Gazete ilanlarınızı verirken bu siteden ödeme seçenekleri kısmından kolaylıkla ve güvenilir bir biçimde ödemelerinizi de yapabilmektesiniz.

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Gazete ilanlarınızı verirken bu siteden ödeme seçenekleri kısmından kolaylıkla ve güvenilir bir biçimde ödemelerinizi de yapabilmektesiniz."

Transkript

1 Gazete ilanları ulusal ve yerel olarak yayınlanan ilan türleridir. Bir çok gazetenin iç sayfalarında bulunan bu ilanlar ile firmalar veya kişiler ilan vererek bir çok kişiye veya kitleye hitap etmek isterler, işte gazete ilanları basılı yayında bu yüzden oluşturulmuştur. Bugün bir çok gazete çok ciddi oranda tiraja ve okunma oranına sahiptir. Gazete ilanı vermek için ise ilan servisleri kurulmuştur. İlan servisleri ve büroları gazetelere ilan vermemizi sağlayan yerlerdir. Genellikle bir veya birden fazla gazeteye ilan vermek için ilan servislerini aramamız yeterli olmaktadır. Gazete ilan vermek adlı firma ile bir veya birden çok gazeteye aynı anda ilan vermemiz mümkündür. adlı siteden Hürriyet, Posta, Sabah, Zaman, Sözcü, Star, Cumhuriyet, Hürses ve Dünya gazetesine ilanlarınızı kolaylıkla verebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ilan servisi sitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden ilan bürosunu aramak olacaktır. Konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile hizmet veren bürolar sayesinde gazeteye ilan verme işlemini tamamlamış olacaksınız. Gazete ilanlarınızı verirken bu siteden ödeme seçenekleri kısmından kolaylıkla ve güvenilir bir biçimde ödemelerinizi de yapabilmektesiniz. Kolay ödeme seçenekleri nelerdir? Şimdi bunlara bir göz atalım: Mail Order Sistemi ile gazete ilanlarınızı verebilirsiniz. Sanal Pos ile kart bilgisi ve kart numarası vermeden ödeme yapmak, Havale veya EFT yolu ile bankalardan veya bankamatiklerden ödeme seçeneği, İnteraktif bankacılık sistemi ile bir çok bankadan ödeme seçenekleri, PTT (Postahane) içerisinden veya PTTMatik lerden ödeme yapabilmektesiniz. Hangi gazetelere seri ilan, eleman, emlak, vasıta, duyuru ve kayıp ilanı gibi tüm ilanlarımı verebilirim? Hangi gazeteler de ilan sayfaları vardır? Şimdi ise hangi gazetelere ilan verilir ona bir göz atalım: Posta Seri ilanlar sayfasına, Hürriyet Gazetesi Seri ilanlar sayfalarına veya İnsan Kaynakları sayfalarına, Sabah Gazetesi Sarı Sayfalar a, Sözcü Gazetesi ne, Star Gazetesine, Cumhuriyet, Hürses, Dünya Gazetesi gibi gazetelere ilan ve reklamlarınızı verebilirsiniz. Gazete ilan fiyatları ne kadardır? İndirim oranları ve ilan yayınlatma ücretleri nedir? Gazete seri ilan fiyatları her gazeteye, baskı bölgelerine, puntolu veya başlıklı olmasına göre değişiklik göstermektedir. Eleman ilanları, duyuru ilanı, vasıta, emlak gibi ilanların ücretleri farklılık göstermektedir. Güncel ilan fiyatlandırmaları ve indirim oranları ile ilgili ilan servisini aramanız ve ilan metnini ortalama olarak bize yazdırmanız ile tam bir fiyatlandırma çıkartılması mümkündür. Teklif almak için site üzerinden irtibata geçilebilir.

