Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "www.biobellinda.com.tr"

Transkript

1

2 Her birimizin hayatta hayal ettiği, ulaşmayı arzuladığı ve bizi mutlu edeceğine inandığı hedeflerimiz vardır. Bazen bizi bu hedeflere ulaştıracak yolu bulmakta zorlanırız. BioBellinda Marketing Organizasyon a katılmakla hedeflerinize giden bu yolda ilk adımı atmış bulunuyorsunuz. Binlerce insana hayat standardını yükseltme imkanı sunan BİOBELLİNDA AİLESİNE HOŞGELDİNİZ BioBellinda Marketing Organizasyon un maddi imkânlar sunan bir iş olmanın yanı sıra yaşam biçiminize, ÇEVRE ve YAŞAM bilincinize, sosyal ve kültürel donanımınıza sağladığı katkıları görmeye ve hissetmeye başladıkça ne kadar doğru bir tercihte bulunduğunuzu anlayacaksınız. Başarıya ulaşmanızı sağlayan bu yolda üç mucize şifre vardır. Bu şifreleri kullananlar hedeflerine daima başarıyla ulaşmışlardır. Bunlar; BAŞARMA İSTEĞİ, KARARLILIK ve AZİMDİR. Biz de sizin ulaşmayı arzuladığınız büyük hedefleriniz olduğuna inanıyor ve bu başarı yolculuğunda birlikte olmayı ümit ediyoruz. Planlı, disiplinli, istekli, kararlı ve azimli olduğunuzda başarı merdivenini hızla tırmandığınızı göreceksiniz. BioBellinda ailesi, siz başarı merdivenini hızla tırmanırken doğayla dost, çevre koruma konusunda duyarlı ve sağlığımıza zarar vermeyen içerikteki temizlik ve kozmetik ürünleri ile sizi destekliyor olacak. Girmiş olduğunuz bu yolda sahip olduğumuz değerleri koruyarak, ailenize sağladığınız refah, sağlık ve mutluluk dolu hayatınıza etrafınızdaki kişilerinde dâhil olması temennisi ile hayırlı bol kazançlar. Başarı Yolculuğunuza Başlarken Liderlik Yapmanız Gereken İlk Kişi Kendinizsiniz!

3 BioBellinda Marketing Organizasyonun satış sistemi olarak benimsediği bu sistem kazandır-kazan ilkesini temel alan, ülkemiz şartlarına ve toplum yapımıza uygun kazançlı bir sistemdir. Hiçbir ayrım yapmadan, her üyemizin girişimci ruhuna destek veriyor ve kişisel gelişimlerini her daim destekliyoruz. Her şeyden önce yaptığımız her işte, her zaman şeffaflık ve dürüstlüğün maddi kazançtan da öte manevi bir tatmin sağlayacağı inancındayız. Kurumumuzun dünü, bugünü, çalışanları, kurucuları ve sistemi ile her konuda şeffaflık ve dürüstlük en temel ilkemiz olmuştur. Başarının ve gücün birlik ve beraberlikle mümkün olabileceğini unutmadan insani değerlere sahip çık arak üyelerimizle ve tüm personelimizle en doğru iletişimi kurmak ve doğru bilgiyi doğru kişilerle paylaşarak her zaman dürüst,adil ve tutarlı davranmak temel ilkemizdir. Kurumumuzun kendi ile bağdaştırdığı ve sloganımız haline gelen Dinamik yapı Adil paylaşım esası kurum kimliğimizde bizi tanımlamaktadır. Bu sistemin sağladığı temel kazanç ve faydaları şöyle özetleyebiliriz; 1. Minimum risk ve minimum maliyetle kendi işinizi kurmuş olursunuz. 2. Kendi işinizin sahibi olmanın yanı sıra esnek çalışma saatleri ile mesainizi kendiniz belirlersiniz. 3. Gösterdiğiniz çabaya göre kendi kazanç limitinizi kendiniz belirlersiniz. Ekonomik özgürlüğünüzü elde etmenin yanında sosyal çevre ve yeni arkadaşlıklar edinilmeside kişilerin hem maddi hem manevi kazanç elde etmesini sağlar. 4. BioBellinda Marketing Organizasyon sisteminin tercih edilmesindeki en önemli etken; ürünlerin üretim aşamasından çıkarak el değiştirmeden direkt tüketiciyle buluşmasıdır. 5. Adil paylaşım sistemi ile 5 ayrı kazanç sağlarsınız; Gelenekçi değil, yenilikçi yapıya sahip olan şirketimiz sürekli değişim ve ilerleme anlayışına sahip AR-GE çalışmaları ile markalarımızı ve kurumumuzu rakiplerin ötesine geçirecek fırsatları her daim kollamak, değerlendirmek ve performansımızı sürekli iyileştirmek amacını benimsemektedir. Bonus primler, Ekibinizle birlikte yaptığınız grup performansınızdan elde edeceğiniz kazanç Süreklilik primi ile kesintisiz kazanç.

