Soyak Olimpiakent Sitesi Sakinleri için Bankacılık Teklifleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Soyak Olimpiakent Sitesi Sakinleri için Bankacılık Teklifleri"

Transkript

1 AKBANK hakkında Akbank, toplam 935 şubesi ve 15bin'in üzerinde personeliyle yurt içinde güçlü ve yaygın bir dağıtım ağına sahip olup, faaliyetlerini İstanbul daki genel müdürlüğü ve yurt çapındaki 23 bölge müdürlüğü aracılığıyla sürdürmektedir. Geleneksel dağıtım kanalını oluşturan şubelerinin yanı sıra, bireysel ve kurumsal internet şubeleri, telefon bankacılığı şubesi, ATM si, 300 bine yakın POS terminali ve diğer yüksek teknoloji kanalları aracılığıyla müşterilerine bankacılık hizmetleri sunmaktadır. Aidatlarınız Hep Vaktinde Ödensin Acil Nakit İhtiyacınız İçin İşler yoğun, günleriniz sıkışık olabilir. Eğer Artı Para nız varsa aidatım ödenmedi derdiniz olmaz. Hesabınızda nakit olmadığı zamanlarda bile Artı Para limitiniz imdadınıza yetişir, aidatlarınız limitinizden ödenir. Artı Para limitinizi Neo'nuza bağlamanız durumunda size en yakın ATM'lerden ihtiyacınız olan tutarı çekebilirsiniz. Ödemelerinizi sadece ay sonlarında yapar, Artı Para'dan yapacağınız kullanımlar için ek komisyon veya masraf ödemezsiniz!. 1 Her İhtiyaca Evlilikten elektronik eşyaya, ev eşyasından tatile, beyaz eşyadan eğitime veya sağlık harcamalarına kadar her türlü nakit ihtiyacınız için ihtiyaç krediniz; ister sıfır ister 2.el hayalinizdeki otomobil için taşıt krediniz; gönlünüzdeki ev için konut krediniz; Akbank ın size özel olarak belirlemiş olduğu faiz oranlarıyla artık çok yakın. Avantajlı Oranları İhtiyaç si Taşıt si Konut si ay: %1, TL ay: % 1, TL 1-60 ay %0, TL ay %0, TL * Örnek ödeme tabloları son sayfada yer almaktadır. Para Transferi yaparken düşünmeyin Yatırım ve finansman ihtiyaçlarınızı karşılarken sadece ihtiyacınıza odaklanın, para transferi ücretlerini düşünmeyin. Akbank ın size sağlayacağı özel avantajlar: 5 Havale + 2 EFT Ücretsiz Bireysel İnternet Şubeden her ay yapacağınız yurtiçi 5 adet TL havale ve 2 adet TL EFT işlemlerinde ücret muafiyeti Para transferleri ücret muafiyeti seçeceğiniz hesabınız için geçerli olacaktır. Ücret muafiyeti, hesabınızı aktif olarak kullanmanızı takip eden aydan itibaren geçerli olacaktır. * Sitenin hesabına havale ile yapılacak aidat ödemelerinden masraf alınmamaktadır.

