VI. ULUSLARARASI AVRASYA HEMATOLOJİ KONGRESİ EKİM 2015

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "VI. ULUSLARARASI AVRASYA HEMATOLOJİ KONGRESİ 14-18 EKİM 2015"

Transkript

1 VI. ULUSLARARASI AVRASYA HEMATOLOJİ KONGRESİ EKİM 2015 SPONSORLUK DOSYASI 2015

2 VI. ULUSLARARASI AVRASYA HEMATOLOJĠ KONGRESĠ HAKKINDA Hematoloji Uzmanlık Derneği, hematoloji uzmanlarının kurmuş olduğu bir dernektir. Derneğimiz, hematologların bilgi ve deneyimlerini geliştirecek fırsatlar sunarken, diğer yandan da kamu yararına faaliyetler yaparak halkı hematoloji alanında bilgilendirmektir. Derneğimizin bir diğer temel amacı ise komşu ülkelerimizle ortak çalışma platformları oluşturmak, karşılıklı bilgi ve eleman değişimi sağlamaktır. Bugüne dek Türkiye ye çok sayıda misafir öğretim üyesi ve öğrenci gelmesine aracılık ettik yılında yerli ve yabancı katılım ile 2014 katılımından fazla bilimadamını ağırlamak, sizlerin de destekleriyle her yıl uluslararası boyutta daha çok katılımcıya ulaşmak hedefimizdir yılında 34 ülkeden pek çok bilimadamı kongremize katılmıştır yılının daha fazla ülke katılımı olacağı gelen taleplerden de anlaşılmaktadır. Kongremizin amaçlarından biri de bilimsel sınırların kaldırılması, ortak standartlar oluşturulmasıdır. Derneğimiz özellikle son zamanlarda Balkan Ülkeleri, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Moğolistan, Özbekistan, Ukrayna ve Afrika kıtası gibi ülkelerdeki bilimsel kuruluşlarla yakın çalışmalar yapmaktadır. VI. Uluslararası Avrasya Hematoloji Kongremiz için hazırlanmış olan bu dosyamızda Sponsorluk bilgileri dikkatinize sunulmuştur. Kongre sırasında, firmanız faaliyetleri ve ürünleri hakkında tanıtıcı bilgilerinizi, yerli ve yabancı katılımcılarımıza sunma fırsatı bulacağınız stand alanı ve sponsorluk alternatiflerinden herhangi birini uygun bulacağınızı ümit ediyoruz. VI. Uluslararası Avrasya Hematoloji kongremize sponsor desteğiniz, ülke bilimine katkı için önemlidir. Bilimsel çalışmalarımıza desteğiniz için şimdiden teşekkür ederiz. Saygılarımla. Prof. Dr. Süleyman Dinçer HUD Genel Başkanı

3 KONGRE DÜZENLEME KURULU Prof. Dr. Süleyman L. Dinçer (Genel Başkan) Prof. Dr. Birol Güvenç (Genel Sekreter) Prof. Dr. Serdar Bedii Omay (Üye) Prof. Dr. Ayşen Timurağaoğlu İrfan (Üye) Prof. Dr. Orhan Ayyıldız (Üye) Prof.Dr. Salih Aksu (Üye) Prof.Dr. Şehmuz Ertop (Üye) BĠLĠMSEL SEKRETERYA Bilimsel konular ile ilgili yazıģmalar Prof. Dr. Birol Güvenç Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Hematoloji Bilim Dalı e-posta : ORGANĠZASYON Hematoloji Uzmanlık Derneği İletişim için: Rümeyza Baykoçak Tel : / Fax :

4 Kayıt Ücreti Katılımcı KAYIT ÜCRETLERĠ 01 Ağustos öncesi Uzman Asistan Hemşire Firma Temsilcisi Refakatçi Kayıt ücretlerine KDV dahil değildir. Kongre Kayıt ücretine; - Bilimsel Etkinliklere Katılım - Kongre Basılı Malzemeleri - Kongre Çantası - Kahve Araları - Açılış Kokteyli - Gala Gecesi dahildir. DIġARIDAN KATILIM Konaklamasız kongre katılımı : 250 +KDV 01 Ağustos sonrası TRANSFER ÜCRETĠ Havaalanı- Hotel /Hotel- Havaalanı / Otogar -Hotel / Hotel Otogar tek yön transfer ücreti 80 +KDV dir.

5 KONAKLAMA ÜCRETLERĠ ( 4 gece paket ücretler ) 01 Ağustos a kadar 01 Ağustos sonrası Tek kişilik oda İki kişilik oda Konaklama herģey dahil sistemdir. Konaklama ücretine KDV dahil değildir. 1 GECE KONAKLAMA 01 Ağustos a kadar 01 Ağustos sonrası Tek kişilik oda İki kişilik oda Çocuk Konaklamaları : / Ücretsiz / 1. Çocuk ücretsiz, 2. Çocuk 50 (1 gün konaklama) / 50 (1 gün konaklama)

6 GENEL BĠLGĠLER Kongre Tarihi Ekim 2015 Kongre Merkezi Mardan Palace Hotel, Antalya Kongre Web Sitesi Bildiri Son Gönderim Tarihi 01 Temmuz 2015 Kongre Dili Kredilendirme Kongre bilimsel dili İngilizce olacaktır. Simültane çeviri yapılacaktır. Kongre oturumları Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu tarafından kredilendirilecektir Katılım Sertifikası Katılımcılara sertifikaları 15 Ekim 2015 tarihi itibariyle kongre kayıt deskinde verilecektir. İptaller Kayıt ve konaklama ücretlerinde 01 Eylül 2015 tarihine kadar yapılacak iptallerde %50 si iade edilir. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde iade yapılamayacaktır. Tüm iadeler kongre bitiminden sonra yapılacaktır. Sponsorluk ücretlerinde iade yapılmayacaktır.

7 Sunumlar arzu edildiği taktirde CD veya flashdisk ile Windows XP işletim sisteminde Office XP Word, Excel, Powerpoint programları kullanılarak sunulabilir. Tüm konuşmacıların toplantılardan 1 saat önce kongre merkezinde kurulacak olan Sunum kontrol odasında sunumlarını teslim etmiş olmaları önemle rica olunur. Kongre Çantası Yaka Kartı Davet Mektubu Sponsor Firma Yetkilisi Kayıt Sponsor Firma Ödeme Detayı Kayıt işlemlerini tamamlayan katılımcılara kayıt masasından verilecektir. Kongre süresince kayıt sırasında verilecek yaka kartının kullanılması zorunludur. Kongre katılımı için, kurumlara verilmek üzere talep edilecek kongre davet yazısı isteyen katılımcılara gönderilecektir. Kongre esnasında firma standlarında en az bir yetkilinin mevcut bulunması gerekmektedir. Katılımı olacak yetkililerin Kongre öncesinde bir haftaya kadar isimlerinin yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Sponsorluk ödemeleri aşağıda verilmiş olan hesap numarasına yapılması gerekmektedir. Kongre adı belirtilerek ödeme dekontlarının faks veya mail yolu ile gönderilmesi önemle rica olunur. Sponsorluk ödemeleri en geç 01 Temmuz 2015 tarihine kadar yapılacaktır.

8 Ödemeler Kayıt, Konaklama, transfer ve sponsorluk ücretlerinin yatırılacağı hesap numarası; HEMATOLOJĠ UZMANLIK DERNEĞĠ ĠKTĠSADĠ ĠġLETMESĠ EURO GARANTĠ BANKASI BAKANLIKLAR ġb. TR TL GARANTĠ BANKASI BAKANLIKLAR ġb. TR SWIFT COD TGBATRISXXX Kayıt, Konaklama ve Sponsorluk ücretlerinden bakiye ödemelerini kongre bitiş tarihinden sonraki bir tarihte yapmak isteyen firmaların, kalan bakiye ödemelerine % 10 tutarında ilave bir tutar eklenecektir.

9 VI. ULUSLARARASI AVRASYA HEMATOLOJĠ KONGRESĠ NDE SPONSORLUK STAND SPONSORLUĞU 1 birim stand alanı (6m2) KDV Uyulması Gereken Kurallar - Stand alanı dışında firma veya ürünün tanıtımının herhangi bir şekilde yapılması yasaktır. - Stand alanının açık olduğu saatlerde standınızda tanıtım görevlisi bulunması zorunludur. - Stand alanında tanıtım için görüntülü ekipman kullanılabilir. Ancak seslerin diğer standları ve genel stand alanındaki akışı ve düzeni etkilemeyecek düzeyde olması gerekmektedir. - Kongre merkezi içerisinde bulunan güvenlik sadece Kongre merkezinin güvenliğinden sorumludur. Stand alanınız ve malzemeleriniz ile ilgili meydana gelebilecek olan zarar,kayıp, çalınma olaylarında Hematoloji Uzmanlık Derneği ve kongre merkezi sorumluluk kabul etmez. - Kongre merkezinin genel mekanları, duvarlarına Hematoloji Uzmanlık Derneği yetkilisi ile görüşmeden herhangi bir şey asılması, yapıştırılması veya çakılması yasaktır. Kongre merkezine herhangi bir şekilde verilecek olan maddi zarar, tespiti yapıldıktan sonra yapan firma tarafından otele ödenir. - Firma, Stand alanında görevlendireceği yetkililerinin ismini Hematoloji Uzmanlık Derneği ne 01 Eylül 2015 tarihine kadar bildirmesi gerekmektedir. - Firma görevlisine verilecek yaka kartı giriş çıkışlarda görevliler tarafından kimlikle birlikte gösterilmesi istenilebilir. Stand görevlisinin isim değişikliğinin Hematoloji Uzmanlık Derneği ne önceden bildirilmesi gerekmektedir.

10 SPONSORLUK VE STAND KONTRATI Firma İsmi : Yetkili Kişi : Adres : Telefon : Faks : E-posta : Vergi Dairesi ve No : ALINAN SPONSORLUKLAR BEDELĠ GENEL TOPLAM...Euro + KDV Yukarıda belirtilen tutarı 01 Temmuz 2015 tarihine kadar ödemeyi kabul ve taahhüt ederim.

11 Firma Yetkilisi Ġsim Soyad Ġmza Tarih DĠĞER SPONSORLUK KALEMLERĠ VE ÜCRETLENDĠRME Gala Yemeği Açılış Kokteyli Yabancı Konuşmacı Özel Yemek Organizasyonu Sosyal program Coffee Break KDV KDV KDV KDV KDV Cep Programı KDV Yaka Kartı ve ipi KDV Kongre Çantası KDV 1. Duyuru veya 2. Duyuru KDV Kongre Gazetesi KDV Yönlendirme (4 adet) KDV Katılım Belgesi KDV Kongre Afişi KDV Konu Sponsorluğu (30 ) Hemşirelik Programı Sponsorluğu Asistan Programı Sponsorluğu KDV KDV KDV Kongre Bildiri Kitabı yada flash bellekte Dijital Kitap KDV Kongre web sayfası KDV Kongre CD si KDV E- Duyuru KDV Watchout Sahne Simultane Sistem ve Simultanen Duyuru Plazma Ekran Kongre Videoları Kongre Fotoğrafları Kongre bildiri kitapçığının iphone/ipad uygulaması Kongre web sitesi iphone/ipad uygulaması Kongre Programının iphone/ipad uygulaması Ana Toplantı Salonu Konuşmacı Özel Toplantı Internet Alanı Sunum Kontrol Alanı Poster Alanı Bildiri Ödülleri Sponsorluğu Kongre Transfer Sponsorluğu Stand alanına Meyve (3 adet) Stand alanına Çay yada Kahve (4 adet) Stand alanına Meyve Suları (3 adet) Stand alanına Türk Kahvesi (3 adet) KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV KDV 500 +KDV KDV KDV KDV

12 Yabancı KonuĢmacı Sponsorluğu Amerika Yabancı KonuĢmacı Sponsorluğu Avrupa KDV KDV KONGRE SPONSORLUK KATEGORĠLERĠ Sponsorluklar aşağıda belirlenmiş olan katılım toplamına göre sıralandırılacaktır. PLATĠN SPONSOR ALTIN SPONSOR KDV sponsorluk ve üzeri KDV sponsorluk GÜMÜġ SPONSOR KDV sponsorluk Bu Kategorilere göre sponsorluk paketlerinin kapsadığı avantajlar; Platin Sponsorluk* 1 konu desteği 6 yurtiçi konuşmacı desteği Altın Sponsorluk* 1 konu desteği 4 yurtiçi konuşmacı desteği GümüĢ Sponsorluk 1 konu desteği 2 yurtiçi konuşmacı desteği 24 m2 stand alanı, 2 temsilci kayıt konaklama 18 m2 stand alanı, 1 temsilci kayıt konaklama 12 m2 stand alanı, 1 temsilci kayıt konaklama

13 VI. ULUSLARARASI AVRASYA HEMATOLOJĠ KONGRESĠ SPONSORLUK TEYĠDĠ. olarak VI. Uluslararası Avrasya Hematoloji Kongresi ne. Sponsoru olduğumuzu teyit ederiz. TARİH : / İSİM :.. ÜNVAN : TELEFON :... FAKS :... İMZA :. KAŞE :. Hematoloji Uzmanlık Derneği adına sponsorluk ilişkilerini yürütecek olan: İSİM : Rümeyza Baykoçak TELEFON : / FAKS :