Soyak Olimpiakent Sitesi Sakinleri için Bankacılık Teklifleri

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Soyak Olimpiakent Sitesi Sakinleri için Bankacılık Teklifleri"

Transkript

1 AKBANK hakkında Akbank 900 den fazla şubesi ve 15 binin üzerinde personeliyle yurt içinde güçlü ve yaygın bir dağıtım ağına sahip olup; faaliyetlerini İstanbul daki genel müdürlüğü ve yurt genelindeki 23 bölge müdürlüğü aracılığıyla sürdürmektedir. Geleneksel dağıtım kanalını oluşturan şubelerinin yanı sıra, bireysel ve kurumsal internet şubeleri, telefon bankacılığı şubesi, ü aşkın ATM si, 300 bine yakın POS terminali ve diğer yüksek teknoloji kanalları aracılığıyla müşterilerine hizmet vermektedir. Soyak Olimpiakent Sitesi Gümüş Paketi hakkında Soyak Olimpiakent Sitesi Gümüş Paketi siz değerli müşterilerimizin tüm bankacılık ihtiyaçlarına sizin için özelleştirilmiş çözümler bulmayı hedefler. Bu pakette yer alan tüm hizmetler ve daha fazlası için sizi Halkalı Şubemize bekliyoruz. Her İhtiyaca Kredi Evlilikten elektronik eşyaya, ev eşyasından tatile, beyaz eşyadan eğitime veya sağlık harcamalarına kadar her türlü nakit ihtiyacınız için ihtiyaç krediniz; ister sıfır ister 2.el hayalinizdeki otomobil için taşıt krediniz; gönlünüzdeki ev için konut krediniz; Akbank ın siz Soyak Olimpiakent Sitesi çalışanlarına özel olarak belirlemiş olduğu faiz oranlarıyla artık çok yakın. İhtiyaç Kredisi Taşıt Kredisi Konut Kredisi ay: %1,10, ay:%1, TL ay: % 0, TL ay: %0, TL * Örnek ödeme tabloları son sayfada yer almaktadır. Para Transferi yaparken düşünmeyin Yatırım ve finansman ihtiyaçlarınızı karşılarken sadece ihtiyacınıza odaklanın, para transferi ücretlerini düşünmeyin. Akbank ın size sağlayacağı özel avantajlar: 5 Havale + 2 EFT Ücretsiz Bireysel İnternet Şubeden her ay yapacağınız yurtiçi 5 adet TL havale ve 2 adet TL EFT işlemlerinde ücret muafiyeti Para transferleri ücret muafiyeti seçeceğiniz hesabınız için geçerli olacaktır. Ücret muafiyeti, hesabınızı aktif olarak kullanmanızı takip eden aydan itibaren geçerli olacaktır.

2 Hayat. Şimdi. Benzersiz. Wings tüm alışverişlerinizde mil puan kazandıran ve biriken mil puanlarınızla istediğiniz yere, bilet fiyatınıza göre belirlenen mil puan miktarlarıyla uçmanızı sağlayan bir kredi kartıdır. Wings te diğer kartlardan farklı olarak kontenjan sınırı yok, alan vergisi yok, havayolu kısıtlaması yok! Wings ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan Otomatik Ödeme Talimatı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde, ilk ödemenizi takip eden ay başında kartınıza mil puan yüklenecek, üstelik ilk yıl kart ücreti alınmayacaktır! mil puan hediye Ayrıca, bankadaki birikimi ya da konut kredisi tutarı 100 bin TL ve üzerinde olan kart sahipleri %25 daha fazla mil puan kazanabilecektir. Wings in size sağladığı benzersiz avantajları öğrenmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Axess Yeter Bana Dünyanın neresinde olursanız olun, Axess i alışveriş yaptığınız tüm mağazalarda kullanabilir ve en seçkin markalarda size özel avantajlardan faydalanabilirsiniz. Axess size bol bol chip-para kazandırırken, yüz binlerce noktada sağladığı taksit imkânlarıyla da hayatınızı kolaylaştırır. Axess ödemelerinizi vadesiz hesabınızdan Otomatik Ödeme Talimatı ile gerçekleştirdiğiniz takdirde, ilk ödemenizi takip eden ay başında kartınıza 50 TL chip para yüklenecek, üstelik ilk yıl kart ücreti alınmayacaktır! 1 50 TL chip para hediye Axess in size sağladığı benzersiz avantajları öğrenmek için adresini ziyaret edebilirsiniz. Paranızı Altın a Çeviren Sihirli Hesap Birikimlerini altın olarak değerlendirmek isteyenler için "Akbank Altın Mevduat Hesabı" Altına yatırım yaparken artık altınlarım düşük ayarlı mı, işçilik maliyeti ne olacak, çaldırırsam/kaybedersem ne yaparım, bu altının gramı düşük mü, eski tarihli ise ne olacak gibi sorunlar ile uğraşmayacaksınız. TL, USD, EURO ya da herhangi bir döviz gibi, gram cinsinden alacağınız altınlarınız Akbank Altın Mevduat Hesabı'nda sizin için değerleniyor. Hesap İşletim Ücreti YOK Açtıracağınız Akbank Altın Hesabı'ndan hesap işletim ücreti alınmayacaktır.