2 Hayat. Şimdi. Benzersiz mil puan Wings tüm alışverişlerinizde mil puan kazandıran ve biriken mil puanlarınızla istediğiniz yere, bilet fiyatınıza göre belirlenen mil puan miktarlarıyla uçmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Wings te diğer kartlardan farklı olarak kontenjan sınırı yok, alan vergisi yok, havayolu kısıtlaması yok! Wings ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan Otomatik Ödeme Talimatı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde, ilk ödemenizi takip eden ay başında kartınıza mil puan yüklenecek, üstelik ilk yıl kart ücreti alınmayacaktır! 2 Ayrıca, bankadaki birikimi ya da konut kredisi tutarı 100 bin TL ve üzerinde olan kart sahipleri %25 daha fazla mil puan kazanabilecektir. Wings in size sağladığı benzersiz avantajları öğrenmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Axess Yeter Bana 50 TL chip para Dünyanın neresinde olursanız olun, Axess i alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda kullanabilir ve en seçkin markalarda size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Axess size bol bol chip-para kazandırırken, yüz binlerce noktada sağladığı taksit imkânlarıyla da hayatınızı kolaylaştırır. Axess ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan Otomatik Ödeme Talimatı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde, ilk ödemenizi takip eden ay başında kartınıza 50 TL chip para yüklenecek, üstelik ilk yıl kart ücreti alınmayacaktır! 2. Bir tıkla Mevduatınıza kazandıran faiz İnternet Şubesi'ne özel avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın! Daha yüksek faiz kazanmak için vadeli hesabınızı Bireysel İnternet Şubesi'nden açmanız yeterli. Bireysel İnternet Şubesi'ni kullanıyorsanız "Hemen Hesap Aç" butonunu kullanarak Bireysel İnternet Şube'sine hemen giriş yapabilirsiniz. Bireysel İnternet Şubesi'ni ilk defa kullanacaksanız, "Şifre Al" butonunu kullanarak kolayca şifrenizi oluşturabilir ve online bankacılık hizmetlerinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kazandıran Paranızı Altın a Çeviren Sihirli Hesap Hesap İşletim YOK Birikimlerini altın olarak değerlendirmek isteyenler için "Akbank Altın Mevduat Hesabı". Altına yatırım yaparken artık altınlarım düşük ayarlı mı, işçilik maliyeti ne olacak, çaldırırsam/kaybedersem ne yaparım, bu altının gramı düşük mü, acaba eski tarihli ise ne olacak gibi sorunlar ile uğraşmayacaksınız. TL, USD, EURO ya da herhangi bir döviz gibi, gram cinsinden alacağınız altınlarınız Akbank Altın Mevduat Hesabı'nda sizin için değerleniyor. Açtıracağınız Akbank Altın Hesabı'ndan hesap işletim ücreti alınmayacaktır.

3 Mevduat Birikim Hesabı yla Geleceğinizi Biriktirin Akbank Mevduat Birikim Hesabı ile kredi kartınızdan veya mevduat hesabınızdan vereceğiniz bir talimatla, her ay sizin belirleyeceğiniz bir miktarı birikim hesabınıza aktarabilirsiniz. Mevduat Birikim hesabıyla düzenli birikim alışkanlığı sağlamanın yanı sıra, vadeli hesap ile faiz kazanamayacak, küçük tutarlara mevduat faiz kazancı sağlayacak, 50 TL gibi düşük tutarlar ile talimat verilebilecek, talimat ödemelerinizi kredi kartından yapılabilecek ve birikimleriniz ister TL istenirse USD/EURO ile değerlendirebileceksiniz. Mevduat Birikim talimatları gerçekleşen hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır. Hesap İşletim YOK İhtiyaç Duyduğunuz Sigortalar Akbank ta Arabanız, eviniz, aileniz ve kendiniz için seçeceğiniz en kapsamlı sigorta ürünleri Akbank'ta. Hayatın kötü sürprizleri için önleminizi önceden alın, beklenmedik durumlarda ihtiyaç duyacağınız sigorta teminatları için sizi Akbank'a bekliyoruz. Hayalleriniz Güvende Kasko Trafik Sigortası Konut Sigortası DASK Eşya Sigortası Hayata Devam Sigortası Hayat Sigortası BES Mini Sağlık, Kapsamlı Sağlık, Seyahat Sağlık sigortaları Emeklilerimiz için Ne Yapsak Az Maaşını Akbank a taşıyan emekliler, 200 TL chip-para kazanıyor! Ne de olsa Akbanklı emekli de farklı! (3) 31 Aralık a kadar SGK emekli maaşınızı Akbank tan almak üzere Akbank şubelerine gelip Kampanya Başvuru Formu nu doldurun, 200 TL chip-para kazanın! 200 TL chippara fırsatı, emekli maaşınızın Akbank a yatmaya başlamasını takip eden ay itibariyle 2 yıl boyunca maaşınızın düzenli olarak Akbank a yatmaya devam etmesi halinde, 6 ayda bir 50 TL chip-para olarak NEO kartınıza yüklenir. Hemen emekli maaşınızı Akbank a taşıyarak Kampanya ya başvurun, size özel ayrıcalıklar ve chip-para fırsatı ile emekliliğin keyfine keyif katın. 200 TL chip para

