T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Kanser Daire Başkanlığı

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Başkanlığı Kanser Daire Başkanlığı"

Transkript

1 1. İŞİN ADI: Türkiye Halk Sağlığı Kurumu tarafından; Mayıs 2015 tarihleri arasında İstanbul İlinde düzenlenecek olan ICNIRP (uluslararası iyonlaşmamış radyasyondan korunma komisyonu)-dsö (Dünya Sağlık Örgütü) Non-İyonizan Radyasyonun Hipertermik Etkileri ' çalıştayı için satın alınacak olan salon, konaklama ve otel/tesis rezervasyon işlemleri ile ilgili tüm organizasyon hizmetleri. 2. İŞİN KONUSU: Türkiye de kanser önleme, tarama ve tedavi uygulamaları konusunda, ülkemizin kanser uzmanları, bazı uluslararası kurum ve kuruluşların temsilcileri bir araya gelerek, dünyada ve ülkemizde kanser sorunları ile ilgili eğitimlerin düzenlenmesini planlamışlardır. 3. TANIMLAR: Bu şartnamede geçen; Kurum :Tiirkiye Halk Sağlığı Kurumu, Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar, Programlar ve Kanser Başkan Yardımcılığı, İdare :nı, İstekli :İhaleye talip olan gerçek veya tüzel kişiliği, Yüklenici :Bu şartname hükümlerine göre Eğitim Organizasyonu hizmetini yüklenen Tüzel veya gerçek kişiyi, Çalıştay Yeri : Çalıştayın yapılacağı Otel/Tesisi, Otel/Tesis : İstanbul İli, Beyoğlu İlçesi Taksim semtinde katılımcılar için en az 4 yıldızlı, oteli ifade eder. İstekli teklifine 4. TOPLANTILARIN YERİ VE SÜRESİ: Mayıs 2015 tarihleri arasında ICNIRP (uluslararası iyonlaşmamış radyasyondan korunma komisyonu)-dsö (Dünya Sağlık Örgütü) Non-İyonizan Radyasyonun Hipertermik Etkileri" çalıştayı İstanbul İli Beyoğlu İlçesi Taksim semtinde düzenlenecektir. 5. KATILIMCILAR: 5.1. Çalıştaya konaklamalı olarak katılacak 60 kişi, otele/tesise 24 Mayıs 2015 Pazar günü öğleden sonra saat de girecek, otelden/tesisten 31 Mayıs 2015 Pazar günü saat 12.00'den önce odaları boşaltacak, otelden/tesisten ayrılacaklardır. (60 kişi tam pansiyon 7 geceleme) 5.2. Çalıştaya katılımcı olarak 26 Mayıs 2015, 27 Mayıs 2015, 28 Mayıs 2015 tarihlerinde konaklama yapmadan sadece öğle yemeği (Lunch Box (Tavuklu ve

2 peynirli olmak üzere 2 çeşit sandviç, kek, ayran, küçük kutuda meyve suyu, meyve olmak üzere paketlenmiş halde ) ve çay, kahve alacak şekilde 90 kişi katılacaktır. (Toplam çalıştayın yapılacağı merkezde 150 kişi öğle yemeği ile çay, kahve alacaktır.) 5.3. Çalıştaya katılacak olan katılımcıların kesin listesi, çalıştayın başlama gününden 3 (üç) iş günü öncesinde idare tarafından yükleniciye bildirilecek olup, yüklenici rezervasyonunu buna göre yapacaktır. Ödeme gerçeklesen rakamlar üzerinden yanılacaktır. 6. ULAŞIM-TRANSFER: 6.1 Yüklenici, İdare ile koordinasyon içerisinde; Türkiye'nin çeşitli illerinden İstanbul a 17 kişinin havayolu, karayolu ekonomi sınıfında geliş ve dönüşünü, 6.2 Yüklenici ulaşımını sağlayacağı yukarıda belirtilen 17 yurtiçi ile önceden görüşerek İstanbul'da karşılanmaları ile konaklamanın yapılacağı otel/tesis- havaalanı/otogar, havaalanı/otogar-otel/tesis arasındaki transferlerini de sağlayacaktır. 6.3 Yüklenici sağladığı ulaşım belgesini ya da ödeme yaptığı ulaşım belgesinin aslının Muayene Kabul Komisyonu görevlilerinden en az 2 kişi tarafından görüldüğü ibaresini taşıyan belgeyi İdareye ibraz edecektir. 6.4 Yurt içinden katılacak olan 17 kişi için ulaşım bedeli tl olarak piyasa araştırmasına yazılacaktır. Ancak gerçekleşme üzerinden ödeme yapılacaktır. 6.5 Katılımcıların kullandığı taksi, benzin veya özel araçlar için herhangi bir ödeme yapılmayacaktır. 7. KONAKLAMA, YERİ VE TESİSİ: 7.1. Katılımcıların konaklayacağı ve çalıştayın yapılacağı otel/tesis, aynı yer olacaktır Katılımcılardan konaklayacak olanların 60 kişi Beyoğlu ilçesi sınırları içerisindeki Taksim semtinde en az 4 yıldızlı bir otelde tam pansiyon tek (single) odada kalmaları sağlanacaktır Odalar, ısıtmalı-soğutmalı ve çalışır durumda klimalı olacaktır. Odalardaki imkânlarda bir aksama ve/veya rahatsız bir ortam olması (klimanın ve/veya elektrikli cihazların çalışmaması, banyo ve lavabodaki sorunlar, gürültü) durumunda, bu odadaki sorunun giderilmemesi durumunda aynı gün içinde hemen değiştirilecek, otel içinde böyle bir imkân sağlanamaması durumunda en yakın benzer bir otele/tesise ulaşım giderleri ve konaklama ücreti yüklenici tarafından ilave bir bedel talep edilmeksizin karşılanmak üzere sağlanacaktır.