3 Bir tıkla Mevduatınıza kazandıran faiz İnternet Şubesi'ne özel avantajlı faiz oranlarıyla vadeli hesap açın, daha fazla getiri sağlayın! Daha yüksek faiz kazanmak için vadeli hesabınızı Akbank Direkt İnternet ten açmanız yeterli. Akbank Direkt İnternet kullanıyorsanız "Hemen Hesap Aç" butonunu kullanarak hesap açabilirsiniz. Akbank Direkt İnternet i ilk defa kullanacaksanız, "Şifre Al" butonunu kullanarak kolayca şifrenizi oluşturabilir ve online bankacılık hizmetlerinden faydalanmaya hemen başlayabilirsiniz. Kazandıran Faiz Artı Para Hesabınızda nakit olmadığı zamanlarda bile Artı Para limitiniz imdadınıza yetişir. Artı Para limitinizi Neo'nuza bağlamanız durumunda size en yakın ATM'lerden ihtiyacınız olan tutarı çekebilirsiniz. Ödemelerinizi sadece ay sonlarında yapar, Artı Para'dan yapacağınız kullanımlar için ek komisyon veya masraf ödemezsiniz! 2 Emtia yatırımınızı Akbank tan yapın Akbank Emtia Fon Sepeti Fonu ile tüm emtia piyasalarına tek bir fon ile yatırım yapma ayrıcalığına sahipsiniz.emtia fiyatlarını sadece izlemekle kalmayacak, emtia piyasalarındaki fırsatları da Akbank Emtia fonu ile yakından değerlendirebileceksiniz. Emtia fonu dünyaca kabul gören Dow Jones UBS Emtia Endeksi ile paralel getiri sağlamayı hedefler. Enerji, tarım, endüstriyel metaller, değerli madenler ve hayvancılık gibi emtia sepeti içerisinde yer alan tüm emtiaların hepsine belirli oranlarda çok küçük birikimlerle (minimum 10TL ile) yatırım yapma ayrıcalığı sağlayarak, emtiaların getirisinden faydalanma imkanı verir. Türkiye de İLK

4 Mevduat Birikim Hesabı yla Geleceğinizi Biriktirin Akbank Mevduat Birikim Hesabı ile kredi kartınızdan veya mevduat hesabınızdan vereceğiniz bir talimatla, her ay sizin belirleyeceğiniz bir miktarı birikim hesabınıza aktarabilirsiniz. Mevduat Birikim hesabıyla düzenli birikim alışkanlığı sağlamanın yanı sıra, vadeli hesap ile faiz kazanamayacak, küçük tutarlara mevduat faiz kazancı sağlayacak, 50 TL gibi düşük tutarlar ile talimat verilebilecek, talimat ödemelerinizi kredi kartından yapılabilecek ve birikimleriniz ister TL istenirse USD/EURO ile değerlendirebileceksiniz. Hesap İşletim Ücreti YOK Mevduat Birikim talimatları gerçekleşen hesaplardan hesap işletim ücreti alınmamaktadır. İhtiyaç Duyduğunuz Sigortalar Akbank ta Arabanız, eviniz, aileniz ve kendiniz için seçeceğiniz en kapsamlı sigorta ürünleri Akbank'ta. Hayatın kötü sürprizleri için önleminizi önceden alın, beklenmedik durumlarda ihtiyaç duyacağınız sigorta teminatları için sizi Akbank'a bekliyoruz. Kasko Hayata Devam Sigortası Hayat Sigortası Trafik Sigortası Konut Sigortası DASK Mutlu Yarınlar Menüsü ile Akbank hizmetlerinin ayrıcalığını yaşayın! BES e kat kat katkı Akbank ta! Mutlu Yarınlar: Sizin İçin 1 Ocak 2013 ten itibaren başlayan %25 Devlet Katkı Payı uygulamasına ek olarak, Mutlu Yarınlar Menüsü ile Avivasa Bireysel Emeklilik yaptıran müşterilerimize, Akbank kredi kartından düzenli ödeme talimatı vermeleri durumunda 50 TL chippara hediyesi Akbank tan!

5 Halkalı Şube Şube Müdürü Yusuf Özer (212) Banu Döğen (212) Tekliflerden Nasıl Yararlanacaksınız? Tekliflerden yararlanmak için Akbank müşterisi olmanız yeterlidir. Hesap açılışı sırasında Soyak Olimpiakent Sitesi çalışanı olduğunuzu belirten bir belge/kart göstermeniz ve Müşteri İlişkileri Yöneticilerimize size sunduğumuz tekliflerden yararlanmak istediğinizi söylemeniz durumunda tüm avantajlardan yararlanabilirsiniz. Bankacılık Ürün Tekliflerinin dilerseniz sadece birinden, dilerseniz birden fazlasından yararlanma şansına sahipsiniz. Tekliflerle İlgili Sunulan teklifler 31 Mayıs 2013 e kadar geçerlidir. Akbank, müşteriye sunulan faiz oranlarını, vadelerini, kredi kullandırım ücretlerini, komisyon oranlarını ve sunulan diğer avantajları değiştirme hakkını saklı tutar. ÖZEL NOTLAR 1. İlk defa Axess/Wings Card sahibi olacak müşteriler için geçerlidir. Akbank kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. 2. Artı Para, kredili mevduat hesabıdır. Artı Para yı her türlü ihtiyacınızda ATM lerimizden 7/24 nakit olarak çekebilir ve fatura, kredi taksiti, kredi kartı gibi ödemelerinizde hesabınızda yeterli bakiye bulunmadığı durumda kullanabilirsiniz.artı Para nıza kullandığınız gün kadar faiz işler. Artı Para limitini kullandığınızda hesabınıza her ayın son iş gününde faiz yansıtılır. Artı Para faiz oranı aylık %5,25, yıllık %63 tür.

6 İhtiyaç Kredisi TL kredi için örnek ödeme planı Ödeme Planları Vade Faiz Taksit 24 ay 1,10% 489 TL Kredi Kullandırım Ücreti Sigorta Bedeli Aylık Yıllık 1,43% 17,20% 36 ay 1,10% 351 TL 0 TL 116,20 TL 1,40% 16,78% 60 ay 1,13% 245 TL 1,41% 16,88% *İhtiyaç Kredisi için üst limit TL olup, tutarın binde 11,62 si oranında hayat sigortası yapılmaktadır.istihbarat ücreti olarak 15 TL alınmaktadır. Taşıt Kredisi TL kredi için örnek ödeme planı Vade Faiz Taksit 24 ay 0,84% 942 TL Kredi Kullandırım Ücreti Sigorta Ücreti Aylık Yıllık 1,18% 14,22% 36 ay 0,84% 665 TL 350 TL 50 TL 1,13% 13,56% 60 ay 0,84% 446 TL 1,09% 13,02% *Taşıt kredisi faiz oranı sıfır km ve kaskosu bankamızda yapılan araçlar için geçerlidir.belirtilen maliyet oranınlarına yıllık Ferdi Kaza Sigortası, Kredi Kullandırım Ücreti ve istihbarat ücreti dahil edilmiştir. Sigorta bedeli yaklaşık bir değer olup, müşterinin yaşı, mesleği ve kredi tutarına göre değişkenlik göstermektedir. İstihbarat ücreti 15 TL dir. Konut Kredisi TL kredi için örnek ödeme planı Vade Faiz Taksit Tutarı Kredi Kullandırı m Ücreti Diğer Ücretler* Aylık Yıllık 60 ay 0,76% TL 0,82% 9,81% 500 TL TL 120 ay 0,76% TL 0,79% 9,50% *Konut kredisi kullandırımında diğer ücretler 630 TL ekspertiz ücreti, 200 TL ipotek tesis ücreti, 170 TL konut sigortası prim ücreti (1 yıllık), 100 TL DASK prim ücretidir (1 yıllık). Konut sigortası ve DASK prim tutarı ortalama olarak alınmıştır; bu tutar lokasyona ve m²'ye göre değişiklik göstermektedir. Kredi hayat sigortası yıllık maliyet oranına dahil edilmemiştir.

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR

DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR DOSTLARIN YANINDAYSA GÜNEŞ DAHA GÜZEL DOĞAR İhtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanan yeni HSBC Advance e hoş geldiniz. Aileniz, çevreniz ve arkadaşlarınız hayallerinizi gerçekleştirirken size hep destek

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankac l k Kuruluşu... Overall Best Private Bank in Turkey

Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankac l k Kuruluşu... Overall Best Private Bank in Turkey Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankac l k Kuruluşu... Overall Best Private Bank in Turkey 2006, 2008, 2010, 2011 ve 2012 y llar nda Euromoney den Her Kategoride Türkiye nin En yi Özel Bankas ödülünü

Detaylı

İZMİR TİCARET ODASI - ING BANK A.Ş. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ

İZMİR TİCARET ODASI - ING BANK A.Ş. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İZMİR TİCARET ODASI - ING BANK A.Ş. İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ ODA ÜYELERİNE SUNULACAK AVANTAJLI ÜRÜN VE HİZMETLER A. İHRACATÇIYA DESTEK KREDİLERİ Banka Oda üyesi firmaların ihracatın finansmanına yönelik talep

Detaylı

İşletme Kredisi şeklinde 4 Yıl, Tesis Kredisi şeklinde 5 Yıl (1 yıl anapara ödemesiz

İşletme Kredisi şeklinde 4 Yıl, Tesis Kredisi şeklinde 5 Yıl (1 yıl anapara ödemesiz Sektörel Çözümler İmalat Destek Kredileri KOBİ Sanayi Kredisi İşyerinde en çok 250 işçi (250 dahil) çalıştıran, yıllık net satış hasılatı ya da mali bilançosu 25.000.000 YTL 'nı aşmayan ve bağımsız nitelikteki

Detaylı

Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de!

Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de! Yeni tebliğe uygun tek cihaz olan yazarkasa POS Deniz de! DenizBank A.Ş. Genel Müdürlük: Büyükdere Cad. No: 106 34394 Esentepe - İstanbul / TÜRKİYE www.denizbank.com / 444 0 804 / 0850 222 0 800 36 ay

Detaylı

MODÜL 1 // PROFESYONEL

MODÜL 1 // PROFESYONEL MODÜL 1 // PROFESYONEL MODÜL 1 // FİNANSAL FUTBOL PROGRAMI Visa Finansal Futbol a hoş geldin. Sahip olduğun finansal kaynakları etkili şekilde kullanmanın yaşı yoktur. Şimdi, sen de Hedefler, Bütçe, Harcamalarım,

Detaylı

2012 Faaliyet RapoRu

2012 Faaliyet RapoRu 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM I: SUNUŞ 8 Özet Finansal Göstergeler 10 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi 11 Kısaca Kuveyt Türk 12 Kilometre Taşları 14 Misyon, Vizyon, Kalite Politikası ve Hizmet

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ

BANKACILIK İŞLEMLERİ SÖZLEŞMESİ I. GENEL HÜKÜMLER: Finansbank A.Ş. (kısaca Banka diye anılacaktır.) ile ismi bu Sözleşmenin son sayfasında yer alan Müşteri (kısaca Müşteri diye anılacaktır.), aşağıdaki hüküm ve şartlarda anlaşmışlar

Detaylı

FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU. Ferahlayın! Daralmayın, Kart şeklinde. ihtiyaç finansmanı.

FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU. Ferahlayın! Daralmayın, Kart şeklinde. ihtiyaç finansmanı. Daralmayın, Ferahlayın! Kart şeklinde ihtiyaç finansmanı. FİNANSÖR KULLANIM KILAVUZU finansör nedir?? * Finansör, kar oranı ve taksit sayısı banka ve müşteri arasında başvuru esnasında belirlenen ve müşteri

Detaylı

2010 faaliyet raporu

2010 faaliyet raporu 2010 faaliyet raporu KUVEY T TÜRK 2010 YILI faaliyet raporu İÇİNDEKİLER I. BÖLÜM: SUNUŞ 08 Özet Finansal Göstergeler 11 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi 13 Kısaca Kuveyt Türk 14 Türk Katılım Bankacılığında

Detaylı

%25 DEVLET KATKISI. 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr

%25 DEVLET KATKISI. 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr %25 DEVLET KATKISI 444 55 00 / anadoluhayat.com.tr BES Nedir? Bireysel Emeklilik Sistemi (BES), aktif çalışma hayatınız süresince yaptığınız tasarrufların uzun vadeli yatırıma yönlendirilmesini sağlayan,

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2008 YILI III. DÖNEM

FAALİYET RAPORU 2008 YILI III. DÖNEM FAALİYET RAPORU 2008 YILI III. DÖNEM İçindekiler Sunuş 1 Sermaye Yapısı 1 Finansal Göstergeler 3 Genel Müdür ün Değerlendirmesi 4 Birim Faaliyetleri 10 Ortaklıklar Yönetim Bilgileri ve Kurumsal Yönetim

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Madde1: Amaç ve Kapsam Bu sözleşme, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından çıkarılan kredi kartlarının Üye ve/veya Ek Kart Hamili/ Hamillerine

Detaylı

Üye İşyerlerimizi Happy Yüzümüzle Donattık! Yeni Reklam Malzemelerimiz ile Üye İşyerlerimiz Hem Gülümsüyor Hem Gülümsetiyor.

Üye İşyerlerimizi Happy Yüzümüzle Donattık! Yeni Reklam Malzemelerimiz ile Üye İşyerlerimiz Hem Gülümsüyor Hem Gülümsetiyor. POSt@cı TÜRKİYE FİNANS POS BÜLTENİ 2. Sayı Nisan-Mayıs-Haziran 2013 Üye İşyerlerimizi Happy Yüzümüzle Donattık! Yeni Reklam Malzemelerimiz ile Üye İşyerlerimiz Hem Gülümsüyor Hem Gülümsetiyor. Cam etiketi,

Detaylı

Bölüm I Şunuş. İçindekiler

Bölüm I Şunuş. İçindekiler 2 Bölüm I Şunuş İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 1 Yönetim Beyanı 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Vizyon, Misyon ve Hedefler 5 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 6 Bir Bakışta 8 Kısaca Dexia 10 Kısaca

Detaylı

İÇİNDEKİLER. I. Sunuş

İÇİNDEKİLER. I. Sunuş İÇİNDEKİLER I. Sunuş 02 Kısaca Anadolubank 03 HABAŞ Grubu 04 Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı 06 Genel Müdür ün Mesajı 08 Sermaye ve Ortaklık Yapısı 10 Üst Yönetim 12 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi

Detaylı

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB Özel Bankacılık, 20 yılı aşkın deneyimini, köklü ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesini Türkiye ve dünya piyasalarının gelişmesine

Detaylı

Genel kabul görmüş tasarruf aracı olarak altının özelliklerini şöyle sıralayabiliriz;

Genel kabul görmüş tasarruf aracı olarak altının özelliklerini şöyle sıralayabiliriz; Altına Yatırım Geleneksel yatırım araçlarından olan altın, yatırım araçları yelpazesinin dar olduğu dönemlerde halkın yatırımlarının büyük bir bölümünü oluşturuyordu. Altına yatırım, hem sosyal hem de

Detaylı

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu

Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri. garant emekl l k 2013 faal yet raporu Bir Emeklilik Şirketi nin Faaliyet Defteri garant emekl l k 2013 faal yet raporu İçindekiler BÖLÜM I - Sunuş 04 Başlıca Finansal Göstergeler 06 Garanti Emeklilik ve Hayat Üzerine 07 Garanti Emeklilik ve

Detaylı

12.Bölüm. Bankaların Kredi İşlemleri. Yrd. Doç. Dr.Oruç ALKILINÇ

12.Bölüm. Bankaların Kredi İşlemleri. Yrd. Doç. Dr.Oruç ALKILINÇ 12.Bölüm Bankaların Kredi İşlemleri Yrd. Doç. Dr.Oruç ALKILINÇ Amaçlarımız: Bu bölümü tamamladıktan sonra; aşağıdaki bilgi ve becerilere sahip olabileceksiniz. Bankaların fonksiyonları Bankaların Kredi

Detaylı

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş.

T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİ BİLGİLENDİRME 1 T.C. ZİRAAT BANKASI A.Ş. BİREYSEL BANKACILIK KREDİ, ÜRÜN VE HİZMET PAKETİ SÖZLEŞMESİ MÜŞTERİNİN

Detaylı

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. KREDİ KARTI ÜYELİK SÖZLEŞMESİ Madde 1: Amaç ve Kapsam Bu sözleşme, Türkiye Vakıflar Bankası T.A.O. tarafından çıkarılan kredi kartlarının Üye ve/veya Ek Kart Hamili/ hamillerine

Detaylı

2014 FAALIYET RAPORU

2014 FAALIYET RAPORU 2014 FAALIYET RAPORU İÇINDEKILER KURUMSAL PROFİL 8 Kurumsal Profil 9 Kısaca Halkbank 9 2014 Yılı Esas Sözleşme Değişiklikleri 10 Ortaklık Yapısı 11 Başlıca Göstergeler ve Oranlar 14 Halkbank ın Tarihsel

Detaylı

Bölüm I Sunuş Bölüm II Yönetim ve Kurumsal Yönetim Uygulamaları Bölüm III Finansal Bilgiler ve Risk Yönetimi 66

Bölüm I Sunuş Bölüm II Yönetim ve Kurumsal Yönetim Uygulamaları Bölüm III Finansal Bilgiler ve Risk Yönetimi 66 İçindekiler Bölüm I Sunuş 1 DenizBank Finansal Hizmetler Grubu 1 DenizBank ın Misyonu, Vizyonu 2 Olağan Genel Kurul Toplantısı Gündemi 2 Kâr Dağıtım Önerisi 3 Dönem İçinde Yapılan Ana Sözleşme Değişiklikleri

Detaylı

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM 3 Ekim 2014 CUMA Resmî Gazete Sayı : 29138 YÖNETMELİK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumundan: FİNANSAL TÜKETİCİLERDEN ALINACAK ÜCRETLERE İLİŞKİN USÛL VE ESASLAR HAKKINDA YÖNETMELİK BİRİNCİ BÖLÜM

Detaylı

BÖLÜM I SUNUŞ BÖLÜM II YÖNETİM VE KURUMSAL YÖNETİM UYGULAMALARI BÖLÜM III FİNANSAL BİLGİLER VE RİSK YÖNETİMİ

BÖLÜM I SUNUŞ BÖLÜM II YÖNETİM VE KURUMSAL YÖNETİM UYGULAMALARI BÖLÜM III FİNANSAL BİLGİLER VE RİSK YÖNETİMİ DENİZBANK 2014 FAALİY ET R AP O RU FİNANSAL HİZMETLER GRUBU FAALİYET RAPORU 2014 DenizBank bir Sberbank Grubu kuruluşudur. DenizBank bir Sberbank Grubu kuruluşudur. BÖLÜM I SUNUŞ 1 DenizBank Finansal Hizmetler

Detaylı

Finansal. Okuryazarlık. aep. www. www. gov.tr. Zeynep ŞARLAK. Parayla Satılmaz. Finansal Okuryazarlık. Zeynep ŞARLAK

Finansal. Okuryazarlık. aep. www. www. gov.tr. Zeynep ŞARLAK. Parayla Satılmaz. Finansal Okuryazarlık. Zeynep ŞARLAK Finansal Okuryazarlık Finansal Okuryazarlık Zeynep ŞARLAK Parayla Satılmaz. Zeynep ŞARLAK www aep gov.tr www agoivl.etr Zeynep Şarlak Finansal Okuryazarlık Proje T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Detaylı

TF Varlık Kiralama Anonim Şirketi İhraççı Bilgi Dokümanıdır

TF Varlık Kiralama Anonim Şirketi İhraççı Bilgi Dokümanıdır 1 İşbu İhraççı Bilgi Dokümanı henüz Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylanmamıştır. TF Varlık Kiralama Anonim Şirketi İhraççı Bilgi Dokümanıdır Bu ihraççı bilgi dokümanı Sermaye Piyasası Kurulunca...

Detaylı