2 Baskı Bölgeleri nedir? İlanım nerede yayınlanacaktır? Gazete ilanlarındaki baskı bölgeleri genelde bir çok gazetede aynı durumdadır. Baskı bölgelerine göre ilan ücretleri ve ilan geçiş saatleri değişmektedir. Örneğin; İstanbul Baskısı geçilen bir ilan sadece İstanbul şehrinde yayınlanacak ise ilan geçiş saati 18:30 iken, Ankara Baskısı nda yayınlanacak olan bir ilanının geçiş saati 19:00, İzmir Baskısı nda yayınlanacak bir ilan ise 17:00 e kadar verilmelidir. Gazete Baskı Bölgeleri şu şekildedir; Türkiye Geneli Baskısı; Türkiye nin tüm illerinde ve ilçelerinde ilanınızın yayınlandığı baskı bölgesidir. Verilen gazete ilanını tüm iller ve ilçeler, köylerde yayınlanmaktadır. Fiyat olarak diğer baskı bölgelerine göre biraz daha yüksek fiyatlıdır. Fakat en iyi çözüm getiren ve en iyi dönüşüm oranı sağlayan baskıdır. Bir firmanın eleman araması durumunda, arsa emlak ev satış ilanlarında, vasıta ve kiralık, satılık araç satımlarında, duyuru, genel kurul ve kongre gibi ilanlarda bu baskı bölgesini tercih etmek çok daha iyi bir biçimde hızlı bir dönüşüm sağlayacaktır. İstanbul Baskısı; İl olarak sadece İstanbul ilinde Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası olarak tüm İstanbul da yayınlanan ilan baskı bölgesidir. Gazete ilanı İstanbul baskısı verilmesi durumunda fiyatlandırma olarak uygun ve bir çok kişiye hızlı ve kolayca ulaşılmaktadır. Ankara Baskısı; Bu baskı bölgesinde ilan Ankara daki tüm ilçelerde yani Çankaya, Yenimahalle, Beypazarı, Ayaş, Sincan, Etimesgut, Nallıhan, Polatlı gibi ilçelerin tamamında yayınlanmaktadır. Ankara dan ilan vermek isteyen firma veya kişiler bu baskı bölgesini tercih edebilirler. İzmir Baskısı; İl olarak sadece İzmir de ve ilçelerinde yayınlanır. İlçeler olarak Karşıyaka, Alsancak, Torbalı, Konak, Aliağa, Gaziemir, Buca, Çeşme, Bornova, Urla, Narlıdere, Ödemiş gibi tüm ilçelerinde ilanlarınız yayınlanır. Adana Baskısı; Gazete ilanı Adana ilindeki tüm ilçelerde yayınlanır. Örneğin; Çukurova, Ceyhan, Pozantı, Saimbeyli, Seyhan, Tufanbeyli, Aladağ, Feke gibi tüm Adana ilçelerine ilanınız gözükmektedir. Antalya Baskısı; Antalya ilinin tüm ilçelerine gazeteler ulaşır ve bu baskı bölgesinde Antalya nın ilçeleri olan Kaş, Kemer, Konyaaltı, Manavgat, Serik, Muratpaşa, Kumluca, Kepez, Gündoğmuş, Finike, Aksu, Alanya, Akseki gibi ilçelerde ilanlarınız yayınlanır. Trabzon Baskısı; Bu baskı bölgesi Trabzon ilinde ve ilçelerinde, Akçaabat, Araklı, Arsin, Beşikdüzü, Dernek Pazarı, Düzköy, Köprübaşı, Of, Maçka gibi ilçelerde ilanlarınız yayınlanır.

