IK EK ÖZELLİK PAKETİ 1. IK Ek Özellik Paketi 1 İçerikleri*

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "IK EK ÖZELLİK PAKETİ 1. IK Ek Özellik Paketi 1 İçerikleri*"

Transkript

1 IK EK ÖZELLİK PAKETİ 1 18 Ocak 2010 tarihinde üretime yüklenecek olan İnsan Kaynakları Ek Özellik Paketi 1, versiyonu ile kullanıma sunulmaktadır. Mevcut IK kullanıcılarımızın bu özelliklerden yararlanması için versiyonuna geçmeleri ve IK Ek Özellik Paketi 1 i satın almaları gerekmektedir. IK Ek Özellik Paketi 1 in piyasaya sunulduğu tarihte elinde geçerli LEM sözleşmesi olan kullanıcılarımız ise LEM sözleşme numaraları ile LOGO Yetkili İş Ortaklarından IK Ek Özellik Paketi 1 i ücretsiz olarak talep edebilirler IK Ek Özellik Paketi 1 İçerikleri* 1 Kullanım Kolaylıkları Genel Arama Hızlı Filtreleme Kısayol Oluşturma Hatırlatıcı Üzerindeki İşlemlerin Calender a Aktarılması Active Directory Desteği Yeni özellikler E-Bildirge, İşe Giriş/Çıkış Bildirgelerinin ve personel Vizite işlemlerinin SGK Sayfasına Bağlanıp Aktarılması Borç İşlemleri Geri Ödeme Planları Kutlama Mesajlarının Otomatik Gönderimi Puantaj Üret İşlemlerinde Birden Fazla Öndeğer Kullanımı Puantaj İşlemlerinde Onaylama İşlemi Borç Kayıtları için Onaylama Puantaj Bilgilerine Son Kayıt Bilgileri ile Ulaşım Ücret Dışındaki Ödeme Kalemlerinin SGK Tavanını Aşan Kısmının Bir Sonraki Aya Devredilmesi Aynı Çalışma Alanında Hem Normal Hem de Sendikalı Personelin Kıdem Gününün Hesaplatılması Ehliyet Sınıfı Tiplerinin Tanımlanması...9

2 1 Kullanım Kolaylıkları 1.1 Genel Arama Kaydedilen işlem ve tanımlara, program içindeki her bölümden Genel Arama özelliği kullanılarak hızlı bir şekilde ulaşılmaktadır. Genel arama motoruna programın her yerinden ulaşılır. Arama tüm kayıtları içerecek şekilde yapılabildiği gibi, program bölümlerinden kaydedilen tanım ve işlemler seçilerek de yapılabilir. Arama işleminde sayı ve harfler yanında +, * işaretleri kullanılarak, belirtilen değerleri kapsayan ya da kapsamayan kayıtları listelemek ve bu liste üzerinden ilgili kaydı açmak mümkündür. Örneğin içinde a ve ş olan ancak 2 olmayan kayıtları listelemek için arama motorunda kayıt türü seçtikten sonra a ş 2 yazmak yeterli olacaktır. 1.2 Hızlı Filtreleme Hızlı filtreleme özelliği ile tanım ve kayıt listelerinde (browser) istenen özellikteki kayıtlara hızlı ulaşım sağlanmıştır. Hızlı filtreleme özelliği tanım, kayıt listeleri ile, tanım ve kayıtlarda listeden seçim özelliği olan alanlarda kullanılabilir. Tanım ve kayıt listelerinde sol köşedeki menüde Hızlı Filtrelemeyi Aç seçeneği yer almaktadır. F8 tuşuna basılınca hızlı filtreleme özelliği çalışacak listeler (browserlar) ve kolonlar şunlardır; Sicil kartı browserında (sicil numarası, adı, soyadı) Puantaj kartları browserında (sicil numarası, adı soyadı) Borç Kayıtları browserında (sicil numarası, soyadı adı) Zaman Planlama kayıtları browserında (sicil numarası, adı soyadı) Kartlarda listeden seçim yapılabilen alanlarda * işareti kullanılarak ve aranan değer girilerek hızlı filtreleme yapılabilmektedir. Örneğin eğitim talep kaydı sicil numarası alanında *1 yazılıp F10 tuşuna basıldığında sonu 1 ile biten sicil kayıtlarının listelenmesini sağlamak mümkündür.

3 1.3 Kısayol Oluşturma Tanım, kayıtlar için kısa yol oluşturma ve oluşturulan kısa yolları e-posta ile ilgili kişilere göndermek özelliği eklenmiştir. Bunun tanım ve kayıt pencerelerinde ve bunlara ait listelerde (browser) F9-sağ fare tuşu menüsünde yer alan Kısayol Oluştur ve Kısayol Gönder seçenekleri yer almaktadır. Kısayol oluşturma işleminde sihirbaz kullanıcıya yol gösterir. 1.4 Hatırlatıcı Üzerindeki İşlemlerin Calender a Aktarılması Hatırlatıcıda yer alan işlemler, Outlook Calendar ile senkronize edilebilmektedir. Bunun için işlem detayı penceresinde Outlook'a Aktar seçeneği yer almaktadır. Uygulamanın yüklü olduğu bilgisayarda yer alan outlook'a mesaj aktarılır. 1.5 Active Directory Desteği Active Directory, ağ üzerindeki nesneler hakkında bilgi depolar ve bu bilginin yöneticiler ile kullanıcılar tarafından bulunmasını ve kullanılmasını kolaylaştırır. Active Directory, dizin bilgilerinden mantıksal ve hiyerarşik bir düzen oluşturmak için yapılandırılmış bir veri deposu kullanır. Dizin olarak da bilinen veri deposu, Active Directory nesneleri hakkında bilgi içerir. Bu nesneler genelde; sunucular, birimler, yazıcılar ile ağ kullanıcıları ve bilgisayar hesapları gibi paylaşılan kaynakları içerir. Güvenlik, oturum açma kimlik denetimi ve dizindeki nesnelere erişim denetimi aracılığıyla Active Directory ile tümleşik çalışır. Bu özellik sayesinde, oturum açarken kullanılan geçerli kullanıcı adı ve şifrelerinin programa giriş sırasında kullanılması sağlanmıştır. 2 Yeni özellikler 2.1 E-Bildirge, İşe Giriş/Çıkış Bildirgelerinin ve personel Vizite işlemlerinin SGK Sayfasına Bağlanıp Aktarılması E-bildirgeler, İşe giriş ve İşten çıkış bildirgeleri SGK sayfasına otomatik olarak bağlanıp aktarılması sağlanmıştır. Personel vizite işlemleri de E-Vizite özelliği ile aktarılabilmektedir.

4 E-Bildirge ve E-Vizite işlemlerinde SGK sayfasına erişim için kullanılacak bilgiler, İşyeri tanımında SGK başlığı altındaki Kullanıcı Adı İşyeri Şifresi Sistem Şifresi seçenekleri ile belirlenir. SGK-Web bağlantısı ile gönderilen bildirgeler şunlardır: Sosyal Sigorta Bildirgeleri: Aylık Hizmet ve Prim Belgesi ile Aylık Hizmet ve Prim Belgesi(4c) bildirgeleri E-Bildirge filtre satırında SGK Sayfasına seçilerek otomatik aktarılır. İşe Giriş ve İşten Çıkış Kayıtları: SGK İşe Giriş ve SGK İşten Ayrılış Bildirgelerinde SGK Sayfasına filtre satırında Evet seçilerek bağlantı sağlanır ve otomatik aktarım gerçekleştirilir.

5 E-Vizite : Personel vizite işlemleri, E-Vizite seçeneği SGK sayfasına aktarılmaktadır. 2.2 Borç İşlemleri Geri Ödeme Planları Taksit tipinde borçlanma işlemlerine ait geri ödemelerin, tutar ve tarihlerinin listelenmesi ve borç geri ödemelerinin planlanması sistemde tanımlanabilmektedir. Taksit tipinde bir borç seçilerek borç talebi ya da borç kaydı açılıyorsa taksit sayısı kadar taksit kaydı veri tabanında oluşturulur ve bu kayıtlara Taksit Bilgisi seçeneği ile ulaşılır. Böylece ilgili aylarda geri ödemesi yapılması gereken borçlar görülebilir ve personele ait borç ödeme planları yapılabilir. Oluşan taksit kayıtlarında Taksit Tutarı ve Taksit Tarihi bilgileri kullanıcı tarafından değiştirilebilmektedir.

