / Toplu Mail / Duyuru Gönderimi l. İnteraktif CD Geliştirme Hizmetleri 2. CRM Uygulama Geliştirme Hizmetleri a. Bütçe Tabanlı Çalışan Firmalar için İş Akış Yönetim Sistemleri b. Dijital Form Yönetim ve İş Akış Süreç Otomasyon Yazılımları c. Satışa Yönelik CRM Sistemleri d. Teknik Destek CRM Sistemleri 3. Özel Yazılım Hizmetleri a. İhtiyaçlarınıza Yönelik Web-tabanlı Özel Yazılım Projeleri 2 Telefon: Faks:

3 Referanslar: Teknolojim Kurumsal referanslar için aşağıda sağlanan görüntü Kurumsal webportalının referanslar kısmından bir screen capture görüntüsüdür. Tüm referanslar, her projenin kapsamı ve ekran görüntüleri için lütfen Teknolojim.com portalında Referanslar kısmını ziyaret ediniz. 3 Telefon: Faks:

4 Neden Teknolojim ile Çalışmalısınız? Tanıtım Video sunu İzlemek için Tıklayınız 320*240 (12.1 MB) 640*480 (46 MB) İnternet Sitenizi Teknolojim e Yaptırarak Hangi Faydaları Elde Edeceksiniz? Teknolojim Size kalıcı ve uzun soluklu çözümler üretecek, yıllar sonra bile yanınızda olacaktır. Türkiye nin Lider Firmalarının Kullandığı, Yüzlerce Uygulamada Test Edilmiş ve Kanıtlanmış Yönetim Panellerini Kullanabileceksiniz. Kurumsal Teknik Destek Ekibi En Karışık İnternet, Alan Adı, E-Posta sorunlarınızda yanınızda olup, hızlı şekilde çözüm üretecektir. Siteniz ve E-Postalarınızın Teknik Altyapısı En Az Üç Lokasyonda Yedeklenecek ve Bu sayede E-Posta Hizmetlerinizde Yaşayacabileceğiniz Sorunlar Minimuma İnecektir. Herhangi bir Sebeple Veri Kaybetme, Kesinti Yaşama Riskini Almayacaksınız. Şablon Temelli Tasarımlar sayesinde, Websitenizin Tasarımı, Seçilen Ürün Paketine Göre 2-3 Gün ile 2-3 Hafta Gibi Kısa Sürelerde Tamamlanacaktır. Teknolojim Katalog Sayesinde Site Kısımlarınızın Görüntülerini Projenizin Daha En Başında Görebileceksiniz. 4 Telefon: Faks:

5 İnternet Sitenizin Geliştirilme Maliyetlerinde Zaman ve Bütçe Olarak Önemli Tasarruflar Elde Edeceksiniz. İnternet Paketlerinin Genel Tanıtımı Tasarım Paket 1 Paket 2 Paket 3 Paket 4 10 adet Temel 15 adet Gelişmiş Şablon Arasından Şablon Arasından Seçim Seçim 10 adet Temel Şablon Arasından Seçim 6500 Gelişmiş Şablon Arasından Seçim Tasarımın Özelleşmesi Yönetim Paneli İşlevsellik Eğitim Barındırma/Hosting Şablonun Logoya Göre Özelleştirilmesi Genel Arkaplan Renklerinin Değişmesi Şablondaki Flash alanda Resim Sunum Uygulaması 4 Adet N-1 Site Kısmı Müşteri Ürün Eğitim Video larını İzleyerek Yönetim Panelini Kullanmayı Öğrenir. Teknolojim Hosting Paketlerinden Herhangi Biri ile Kullanılabilir (50/75/150 US$/Yıl) Şablonun Logoya Göre Özelleştirilmesi Genel Arkaplan Renklerinin Değişmesi Şablondaki Flash alanda Resim Sunum Uygulaması 2 Adet N-1 Site Kısmı 2 Adet Çoklu İçerik Kısımlarından Herhangi Biri İletişim Formu Müşteri Ürün Eğitim Video larını İzleyerek Yönetim Panelini Kullanmayı Öğrenir. Teknolojim Hosting Paketlerinden Herhangi Biri ile Kullanılabilir (50/75/150 US$/Yıl) Şablonun Logoya Göre Özelleştirilmesi Genel Arkaplan Renklerinin Değişmesi Şablondaki Flash alanda Resim Sunum Uygulaması 5 Adet Site Kısmı (İstenilen Şekilde N-1 ve Çoklu İçerik Kısımları Arasında Dağıtılabilir) İletişim Formu Teknolojim Eğitim Görevlisi ile 1 adet 2 Saatlik Yüzyüze Eğitim Müşteri Ürün Eğitim Video larını da Kullanabilir Teknolojim Hosting Paketlerinden Herhangi Biri ile Kullanılabilir (50/75/150 US$/Yıl) Fiyatlar 249 US$ 349 US$ 649 US$ Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Şablonun Logoya Göre Özelleştirilmesi Genel Arkaplan Renklerinin Değişmesi Şablondaki Flash alanda Resim Sunum Uygulaması Şablondaki Kutucukların ve İşlevsel Bölgelerin Özelleştirilmesi 3 Adet Tasarım Revizyonunun Tarafınıza Sunulması Site Kısımları Pakete Dahil Değildir. Teknolojim Katalog üzerinden seçilerek nihai fiyat teklifiniz oluşturulur. Teknolojim Eğitim Görevlisi ile 1 adet 2 Saatlik Yüzyüze Eğitim Müşteri Ürün Eğitim Video larını da Kullanabilir Teknolojim Hosting Paketlerinden Herhangi Biri ile Kullanılabilir (50/75/150 US$/Yıl) 849 US$ dan Başlayan Fiyatlar 5 Telefon: Faks:

6 Yönetim Paneli Ekran Görüntüleri: Otomotiv Distribütörleri Derneği(Web Projeleri): ODD Internet Portalında dernek sayfaları, haberler, aktiviteler, aylık ODD Dergisi dinamik olarak güncellenebilmektedir. Bu sayede tüm portalın güncel bir yapıda olması amaçlanmıştır. Otomotiv Distribütörleri bu sayede kolayca yaratılabilmekte ve aynı zamanda bu portal üzerinden distribütörlerin Teknolojim ODD - Veritabanı Uygulamasına ulaşımı sağlanmaktadır. Teknolojim Kurumsal tarafından geliştirilen ODD - Veritabanı Projesi tüm Türkiye otomotiv satış verileri ile oluşturduğu raporları distribütörlere sunmaktadır. Özel olarak geliştirilen bu büyük proje Türkiye'de bir ilk olup tüm otomotiv distribütörlerinin satış ve pazarlama departmanlarında kullanılan istatistik raporlarını yaratmaktadır. Aşağıda ODD projesinin Yönetim Paneline ilişkin ekran görüntüsü bulunmaktadır. 6 Telefon: Faks:

7 Yönetim Paneli Ekran Görüntüleri (devam) Örnek Site Kısmı: Haberler ve Duyurular Haberler kısmı, portal içerisinde, dinamik akar hareketli olarak gösterilecektir. Buna ek olarak Haberler kısmı ana menü içerisinden de bir link ile kendi kısmı ile ilintili olacaktır. Akar kısım direkt bir habere, hızlı ulaşımı, mümkün kılacaktır. Ekran Görüntüleri (devam) Haberler kısmında yayınlanacak duyurular tarih aralıkları içerisinde yayında olacaktır. Böylelikle hem istenilen bir tarihte bir haberin otomatik yayına girebilmesi hem de istenilen bir tarihte yayından çıkabilmesi mümkündür. Haberlere ek görsel materyal yüklenmesi mümkündür. Haberlere duyurulara ek dosya (indirilmek üzere), yüklenmesi mümkündür. Haberler kısmı içerikleri, Teknolojim Yazılım HTML editör tarafından istenildiği kadar (analizler esnasında izin verileceği kadar) görsel anlamda da değiştirilebilir. Sıralama: Geliştirilecek olan sıralama yeteneği ile birlikte hangi haberin hangi sırada yayında olacağı ayarlanabilecektir. Böylelikle istenilen ve önem seviyesi yüksek olan bir haberin en üstte yayınlanabilmesi (hem akar hem de duyurular kısmında) mümkün olacaktır. Yönetici ekranları sayesinde yaratılabilen haberlerin daha sonra portalınızda hangi sırayla gözükeceklerini belirleyebilmeniz için altta gösterilen Sıralama Yönetici Ekranı kullanılır. 7 Telefon: Faks:

8 Yönetim Paneli Ekran Görüntüleri (devam): Hizmetler / Ürünler: Internet portalınızda yayınlayacağınız ürünlerinizin veya hizmetlerinizin yaratıldığı kısımdır. Bu kısımda sınırsız kategori ve ürün yaratarak sayısız katalog oluşturabilirsiniz. Ürün veya hizmetleriniz için olan içerik girişleri Teknolojim Yazılım HTML editör ile yapılmaktadır, bu sayede içerikleri daha görsel bir şekilde girebilirsiniz. Yaratılan ürün veya hizmete ait sayısız resim ve ek dosya yüklenebilir. Ürün veya hizmet özelliklerini girebileceğiniz gelişmiş tabloları da oluşturabileceğiniz kısıma dair ekran görüntüsünü altta bulabilirsiniz. 8 Telefon: Faks:

9 Teknik Gereksinimler / Barındırma / Hosting Gereksinimleri Geliştirilecek olan portal ın web-üzerinde çalışabilmesi için şirketiniz tarafından başlangıç için iyi bir hosting hizmeti kullanılması gerekmektedir. İlgili sunucular internet üzerinde ekibimiz tarafından geliştirilen uygulamanın üzerlerinde çalışacağı bilgisayarlardır. Bu hizmetler ülkemizde Datasist, Netone, Superonline, Sabancı ve KOÇ gibi sayısız firma tarafından temin edilebileceği gibi, varsa şirket sunucularınızda da çalışabilir. Teknolojim Kurumsal en uygun çözümün seçilmesi konularında danışmanlık hizmetinizi verecektir. Özellik Paket 1 Paket 2 Paket 3 E-Posta Alanı (Kurumsal e-posta hesaplarınızın e- posta sunucuları üzerindeki kotası) 200 MB 500 MB 2,000 MB (Paket 2 * 4) SQL Server Disk Alanı (Yönetim panelinizden siteniz için girilen verilerinizin saklandığı veritabanı alanı) 10MB 25 MB 50 MB (Paket 2 * 2) FTP Disk Alanı (Sitenizin dosyalarının ve imajlarının ve haricen yönetim panelinizden eklediğiniz dökümanların saklandığı disk alanı) 20 MB 50 MB 100 MB (Paket 2 * 2) FİYATLAR 50 US$ / Yıl 75 US$ / Yıl 150 US$ / Yıl Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Paketlerin Ortak Özellikleri Maillerinize Dünyanın Her Yerinden Ulaşabileceğiniz Anti-Spam ve Virüs Korumalı Yeni Web Mail Teknolojisine sahip e-posta hesağları (E-posta ihtiyaçlarınıza göre hosting teklifleriniz özelleştirilebilir) Her Türlü E-posta Hesaplarınızın Kontrolü(kota boyutu, şifre düzeltmeleri vs) İçin Belirleyeceğiniz Yetkili Kişiye/Kişilere Has Yönetim Hesabının Açılması Aylık 5GB Veri Transferi 5 Adet FTP Account u ASP ve.net Uygulamalarını Çalıştırabilme Özelliği.PHP Uygulama Desteği Sitenize Giren Ziyaretçilerin Raporlarının Oluşturulması ve Size Sunulması Mail Gönderimleri Konusunda ANSMTP Mail Komponenti Kurulumu Resim Boyutlandırma Konularında CSSOFT Image Komponenti Kurulumu 9 Telefon: Faks:

10 Profesyonel Hosting / Birden Çok Fiziksel Noktada Altyapı Hosting hizmeti sunan çözüm ortağınızın alt yapısı, kesintisiz ve sorunsuz iletişim sağlayabilecek yeteneklerde olmalıdır. Alt yapıda kullanılan sunucuların tek bir noktada (Datacenter da / Veri merkezinde) bulunması ortak yaklaşımdır. Bu yaklaşımın dezavantajı, ilgili bölgede datacenter veri hatlarında (fiber optiklerde) oluşabilecek sorunlar, ilgili bölgelerde oluşabilecek uzun dönemli elektrik kesintileri ve datacenter da kullanılan alt yapı teknik donanımları (switch ler, elektrik panoları, UPS ler...) sorunlarında hizmetinizin kesintiye uğrama ihtimalinin yüksek olmasıdır. Teknolojim Kurumsal, müşterilerinin özellikle e-posta iletişim konularındaki, kesintisiz hizmet ihtiyacına en üst seviyede önemi vermektedir. Bunun için sunucu alt yapılarını istanbul içerisindeki 3 ayrı fiziksel noktada konumlandırmıştır (zincirlikuyu, mecidiyeköy ve gayrettepe). Bu sayede örneğin zincirlikuyu datacenter larında oluşabilecek herhangi bir sorun sebebi ile ilgili altyapının devre dışı kalması durumunda, müşterilerimiz hizmetlerine kesinti hissetmez ve ayrıca veri kaybı da yaşamaz. Diğer alternatif sunucular (mecidiyeköy ve gayrettepe) üzerinden hizmetleriniz devam ettirilir. Bu komplike alt yapının diğer bişr avantajıdır herhangi bir anda verilerinizin yedeklerinin 3 ayrı noktada bulunmasıdır. Bu sayede beklenen deprem, sel, yangın gibi fiziksel afetlere karşı da en üst seviyede koruma sağlanmış olur. 10 Telefon: Faks:

11 Toplu Mail Gönderimi Teklifi Teknolojim Toplu Mail Gönderim hizmeti şirketinizin müşterileri ile olan toplu e-posta iletişim ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere geliştirilmiştir. Toplu mail gönderimlerinizi, Kişisel mail hesaplarınız üzerinden yapmamanız gerekmektedir. Şahsi mail gönderimleriniz Spam olarak algılanmakta ve göndermiş olduğunuz mail sunucusu tarafından bloke edilmektedir. Tanıtım ve bilgilendirme maillerinizi göndermek için Toplu Mail Gönderim hizmeti satın almanız gerekmektedir. Toplu mail gönderim hizmeti satın aldığınız takdirde aylık gönderim limitinizi tek seferde göndermek zorunda kalmadan, maillerinizi limitiniz dahilinde göndermeye devam edebilirsiniz. Toplu mail gönderimi aşağıdaki hizmetleri kapsamaktadır: Word, Excel, NotePad gibi formatlarda ortak karakterde (örneğin ;, gibi) ayrıştırılmış olan e-posta hesaplarınızın veritabanlarına yüklenmesi Kotanızın Yönetimi Gönderilecek olan e-postanın web-tabanlı arayüz ile birlikte tasarlanıp, uygun görülen günde tetiklenerek gönderim işleminin yapılması 11 Telefon: Faks:

12 Gönderilecek olan e-postanın newsletter olarak tasarlanması ve geliştirilmesi hizmeti opsiyonel hizmettir. Gönderim hizmetine dahil değildir. Gönderim için web-tabanlı gönderim aracı kullanılabilir (ücretsiz) veya tarafımızdan newsletter geliştirme hizmeti satın alınabilir. Toplu mail gönderimi ile ilgili fiyat bilgileri aşağıdaki gibidir. Gönderim Adedi Tutar US$ 20, US$ 50, US$ 100, US$ 250,000 1,500 US$ 500,000 2,800 US$ Fiyatlara KDV Dahil Değildir. Opsiyonel olarak Newsletter tasarım hizmetlerimizi de kullanabilirsiniz. Newsletter tasarım hizmetleri geliştirilecek olan newsletter a göre US$ aralığında olmaktadır. Teknolojim Güncelleme Hizmeti İnternet Sitenizin güncelleme hizmetini Teknolojim in yapmasını talep ederseniz Teknolojim Güncelleme Hizmeti ni kullanabilirsiniz. Bu bağlamda, ay içerisindeki 1-2 ürününüzün portföyünüze eklenmesi birkaç haberin güncellenmesi için 2 saatlik güncelleme hizmeti yeterlidir. Aşağıda güncelleme hizmeti maliyetlerini görebilirsiniz. Güncelleme Hizmeti Saat Tutar 1 Saatlik Güncelleme Hizmeti 100 US$ 2 Saatlik Güncelleme Hizmeti 180 US$ 4 Saatlik Güncelleme Hizmeti 350 US$ 1 Günlük 600 US$ Fiyatlara KDV Dahil Değildir. 12 Telefon: Faks:

13 13 Telefon: Faks:

BĐRĐNCĐ KISIM Genel Hususlar

BĐRĐNCĐ KISIM Genel Hususlar ĐSTANBUL BÜYÜKŞEHĐR BELEDĐYESĐ KURUMSAL BĐLGĐ YÖNETĐMĐ, FAALĐYET VERĐLERĐ DEPOLAMA, SUNUM ve WEB SĐTESĐ HĐZMETLERĐ TEKNĐK ŞARTNAMESĐ BĐRĐNCĐ KISIM Genel Hususlar 1 Konu Đşin konusu, Đstanbul Büyükşehir

Detaylı

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI İNTERNET SİTESİ - TASARIM - HOSTING HİZMETLERİ İŞİ 2011 YILI TEKNİK SARTNAMESİ

T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI İNTERNET SİTESİ - TASARIM - HOSTING HİZMETLERİ İŞİ 2011 YILI TEKNİK SARTNAMESİ T.C. BATI KARADENİZ KALKINMA AJANSI İNTERNET SİTESİ - TASARIM - HOSTING HİZMETLERİ İŞİ 2011 YILI TEKNİK SARTNAMESİ Bu şartname 2 (iki) bölümden oluşmaktadır: Birinci Bölüm, www.bakka.org.tr adresinde yayında

Detaylı

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye

j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye j-guar için Modern Uyarlama Aracı Temel Seviye Genel Bilgi Bu eğitim kitabında j-guar uyarlama aracı ve ilişkili konularda Temel seviye eğitim içerikleri sunulacaktır. Kurumsal kaynak yönetimi, j-guar,

Detaylı

Bilgi İşlem Müdürlüğü

Bilgi İşlem Müdürlüğü Yazı İşleri TEKNİK DONANIM» Network Altyapısının Oluşturulması» Bilgisayar ve Yedek Aksamların Temini» Yedekleme ve Bilgi Güvenliği» Yeni Teknolojilere Adaptasyonun Sağlanması ASKER AİLE YARDIMI KALEMİ

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI

1C:İŞLETME 8 1C:İŞLETME YÜKSEK SEVİYELİ BÜTÜNLEŞİK GÖRSEL VERİTABANI HIZLI GELİŞTİRME PLATFORMU - TÜRKÇE YAZILIMI 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul www.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

1C:İŞLETME 8 YENİ NESİL BİLGİ OTOMASYON SİSTEMİ. Desteklenen Veritabanları; 1CD dosya biçimi

1C:İŞLETME 8 YENİ NESİL BİLGİ OTOMASYON SİSTEMİ. Desteklenen Veritabanları; 1CD dosya biçimi 1C:İŞLETME 8 YAZILIMI 1TÇ:Ticari KOBİ Yönetimi + Genel Muhasebe 1TÇ Şirketi İstanbul.1tc.com.tr Kasa, Banka, Çek-Senet, Cari Hesap, Depo ve Stok Yönetimi, Konsinye, Barkod Sistemi, Alış, Satış, Sipariş,

Detaylı

444 79 53 TANITIM DOSYASI

444 79 53 TANITIM DOSYASI TANITIM DOSYASI 444 79 53 FSB TEKNOLOJİ A.Ş. HAKKINDA Fsb Teknoloji A.Ş. 2006 yılından beri hizmet vermektedir. Bünyesinde birçok hizmeti sunan firmamız anahtar teslim çözümler sunmaktadır. Rakamlarla

Detaylı

Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi

Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi Vodafone Toplu SMS Platformu JetSMS Genel Teklifi Toplu SMS Hizmeti JetSMS, kurumların SMS tabanlı, mobil çözüm ihtiyaçlarını "En Hızlı, En Kolay, En Güvenilir" şekilde karşılayan toplam mobil çözüm platformudur.

Detaylı

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ

DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ DEĞİŞİM İÇİN ÇEVİK GÜÇ İÇİNDEKİLER Giriş... 3 Bugüne ve Geleceğe Yatırım... 4 j-guar a Hızlı Bakış... 5 j-guar ın Temel Özellikleri... 6 j-guar Ekosistemi... 8 İş Zekası (Business Intelligence)... 9 Modüller

Detaylı

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi TESMER (Temel Eğitim ve Staj Merkezi 1 TESMER YÖNETİM KURULU Merkez Başkanı Merkez Başkan Yardımcısı Merkez Sekreteri Merkez Saymanı Üye Üye Üye Nail SANLI Yücel AKDEMİR Rıfat T. NALBANTOĞLU Ali Rıza AKDORA

Detaylı

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş.

Series 9000 Mikro ERP Yönetim Bilgi Sistemleri 2010 Mikro Yazılımevi A.Ş. Series 9000 Yönetim Bilgi Sistemleri 1 MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP Günümüzde rekabet daha zor, riskler daha yüksek. Geçmişi ve bugünü

Detaylı

JOOMLA ile ECOMMERCE WEB SİTESİ GELİŞTİRME

JOOMLA ile ECOMMERCE WEB SİTESİ GELİŞTİRME Kıbrıs ın kuzeyinde Sürdürülebilir Ekonomik Kalkınma ve Bilişim Sektör Programı EuropeAid/127043/C/SER/CY JOOMLA ile ECOMMERCE WEB SİTESİ GELİŞTİRME Bilişim Derneği KTMMOB Bilgisayar Mühendisleri Odası

Detaylı

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş.

MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI. 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. Mikro ERP 1 2012 Mikro Yazılımevi A.Ş. MİKRO ERP KURUMSAL KAYNAK PLANLAMASI İşletmenizi geleceğe taşıyacak yeni teknolojiler... MİKRO ERP

Detaylı

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com

İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com İSTANBUL MADEN İHRACATÇILARI BİRLİĞİ WEB SİTESİ PRODÜKSİYONU TEKLİF VE TEKNİK ŞARTNAMESİ www.turkishmineral.com 1-TEKNİK ŞARTNAME: A TEMEL PRODÜKSİYON ÇALIŞMASI: Bu şartname, İstanbul Maden İhracatçıları

Detaylı

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır.

LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu. Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. LEAPvoX Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Voksporta Teknoloji Hizmetleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. Tüm hakları saklıdır. İçindekiler LEAPvoX Hakkında... 5 LEAPvoX Kullanım Amacı... 5 LEAPvoX Temel Özellikleri...

Detaylı

www.verinetwork.com www.eozcelik.com

www.verinetwork.com www.eozcelik.com ADWORDS, SEO, YOUTUBE, SOSYAL MEDYA, NETWORK- PC BAKIM, WEB YAZILIM TASARIM www.verinetwork.com www.eozcelik.com Google Reklam Nedir? Dünyanın en ünlü ve lider arama motoru olan Google firmasının internet

Detaylı

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi

BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi BSOFTsiday Sipariş ve Dağ ıtım Yö netim Sistemi Rekabetin oldukça yoğun yaşandığı günümüzde, hızla değişen pazar koşullarına en hızlı, doğru ve zamanında uyum sağlayabilmek her geçen gün önem kazanmaktadır.

Detaylı

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME

KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME KAYSERİ TİCARET ODASI WEB PORTALI YAZILIMI HİZMET ALIMI İŞİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME Madde 1- İşin Tanımı: Kayseri Ticaret Odası web sayfasının portal alt yapısında fikir, içerik ve konseptlerin oluşturulması

Detaylı

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation Yetkili Servis Yetkili Servis Certificate Installation Biz Kimiz? Misyonumuz; projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel

Detaylı

HARCAMA YETKİLİSİNİN SUNUŞU

HARCAMA YETKİLİSİNİN SUNUŞU HARCAMA YETKİLİSİNİN SUNUŞU Bir koro şarkıcısının nota defterini düşürerek önemli yerlerini not ettiği kâğıtların etrafa saçılması; ofis masalarının en önemli parçalarından biri haline gelen post-it fikrinin

Detaylı

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ FİNAL PROJESİ

YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ FİNAL PROJESİ T.C. İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ ENFORMATİK ANA BİLİM DALI YÖNETİM BİLİŞİM SİSTEMLERİ YÜKSEK LİSANS DERSİ FİNAL PROJESİ NURAY AKMAN 2601090217 DOÇ.DR. ZUHAL TANRIKULU İSTANBUL,2010 İçindekiler

Detaylı

Beta Versiyon 1.4 1 KolaySpot 5651 sayılı kanun ile ilişkili bir Internet Toplu Kullanım Sağlayıcısı nın log toplama görevlerinin yerine

Beta Versiyon 1.4 1 KolaySpot 5651 sayılı kanun ile ilişkili bir Internet Toplu Kullanım Sağlayıcısı nın log toplama görevlerinin yerine Kurulum ve Kullanım Kılavuzu Yeni Nesil WiFi Kullanıcı Yönetimi ve 5651 Sayılı Yasa 1 Çözümü Beta Versiyon 1.4 1 KolaySpot 5651 sayılı kanun ile ilişkili bir Internet Toplu Kullanım Sağlayıcısı nın log

Detaylı

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ

BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ BAKIM / VARLIK YÖNETİM SİSTEMİ TÜRKİYE NİN EN BÜYÜK İŞLETMELERİ BOYSWEB I TERCİH ETTİ BAKIM MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA YEDEK PARÇA STOK MALIYETLERINDE EN AZ %15 AZALMA ARIZA SAYISINDA %40-%80 AZALMA

Detaylı

bölüm 10 oda bilgi yönetim sistemi (obys) çalışmaları

bölüm 10 oda bilgi yönetim sistemi (obys) çalışmaları bölüm 10 oda bilgi yönetim sistemi (obys) çalışmaları BÖLÜM 10. ODA BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ (OBYS) ÇALIŞMALARI 42. Dönem Çalışmaları içerisinde Oda Bilgi Yönetim Sistemi (OBYS) ve Bilgi İşlem Alt Yapısının

Detaylı

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki

online yüzünüz Web Siteniz platformdaki online platformdaki yüzünüz Web Siteniz Teknoloji ilerlediği sürece bilgi alışverişinin en kısa sürede olması önem kazanmaktadır.buna bağlı olarak internetin önemi ve gerekliliği ön plana çıkmaktadır.

Detaylı

Portal içinde gerçek zamanlı yönetişim. ERP, CRM, HR, Project Management, Digital Assets, Physical Assets, SCM, CMS, LMS, B2B, B2C ve daha fazlası...

Portal içinde gerçek zamanlı yönetişim. ERP, CRM, HR, Project Management, Digital Assets, Physical Assets, SCM, CMS, LMS, B2B, B2C ve daha fazlası... Portal içinde gerçek zamanlı yönetişim ERP, CRM, HR, Project Management, Digital Assets, Physical Assets, SCM, CMS, LMS, B2B, B2C ve daha fazlası... Workcube, Web in gücünü kurumsal performansa dönüştürür.

Detaylı

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI

2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TÜRKSAT UYDU HABERLEŞME KABLO TV VE İŞLETME A.Ş. 2013 YILI e-devlet KAPISI 160 İLETİŞİM MERKEZİ HİZMETİ ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ e-devlet Kapısı 160 İletişim Merkezi Hizmeti İhalesi Teknik Şartnamesi 2

Detaylı

KUZEY KIBRIS BELEDİYELERİ İÇİN E-YÖNETİŞİM PROJE TASLAĞI

KUZEY KIBRIS BELEDİYELERİ İÇİN E-YÖNETİŞİM PROJE TASLAĞI KUZEY KIBRIS BELEDİYELERİ İÇİN E-YÖNETİŞİM PROJE TASLAĞI Doküman Revizyon Tarihleri: 16.08.2012 Doküman Dağıtımı: Belediyeler Birliği İçindekiler 1. Giriş... 3 2. Proje Özeti... 4 3. E-Yönetişim Sistemleri...

Detaylı

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ

Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ Okullar için BİLİŞİM ÇÖZÜMLERİ İçindekiler ilgera Okul Yönetim Sistemi Yazılımı Bilgisayar Teknolojileri (BT) Müfredatı ve Sertifikasyon Öğretmenler için BT Eğitimleri BT Danışmanlık ve Dış Kaynak Kullanımı

Detaylı