3 7.4. Otelde/tesiste konaklayan katılımcılar tam pansiyon konaklamanın bütün imkânlarından yararlanacaktır. Otelin/tesisin tam pansiyon olarak sunduğu hizmetlerin dışında kalanlar bireysel harcamalar olup yapılacak bu harcamalar (içki, mini bar, telefon, ütü, kuru temizleme, spor tesisi, sauna vb. hizmet bedelleri) katılımcılar tarafından ödenecektir. Yüklenici tam pansiyon konaklamaya dahil olan hizmetleri katılımcılara bildirmekte ve dâhil olmayanlar konusunda uyarmakta yükümlüdür Otelde konaklama yapan katılımcılar için otele giriş sırasında verilmek üzere Bilgi Notu Türkçe ve İngilizce olmak üzere hazırlanarak katılımcılara verilecektir. Bilgi notunda çalıştayın adı, katılımcıların otelde ücretsiz yararlanabilecekleri hizmetler, otelde ücret karşılığı yararlanacakları hizmetler, iletişim bilgileri ve Hoşgeldiniz yazısı bulunacaktır. Bilgi Notu Yabancı konuklar için İngilizce hazırlanacaktır. Firma içerikle ilgili başka öneriler de getirebilir. Bilgi Notu İdarenin onayı alınmadan çoğaltılmayacaktır Yüklenici çalıştay süresince her gün konaklayan katılımcıların listesini 2 üyeye onaylattırıp idare yetkilisine teslim edecektir Dolmayan rezervasyonlar için ilk gün hariç ücret talep edilmeyecektir. 8. KATILIMCILARA VERİLECEK YEMEK VE İKRAMLAR: 8.1. Kahvaltı; Sabah kahvaltısı konaklama yapan katılımcılara konaklamanın yapıldığı otel/tesiste açık büfe şeklinde, 8.2 Yemekler; Öğle yemekleri konaklamanın yapıldığı otel/tesiste de, konaklama yapanlara açık büfe şeklinde verilecektir. (60 kişi) Mayıs 2015 tarihlerinde öğle yemekleri çalıştayın yapılacağı otelde, konaklama yapmayacak olan katılımcılara (90 kişi) Lunch Box (Tavuklu ve peynirli olmak üzere 2 çeşit sandviç, kek, ayran, küçük kutuda meyve suyu, meyve olmak üzere paketlenmiş halde ) şeklinde verilecektir Yüklenici, öğle yemeğinde yapılacak Lunch Box servislerinin en az 2 ayrı masaya hazırlanarak dağıtılmasını sağlayacaktır Akşam yemekleri ise konaklama yapan katılımcılara konaklamanın yapıldığı otel/tesiste açık büfe şeklinde verilecektir Her yemekte katılımcılara ağzı kapalı şişelerde su ile sınırsız meyve suyu veya meşrubat (suya karıştırılarak yapılan oralet tarzı içecekler hariç) verilecektir. Talep eden katılımcılara sayılan içeceklerin şekersiz/tatlandırıcı formları sunulacaktır.

4 8.2.6 Yemeklerde soğuklar zeytinyağlı; çorbalar kremasız; etler ızgara, fırın ya da haşlama usulü ile pişirilmiş olacaktır. Taze mevsim salatalarının yer aldığı bir salata bar ayrıca en az dört çeşit mevsim meyvelerinden oluşan taze meyve servisi bulunacaktır. Tatlı olarak sütlü tatlılar ve meyve tatlıları tercih edilecektir Tüm katılımcılar için akşam ve öğlen yemekleri sonrası sınırsız sıcak taze çay/kahve ikram edilecektir. Çay/kahve (Türk kahvesi hariç) ikramı konaklama ücreti içerisinde kabul edilecek olup, ilave ücret talep edilmeyecektir. 8.3 Çalıştay- oturum aralarında; Çalıştayda tüm katılımcılar için çay, kahve, kuru pasta servisi yapılacaktır. Bu servisler çalıştay süresince (25-30 Mayıs 2015) günde 2 defa (öğleden önce ve öğleden sonra) Kuru pasta (kuru pasta ile kastedilen küçük pizza. küçük simit, yaş pasta niteliğindeki kâğıtlı meyveli pastalar, kekler ve diğer küçük tuzlu ve tatlı kanepe çeşitlerdir) ve çay/kahve servisi şeklinde olacaktır. Çalıştay süresince ağzı kapalı şişelerde su servisi yapılacaktır Bu hizmetler, çalıştay hizmeti alınan yerlerde çalışmayı engellemeyecek ve çalıştay hizmeti verilen salon ile aynı katta uygun alanlarda verilecektir İçecek olarak sınırsız çay, kahve (Türk kahvesi hariç), meyve ve bitki çayları (ıhlamur, adaçayı, nane-limon, yeşil çay vb.) ve su servis edilecektir. Tatlandırıcı olarak beyaz şeker, esmer şeker ve suni tatlandırıcı bulunacaktır. Kahve için toz krema/taze süt bulundurulacaktır. Kahve için taze süt kaynatılarak sıcak sunulacaktır. Çay için uygun boyutta taze hazırlanmış limon dilimleri bulundurulacaktır Çay kahve (Türk kahvesi hariç) meyve ve bitki çayı servisi çalıştay boyunca sunulacaktır Çalıştay süresince salondaki masalarda katılımcı sayısı kadar kapalı şişe suyu (500 mi) ve cam bardak sürekli hazır bulundurulacaktır. Ayrıca çalıştay süresince salonlardaki her masada ağzı kapalı şişelerde su ve bardaklar bulunacak, her oturum arasında sular kontrol edilecek ve eksikler tamamlanacaktır. Ayrıca çalıştay aktivitelerinde kullanılmak üzere kâseler içinde yeterli miktarda küçük şeker masalarda bulundurulacaktır Öğlen, Akşam yemeği ve coffee break hizmetinden yararlananlar her gün için ayrı ayrı liste halinde gösterilecek, her bir liste günlük olarak 2 üyeye onaylattırılacak ve idare yetkilisine teslim edilecektir.

5 9. ÇALIŞTAY SALONU VE ORGANİZASYONU: 9.1. Çalıştaym düzenleneceği salonlar; Çalıştayın yapılacağı 2 salon 24 /05 /2015 günü saat 19:00 a kadar yüklenici tarafından ışık ve ses düzeni yapılmış, 2 adet salonda sınıf düzeninde hazır hale getirilecektir. Salonlar çalıştay süresince saatleri arasında çalıştaya hazır halde bulundurulacaktır Salon 26/05/2015 tarihinde açılışta 150 kişiyi alacak şekilde sınıf düzeninde hazır halde bulundurulacaktır Yüklenici açılışta kullanılan bu salonu sınıf düzeninde Mayıs 2015, tarihlerinde de kullanılmak üzere hazır bulunduracaktır Salon Mayıs 2015 tarihleri arasında 60 kişiyi alacak şekilde sınıf düzeninde hazır halde bulundurulacaktır Ses Sistemi; 2 ayrı çalıştay salonunda ; Ses sistemi, Üzerinde 1 adet sabit mikrofon ve 1 adet monitör bulunan konuşmacı kürsüsü, İki oturum başkanının oturumu yöneteceği, üzerinde 2 adet sabit mikrofon ve monitör bulunan kürsü, Telsiz mikrofon (2 adet yaka/2 adet el), En az 2 adet seyyar mikrofon (kablosuz), Yüklenici Firma tarafından hazır bulundurulacaktır. Çalıştay salonlarındaki ses sistemi, tamamen profesyonel bir ekip tarafından kurulacak ses düzeninde hiçbir aksaklığa meydan verilmeyecektir Çalıştay Paketi Dahilinde Alınacak Hizmetler; Her bir çalıştay salonu içerisinde; Çalıştayı tanıtan özel hazırlanmış sahne arkasına yerleştirilmiş (duvarı tamamen kapatacak şekilde) backgroundlar ve 3x4 metrelik projeksiyon perdesi, 40 cm yükseklikte platform. 1 adet ansilümen projeksiyon cihazı (yedek ampulu ile birlikte,) 1 adet diz üstü bilgisayar (MS Office (Ms Office Pro veya üzeri sürüm) programı kurulu olacaktır), -

6 1 adet Printer (lazer), Uzatma kablosu vb. araç ve gereç (yeterli sayıda) bulundurulacaktır. Yazılım lisansları ile ilgili tüm sorumluluk firmanın üzerinde olacaktır. Salonlarda ısıtma-iklimlendirme sistemi bulunmalıdır. Salonlarda masaların üzerinde çalıştaya katılacak katılımcılara verilmek üzere not defteri ve 1 tükenmez kalem hazır bulundurulacaktır. Her bir katılımcıya katılım belgesi (İngilizce de olmak üzere) verilecektir. 150 adet en az 4 GB lik USB 9.4. Personel; Çalıştay süresince yüklenicinin en az 1 yetkilisi çalıştay süresince 2 çalıştay salonunda sorumlu olarak hazır bulunduracaktır Kayıt masasında İngilizce de bilen yeterli sayıda personel Yüklenicinin salonlarda görevli personeli çalıştaya uygun tek tip kıyafette olmalıdır. Söz konusu personel daha sonra yemek, mola ve çalıştay sonrası dinlenme sırasında da idareye hizmet vermeye devam edecektir Salon düzeneklerinin değiştirilmesi istenildiğinde yüklenici bu değişikliği yapmakla yükümlüdür Yüklenici Firma, elektrik kesintilerinde çalıştayların aksamadan devam edebilmesini sağlamak için jeneratör, UPS vb. her tür tedbiri almakla yükümlü olacaktır Kullanılan ortak mekânlarda ve çalıştay salonlarında kablosuz internet bağlantısı tüm katılımcılar için ücretsiz olarak sağlanacaktır. 10. BAYRAK, AFİŞ VE YÖNLENDİRME LEVHALARI: 10.1 Yüklenici, 2 ayrı çalıştay salonuna asılmak üzere Türk Bayrağı, Türkiye Halk Sağlığı Kurumuna ait kırlangıçları yaptırarak, idarenin göstereceği yerlere asacaktır. Çalıştay sonrası yaptırılan kırlangıçlar idareye teslim edilecektir Yüklenici 4*T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye Halk Sağlığı Kurumu Kanser Daire Başkanlığı Mayıs 2015 tarihleri arasında ICNIRP (uluslararası iyonlaşmamış radyasyondan korunma komisyonu)-dsö (Dünya Sağlık Örgütü) Non-İyonizan Radyasyonun Hipertermik Etkileri çalıştayı yazılı 4 x 1,5 metre boyutlarında İngilizce ve Türkçe olmak üzere 2 adet bez afiş hazırlayacaktır. Afiş Çalıştayın girişinde görünebilir bir alana, idare tarafından gösterilecek yere asılacaktır Otelin çeşitli yerlerine, misafirleri çalıştay salonuna sağlıklı olarak yönlendirebilmek amacıyla, yeterli sayıda yön gösterme levhası İngilizce de olmak üzere yüklenici tarafından hazırlanarak yerleştirilecektir.

7 10.4 Yüklenici bayrak, afiş, poster stand v.b. ekipmanı çalıştay öncesinde İdarenin göstereceği yere yerleştirecektir. Bu ve benzeri ekipman ve materyallerin çalıştayın başlangıç ve bitiminde naklini sağlayacak ve idareye teslim edecektir. 11 YAKA KARTI, FOTOĞRAF: 11.1 Yüklenici, katılımcı sayısı kadar yaka kartını (üzerinde Türkiye Halk Sağlığı Kurumu ismi, logosu, çalıştayın ismi, katılımcı ismi ve il ismi yazılı) hazırlayacak ve bunlar katılımcılara verilecektir Yüklenici, katılımcı sayısı kadar cep programı hazırlayacak (İngilizce de olacak) ve bunlar yaka kartlarının içine yerleştirilerek katılımcılara verilecektir Yüklenici, çalıştayda profesyonel fotoğrafçı görevlendirecek ve çekilen fotoğraflar DVD ortamında idareye teslim edilecektir Yüklenici Mayıs 2015 (3 gün boyunca 150 kişilik) salondaki çalıştayı ve dersleri kameraya HD kalitesinde çekecektir. Sunum çekimleri kongre sonrasında DVD ortamında 2'şer kopya halinde idareye teslim edilecektir. 12 ÇALIŞTAY KOORDİNASYONU: 12.1 Konaklama, ulaşım, transfer, günlük program akışı, rezervasyon değişiklikleri teknik sorunlar, vb gibi organizasyona yönelik her türlü detay Yüklenici tarafından İdarenin görüş ve önerileri doğrultusunda organize edilecek ve çözümlenecektir Yüklenici otelde konaklama yapan katılımcılar için otelde uygun bir yerde stand kurup yabancı ve Türk katılımcıları karşılayacak, kayıtlarının yaparak yaka kartlarının teslim edecektir Yüklenici sabah çalıştay başlamadan en az 2 saat önce çalıştay salonlarının (2 salon) girişine uygun bir yerde stant kurup, yabancı ve Türk katılımcıları karşılayacak ve kayıtlarını yapacaktır. Ayrıca çalıştay süresince yüklenicinin standı açık olacak ve en az bir yetkilisi sürekli hazır bulunacaktır Yüklenici çalıştay sırasındaki tüm işlemlerde, kendilerine sözleşme aşamasında yazılı olarak bildirilen İdarece yetkilendirilmiş kişi ve/veya kişilere karşı sorumlu olacaktır. İdare ve Yüklenici arasındaki tüm görüşmeler bu kişi ve/veya kişiler arasında yapılacaktır. Otel/tesis yönetimi ile sadece yüklenici muhatap olacaktır. 13 DİĞER HİZMETLER VE DİKKAT EDİLECEK HUSUSLAR : 13.1 Otelde/Tesiste konaklayanlar ilk gün hariç olmak üzere günlük liste halinde gösterilecek. 2 üyeye onaylattırılacak ve dolmayan rezervasyonlar için ücret talep edilmeyecektir. Alınmayan hiçbir mal ve hizmet için ödeme yapılmayacaktır.

8 Alınan her hizmet için adisyon ve folyolar düzenli olarak tutularak idare yetkilisine uünlük olarak imzalatılacaktır Bu şartnamede belirtilmeyen veya öngörülmeyen bir kullanımın oluşması durumunda, İdarece yetkilendirilen kişi ve/veya kişilerce ve yüklenicinin birlikte mutabakata varması durumunda, gerekli işlem gerçekleştirilecek ve belirlenen bedel üzerinden yükleniciye ödeme yapılacaktır Bu sözleşme kapsamında üretilen bütün dokümanların, görüntülü göriintüsüz bütün kayıtların tüm yasal hakları ve mülkiyeti idareye ait olacaktır. Yüklenici bu dokümanları idarenin önceden yazılı iznini almadan hiçbir maksatla kullanamaz. Bu dokümanlarla ilgili olarak, yüklenici idareyi her türlü üçüncü taraf hak taleplerinden ve davalardan koruyacak ve tazmin edecektir. 14 İş bu şartname 8 (sekiz) sayfa 14 (On dört) maddeden oluşmaktadır.

ACİL OBSTETRİK BAKIM KLİNİSYEN EĞİTİMLERİ İSİN KAPSAMI

ACİL OBSTETRİK BAKIM KLİNİSYEN EĞİTİMLERİ İSİN KAPSAMI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU BAŞKANLIĞI BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR, PROGRAMLAR VE KANSER BAŞKAN YARDIMCILIĞI ACİL OBSTETRİK BAKIM KLİNİSYEN EĞİTİMLERİNE AİT TEKNİK ŞARTNAME İS TANIMI 07-09 Ekim 2015,

Detaylı

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU

T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU T.C SAĞLIK BAKANLIĞI TÜRKİYE HALK SAĞLIĞI KURUMU b ir im f iy a t t e k l if c e t v e l i Toplantı Adı TRSM Çalışma Rehberi Eğitimi Organizasyon Hizmet Alımı Toplantı Tarihleri 25-27 Mart 2015 Toplantı

Detaylı

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ

ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ ELDER ELEKTRİK DAĞITIM HİZMETLERİ DERNEĞİ I.ULUSLARARASI ŞEHRİN IŞIKLARI KONGRESİ TEKLİF VERME ŞARTNAMESİ 1. KONU ve AMAÇ 1.1. Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (bundan böyle ELDER ya da Dernek olarak

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. HEDEF 25 ÇALIŞTAYI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. HEDEF 25 ÇALIŞTAYI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. HEDEF 25 ÇALIŞTAYI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI İLE İLGİLİ GENEL BİLGİLER... 3 4. TEKNİK ŞARTLAR... 3 5. YETERLİLİK

Detaylı

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3

KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 KONGRE/KONFERANS/KURS/SEMPOZYUM VS. ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ VE SÖZLEŞMESİ TASLAĞIDIR 1 / 2 / 3 Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500

Detaylı

KONGRE ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA SÖZLEŞMESİ

KONGRE ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA SÖZLEŞMESİ KONGRE ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA SÖZLEŞMESİ Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500 ANKARA 1.2Türk Nöroşirürji Derneği İktisadi İşletmesi Taşkent

Detaylı

DR.MEHMET ZİLELİ İLERİ SPİNAL CERRAHİ KURSU

DR.MEHMET ZİLELİ İLERİ SPİNAL CERRAHİ KURSU DR.MEHMET ZİLELİ İLERİ SPİNAL CERRAHİ KURSU ORGANİZASYON HİZMET ALIMI VE GELİR SAĞLAMA TEKLİFİ ŞARTNAME VE SÖZLEŞMESİ Madde 1. Taraflar 1.1Türk Nöroşirürji Derneği Taşkent Caddesi 13/4Bahçelievler-06500

Detaylı

36. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 5-9 KASIM 2014 Antalya. Kongre-Toplantı ŞARTNAMESİ

36. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 5-9 KASIM 2014 Antalya. Kongre-Toplantı ŞARTNAMESİ 36. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 5-9 KASIM 2014 Antalya Kongre-Toplantı ŞARTNAMESİ Bu şartname, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği nin yönetim ve sorumluluğunda

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ + TÜRK KIZILAYI KAN HİZMETLERİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ 9. KBKP VE KBPP EŞGÜDÜM VE 2. BKM VE KBM MÜDÜRLERİ DEĞERLENDİRME TOPLANTILARI TEKNİK ŞARTNAMESİ İÇİNDEKİLER 1. KAPSAM... 3 2. TANIMLAR... 3 3. TOPLANTI İLE

Detaylı

35. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 02-06 KASIM 2013 Antalya. Kongre-Toplantı ŞARTNAMESİ

35. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 02-06 KASIM 2013 Antalya. Kongre-Toplantı ŞARTNAMESİ 35. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi 02-06 KASIM 2013 Antalya Kongre-Toplantı ŞARTNAMESİ Bu şartname, Türk Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Derneği nin yönetim ve sorumluluğunda

Detaylı

11. ULUSAL ÇOCUK GASTROENTEROLOJİ HEPATOLOJİ ve BESLENME KONGRESİ 4-8 Mayıs 2016 SAMSUN

11. ULUSAL ÇOCUK GASTROENTEROLOJİ HEPATOLOJİ ve BESLENME KONGRESİ 4-8 Mayıs 2016 SAMSUN 11. ULUSAL ÇOCUK GASTROENTEROLOJİ HEPATOLOJİ ve BESLENME KONGRESİ 4-8 Mayıs 2016 SAMSUN KONGRE ŞARTNAMESİ İşin konusu : 1) 4-8 Mayıs 2016 tarihlerinde Samsun da düzenlenecek 11. Ulusal Çocuk Gastroenteroloji,

Detaylı

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ

XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ TÜRK MİKROBİYOLOJİ CEMİYETİ (TMC) XXXVII. TÜRK MİKROBİYOLOJİ KONGRESİ (2016) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2016 yılında düzenlenecek olan XXXVII. Türk Mikrobiyoloji Kongresi organizasyonu

Detaylı

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi

33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 33. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi Ekim-Kasım 2011 TEKNİK ŞARTNAMESİ A- GENEL MADDELER 6. Ulusal Kulak Burun Boğaz Hemşireliği Kongresi 1) Bu şartname, 33. Türk Ulusal Kulak

Detaylı

34. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 10-14 Ekim 2012. Antalya/KKTC TEKNİK ŞARTNAMESİ

34. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi. 10-14 Ekim 2012. Antalya/KKTC TEKNİK ŞARTNAMESİ 34. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Kongresi A- GENEL MADDELER 10-14 Ekim 2012 Antalya/KKTC TEKNİK ŞARTNAMESİ 1) Bu şartname, 34. Türk Ulusal Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXIII. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2013) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2013 yılında düzenlenecek olan XXIII.

Detaylı

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği

TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği TOTBİD Türk Ortopedi ve Travmatoloji Birliği Derneği XXV. ULUSAL TÜRK ORTOPEDİ VE TRAVMATOLOJİ KONGRESİ (2015) TEKLİF ŞARTNAMESİ 1. KONU Bu şartname esas olarak 2015 yılında düzenlenecek olan XXV. Ulusal

Detaylı

Genel Bilgiler. Sevgili Arkadaşlar;

Genel Bilgiler. Sevgili Arkadaşlar; Sevgili Arkadaşlar; Sizlerin kıymetli destekleri ile hepinizin hatırlayacağı gibi iki yıl önce I. Endoskopi Günlerini Marmara Otel Istanbul da başarı ile gerçekleştirdik. O toplantı eksiklerine rağmen

Detaylı

TÜRK NÖROLOJİ DERNEĞİ 47. ULUSAL NÖROLOJİ KONGRESİ İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK NÖROLOJİ DERNEĞİ 47. ULUSAL NÖROLOJİ KONGRESİ İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ TÜRK NÖROLOJİ DERNEĞİ 47. ULUSAL NÖROLOJİ KONGRESİ İHALESİ TEKNİK ŞARTNAMESİ Başkan Prof. Dr. Tülay Kansu Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı, Ankara II. Başkan Prof. Dr. Piraye

Detaylı

5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ

5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ 5. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUM VE SERGİSİ ORGANİZASYON İŞLERİ ŞARTNAMESİ A. AMAÇ: İçişleri Bakanlığı, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı, Polis Akademisi Başkanlığı, diğer bakanlık,

Detaylı

ÖNSÖZ. Kıymetli Meslektaşlarım,

ÖNSÖZ. Kıymetli Meslektaşlarım, SPONSORLUK DOSYASI İÇİNDEKİLER Önsöz VESKON 4. Aile Hekimliği ve Entegre Tıp Kongresi 2014 Düzenleme Kurulu Genel Bilgiler Kongre Merkezi Kayıt Ücretleri Konaklama & Sosyal Program Stant ve Sponsorluk

Detaylı

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI

TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES. yıl TRANSPLANTASYON 14. 15-18 Ekim 2014, BODRUM. www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI yıl TÜRK YE ORGAN NAKL KURULUŞLARI KOORD NASYON DERNEĞ X. KONGRES www.tx2014.org SPONSORLUK DOSYASI KATKIDA BULUNANLAR ORGANİZASYON SEKRETERYASI KONGRE TARİHLERİ 15-18 Ekim 2014 KONGRE MERKEZİ Hilton

Detaylı

23-26 Nisan 2015/ANTALYA

23-26 Nisan 2015/ANTALYA ULUSLARARASI KATILIMLI ULUSAL ENDOÜROLOJİ KONGRESİ 23-26 Nisan 2015/ANTALYA SPONSORLUK DOSYASI Mardan Palace Hotel www.endouroloji2015.org İÇİNDEKİLER 4 Önsöz 6 Genel Bilgiler 9 Kongre Merkezi 11 Kayıt

Detaylı

: Valiler, Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanlarıdır. : Ajans Genel Sekreteri ve Ajans personelidir.

: Valiler, Belediye Başkanları, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanlarıdır. : Ajans Genel Sekreteri ve Ajans personelidir. 11-17 KASIM 2012 TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK OLAN DİCLE KALKINMA AJANSI AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ ÇALIŞMA ZİYARETİ HİZMET ALIMI TEKNİK ŞARTNAMESİ Madde 1: İşin Tanımı ve Kapsamı Bu şartname T.C.