6 2.3 Kutlama Mesajlarının Otomatik Gönderimi Doğum günleri, evlilik yıldönümleri, işe giriş yıldönümü gibi özel günlerde çalışanlara otomatik mesaj gönderilmesi sağlanmıştır. Mesajlar personelin iletişim bilgilerinde belirtilen ilk e-posta adreslerine yapılır. 2.4 Puantaj Üret İşlemlerinde Birden Fazla Öndeğer Kullanımı Puantaj kartlarının toplu üretiminde birden fazla puantaj öndeğeri kullanımı sağlanmıştır. Birden fazla öndeğer kullanımı ile farklı öndeğerlerin puantajlara sırasıyla uygulanarak hesaplamaların yapılması kolaylaşır, zaman kaybı ve hataların önüne geçilmiş olur. Puantaj öndeğerleri seçim sırasına göre dikkate alınır ve puantaj kartlarına uygulanır.

7 2.5 Puantaj İşlemlerinde Onaylama İşlemi Puantaj işlemleri onay mekanizmasına bağlanmıştır. Bununla beraber onaylanmamış durumdaki puantajların da resmi raporlara yansıtılmaması mümkün hale getirilmiştir. Puantaj kartı üzerinde onay işlemi yapılarak onaylanmış puantaj kartlarının değişiklik ve silme işlemlerine kapatılması, raporlarda bu parametrenin kullanılarak ilgili puantaj kartlarının listelenip listelenmemesi mümkündür. Onaylama işlemi toplu olarak yapılabildiği gibi puantaj kartı üzerinden de yapılabilir. Onaylama işlemi iptal de edilebilir. Onay İptal işlemi yapıldığında dönemi onaylanmamış puantaj için onay işlemi kaldırılır.

8 2.6 Borç Kayıtları için Onaylama Borç kayıtları için onaylama yapılması, onay tarihinden öncesine borç/avans kaydı girilmememsi ve varolan kayıtlar üzerinde değişiklik yapılmaması sağlanmıştır. 2.7 Puantaj Bilgilerine Son Kayıt Bilgileri ile Ulaşım Puantaj kartında belirtilen mesai, ek mesai, sosyal yardım, ek ödeme, ek kesinti bilgileri kullanılarak yapılan bordro hesap bilgileri Hesaplar seçeneği ile izlenmektedir. Hesaplar penceresi puantaj bilgilerini hesap algoritmasıyla derleyerek getirmektedir. Yeni eklenen Hesaplamadan İncele seçeneği ile verilerin herhangi bir hesaplama algoritmasından geçmeden veri tabanındaki ilgili alanlardan derlenerek listelenmesi sağlanmıştır. 2.8 Ücret Dışındaki Ödeme Kalemlerinin SGK Tavanını Aşan Kısmının Bir Sonraki Aya Devredilmesi Maaş hesaplamalarında ücret dışındaki ödeme kalemlerinin SGK tavanını aşan kısmının bir sonraki aya devretmesi parametreye bağlanmıştır. Sadece Ek Ödemeler ve Sosyal Yardımlar tipindeki çalışma parametre tanımlarına SGK Matrah Devri seçeneği eklenmiştir. Ek ödeme için matrah devri yapılacaksa bu alanda Evet seçiminin yapılması gerekir. Puantaj hesaplaması yapılırken önce ücret ve matrah devri yapılmayanların SGK matrahları toplanır, bulunan matrah SGK tavan rakamı ile karşılaştırılır. Eğer bu rakam SGK tavanından yüksek ise matrah devri yapılan kalemlerin tutarlar toplamının tamamı bir sonraki aya devreder. SGK tavanından yüksek değilse SGK tavan ile devretmeyecek tutarların toplamı arasındaki fark alınır. Devredecek olan tutarlar toplamından bu fark çıkarılır kalan rakam bir sonraki aya devreder. 2.9 Aynı Çalışma Alanında Hem Normal Hem de Sendikalı Personelin Kıdem Gününün Hesaplatılması Sendika uygulaması olan firmalarda kıdem günü hesaplanırken sendikasız personelden farklı gün sayısı kullanılıyor. Örneğin sendikasız personel için yıllık kıdem günü sayısı 30 iken, sendikalı personel için uygulamada 30'dan büyük ve farklı bir gün olabiliyor ve kıdem gün süresi hesabında sendikaya dahil

9 personel için yıllık 30 gün yerine sendikanın işyeriyle anlaştığı günden hesaplanmaktadır. Böylece aynı çalışma alanında hem normal hem de sendikalı personelin kıdem günleri hesaplanabilir. Kıdem hesabında farklı personel grupları için farklı kıdem günleri ve ek ödemeler tanımlanarak sicil bazında düzenleme yapılması sağlanmıştır. Sicil kartı Çalışma Bilgileri seçeneğine eklenen Kıdem Günü ve Ek Ödeme alanlarına bilgi girilmişse Kanun Parametreleri ile girilen değerler yerine bu değerler dikkate alınır. Kıdem tazminatına esas olan günlük ücret hesabında bulunan ücrete, varsa bu alandaki değer de eklenerek kıdem tazminatı günlük ücreti bulunur Ehliyet Sınıfı Tiplerinin Tanımlanması Personel bilgilerinde kullanılan ehliyet sınıfı için tip tanımlarının yapılması ve sicil kartı üzerinde listelenerek seçim yapılması sağlanmıştır.

Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011

Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011 Kullanım Bilgileri LOGO KASIM 2011 içindekiler Yönetici Konsolu... 3 Sık Kullanılan Raporlara Kolay Ulaşım... 4 Farklı Tema Kullanımı... 5 Menü Kullanımı... 6 Geliştirilmiş CTRL+F Arama Kriterleri... 7

Detaylı

Yeni Özellikler. Tedarikçi Performans Değerlendirme özelliği ile;

Yeni Özellikler. Tedarikçi Performans Değerlendirme özelliği ile; UNITY2 EK ÖZELLĐK PAKETĐ 1 Unity2 Ek Özellik Paketi 1, 1.86 versiyonu ile kullanıma sunulmaktadır. Mevcut Unity2 kullanıcılarımızın bu özelliklerden yaralanması için 1.86 versiyonuna geçmeleri ve Ek Özellik

Detaylı

Bordro LOGO Kasım 2011

Bordro LOGO Kasım 2011 Bordro LOGO Kasım 2011 içindekiler Bordro... 5 Hesap Şablonları... 6 Şablon Tanımları... 7 Puantaj Öndeğerleri... 11 Öndeğer Tanımları... 12 Öndeğer Tanım ve Fonksiyonları... 13 Geçerli olacak parametre

Detaylı

Bordro LOGO KASIM 2012

Bordro LOGO KASIM 2012 Bordro LOGO KASIM 2012 içindekiler Bordro... 5 Hesap Şablonları... 6 Şablon Tanımları... 7 Puantaj Öndeğerleri... 10 Öndeğer Tanımları... 11 Öndeğer Tanım ve Fonksiyonları... 12 Geçerli olacak parametre

Detaylı

Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011

Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011 Sicil Yönetimi LOGO Kasım 2011 içindekiler Sicil Yönetimi... 5 Sicil Kartları... 6 Sicil Bilgileri... 8 Ana Bilgiler... 8 Ödeme Bilgileri... 11 Bordro Bilgileri... 13 Diğer Bilgiler... 14 Muafiyetler...

Detaylı

Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012

Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012 Ayarlar ve Araçlar LOGO KASIM 2012 İçindekiler Ayarlar... 5 Tip Tanımları... 7 Erişim Tipleri... 7 Aile Bireyleri... 8 Sağlık Kontrol Tipleri... 8 Öğrenim Durumu Tipleri... 8 Özel Durum Tipleri... 8 Ehliyet

Detaylı

Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011

Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011 Ayarlar ve Araçlar LOGO Kasım 2011 İçindekiler Ayarlar... 4 Tip Tanımları... 6 Erişim Tipleri...6 Aile Bireyleri...7 Sağlık Kontrol Tipleri... 7 Öğrenim Durumu Tipleri... 7 Özel Durum Tipleri... 7 Ehliyet

Detaylı

Yönetim LOGO KASIM 2012

Yönetim LOGO KASIM 2012 Yönetim LOGO KASIM 2012 İçindekiler Genel Bilgiler... 4 Yönetim... 5 Tanımlar... 6 Terminal Tanımları... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 7 Gruplar... 7 Grupta yer alacak kullanıcılar...