4 Halkalı Şube Şube Müdürü Yusuf ÖZER (212) Müşteri İlişkileri Yöneticisi Naile Genç (212) Tekliflerden Nasıl Yararlanacaksınız? Tekliflerden yararlanmak için Akbank müşterisi olmanız yeterlidir. Hesap açılışı sırasında Soyak Olimpiakent Sitesi sakini olduğunuzu belirten bir belge/kart göstermeniz ve Müşteri İlişkileri Yöneticilerimize size sunduğumuz tekliflerden yararlanmak istediğinizi söylemeniz durumunda tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bankacılık Ürün Tekliflerinin dilerseniz sadece birinden, dilerseniz birden fazlasından yararlanma şansına sahipsiniz Tekliflerle İlgili Sunulan teklifler 31 Aralık 2013 e kadar geçerlidir. Akbank, müşteriye sunulan faiz oranlarını, vadelerini, kredi kullandırım ücretlerini, komisyon oranlarını ve sunulan diğer avantajları değiştirme hakkını saklı tutar. ÖZEL NOTLAR 1 Artı Para, kredili mevduat hesabıdır. Artı Para yı her türlü ihtiyacınızda ATM lerimizden 7/24 nakit olarak çekebilir ve fatura, kredi taksiti, kredi kartı gibi ödemelerinizde hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumda kullanabilirsiniz. Artı Para nıza kullandığınız gün kadar faiz işler. Artı Para limitini kullandığınızda hesabınıza her ayın son iş gününde faiz yansıtılır. Artı Para faiz oranı aylık %2,02, yıllık %24,24 tür. 2 İlk defa Axess/Wings Card sahibi olacak müşteriler için geçerlidir. Akbank kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 3 Maaşını Akbank a taşıyan emekliler için 200 TL chip-para kampanyasına, Mevcut durumda SGK emekli maaşını Bankamız dan almayan 1 Nisan 30 Kasım 2013 tarihlerinde emekli maaşını Bankamız dan hiç almamış olan, Kampanya Başvuru Formu nu kampanya tarihleri içinde imzalayan, Maaşını en geç 1 Nisan 2014 te Bankamız dan almaya başlayan müşterilerimiz katılabilirler. Yüklemenin yapılabilmesi için müşterimizin açık NEO kartı olması gerekmektedir.

5 İhtiyaç si TL kredi için örnek ödeme planı Ödeme Planları Vade Taksit 24 ay 1,19% 495 TL Kullandırım Sigorta Bedeli 1,54% 18,50% 36 ay 1,19% 357 TL 0 TL 116,20 TL 1,51% 18,09% 60 ay 1,19% 249 TL 1,48% 17,75% *İhtiyaç si için üst limit TL olup, tutarın binde 11,62 si oranında hayat sigortası yapılmaktadır.istihbarat ücreti olarak 15 TL alınmaktadır. Taşıt si TL kredi için örnek ödeme planı Vade Taksit 24 ay 1,05% 971 TL Kullandırım Sigorta 1,44% 17,27% 36 ay 1,05% 694 TL 350 TL 50,00 TL 1,38% 16,61% 60 ay 1,05% 477 TL 1,34% 16,08% *Taşıt kredisi faiz oranı sıfır km ve kaskosu bankamızda yapılan araçlar için geçerlidir.belirtilen maliyet oranınlarına yıllık Ferdi Kaza Sigortası, Kullandırım ve istihbarat ücreti dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup, müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. İstihbarat ücreti 15 TL dir. Konut si TL kredi için örnek ödeme planı Vade Taksit Tutarı Kullandırı m Diğer Ücretler* 60 0,90% TL 0,98% 11,77% TL TL 120 0,92% TL 0,97% 11,58% *Konut kredisi kullandırımında diğer ücretler 690 TL ekspertiz ücreti, 200 TL ipotek tesis ücreti, 180 TL konut sigortası prim ücreti (1 yıllık), 120 TL DASK prim ücretidir (1 yıllık). Konut sigortası ve DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²'ye göre değişiklik göstermektedir. hayat sigortası yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir

Soyak Olimpiakent Sitesi Sakinleri için Bankacılık Teklifleri

Soyak Olimpiakent Sitesi Sakinleri için Bankacılık Teklifleri AKBANK hakkında Akbank 900 den fazla şubesi ve 15 binin üzerinde personeliyle yurt içinde güçlü ve yaygın bir dağıtım ağına sahip olup; faaliyetlerini İstanbul daki genel müdürlüğü ve yurt genelindeki

Detaylı

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan yeni HSBC Advance e hoş geldiniz. Aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınız hayallerinizi gerçekleştirirken size hep destek

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankac l k Kuruluşu... Overall Best Private Bank in Turkey

Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankac l k Kuruluşu... Overall Best Private Bank in Turkey Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankac l k Kuruluşu... Overall Best Private Bank in Turkey 2006, 2008, 2010, 2011 ve 2012 y llar nda Euromoney den Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankas ödülünü

Detaylı

İZMİR TİCARET ODASI - ING BANK A.Ş. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İZMİR TİCARET ODASI - ING BANK A.Ş. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İZMİR TİCARET ODASI - ING BANK A.Ş. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ ODA ÜYELERİNE SUNULACAK AVANTAJLI ÜRÜN VE HİZMETLER A. İHRACATÇIYA DESTEK KREDİLERİ Banka Oda üyesi firmaların ihracatın finansmanına yönelik talep

Detaylı

Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de!

Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de! Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de! DenizBank A.Ş. Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No: 106 34394 Esentepe - İstanbul / TÜRKİYE www.denizbank.com / 444 0 804 / 0850 222 0 800 36 ay

Detaylı

FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU. Ferahlayın! Daralmayın, Kart şeklinde. ihtiyaç finansmanı.

FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU. Ferahlayın! Daralmayın, Kart şeklinde. ihtiyaç finansmanı. Daralmayın, Ferahlayın! Kart şeklinde ihtiyaç finansmanı. FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU finansör nedir?? * Finansör, kar oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Madde1: Amaç ve Kapsam Bu sözleşme, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından çıkarılan kredi kartlarının Üye ve/veya Ek Kart Hamili/ Hamillerine

Detaylı

%25 DEVLET KATKISI. 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr

%25 DEVLET KATKISI. 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr %25 DEVLET KATKISI 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr BES Nedir? Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), aktif çalışma hayatınız süresince yaptığınız tasarrufların uzun vadeli yatırıma yönlendirilmesini sağlayan,

Detaylı

TÜKETİCİ KREDİSİ (İHTİYAÇ / OTOMOBİL) SÖZLEŞMESİ. İşbu Sözleşme nin uygulanmasında aşağıdaki ibareler karşılarındaki anlamları ifade edecektir.

TÜKETİCİ KREDİSİ (İHTİYAÇ / OTOMOBİL) SÖZLEŞMESİ. İşbu Sözleşme nin uygulanmasında aşağıdaki ibareler karşılarındaki anlamları ifade edecektir. Müşteri Müşteri Numarası Müşteri Adresi Kredi Numarası TÜKETİCİ KREDİSİ (İHTİYAÇ / OTOMOBİL) SÖZLEŞMESİ 1. AMAÇ İşbu Tüketici Kredisi Sözleşmesi ( Sözleşme ) ile düzenlenen tüketici kredisi, müşterinin

Detaylı

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR Müşteri Numarası HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR herhangi birisinin Türk hukukuna uygun olmaması halinde o şart hükümsüz olup, diğer şartlar geçerli kalmaya

Detaylı

MODÜL 1 // PROFESYONEL

MODÜL 1 // PROFESYONEL MODÜL 1 // PROFESYONEL MODÜL 1 // FİNANSAL FUTBOL PROGRAMI Visa Finansal Futbol a hoş geldin. Sahip olduğun finansal kaynakları etkili şekilde kullanmanın yaşı yoktur. Şimdi, sen de Hedefler, Bütçe, Harcamalarım,

Detaylı

BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ

BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ I. GENEL HÜKÜMLER: Finansbank A.Ş. (kısaca Banka diye anılacaktır.) ile ismi bu Sözleşmenin son sayfasında yer alan Müşteri (kısaca Müşteri diye anılacaktır.), aşağıdaki hüküm ve şartlarda anlaşmışlar

Detaylı

İşletme Kredisi şeklinde 4 Yıl, Tesis Kredisi şeklinde 5 Yıl (1 yıl anapara ödemesiz

İşletme Kredisi şeklinde 4 Yıl, Tesis Kredisi şeklinde 5 Yıl (1 yıl anapara ödemesiz Sektörel Çözümler İmalat Destek Kredileri KOBİ Sanayi Kredisi İşyerinde en çok 250 işçi (250 dahil) çalıştıran, yıllık net satış hasılatı ya da mali bilançosu 25.000.000 YTL 'nı aşmayan ve bağımsız nitelikteki

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Madde 1: Amaç ve Kapsam Bu sözleşme, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından çıkarılan kredi kartlarının Üye ve/veya Ek Kart Hamili/ hamillerine

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. BİREYSEL ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. BİREYSEL ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. BİREYSEL ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından sunulan ürün ve hizmetlerin işleyişine ilişkin uygulanacak kurallar ile tarafların karşılıklı