Detaylı

SPONSORL 1 UK DOSYASI

SPONSORL 1 UK DOSYASI SPONSORLUK 1 DOSYASI GENEL BİLGİLER Kongre İsmi Sağlık ve Sigorta Yöneticileri Derneği 4. Ulusal Kongresi Kongre Tarihi ve Merkezi 5 8 Kasım 2015 / Papillon Zeugma Otel, Belek / Antalya Toplantı Ön Programı

Detaylı

DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE SAKATLAR DERNEGİ ELAZIĞ ŞUBESİ

DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE SAKATLAR DERNEGİ ELAZIĞ ŞUBESİ DOĞRUDAN TEMİN İLANI TÜRKİYE SAKATLAR DERNEGİ ELAZIĞ ŞUBESİ Elazığ ili SODES ENGELSİZ YAŞAMLA SAĞLIKLI GÜNLERE Projesi kapsamında Çanakkale seyahat ve konaklama hizmet alımına ilişkin SODES 2012 Uygulama

Detaylı

MADDE 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler ile ihale ve İhaleye son teklif verme Tarih ve Saati:

MADDE 2- İhale konusu işe ilişkin bilgiler ile ihale ve İhaleye son teklif verme Tarih ve Saati: ANTALYA İL KÜLTÜR VE TURİZM MÜDÜRLÜĞÜ PROFESYONEL TURİST REHBERLİĞİ 2012 YILI KURSİYERLERİ UYGULAMA GEZİSİ HİZMETİ ALIMI İŞİ İDARİ VE TEKNİK ŞARTNAMESİ I- İHALENİN KONUSU VE TEKLİF VERMEYE İLİŞKİN HUSUSLAR

Detaylı

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10

SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 SUNUŞ 6 ÖNSÖZ 7 ORGANİZASYON KOORDİNATÖRÜ KONUŞMASI 8 ORGANİZASYON ŞEMASI 9 1-ORGANİZASYON TALİMATI 10 ORGANİZASYONEL HİZMETLER 11 ORGANİZASYON SENARYOSU 11 PROGRAM 11 LOGO TASARIMI 11 WEB ADRESİ, TASARIMI

Detaylı

T.C. TUNCELİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ ÇEMİŞGEZEK, PERTEK, MAZGİRT VE OVACIK ENTEGRE İLÇE HASTANELERİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE BULAŞIK YIKAMA HİZMETLERİ

T.C. TUNCELİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ ÇEMİŞGEZEK, PERTEK, MAZGİRT VE OVACIK ENTEGRE İLÇE HASTANELERİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE BULAŞIK YIKAMA HİZMETLERİ T.C. TUNCELİ HALK SAĞLIĞI MÜDÜRLÜĞÜ ÇEMİŞGEZEK, PERTEK, MAZGİRT VE OVACIK ENTEGRE İLÇE HASTANELERİ YEMEK PİŞİRME, DAĞITMA VE BULAŞIK YIKAMA HİZMETLERİ Madde 1. İşin Tanımı TEKNİK ŞARTNAMESİ Tunceli Halk

Detaylı

TÜRK KIZILAYI KUZEY MARMARA BÖLGE KAN MERKEZİ SICAK YEMEK ALIM TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK KIZILAYI KUZEY MARMARA BÖLGE KAN MERKEZİ SICAK YEMEK ALIM TEKNİK ŞARTNAMESİ TÜRK I KUZEY MARMARA BÖLGE KAN MERKEZİ SICAK YEMEK ALIM TEKNİK ŞARTNAMESİ 1 1. TANIMLAR: Bu madde tarif edilen sözleşme ve eklerinde kullanıldığı takdirde aşağıdaki anlamları taşır. 1.1. Türk Kızılayı,

Detaylı

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor.

FDI 2013 İstanbul. Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı. Dünya Dişhekimliği Kongresi. Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. FDI 2013 İstanbul Dünya Dişhekimliği Kongresi 28-31 Ağustos 2013 - İstanbul, Türkiye Sponsorluk ve Expodental 2013 Tanıtım Kitapçığı Dişhekimliği Dünyası İstanbul da Buluşuyor. İÇERİK İletişim Bilgilerileri

Detaylı