3 Bunların yanı sıra bir baskı bölgesine veya ilanınızı birden fazla baskı bölgesine de verebilirsiniz. İlanlarınız verdiğiniz baskı bölgelerinde hemen ve hızlı bir biçimde yayınlanır. Gazete ilan çeşitleri nelerdir? Hangi çeşit ilanlar gazeteye verilir? Her gün birçok gazetede seri ilan sayfalarında ilanlara rastlamaktayız. Bir çok kategoride ilan bu sayfalarda yer almaktadır. Peki hangi ilanlar gazeteler de yayınlanabilir? Eleman ilanı; Personel, eleman ve işçi arayan firmalar gazete ilanlarını tercih etmektedirler. Çünkü gazeteye verilen iş ilanı hemen ve hızlı bir şekilde eleman olarak dönüş sağlamaktadır. Bu sebeple bir çok büyük, küçük ve orta işletmeler, firmalar gazeteye eleman ilanlarını eleman ve İnsan kaynakları sayfalarına ilan vererek çözmektedirler. Emlak ilanı; Emlak ilanları geniş bir kısmı kapsamaktadır. Emlak ilanı veren kişiler veya firmalar ev, arsa, konut, işyeri gibi satılık veya kiralık emlak ilanı vererek müşterilerine kolaylıkla bulabilmektedirler. Ayrıca tarla, bahçe, arazi ilanı gibi ilanları da gazeteye verebilirler. Sahibinden satılık veya kiralık emlak ilanları ve emlakçıların bir çok ilanı bu kısımda yer almaktadır. Vasıta Araç İlanı; Otomobillerin ve araçların yer aldığı ilan sayfalarıdır. Araç sahipleri gerek kişisel şahsi araçlarını satmak için bu kategoride ilan verirlerken, rent a car firmaları da kiralık araç ilanlarını bu kısımda yayınlayarak müşteri bulabilirler. Kayıp Zayi İlanı; Kayıp ilanı bir kişinin veya firmanın değerli evrak, belge, kimliklerinin kaybolması durumunda gazeteye eski kimliklerin veya evrakların artık hükümsüz olduğunu ve geçerli olmadığını belirtmek amaçlı gazeteye verilen ilanlardır. Diğer bir ismi ise zayi ilanıdır. Gazeteye kayıp ilanı vererek kişiler ve firmalar kaybettikleri evrak veya kimlik, belgelerinin yenilerini çıkartmak için ilan verirler. Kaybolan bu evraklar veya kimlikler gazete ilanı verildiğinde ileride kişileri ve firmaları güvence altına alarak olumsuz sonuçlardan koruyacaktır. Bu sebeple gazeteye kayıp ilanı vermek son derece önemlidir. Kayıp ilanı vermek için gazete ilan servislerini aramanız yeterli olacaktır. Duyuru İlanı; Gazeteler de uzun veya kısa olarak yayınlanan ilan türüdür. Duyuru ilanı 3.kişilere duyuru, genel kurul ilanı, dernek ilanı ve vakıf ilanı gibi ilanları kapsamaktadır. Türkiye geneli baskısında veya il olarak istenilen baskılarda kolaylıkla yayınlanabilmektedir. Vefat İlanı; Vefat ilanı merhumun ölümünden sonra gazeteye verilen ilanlara verilen genel bir isimdir. Kişinin ölümünden sonra ailesi, firması veya yakınları tarafından gazeteye verilen vefat ilanları

4 için ilan servisi özel tasarımlar yapıp sunarak ilanları yayınlamaktadır. İstenilen ölçülerde yayınlanabileceği gibi tam sayfa, yarım sayfa, çeyrek veya 3x10 boyutları vefat ilanı vermek için ideal boyutlardır. Vefat ilanlarının açıklama ve metin kısımlarına merhumun (vefat eden kişinin) istenirse resmi de eklenilebilir, resimsiz olarak da vefat ilanı yayınlanabilir. Güzel bir söz ilana eklenebilir. Vefat eden kişinin ismi başlık olarak yazılabileceği gibi ilan metni içerisine de yazılabilir. Cenaze namazı tarihi, saati ve yeri eklenir. İlanı veren kişiler ailesi ise isimleri veya ailesi olarak ilan hazırlanır. Vefat ilanı tasarımlarında hiçbir ücret talep etmeyen ilan servisimiz sayesinde kolaylıkla bütün gazetelere veya tek bir gazete vefat ilanı verebilirsiniz. Türkiye geneli baskısı veya istenilen illerden veya ilde vefat ilanı yayınlanır. Gazeteye ilan verirken nelere dikkat edilmelidir? Nasıl ilan verilmelidir? Gazete ilanı vermek son derece ciddi bir iştir. Yanlış veya eksik verilen ilanlar hem zaman açısından, hem de müşteri memnuniyeti açısından olumsuz etki yaratmaktadır. Bu sebeple ilan servisimiz sizlerin ilan metinlerini en az 3 defa teyit ederek ilanınızı yayına hazırlar. Bir çok ilanın kalıbı ve belirli bir formatı vardır. Örneğin; Nüfus cüzdanı kayıp ilanı verilirken kaybedilen tarih biliniyor ise mutlaka yazılmalıdır. İlanın içerisinde mutlaka hükümsüzdür ibaresi geçmelidir. Her ilanın belirli bir biçimi ve formatı vardır. İlan bürolarımızı aramanız durumunda sizlere en uygun ilan metinleri ile uzman müşteri temsilcilerimiz yardımcı olmaktadırlar. Nereden gazete ilanı verilir? Gazete ilanınızın olması durumunda ilan servisine gitmeden, yorulmadan, zaman kaybetmeden tüm Türkiye den ilan servisimizi aramanız durumunda rahatlıkla ilan verebilirsiniz. Oturduğunuz yerden, şirketinizden veya evinizden nerede olursanız olun bir telefon ile bir veya birden çok gazeteye ilanlarınızı almaktayız. Hangi kimlik, evrak ve belgelerin kayıp ilanını gazeteye vermeliyim? 1. Nüfus cüzdanı, 2. Pasaport, 3. Ehliyet (Sürücü Belgesi) 4. İşyeri Kimliği (Kurum Kimlik) 5. Öğrenci Kimliği, 6. Diploma, 7. Geçici Mezuniyet Belgesi, 8. Fatura, 9. Ödeme Kaydedici Cihaz Levhası veya Ruhsatı, 10. Yazarkasa, 11. Sanayi Sicil Belgesi, 12. ATR Belgesi, 13. K1 K2 Taşıt Kartı, 14. SRC Belgesi, 15. Ruhsat veya Ruhsatnameler, 16. Sertifikalar, 17. Psikoteknik,

5 18. İlkyardım Kimliği, 19. İşletme Belgesi, 20. Gümrük Beyannamesi, 21. Perakende Satış Fişi, 22. Yolcu Manifesto Defteri, 23. Karar Defteri, 24. EUR Belgesi, 25. Sarı Basın Kartı, 26. Alındı Belgesi, 27. Makbuz, 28. İhracat Beyannamesi 29. Senet 30. Çek 31. Öğrenci Belgesi, 32. Tasdiknamesi 33. Plaka, 34. Antrepo Beyannamesi, 35. Yetki Belgesi, 36. Teminat Mektubu Gibi bir çok kimlik, evrak ve belgenin kaybolması durumunda gazeteye zayi ilanı veya gazeteye kayıp ilanı verilmelidir. Yukarıda gazete ilanları hakkında ilan verirken veya yayınlama aşamalarında sizlere her türlü açıklamayı ve hizmeti veren ilan servisimizin ne tür işlemler yaptığını ve nasıl gazete ilanı verilmesi gerektiği konusuna değindik. Gazeteye ilan verme işlemi yaptırmak istemeniz durumunda veya gazete ilanı vermek için bizlere 7 gün 24 saat ulaşabilir ve ilan servisimiz ile gazeteye ilan verebilirsiniz. Gazete ilan Servisi

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000)

Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) Türkçe Ulusal Derlemi Sözcük Sıklıkları (ilk 1000) 14.08.2014 SIRA SIKLIK SÖZCÜK TÜR AÇIKLAMA 1 1209785 bir DT Belirleyici 2 1004455 ve CJ Bağlaç 3 625335 bu PN Adıl 4 361061 da AV Belirteç 5 352249 de

Detaylı

Adwords Başvurusu yapmak

Adwords Başvurusu yapmak Google internete giren herkesin çok yakından tanıdığı bir sitedir. Ancak insanların çok büyük bir çoğunluğu Google ın sadece arama motoru özelliğini kullanır, çoğu ücretsiz olan diğer hizmetlerinden haberleri

Detaylı

KRİZ ZAMANLARINDA GEREKLİ BİLGİLER EL KİTAPÇIĞI

KRİZ ZAMANLARINDA GEREKLİ BİLGİLER EL KİTAPÇIĞI KRİZ ZAMANLARINDA GEREKLİ BİLGİLER EL KİTAPÇIĞI Türkiye de yaşadığımız deprem ve benzeri doğal felaketler nedeniyle pek çok can ve mal kaybı meydana gelmektedir. Deprem gibi yaşanan zor bir felaketten

Detaylı

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007

BTSO. Tüccarın El Kitabı Serisi - IV. Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar. Kasım 2007 BTSO Tüccarın El Kitabı Serisi - IV Firmanızın İnternet Sitesinin Hazırlanmasında Püf Noktalar Kasım 2007 Yayına Hazırlayan : İletişim ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ISBN : İÇİNDEKİLER Giriş...22 Bazı Temel

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

EMLAK PAZARLAMASI. Prof.Dr.Mustafa MAZLUM- Arş.Gör.Dr.Fatma DEMİRCİ Çukurova Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü

EMLAK PAZARLAMASI. Prof.Dr.Mustafa MAZLUM- Arş.Gör.Dr.Fatma DEMİRCİ Çukurova Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü EMLAK PAZARLAMASI Prof.Dr.Mustafa MAZLUM- Arş.Gör.Dr.Fatma DEMİRCİ Çukurova Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü GİRİŞ Türkiye de emlakçılık sektörü, trilyonların döndüğü büyük bir sektördür. Ancak, bu sektörde

Detaylı

MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI

MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI MBYS SATIŞ TEKNİKLERİ MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ ÜRÜN TANITIM KİTAPÇIĞI MUHASEBE BÜROSU YAPILAN İŞLERİN GENEL ANLATIMI Muhasebeciler çeşitli muhasebe programları kullanırlar (ETA,LUCA,LOGO,MİKRO,ORKA,AKINSOFT,

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri

www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri www.projesoft.com.tr Profesyonel e-ticaret çözümleri PROJESOFT? NEDEN Gelişmiş SEO Bölümü Profesyonel Kampanya Yönetimi Profesyonel e-ticaret çözümleri 02 İşiniz, İşimizdir! Esnek Tasarım Modülü Toplu

Detaylı

Prof.Dr.Fevzi SÜRMELİ Rektör

Prof.Dr.Fevzi SÜRMELİ Rektör Sevgili Öğrenciler; 1958 yılından bu yana gerçekleştirilen atılımlarla dünyanın en büyük üniversiteleri arasında yerini alan Anadolu Üniversitesi sahip olduğu sorumlulukları ve üstlendiği görevleri kalite

Detaylı

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi

TÜRMOB 2014 ÇALIŞMA RAPORU TESMER. (Temel Eğitim ve Staj Merkezi TESMER (Temel Eğitim ve Staj Merkezi 1 TESMER YÖNETİM KURULU Merkez Başkanı Merkez Başkan Yardımcısı Merkez Sekreteri Merkez Saymanı Üye Üye Üye Nail SANLI Yücel AKDEMİR Rıfat T. NALBANTOĞLU Ali Rıza AKDORA

Detaylı

Türkiye-ABD lş Ortaklıklarının Güçlendirilmesi: ABD Ticaret Odası TradeRoots ve TOBB lẟ Ortakl ığı Programı El Kitabı

Türkiye-ABD lş Ortaklıklarının Güçlendirilmesi: ABD Ticaret Odası TradeRoots ve TOBB lẟ Ortakl ığı Programı El Kitabı Türkiye-ABD lş Ortaklıklarının Güçlendirilmesi: ABD Ticaret Odası TradeRoots ve TOBB lẟ Ortakl ığı Programı El Kitabı Değerli Okuyucular, Amerikan Ticaret Odası TradeRoots Programı adına, Türkiye den ABD

Detaylı

Patates Albüm nedir, Güvenlimidir?

Patates Albüm nedir, Güvenlimidir? Patates Albüm nedir, Güvenlimidir? Patates Albüm, size sınırsız sayıda dijital fotoğraflarınızı internet ortamında senelerce saklama imkanı verir. Böylece albümlerinizi veya seçilmiş fotoğraflarınıza dünyanın

Detaylı

Başarının sırrı inovasyon

Başarının sırrı inovasyon BAŞLARKEN Başarının sırrı inovasyon Dergimizin yeni sayısında tekrar birlikte olmaktan büyük mutluluk duymaktayım. Önceki sayılarımızda bizleri dikkate alarak yatırım yapan girişimci okurlarımızın şimdi

Detaylı

KONYA TİCARET ODASI NE YAPIYOR?

KONYA TİCARET ODASI NE YAPIYOR? İçindekiler 1. SUNUŞ... 1 2. KAYIT YAPTIRAN, SİLDİREN VE FAAL ÜYE SAYILARI... 1 3. KTO SERVİS FAALİYETLERİ... 4 3.1. Genel Sekreterlik... 5 3.2. Personel, Yazı İşleri ve Bilgi İşlem Servisi... 5 3.2.1.İdari

Detaylı

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU. PERAKENDECİLİK VE MAĞAZA YÖNETİMİ VİZE DERS NOTLARI Mart 2014

DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU. PERAKENDECİLİK VE MAĞAZA YÖNETİMİ VİZE DERS NOTLARI Mart 2014 DÜZCE ÜNİVERSİTESİ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU PERAKENDECİLİK VE MAĞAZA YÖNETİMİ VİZE DERS NOTLARI Mart 2014 Değerli öğrenciler bu ders notunda Perakendecilik ve Mağaza Yönetimi dersinizle ilgili

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

YİRMİNCİ BARO BAŞKANLARI TOPLANTISI

YİRMİNCİ BARO BAŞKANLARI TOPLANTISI TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ YİRMİNCİ BARO BAŞKANLARI TOPLANTISI 17 Eylül 2010 ANKARA YİRMİNCİ BARO BAŞKANLARI TOPLANTISI 17 Eylül 2010 ANKARA TÜRKİYE BAROLAR BİRLİĞİ Türkiye Barolar Birliği Yayınları : 203

Detaylı

ÇTSO, Akreditasyon Belgesini ilk kez 17 Eylül 2010 tarihinde aldı. Üç yıl süreyle geçerli belgenin süresi geçen yıl Eylül ayında sona erdi.

ÇTSO, Akreditasyon Belgesini ilk kez 17 Eylül 2010 tarihinde aldı. Üç yıl süreyle geçerli belgenin süresi geçen yıl Eylül ayında sona erdi. ETKİNLİKLER... 1 DUYURULAR... 6 İHALELER..... 8 FUARLAR..... 9 DIŞ TİCARET TALEPLERİ... İŞBİRLİĞİ TEKLİFLERİ.. MEVZUAT... 10 Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası'nın Akreditasyon Belgesi yenilendi Türkiye

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri LOGO Business Solutions dan geleceğin liderlerine özel! Dünyanın 41 den

Detaylı

Unutmayalım +90 312 218 40 00. Türkiye ye Gelmeden Önce Kontrol Etmeyi. Pasaportunuzun ve vizelerinizin geçerlilik süresinin,

Unutmayalım +90 312 218 40 00. Türkiye ye Gelmeden Önce Kontrol Etmeyi. Pasaportunuzun ve vizelerinizin geçerlilik süresinin, Türkiye ye Gelmeden Önce Kontrol Etmeyi Unutmayalım Pasaportunuzun ve vizelerinizin geçerlilik süresinin, Oturma ve çalışma izinlerinizin süresinin, Aracınızın kasko ve sigorta poliçelerinin, Ehliyetinizin

Detaylı

BELGE YÖNETİMİ VE OFİS UYGULAMALARI

BELGE YÖNETİMİ VE OFİS UYGULAMALARI T.C. ANADOLU ÜNİVERSİTESİ YAYINI NO: 2524 AÇIKÖĞRETİM FAKÜLTESİ YAYINI NO: 1495 BELGE YÖNETİMİ VE OFİS UYGULAMALARI Yazarlar Doç.Dr. Serap BENLİGİRAY (Ünite 1) Doç.Dr. Erhan GÜMÜŞ (Ünite 2) Doç.Dr. Erdal

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI MEGEP MESLEKÎ EĞİTİM VE ÖĞRETİM SİSTEMİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ PROJESİ PAZARLAMA VE PERAKENDE ELEKTRONİK BANKACILIK ANKARA 2007 Milli Eğitim Bakanlığı tarafından geliştirilen modüller;

Detaylı

OYDER 23. Diyalog Toplantısı Eskişehir'de gerçekleştirildi

OYDER 23. Diyalog Toplantısı Eskişehir'de gerçekleştirildi DİYALOG Otomotiv Yetkili Satıcıları Derneği, otomotiv sektöründe son gelişmelerin değerlendirildiği Diyalog bölge toplantılarının 23 üncüsünü Eskişehir'de gerçekleştirdi. OYDER 23. Diyalog Toplantısı Eskişehir'de

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ

ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ ANKET BANK EĞİTİM PAKETİ 1 Satış Sözleşmesi Sözleşme içerisinde www.anketbank.com web sayfası SİTE(Kısaca "SİTE" olarak anılacaktır) ismi ile, www.anketbank.com web sayfası üzerinden satılan Anket Bank

Detaylı

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI

YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI. 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler, aktiviteler, spor) KÜLTÜREL DEĞİŞİM PROGRAMLARI Servislerimiz YURTDIŞI EĞİTİM PROGRAMLARI Sayfa 8 Sayfa 11 Sayfa 12 Sayfa 13 Sayfa 15 DİL OKULLARI SERTİFİKA VE DİPLOMA PROGRAMLARI 8-18 YAŞ GRUBU İÇİN; YAZ OKULLARI / YAZ KAMPLARI (Dil eğitimi, geziler,

Detaylı

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ!

İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! İŞLETMELERİ LİDERLİĞE TAŞIYAN GÜÇ! TIGER PLUS TIGER PLUS Uygulama yazılımları pazarının lideri Logo dan geleceğin liderlerine özel! Türkiye uygulama yazılımları pazarı

Detaylı

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr

12. HAFTA TBT182. Temel Bilgisayar Bilimleri. Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK. ekmelsulak@karabuk.edu.tr 12. HAFTA TBT182 Öğr. Gör. E. Ekmel SULAK ekmelsulak@karabuk.edu.tr Karabük Üniversitesi Uzaktan Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi 2 İçindekiler 12.1 Forumlar... 3 12.1.1. Tanım... 3 12.1.2. Üyelik

Detaylı

Mikro V14 serisi ile işinizde fark yaratın.

Mikro V14 serisi ile işinizde fark yaratın. Mikro V14 serisi ile işinizde fark yaratın. Rakiplerine oranla daha hızlı davranmak ve bu hızıyla fark edilen, kaliteli firmalar arasında olmak isteyen işletmeler için ürettiğimiz V14 serisi programlarımız,

Detaylı