Detaylı

Borç / Avans Yönetimi LOGO

Borç / Avans Yönetimi LOGO Borç / Avans Yönetimi LOGO KASIM 2011 İçindekiler Borç / Avans Yönetimi... 4 Borç Tanımları... 5 Borç Tanım Bilgileri... 6 Borç Kayıtları... 8 Personel Borçlandırma... 9 Borç Toplamları... 11 Borç Taksitleri...

Detaylı

Dövizli Kullanım LOGO KASIM 2011

Dövizli Kullanım LOGO KASIM 2011 Dövizli Kullanım LOGO KASIM 2011 İçindekiler Dövizli Kullanım... 3 Kavramlar... 3 Döviz Türleri... 4 Satır bilgilerinin silinmesi... 4 Tüm tablonun silinmesi... 4 Sistemde yer alan ilk tanımlara ulaşım...

Detaylı

İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012

İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012 İzin Yönetimi LOGO KASIM 2012 içindekiler İzin Yönetimi... 4 İzin Tanımları... 5 İzin Bilgileri... 6 İzin Grup Tanımları... 9 İzin Grup Tanım Bilgileri... 10 Çalışma Takvimi... 12 Çalışma Takvimi Bilgileri...

Detaylı

Ücret Simülasyonu Nasıl Yapılır?

Ücret Simülasyonu Nasıl Yapılır? Ücret Simülasyonu Nasıl Yapılır? Logo İnsan Kaynakları Ücret Simülasyonu Genel bütçeye hazırlık için IK bölümlerinin ücret ve bordro maliyetlerini senaryolaştırabileceği bir modüldür. Ücret simülasyonu

Detaylı

Tiger2 EK ÖZELLĐK PAKETĐ 2

Tiger2 EK ÖZELLĐK PAKETĐ 2 Tiger2 EK ÖZELLĐK PAKETĐ 2 23 Kasım 2009 da üretime yüklenecek olan Tiger2 Ek Özellik Paketi 2, 1.90 versiyonu ile kullanıma sunulmaktadır. Mevcut Tiger2 kullanıcılarımızın bu özelliklerden yararlanması

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Kasım 2014

GO Plus Banka LOGO Kasım 2014 GO Plus Banka LOGO Kasım 2014 İçindekiler Banka... 3 Banka Fişleri... 4 Banka Fiş Türleri... 6 Banka Fiş Bilgileri... 7 Banka Fişleri Başlık Bilgileri... 8 Banka Fişleri Satır Bilgileri... 10 Rusya, Azerbaycan

Detaylı

Ücret Bütçe Simülasyonu

Ücret Bütçe Simülasyonu DESTEK DOKÜMANI Ürün Bölüm : Bordro Plus : Ücret Bütçe Simülasyonu Ücret Bütçe Simülasyonu İnsan Kaynakları Ücret Simülasyonu Genel bütçeye hazırlık için IK bölümlerinin ücret ve bordro maliyetlerini senaryolaştırabileceği

Detaylı

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN

VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN VERİMLİ İNSAN GÜCÜ İLE MALİYETLERİ DÜŞÜRÜN, HEDEFLERİNİZE ULAŞIN BORDRO PLUS Tüm firma ve kurumlara rekabet avantajı sunan faktörlerden biri, belki de en önemlisi insan kaynağıdır. Kurumun misyon ve hedefini

Detaylı

İş Akış Yönetimi LOGO Mart 2012

İş Akış Yönetimi LOGO Mart 2012 İş Akış Yönetimi LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler... 2 İş Akış Yönetimi... 3 İş Akış Rol Tanımları... 4 Rol Tanım Bilgileri... 5 İş Akış Kartları... 6 İş Akış Bilgileri... 7 İş Akışı Genel Bilgileri...

Detaylı

İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012

İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012 İş Akış Yönetimi LOGO Kasım 2012 İçindekiler İş Akış Yönetimi... 3 İş Akış Rol Tanımları... 4 Rol Tanım Bilgileri... 5 İş Akış Kartları... 6 İş Akış Bilgileri... 7 İş Akışı Genel Bilgileri... 8 Başlangıç

Detaylı

Teklif Yönetim Sistemi

Teklif Yönetim Sistemi Teklif Yönetim Sistemi LOGO Aralık 2007 İçindekiler Teklif Yönetim Sistemi...5 Müşteriler/Gruplar...6 Müşteri Bilgileri...7 Müşteri İletişim Bilgileri...8 Müşteri Sektör Bilgileri...8 Cari Hesap Bilgileri...9

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Kasım 2012

GO Plus Banka LOGO Kasım 2012 GO Plus Banka LOGO Kasım 2012 İçindekiler Banka... 4 Bankalar ve Banka Hesapları... 5 Bankalar... 6 Banka Bilgileri... 7 Banka Döviz Toplamları... 9 Banka Hareketleri... 10 Banka Ekstresi... 11 Banka Hesapları...

Detaylı

GO Plus Banka LOGO Mart 2012

GO Plus Banka LOGO Mart 2012 GO Plus Banka LOGO Mart 2012 İçindekiler İçindekiler... 2 Banka... 4 Bankalar ve Banka Hesapları... 5 Bankalar... 6 Banka Bilgileri... 7 Banka Döviz Toplamları... 9 Banka Hareketleri... 10 Banka Ekstresi...

Detaylı

Genel Muhasebe LOGO Ocak 2013

Genel Muhasebe LOGO Ocak 2013 Genel Muhasebe LOGO Ocak 2013 İçindekiler Genel Muhasebe... 7 Ana Kayıtlar... 8 Muhasebe Hesapları... 9 Muhasebe Hesabı Bilgileri... 11 Bağlantılar/Kontroller... 13 Finansal Tablolar... 15 Muhasebe Hesabı

Detaylı

Cari Hesap LOGO Haziran 2008

Cari Hesap LOGO Haziran 2008 Cari Hesap LOGO Haziran 2008 İçindekiler Cari Hesap...5 Cari Hesaplar...6 Cari Hesap Kayıt Türleri...8 Cari Hesaplar Listesi'nde İşlem Özellikleri...9 Grup Şirketleri, Hiyerarşi Kodları ve Grup Ağacı...10

Detaylı

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI

LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI 2011 LOGO BUSINESS SOLUTIONS TURKCELL HİZMETLERİ BİLGİ DOKÜMANI İÇİNDEKİLER TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. Logo TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri Logo Mart 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 10 Mesaj Şablonları... 12 Toplu Mesaj Gönderimleri... 13 İş Akışlarında SMS

Detaylı

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012

TURKCELL HİZMETLERİ. Kullanım Bilgileri. LOGO Kasım 2012 TURKCELL HİZMETLERİ Kullanım Bilgileri LOGO Kasım 2012 İçindekiler TURKCELL HİZMETLERİ... 3 Ekip Mobil... 4 Mobil Aboneler... 8 Mesaj Şablonları... 10 Toplu Mesaj Gönderimleri... 11 İş Akışlarında SMS

Detaylı

LKS2. Kredi Kartı Uygulamaları

LKS2. Kredi Kartı Uygulamaları LKS2 Kredi Kartı Uygulamaları LOGO Kasım 2006 İçindekiler LKS2 Kredi Kartı Uygulamalarında kullanılan parametreler... 3 Banka Hesabı Kayıt Türleri... 3 Geri Ödeme Planları... 4 Geri Ödeme Plan Bilgileri...

Detaylı

GO Plus Kasa LOGO Kasım 2014

GO Plus Kasa LOGO Kasım 2014 GO Plus Kasa LOGO Kasım 2014 İçindekiler Kasa İşlemleri... 3 Kasa İşlem Türleri... 5 Kasa Cari Hesap İşlemleri... 6 Kasa Banka İşlemleri... 7 Kasa Fatura İşlemleri... 7 Kasa Muhasebe İşlemleri... 7 Kasa

Detaylı

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011

Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 Sistem İşletmeni LOGO Ocak 2011 İçindekiler İçindekiler... 2 İçindekiler... 2 Sistem İşletmeni... 4 Yönetim... 5 Terminaller... 6 Grup ve kullanıcılara ait terminallerin belirlenmesi... 6 Rol Tanımları...

Detaylı

GO Plus Kasa LOGO Mart 2012

GO Plus Kasa LOGO Mart 2012 GO Plus Kasa LOGO Mart 2012 İçindekiler Kasalar... 3 Kasa Bilgileri... 4 Kasa Hesap Özeti... 6 Hesap Özeti Grafiği... 7 Kasa Döviz Toplamları... 8 Kasa Ekstresi... 9 Kasa İşlemleri... 10 Ekle... 10 Değiştir...

Detaylı