Detaylı

2010 faaliyet raporu

2010 faaliyet raporu 2010 faaliyet raporu KUVEY T TÜRK 2010 YILI faaliyet raporu İÇİNDEKİLER I. BÖLÜM: SUNUŞ 08 Özet Finansal Göstergeler 11 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi 13 Kısaca Kuveyt Türk 14 Türk Katılım Bankacılığında

Detaylı

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile

Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un. internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ. ProjeX. ile Türkiye deki ilk Satış Ortaklığı sistemini kuran XTicaret.com un internet üzerindeki EN BÜYÜK ALIŞVERİŞ PROJESİ ProjeX ile Ürününüz (Markanız) Milyonlara Ulaşıyor! * En KOLAY * En ETKİLİ * En HIZLI * En

Detaylı

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel-Müşteri Nüshası) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel-Müşteri Nüshası) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR Müşteri Numarası HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel-Müşteri Nüshası) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR herhangi birisinin Türk hukukuna uygun olmaması halinde o şart hükümsüz olup, diğer şartlar

Detaylı

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ

HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ Müşteri Numarası HSBC BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ (Bireysel) I- KÜRESEL (GLOBAL) ŞARTLAR Küresel Şartlar, Banka ve Müşteri (taraflar) arasında Bankacılık İşlemleri Sözleşmesinin (BIS) parçası olarak

Detaylı

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME 1 T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİNİN

Detaylı

Finansal. Okuryazarlık. aep. www. www. gov.tr. Zeynep ŞARLAK. Parayla Satılmaz. Finansal Okuryazarlık. Zeynep ŞARLAK

Finansal. Okuryazarlık. aep. www. www. gov.tr. Zeynep ŞARLAK. Parayla Satılmaz. Finansal Okuryazarlık. Zeynep ŞARLAK Finansal Okuryazarlık Finansal Okuryazarlık Zeynep ŞARLAK Parayla Satılmaz. Zeynep ŞARLAK www aep gov.tr www agoivl.etr Zeynep Şarlak Finansal Okuryazarlık Proje T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Detaylı

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM 3 Ekim 2014 CUMA Resmî Gazete Sayı : 29138 YÖNETMELİK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan: FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

Detaylı

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS!

PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! PARA KAZANMAK İÇİN İNANILMAZ BİR FIRSAT SUNUYORUZ GELECEĞE YATIRIM YAPMAK İÇİN BÜYÜK BİR ŞANS! YENİ NESİL KAZANÇ SİSTEMİ İLE MUHTEŞEM KAZANÇLAR ALMAYA VE BU HEYECANA HAZIR MISIN? İnternet ile ticaretin

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

SABİT FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ

SABİT FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ AKBANK Türk Anonim Şirketi Sözleşme versiyon no : 09/2013-2 Sözleşme (Kredi Başvuru) No: Madde 1-Taraflar SABİT FAİZLİ TÜKETİCİ KREDİSİ SÖZLEŞMESİ Bir taraftan bu sözleşmede kısaca BANKA diye anılacak

Detaylı

2012 Faaliyet RapoRu

2012 Faaliyet RapoRu 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM I: SUNUŞ 8 Özet Finansal Göstergeler 10 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi 11 Kısaca Kuveyt Türk 12 Kilometre Taşları 14 Misyon, Vizyon, Kalite Politikası ve Hizmet

Detaylı

EMEKLİLİK SÖZLEŞMESİ TEKLİF FORMU

EMEKLİLİK SÖZLEŞMESİ TEKLİF FORMU EMEKLİLİK SÖZLEŞMESİ TEKLİF FORMU Yeni Sözleşme Başka Şirketten Aktarım BEH No: Vakıf/Sandık/Dernekten Aktarım 1. KATILIMCI BİLGİLERİ Adı : Soyadı : Uyruk : T.C. T.C. Kimlik No* : Diğer Yabancı Kimlik

Detaylı

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kredi Kartı Sözleşmesi

Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kredi Kartı Sözleşmesi Türkiye Halk Bankası A.Ş. Kredi Kartı Sözleşmesi BANKA Ticaret Unvanı : Türkiye Halk Bankası A.Ş. Ticaret Sicil Numarası : 862070 İşletme Merkezi : Barbaros Mah. Şebboy Sk. No: 4 Ataşehir/İstanbul İnternet

Detaylı