4 SİSTEM NASIL ÇALIŞIR? Marketing Organizasyon SİSTEM NASIL ÇALIŞIR? TEBRİKLER ÜYE OLUP BİOBELLİNDA AİLESİNE KATILDINIZ 1- tarafından sisteme kaydedilir. İlk üyesini kaydeden kişi ekibini kurmaya başlamış demektir. Ancak bir gruba sahip olabilmesi için kendisine bağlı en az iki yatay ücretli üye kaydetmiş olmalıdır. 2- İlk üyelik setlerinde puan ve prim üyenin k aydını yapan menajere aittir. Yeni üyenin sonraki siparişlerinde puan ve prim üyenin kendisine işlenecektir. 3- Üye olmak isteyen adayımız şirket tarafından istenilen bilgileri menajer yada şirkete bildirerek ön kaydını gerçekleştirmiş olur. Ön kaydı alınan üyemiz kaydının onaylanabilmesi için evraklarını (nüfus cüzdan fotokopisi ve üye bilgi formu) şirkete gönderir ve üyelik bedelini belirtilen hesap numaralarına yatırır. Böylece BioBellinda ailesine katılmış olur.

5 NASIL SİPARİŞ VERİLİR? BioBellinda Marketing Organizasyon a ait tüm ofislerimizden ürün temin edebilirsiniz. İSTANBUL: ANKARA: GRUP NASIL KURULUR? AKTİFLİK ŞARTI NEDİR? Örnek Mahallesi 35. Cadde No:31 Ataşehir / İstanbul Maltepe Mah. Şehit Daniş Tunalıgil Sk. Seferoğlu İş Hanı No:11 D:13 Çankaya / Ankara SAKARYA: Pabuçcular Mah. Adnan Menderes Cad. Mehmet Hamdi Güler İş merkezi No:22 D:18 Adapazarı / Sakarya / TÜRKİYE BioBellinda Pazarlama iletişim merkezi, müşteri hizmetlerimizi arayarak sipariş verebilirsiniz. (Tel: pbx - Ücretsiz Danışma Hattı: ) b sitemizden üye numaranızı ve şifrenizi kullanarak sipariş Siparişlerinizi en az 11 adet veya 42 puan değerinde ürünle verebilirsiniz. Bu adet ve tutarın altında verilen siparişlerin kargo bedeli üyeye aittir. 1. Grup kurmanın ilk adımı, işinizi, ürünlerinizi en yakınlarınızdan başlayarak tanıdığınız herkesle paylaşmaktır, ikinci aşama ise yeni üyeler yaparak ekibinizi oluşturmaktır. 2. Kaydettiğiniz üyelerle bilgi paylaşımı ve motivasyon anlamında iletişim halinde olmanız, gelirinizin devamlılığı açısından en önemli noktadır. 3. Grubunu kurmak isteyen her kişi tanıtım toplantıları düzenleyerek ürün ve sistem hakkında grubuna eğitim verir ve işini geliştirir. Aktiflik şartı her ay tekrar edilen 42 pd. minimum sipariş tutarıdır. Bu işlem üyenin prim kazanabilmesi ve üyeliğini aktif hale getirebilmesi için gereklidir. 1. BioBellinda 42 puan değeri 147 dir. Bu tutar üye alış yani kdv siz tutar baz alınarak hesaplanmıştır. Yeni üyelik seti (sadece temizlik ürünleri ile hazırlanmış pakettir) ile üye yapan 2. Bir üyenin grup performans priminden hak kazanabilmesi için kendisine bağlı minimum 2 yatay üyesi ve o ay içerisinde 42 puanlık ürün siparişini gerçekleştirmiş olması gerekir. 2 yatay üyesi olmaksızın kişisel 200 pd. ve üzeri puana sahip olan menajer, kişisel puanının %3 ünü prim olarak hak eder. PTT Posta Çeki Hesap No: TÜRKİYE HALK BANKASI A.Ş. İstanbul Örnek Mahallesi Şubesi Şube Kodu: 861 Hesap No : IBAN: TR TÜRKİYE FİNANS KATILIM BANKASI A.Ş. İstanbul Çamlıca Şubesi Şube Kodu: 147 Hesap No : IBAN: TR TÜRKİYE VAKIFLAR BANKASI T.A.O. İstanbul Örnek Mahallesi Şubesi Şube Kodu: 607 Hesap No : IBAN: TR TÜRKİYE İŞ BANKASI A.Ş. İstanbul Örnek Mahallesi Şubesi Şube Kodu: 1264 Hesap No : IBAN: TR ÖDEMELER NASIL YAPILIR? 1. BioBellinda Marketing Organizasyon da verilen siparişin son ödeme tarihi o ayın son haftasıdır. Bu doğrultuda bakıldığında ayın ilk günlerinde sipariş vermek ödeme vadesi açısından daha uzun bir süre tanımaktadır. 2. BioBellinda Marketing Organizasyon da verilen sipariş onaylandığı anda sisteme borçlanmış olursunuz ve bu siparişiniz hesap ekstrenize işlemiş olur. Ekstre dönemleri ayın 1 ila i arasındadır.

6 1- BioBellinda Marketing Organizasyon a nasıl üye olunur? Şartları nelerdir? BioBellinda Marketing Organizasyon a bir menajer adına üye olunur. Öncelikle kişinin ön kaydı alınır (İsim, Soyisim, T.C. Kimlik No, Adres). Ön kaydı alınan üyemiz kaydın şirkete gönderir, üyelik ücretini hesap numaralarımızdan birine yatırarak üyeliğini onaylatmış olur. 4- BioBellinda Marketing Organizasyon da her ay 42 puan aktiflik şartını yerine getirmek zorunlu mudur? BioBellinda Marketing Organizasyon da her ay 42 puan yapmak zorunlu değildir. Ancak kişi o ayki priminden yararlanmak isterse, 42 puan aktiflik şartını yerine getirmesi gerekmektedir. 2- BioBellinda Marketing Organizasyon un yeni üyelik seti içinde hangi ürünler bulunur? 1 adet Genel Temizlik, 1 adet Yağ & Kir Temizleyici, 1 adet Ultra Konsantre Çamaşır Beyazlatıcı, 1 adet Wc & Banyo Temizleyici, 1 adet Oda Parfümü, 1 adet Püskürtme Aparatı, 1adet Sıvı Çözelti Aparatı, 1 adet Eko Paket içermektedir. 5- BioBellinda Marketing Organizasyon da primden yararlanabilmek için en az kaç üyemiz olması gerekir? BioBellinda Marketing Organizasyon da primden yararlanabilmek için yatay olarak en az 2 üyeniz olması gerekmektedir. 3- Doğrudan satış sisteminin diğer satış sistemlerine göre avantajları nelerdir? Network pazarlama olarak da adlandırılan doğrudan satış sisteminin en büyük avantajı kişilerin kendi işlerinin sahibi olmasıdır. Bunun yanı sıra kendi kazanç limitlerini kendilerinin belirlemesidir. Ayrıca geleneksel satış faaliyetlerinde ürün üreticiden tüketiciye ulaşana kadar birçok evreden geçmek zorundadır. Üretilen bir ürünün fiyatı araya ana bayilerin, toptancıların ve marketlerin girmesiyle birkaç katına çıkarken, reklam gibi bir unsurun da eklenmesiyle daha da katlanarak artar. Kısacası eski dağıtım sistemleri tüketici dışındakilerin lehine işlerken doğrudan satış sistemi tüketicilerin lehine işler. 6- Tüm ürünler için genel olarak nasıl bir kullanma metodu izlemeliyiz? BioBellinda temizlik ürünlerimizi daha iyi sonuç alabilmek için sıcak su ile farklı deterjanların kalıntılarının bulunmadığı temiz sünger ve mikrofiber temizlik bezleri ile kullanmalısınız. Kullanım talimatı ve ölçülendirmeye dikkat etmelisiniz. 7- BioBellinda Marketing Organizasyon hangi belgelere sahiptir? belgelerine sahiptir.

7 08- BioBellinda Marketing Organizasyon da nasıl sipariş verilir? Ücretsiz Danışma Hattı: İnternet Şubesi kişisel sayfasından sipariş verilebilir. 09- BioBellinda Marketing Organizasyon da kargo ücreti var mı? BioBellinda Marketing Organizasyon da vermiş olduğunuz siparişler en az 11 adet yada 42 puan değerinde ise kargo bedeli yoktur. Sadece üyelerimiz 11 adet altında ya da 42 puan altında sipariş verirse kargo bedeli üyeye aittir BioBellinda Marketing Organizasyon dan gelen ürünleriniz eksik ve hasarlı ise getiren kargoyla kolinizi içerisindeki ürünlerin tamamı ile şirketimize geri göndermeniz ve müşteri hizmetlerini arayarak durumu bildirmeniz gerekmektedir. Bunun sonucunda ise en geç 3 iş günü içerisinde koliniz istediğiniz şekilde tekrar elinize ulaşacaktır. 10- BioBellinda Marketing Organizasyon da ürün değişikliği ve iade yapılıyor mu? BioBellinda Marketing Organizasyon da Garantisinde belirtilen şartlar dahilinde yapılmaktadır BioBellinda Marketing Organizasyon un sipariş limiti nedir? BioBellinda Marketing Organizasyon un 49 pd. olup, üye sipariş tutarını ödedikten sonra tekrar sipariş verme hakkına sahiptir. 12- BioBellinda Marketing Organizasyon a sipariş verilen ürünler kaç gün içerisinde teslim edilir? BioBellinda Marketing Organizasyon da sipariş verilen ürünler, en geç 3 iş günü içerisinde üyelerimize teslim edilmektedir. 17- Prim ödemeleri hesabınıza nasıl yatırılır? Kazanılan brüt puan üzerinden yasal kesintiler (stopaj vergisi) uygulanır. Kalan puanlarınız 3,5 ile çarpılarak hesabınıza yatırılır. (1 pd. 3,5 dir)

8 TUBA MERVE AHMET FİRDEVS Tuba nın BioBellinda sisteminden kazancı kendi alış ve satış arasındaki karının yanı sıra; TUBA MERVE TUBA AHMET TEN TUBA FİRDEVS TEN 536,82 x 3,5 = 1.878,87 1 PUAN 3,5 dir.

9 BioBellinda Marketing Organizasyon ailesine katıldığınız anda sizin için tüm fırsatlar kazanca dönüşür. Ücretli üye olduğunuz ay içerisinde, ücretli 4 yatay üye ve 42 puan değerinde ürün almak şartıyla 15 puan değerinde hediye paketi sizin olacaktır. olmanız gerekir. 3 pd x 4 =12 pd 12 x 3,5 =42 Yapılan yeni yatay üye ile 3 pd. set primi kazanırsınız. olmanız gerekir. kazanırlar. 65 i

10 BİR MENAJERİN LİDER OLMA YOLUNDA EN ÇOK DİKKAT ETMESİ GEREKEN KONU BİOBELLİNDA BAŞARI YOLUNDA BÜYÜK ADIMI ATTINIZ, TEBRİKLER! DİSİPLİNLİ KİŞİLERİ TANIMLAYAN 3 ŞEY VARDIR: 1. Kendileri için kısa ve uzun vadeli hedefler belirlemişlerdir. 2. Bu hedeflere ulaşmak için planları vardır. 3. Bu hedeflere ulaşmak için çalışmalarını sağlayan motivasyonları vardır. Liderler istedikleri başarıya ulaşmak için bedel ödemeye hazırdırlar. İlerlemenin bir bedel karşılığında gerçekleşeceğini çok iyi bilirler. Potansiyel bir kişi ile görüştüğünüzde, bu bedeli ödemeye istekli olup olmadığına dikkat edin. BAŞARI ARAYAN POTANSİYEL BİR LİDER YOLDA GİDERKEN İKİ İŞARET GÖRÜR İlkinde kalın harflerle BAŞARIYA GİDEN YOL yazmaktadır. Yolun daha aşağısında ise başka bir işaret vardır; GEÇİŞ ÜCRETLERİ İÇİN DURMAYA HAZIR OLUN. İstekli olan için hiçbir şey zor değildir,isteksiz olan için hiçbir şey kolay değildir. Siz, bitirmek için başladınız, başarı yolculuğunda büyük yol kat ederek yakut oldunuz sizi kutluyoruz. BioBellinda Marketing Organizasyona katılmakla ilk adımı atmıştınız. Şimdi ise yakut olarak ikinci adımı atmış bulunuyorsunuz. Binlerce kişi hayat standardını BioBellinda Marketing Organizasyonla yükseltmek için çalışırken, siz hayatınıza kesintisiz kazanç kapılarını açmak üzeresiniz. BioBellinda Marketing Organizasyon, hayalleriniz hayallerimizdir diyerek yepyeni bir çalışma planı ile sizlere yeni hedefler sunuyor. Sağlıklı bir ÇEVRE ve YAŞAM için hayatınızın vazgeçilmezi temizlik ve kozmetik ürünlerimiz geleceğinize sahip çıkan ürünleriniz oldu. Başarının vazgeçilmezi, CESARET, SABIR VE HAREKETE GEÇMEKTİR. Siz tüm çalışmalarınızda bu üç maddeyi hiç unutmadan yolunuza devam ettiniz. Şimdi ise grup lideri olarak ekibinize çalışmalarınızı kopyalamaları için destek olmalı ve grubunuzdaki yakutların sayısını çoğaltmak için çalışmaya devam etmelisiniz. Çok çalışmak başarıyı garantilemez, ama şansını arttırır. Bu çalışma planı ile sizinle birlikte düşlediğiniz geleceği, sağlıklı bir YAŞAMI ve ÇEVRECİ bir dünyayı kuracağız. Sistemimiz herkes için ideal, adil ve ulaşılabilirdir. Sizler de bu yolda kararlı olun, tüm hedeflerinizi belirleyin ve hedeflerinize ulaşmak için bütün inancınızla çalışın. Bir hedefe varılması, başka bir hedefin başlangıç noktasıdır

11 BİOBELLİNDA SÜREKLİLİK PRİMİ SÜREKLİLİK PRİMİ TABLOSU Başlangıçlarımıza dikkat edelim, sonuçlar kendiliğinden gelir. BioBellinda Marketing Organizasyon sisteminde dör t ayrı gelir imk anı vardır. Sizler hangi gelir kısmıyla çalışacağınızı kendiniz belirlersiniz. Bu gelir imkanları BioBellinda sisteminde dört önemli noktayı ifade eder. PUAN %5 10,000 10, %2 TEKNİK A noktası; işe başladığınız kısımdır. B noktası; ekonomik özgürlüğe sahip olduğunuz süreçtir. C noktası; kazancınızı arttırıp, süreklilik kazandığınız dönemdir. D noktası; kesintisiz kazanç sağlayacağınızın garantisidir. CİRODAN PAY ÜNVAN KAZANILAN PUAN KAZANILAN TL 3, D NOK TASI 7 YAKUT ve Üzeri 8750 Süreklilik primi tablosu neyi ifade eder? A NOK TASI %3 B NOK TASI %24 C NOK TASI 1 ve 6 YAKUT Arası Bir hedef bir insan için yeterince önemliyse, başlangıçta her ne kadar imkansız gibi görünse de o kişi onu başarmak için bir yolunu bulur. 18 Yatayınızdan çıkan 1. yakut size 1 PD kazandırır. Sonrasında ise yakut dalınız dışında kalan yatay grup puanınızın puana kadar olan kısmından %5, pd üzeri için ise cironuzdan +%2 pay kazanmanızı sağlar. Ayrıca grubunuzdan çıkan her yakutunuz için ekstra 500 PD YAKUT BEDELİ kazanırsınız. Bu şekilde 1. yakutla beraber menajer süreklilik primine dahil olmuş olur. Rüzgara yön veremeyiz, ama yelkenlerimizi ona göre ayarlarız. 19

12 KISA BİR ÖRNEKLE GRUBUNUZDA ÇIKAN 1. YAKUT İÇİN KAZANACAĞINIZ SÜREKLİLİK PRİMİNİ GÖSTERELİM PERFORMANS PRİMİNİZİN YANINDA SÜREKLİLİK PRİMİNİZİ ÇOĞALTMAK DA SİZİN ELİNİZDE BioBellinda sisteminin sizlere sunduğu süreklilik primi ile tek ciro ile çift kazanç sağlayacaksınız. Bu çalışmayla, yakut sayınız çoğaldıkça puanlarınız azalsa da daha fazla kazanca sahip olabilirsiniz. Yakut dalınız dışındaki yatay grup puanınız PD. 2 Yakut dalınız dışındaki yatay grup puanınız 8200 PD. 3, ,5 3,5 Performans priminiz dışında kazandığınız tutardır. 3, Performans priminiz dışında kazandığınız tutardır. Gitmeye değer hiçbir yere kestirme yollar yoktur. Fazla ileriye bakmak bir hatadır. Bir anda, sadece zincirin bir halkasıyla ilgilenebilirsin

13 PERFORMANS PRİMİNİZİN YANINDA SÜREKLİLİK PRİMİNİZİ ÇOĞALTMAK DA SİZİN ELİNİZDE PERFORMANS PRİMİNİZİN YANINDA SÜREKLİLİK PRİMİNİZİ ÇOĞALTMAK DA SİZİN ELİNİZDE Şema 2: Şema 3: EFŞAN YAKUT EFSUN YAKUT 3, ,5 3, ,5 Performans priminiz dışında kazandığınız tutardır. Performans priminiz dışında kazandığınız tutardır

14 PERFORMANS PRİMİNİZİN YANINDA SÜREKLİLİK PRİMİNİZİ ÇOĞALTMAK DA SİZİN ELİNİZDE PERFORMANS PRİMİNİZİN YANINDA SÜREKLİLİK PRİMİNİZİ ÇOĞALTMAK DA SİZİN ELİNİZDE Şema 4: Şema 5: EFRUZ YAKUT EFSER YAKUT 1. YAKUT DAL 2. YAKUT DAL 3. YAKUT DAL 4. YAKUT DAL 5. YAKUT DAL 6. YAKUT DAL 3,5 3, ,5 3, ,5 Performans priminiz dışında kazandığınız tutardır. Performans priminiz dışında kazandığınız tutardır

15 ÜRÜN TATMİN GARANTİSİ BioBellinda Marketing Organizasyon süreklilik primi, grubunuz üzerinde bu şekilde işler. Sınırsız yakuta sahip olup çıkarttığınız her yakut için 500 puan kazanırsınız. Tüm bu çalışmalarda koşulsuz, şartsız, puan doldurma kaygısına kapılmadan hatta yakutunuz dışında hiç grup puanınız olmazsa bile yakut bedeli puanınızı alarak kendinize süreklilik primiyle kesintisiz kazanç kapılarını açmış olursunuz. BioBellinda Marketing Organizasyon sizinle çalışmaya başladığı günden bugüne kadar hiçbir çalışmayı ve emeği göz ardı etmemiştir. Sizlere hiç gerçekleşmeyecek bir hayalden ziyade ulaşılabilir bir sistem sunmuştur. İlk üyelik seti dışında, istediğiniz siparişlerinizde gelen ürünlerden memnun kalınmadıysa, siparişin verildiği o ayın sonuna kadar değişim imkanı sağlanmaktadır. Ürün belirtilen kullanım alanı dışında kullanıldıysa, yanlış uygulama sonucu karşılaşılan olumsuz durumlar söz konusu olduysa ürünler garanti kapsamı dışında kalır. 1. İADE ÜRÜNLER HANGİ ŞARTLARDA KABUL EDİLİR? edilirse, ürünle ilgili araştırma yapılır. Eğer üretimle ilgili bir sıkıntı varsa kişiye bilgisi verilir. Ürünün telafisi yapılarak tekrar gönderilir. 2. HANGİ ÜRÜNLERDE DEĞİŞİKLİK SÖZ KONUSUDUR? Kişi kullanma talimatına uygun kullandığı halde, üründen memnun kalmadıysa farklı bir ürünle ürün satamadığı için değişiklik yapmak istiyorsa ürün değişimindeki kargo bedeli üyeye aittir. BioBellinda nın sistemiyle önünüz daima açık, ufkunuz aydınlık, kazancınız sürekli ve bereketli olacaktır. YAKUT Liderimiz yatayından çıkarttığı yakut üyesi ile grubunu sağlamlaştırırken, kazancını süreklilik primi dediğimiz yöntemle ciddi boyutta artırıyor ve en önemlisi size bir ihtimal yerine her ihtimalle prim kazandırarak hem performans primi hem de süreklilik primi ile destek veriyor. Tüm çalışmalarınızda başarılar diliyoruz. 3. GEÇMİŞ AYLARA AİT ÜRÜN DEĞİŞİMİ VAR MIDIR? Geçmiş aylara ait ürün değişimi yapılamamaktadır. Ürün değişikliği en geç 1 aylık süre içerisinde yapılır. 4. BEĞENİLMEYEN ÜRÜNLERDE PARA İADESİ VAR MIDIR? Hiçbir ürünümüzde para iadesi yoktur. 5. HASARLI VE EKSİK KOLİ TESLİMATI ALINDIĞINDA TELAFİSİ YAPILMAKTA MIDIR? Kargo firması tarafından teslim edilmek üzere getirilen kolileri almadan önce mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer koli darbe almış, hasarlı yada ürün eksik ise gelen kargo görevlisine iade edilmelidir

16 Yeni İşinizin AVANTAJLARIN I Bir Kez Daha ÖZETLİYORUZ 1. Özel Bilgiye ve Eğitime Gerek Yok Her kişinin şansı aynıdır. Diploma istenmiyor. 2. Düşük Harcamalar Diğer serbest çalışmalara nazaran bu işteki harcamalar çok düşüktür. Çünkü işin büyük kısmını yani; ürün oluşumu, depolama, nakliye, kırtasiye, bilgilendirme vs. faaliyetleri BioBellinda üstlenmektedir. 3. Çalışma Özgürlüğü ve Girişimcilik nasıl ve ne kadar, ne zaman çalışacaksınız, ne kadar başarılı olacaksınız hepsi size bağlıdır. Çünkü söz konusu bütün şart ve imkânları kendiniz belirliyorsunuz. 4. En iyi ekip çalışması için önemli şartlardan birisi, kendi seçtiğiniz kişilerden bir grup kurmanız. Böyle bir ekip çok iyi sonuç verecektir. