4th INTERNATĐONAL BUILDING PHYSICS CONFERENCE Haziran 2009, ISTANBUL

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "4th INTERNATĐONAL BUILDING PHYSICS CONFERENCE 15-18 Haziran 2009, ISTANBUL"

Transkript

1

2 4th INTERNATĐONAL BUILDING PHYSICS CONFERENCE Haziran 2009, ISTANBUL Yapı Fiziği konusunda her üç yılda bir gerçekleştirilen International Building Physics Conference, Haziran 2009 tarihlerinde Đstanbul Teknik Üniversitesi, Mimarlık Fakültesi, Fiziksel Çevre Kontrolü Birimi tarafından ĐTÜ Mimarlık Fakültesi Taşkışla Kampüsünde düzenlenecektir. Daha önce Avrupa da (Eindhoven ve Leuven) ve Kanada da (Montreal) gerçekleştirilen ve 2009 yılında 4. sü Đstanbul da gerçekleştirilecek olan kongreye Avrupa, Amerika, Uzakdoğu ve Ortadoğu dan katılımın yüksek olması beklenmektedir. Ana teması Enerji korunumunda yeni yaklaşımlar olarak belirlenen kongre, aynı zamanda Yapı Fiziği alanındaki diğer konuları da kapsamaktadır. Dünyanın dört bir yanından konusunda önde gelen bilim insanları, araştırmacılar ve uygulayıcıları ağırlayacak olan kongre, Yapı Fiziği konusunda teknik bilgiler, yeni fikirler ve son gelişmeler konusunda bir platform oluşturmayı ve yapılan çalışmaları yayınlamayı amaç edinmiştir. Đ.T.Ü. Mimarlık Fakültesi, Fiziksel Çevre Kontrolü Birimi tarafından kongrenin diğer hedefleri; Gelişmiş ve gelişmekte olan ülkeler arasında bilgi ve deneyim alışverişini desteklemek, Yerel, bölgesel ve küresel anlamda yeni çalışmaları desteklemek, Yapı Fiziği alanında yüksek kalitede bilginin ve eğitim sistemlerinin yaygınlaşmasını desteklemek, Genç araştırmacıların yapı fiziği alanında çalışmalarını desteklemek, Farklı araştırma grupları arasında araştırma projelerini yaygınlaştırmak, Sağlıklı, konforlu ve sürdürülebilir çevre için tasarım ve uygulama alanlarında yeni yaklaşımlar geliştirmek, Özellikle gelişmekte olan ülkelerde tasarım, uygulama ve yasal düzenlemeler konusunda kaliteyi artırarak genişletmek, Farklı disiplinlerin (mimarlar, inşaat mühendisleri, makina mühendisleri) Yapı Fiziği konusunda işbirliğini desteklemek, Toplumun ve tüm yetkililerin enerji korunumu ve yapılarda uygulamaları konusunda bilinçlenmesini sağlamak şeklinde açıklanmaktadır. Kongre ile ilgili detaylı bilgi için : Gülten Manioğlu (Chair person of Conference) Secretariat Nurgün Tamer Bayazıt Organizing Committee Members Ş. Filiz Akşit Mustafa Özgünler Mine Aşcıgil Feride Şener Murat Çakan Nuri Serteser Gül Koçlar Oral Alpin Köknel Yener

3 SPONSORLUK AKTĐVĐTELERĐ ĐLGĐ FORMU 4th International Building Physics Conference Haziran 2009, Đstanbul Taşkışla da yapılacaktır. Etkili olan katılımcılara ürününüzü en iyi şekilde sergileyip şirketinizin tanıtımını yapmak için aşağıdaki aktivitelerde yer alabilirsiniz. Tarafımıza vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda sponsorluk sözleşmenizi, ödeme bilgilerini ve diğer detayları konfirme etmenizi rica ederiz. Sponsorluk bedelinin kapsadıkları ; Kongre Çantasında firma ve ürün logosu Bilimsel Komite Yemeğinde firma logosu Kongre Gala Yemeğinde firma logosu Kongre Açılış Kokteylinde firma logosu ANA SPONSORLUK Kongre Öğle Yemekleri standlarında firma veya ürün logosu Yaka Kartı ve Cep Programında firma ve ürün logosu Kongre CD si kapağı üzerinde firma veya ürün logosu Proceeding Kitabı kutusunun arka kapağında firma ve ürün reklamı Kongre Abstract Kitabı iç sayfasında 1 adet tam sayfa reklam ve firmaya teşekkür yazısı Katılım Sertifikasında firma veya ürün logosu 2 adet 9m2 stand alanı Çanta içine tanıtıcı broşür 4 firma personeli ücretsiz kaydı Kongre Web sayfasında firma logosu Uydu Sempozyumu düzenleme Salon girişlerine yerleştirilecek olan plazmalarda firma ile ilgili tanıtım videosunun gösterilmesi Plazma giydirmelerinde firma logosu veya ürün logosunun kullanımı, Kongre süresince yapılan her türlü transfer ve shuttle araçlarının önlerine firma adı ve logosu Su sebili giydirmelerinde firma logosu Üniversitede seminer düzenleme hakkı Basınla ilgili tüm çalışmalarda firma logosunun veya isminin yer alması Kongrenin son günü (4.gün) yapılacak olan, sektör sorunlarının konuşulacağı toplantısında ana sponsorların yetkililerine kongre bilimsel kurulunun belirleyeceği süre kadar sunum yapma hakkı verilecek, sunum esnasında perdede firma logosu gösterilecek, salonda firma logolu bayrakların asılmasına imkan verilecektir. EVET! Đşaretlenmiş aktivitenin sponsorluğunu üstleniyoruz. ( Lütfen aşağıdaki formu işaretlemiş olduğunuz detaylar doğrultusunda doldurunuz)

4 SABĐT SPONSORLUK Sponsorluk bedelinin kapsadıkları ; Kongre Çantasında firma ve ürün logosu Bilimsel Komite Yemeğinde firma logosu Kongre Gala Yemeğinde firma logosu Kongre Öğle Yemekleri standlarında firma veya ürün logosu Yaka Kartı ve Cep Programında firma ve ürün logosu Kongre CD si kapağı üzerinde firma veya ürün logosu Proceeding Kitabı kutusunun arka kapağında firma ve ürün reklamı Kongre Abstract Kitabı iç sayfasında 1 adet tam sayfa reklam ve firmaya teşekkür yazısı Katılım Sertifikasında firma veya ürün logosu 1 adet 9m2 stand alanı Çanta içine tanıtıcı broşür 2 firma personeli ücretsiz kaydı Kongre Web sayfasında firma logosu Kongrenin son günü (4.gün) yapılacak olan ve sektör sorunlarının konuşulacağı yarım günlük toplantıda sabit sponsorluk gerçekleştiren firmaların yetkililerinden bir kişiye kongre bilimsel kurulunun belirleyeceği süre kadar sunum yapma hakkı verilecek. *** Firma logosu kullanılacak olan basılı malzemeler ve yukarıda bahsi geçen tüm kongre ürünlerinde ana sponsor logosu ile sabit sponsor logosu boyutlarında katkı payı ile orantılı olarak farklılıklar olacaktır. Kullanılacak olan boyutlar basımdan önce firmalara bildirilecektir. EVET! Đşaretlenmiş aktivitenin sponsorluğunu üstleniyoruz. ( Lütfen aşağıdaki formu işaretlemiş olduğunuz detaylar doğrultusunda doldurunuz)

5 SEMĐNER + STAND SPONSORLUĞU Seminer sponsorluğunu gerçekleştirmek isteyen firma, eğitim öğretim yılı içerisinde ĐTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyeleri ile yapılacak planlama doğrultusunda fakülte bünyesinde 1 gün seminer düzenleyebilecektir ve kongre esnasında 1 adet 9m2 (3mx3m) stand açabilecektir. DAVETLĐ KONUŞMACI SPONSORLUĞU SORLUĞU Davetli Konuşmacı Kayıt Ücreti + Ulaşım (uçak bileti-transfer) + 4 gece konaklama Davetli Konuşmacı Sponsorluğunu gerçekleştiren firmanın, kongre çantasına 1 adet tanıtım broşürü koyulacaktır.

6 SPONSORLUK AKTĐVĐTELERĐ TALEP VE SÖZLEŞME FORMU Kongre de sponsorluğunu yapmak istediğiniz aktiviteleri gerçekleştirmek için aşağıda düzenlenmiş olan formu doldurarak TRĐGA Kongre Organizasyona göndermenizi rica ederiz. Firma Adı:.. (Lütfen firmanızın tam adını yazınız bu isim tüm liste, plan ve masa üstü isimliklerinde yer alacak olan isimdir.) Posta Adresi... Telefon: STAND ALANI KURULUM TEKNĐK BĐLGĐLERĐ Teknik ve Kurulum Bilgileri Minimum Stant Alanı 9 m 2 (3 m 2 x 3 m 2 ) dir. Stantların kurulumu 14 Haziran 2009 tarihinde saat 12:00 den sonra başlayacak ve 15 Haziran 2009 tarihinde saat 08:00 da açılmış olacaktır. 18 Haziran 2009 saat 16:00 sonrası sökülmeye başlanabilecektir. Tüm stantlar belirtilen saatte hazırlıklarını tamamlamak zorundadır. Stant alanında her 9 m 2 lik stant için bir masa, iki sandalye ve 220W monofaze elektrik sağlanacaktır. Stant yüksekliği ve diğer detaylar stant planı ile birlikte firmalara gönderilecektir. Stant alanında istenilen ekstra ekipman (TV, Bilgisayar, Plazma ekran, Video, Halı dolap vs.) için lütfen ekteki ekipman talep formunu doldurarak Triga Kongre ile temasa geçiniz.

7 STAND ALANI TALEP FORMU Stand alanı talep formu seçim sırası size geldiğinde TRĐGA Kongre Organizasyon Servisleri yetkilileri tarafından sizden talep edilecektir. Seçim sırası size geldiğinde tarafınıza dolu olan yerler isimsiz olarak kapatılmış bir plan dikkatinize gönderilecektir. Firma Adı: (Lütfen firmanızın tam adını yazınız bu isim tüm liste, plan ve masa üstü isimliklerinde yer alacak olan isimdir.) Posta Adresi:... Telefon: Stand Alanında Sergilenecek Ürün:... Yerleşim:... (Benzer ürünleri olan firmalar özel taleplerini stand seçimi esnasında belirtmek durumundadır. ) Aşağıda belirtilen stand alanını.firması olarak seçiyoruz. Stand Numarası ( ları ) : Stand Alanı Toplam Metrekaresi : 9 ( 3m x 3m) m2 dir Stand Uzunluk: Stand Derinlik Stand Yükseklik : Stand Alanında Görev Yapacak Ücretsiz Kayıt Yapılacak Yetkililer ( 2 kişi ) : UYULMASI GEREKEN KURALLAR & GENEL BĐLGĐLER Stant alanı veya ticari panolar dışında firma veya ürünün tanıtımının herhangi bir şekilde yapılması yasaktır. Stant alanının açık olduğu saatlerde standınızda tanıtım görevlisi bulunması zorunludur. Stant alanında tanıtım için görüntülü ekipman kullanılabilir. Ancak seslerin diğer stantları ve genel stant alanındaki akışı ve düzeni etkilemeyecek düzeyde olması gerekmektedir.

8 Stant alanına ve Kongre merkezine otel dışından yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır, bu tür istekleriniz için lütfen Triga Kongre ile temasa geçiniz. Kongre merkezi içerisinde bulunan güvenlik sadece Kongre merkezinin güvenliğinden sorumludur. Stant alanınız ve malzemeleriniz ile ilgili meydana gelebilecek olan zarar, kayıp, çalınma olaylarında Organizasyon Komitesi, Triga Kongre ve ĐTÜ sorumluluk kabul etmez. Kongre merkezinin genel mekanları, duvarlarına Triga Kongre yetkilileri ve Kongre Merkezi ile görüşmeden herhangi bir şey asılması, yapıştırılması veya çakılması yasaktır. Kongre merkezine herhangi bir şekilde verilecek olan maddi zarar, tespiti yapıldıktan sonra yapan firma tarafından ödenir. Firmanın, Stant alanında görevlendireceği yetkilisinin ismini Triga Kongreye 01 Haziran 2009 tarihine kadar bildirmesi gerekmektedir. Firma görevlisine verilecek yaka kartının, giriş çıkışlarda görevliler tarafından kimlikle birlikte gösterilmesi istenecektir. Stant görevlisinin isim değişikliğinin Triga Kongre ye bildirilmesi gerekmektedir. Faturamızı ödemeye istinaden istiyoruz. Fatura karşılığı ödeme yapmak istiyoruz.

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel 3. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi düzenleme kurulu adına

Prof. Dr. Mintaze Kerem Günel 3. Pediatrik Rehabilitasyon Kongresi düzenleme kurulu adına Değerli Firma Yetkilisi Pediatrik Rehabilitasyon Kongresinin üçüncüsünü düzenleyecek olmanın gurur ve sevincini taşıyoruz. Öncelikle siz değerli firmalarımızı Ankara da ağırlamaktan duyacağımız memnuniyetimizi

Detaylı

Sayın İlgili, CONTRUST KONGRE ORGANİZASYON

Sayın İlgili, CONTRUST KONGRE ORGANİZASYON Sayın İlgili, Ekte 9. Ulusal Genç Yaşam Kongresi ile ilgili sponsorluk aktiviteleri, stand alanı kural ve bilgilerini içeren sponsorluk dosyasını bilgilerinize sunarız. 15 18 Ekim 2015 tarihleri arasında

Detaylı

23-26 Nisan 2015/ANTALYA

23-26 Nisan 2015/ANTALYA ULUSLARARASI KATILIMLI ULUSAL ENDOÜROLOJİ KONGRESİ 23-26 Nisan 2015/ANTALYA SPONSORLUK DOSYASI Mardan Palace Hotel www.endouroloji2015.org İÇİNDEKİLER 4 Önsöz 6 Genel Bilgiler 9 Kongre Merkezi 11 Kayıt

Detaylı

7 Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi, 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Kaya Otel, Ġzmir de düzenlenecektir.

7 Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi, 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Kaya Otel, Ġzmir de düzenlenecektir. Değerli Firma Temsilcisi, 7 Ulusal Çocuk Nefroloji Kongresi, 4-7 Ekim 2012 tarihleri arasında Kaya Otel, Ġzmir de düzenlenecektir. Ana konularımızı, konularında uzman konuģmacıların detaylı tartıģılacağı,

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI

SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ. 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI 13 SAĞLIK SEKTÖRÜNDE KAMU ÖZEL ORTAKLIĞI, YENİ VİZYON VE ŞEHİR HASTANELERİ 13 08-09 Mayıs 2013 JW Marriott Hotel Ankara SPONSORLUK DOSYASI Sağlık Alanında Uygulamaları ve Sonuçları, Sağlıkta Yerli Sanayi

Detaylı

Kongreye değerli katkılarınızı bekler, verimli işbirliğimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Tuğba AŞKIN Proje Koordinatörü

Kongreye değerli katkılarınızı bekler, verimli işbirliğimizin devamını dileriz. Saygılarımızla, Tuğba AŞKIN Proje Koordinatörü Sayın Yetkili, Türk Hepatopankreatobilier Cerrahi Derneği tarafından 1-4 Nisan 2015 tarihleri arasında Cornelia Diamond Hotel / ANTALYA' da düzenlenecek olan 12.TÜRK HEPATOPANKREATOBİLİER CERRAHİ KONGRESİ

Detaylı

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği

Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği TAOMS 15 Bodrum - Rixos Premium Hotel Türk Oral ve Maksillofasiyal Cerrahi Derneği 19-23 Mayıs, Rixos Premium Bodrum www.taoms2015.org KONGRE DÜZENLEME KURULU Dernek Başkanı Prof. Dr. Cengizhan Keskin

Detaylı

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com

II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya. www.yumurtazirvesi2015.com II.Yumurta Zirvesi 5-8 Kasım 2015 Papillion Ayscha Otel Belek /Antalya Birlikte Düşünmek, Birlikte Hareket etmek Değerli Üreticiler, Saygıdeğer Paydaşlar, Yumurta Üreticileri Merkez Birliği olarak, geniş

Detaylı

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar,

Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, SPONSORLUK DOSYASI Saygıdeğer Üreticiler, Değerli Paydaşlar, Son yıllarda Türk yumurta sektörü gösterdiği gelişim ile dünyada dikkat çekmekte ve dünya yumurta üretimindeki konumunu korumaktadır. Sektörümüz

Detaylı

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi

İÇERİK. İletişim Bilgileri. Önsöz. İstanbul Kongre Merkezi. Sponsorluklar. Fuar Alanı. Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi İÇERİK İletişim Bilgileri Önsöz İstanbul Kongre Merkezi Sponsorluklar Fuar Alanı Stant Kiralama Formu ve Sözleşmesi Anlaşma Koşulları ve Sözleşme 3 4 5 6 12 13 14 2 İletişim Bilgileri KONGRE MERKEZİ TDB

Detaylı

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla,

Sayın Yetkili, SASDER 2. Ulusal Kongresine desteğiniz ve katılımınız bizi mutlu edecektir. Saygılarımızla, Sayın Yetkili, Sağlık, Sosyal Güvenlik ve Sigortacılık alanlarında son yıllarda hızlı bir dönüşüm yaşıyoruz. Sektörde yöneticilik yapan bizlerin kurumlarını bu süreçten güçlenerek çıkartabilmesi için sadece

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...

İçindekiler. Hoşgeldiniz Mesajları...2. Kongre Hakkında...5. Kongre Yeri...6. Haliç Kongre Merkezi...7. Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi... wcadastre.org 1 2 wcadastre.org İçindekiler Hoşgeldiniz Mesajları...2 Kongre Hakkında...5 Kongre Yeri...6 Haliç Kongre Merkezi...7 Ölçme ve Harita Teknolojileri Sergisi...8 Stant Kuralları...9 Stant Genel

Detaylı

UK SI RL YA SO OS N D

UK SI RL YA SO OS N D SPONSORLUK DOSYASI 2 SEMPOZYUMA DAVET Sağlık alanında enerjinin kullanımında tasarruf sağlamak ve enerji verimliliğine dikkat çekmek amacı ile 13-14 aziran 2012 tarihlerinde Ankara da gerçekleştirilen

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi

6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 22-25 Kasım 2013 WOW Istanbul Hotels & Convention Center ERBE 6. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi ERBE İÇİNDEKİLER s.04 s.05 s.06 s.07 s.08 s.09-10-11 s.12 s.13

Detaylı

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015.

STANT ALANI ÜCRETİ YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI. TÜRKİYE OTELCİLİK ZİRVESİ 15-16 Aralık 2015 STANT ALANI. Ön Kapak içi Reklam. www.zirve2015. Ön Kapak içi Reklam YENİ ÜRÜN SERGİ ALANI 3 STANT ALANI ÜCRETİ STANT ALANI STANT ALANI m 50 + KDV den başlayan fiyatlarla * Stant alanı boş olarak teslim edilir. Stant rezervasyonu yaptırmak ve diğer tüm

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXIII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2013) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2013 yılında düzenlenecek olan XXIII.

Detaylı

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye

istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye 02 05 2015 2-5 NİSAN nisan istanbul Tüyap Fuar Merkezi - Ziyaret saatleri : 09:30-19:00 Büyükçekmece - İstanbul / Türkiye Ticaretin Yenilikçi Adresi Züccaciye Sofra ve Mutfak Eşyaları Cam, Porselen, Seramik

Detaylı

3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi

3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi 3. Uluslararası Uygulamalı Fizik ve Malzeme Bilimi Kongresi Değerli Meslektaşlarımız, Limak Limra Hotels & Resort Antalya / TÜRKİYE Organizasyon Komitesi adına, 24-28 Nisan 2013 tarihinde Limak Limra Hotel,

Detaylı

1. Dünya Sulama Forumu

1. Dünya Sulama Forumu 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları SULAMA VE DRENAJ TÜRK MİLLİ KOMİTESİ 1. Dünya Sulama Forumu & 64. İcra Konseyi Toplantıları 1. Dünya Sulama Forumu First 29 Eylül - 03 Ekim 2013 MARDİN

Detaylı

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir;

GENEL BİLGİLER. Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; GENEL BİLGİLER Tarih : 21. ANESTEZİ KIŞ SEMPOZYUMU, 19-22 Şubat 2015 tarihleri arasında Bursa da gerçekleşecektir; Konaklama: Konaklama Merkez Oteli Crown Plaza Oteli dir. Düzenleyen: Uludağ Üniversitesi

Detaylı

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013

TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 TÜRKİYE RÜZGAR ENERJİSİ KONGRESİ TÜREK 2013 6-7 Kasım 2013 WOW Convention Center, İSTANBUL SPONSORLUK DOSYASI Değerli Sektör Paydaşları, Türkiye Rüzgar Enerjisi Birliği (TÜREB) tarafından 7-8 Kasım 2012

Detaylı

KONGRE YÜRÜTME KURULU

KONGRE YÜRÜTME KURULU KONGRE YÜRÜTME KURULU Ecz. Mustafa TURUNÇ Yürütme Kurulu Başkanı Ecz. Levent Şadi ALEMDAR İEO Genel Sekreteri Dr. Ecz. Merve MEMİŞOĞLU Kongre Genel Sekreteri Ecz. Nurgül AKTAY Ecz. Burhan ALKIŞ Uzm.Ecz.Abdurrahman

Detaylı

Sağlık Bilişimi Kongresi Health Care It Conference

Sağlık Bilişimi Kongresi Health Care It Conference CeBIT Bilişim Eurasia CeBIT Global Conference Sağlık Bilişimi Kongresi Health Care It Conference 11 14 Eylül / September 2014 İstanbul Fuar Merkezi / Istanbul Expo Center Yeşilköy-İstanbul www.cebitbilisim.com

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE

2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE Öludeniz (Blu Lagoon) / Fethiye - Muğla 2. Uluslararası Enerji Verimliliği ve Enerji Bağlantılı Malzemeler Kongresi Liberty Hotels Lykia Hotel & Resort Fethiye / TÜRKİYE İÇİNDEKİLER Başkanın Daveti...3

Detaylı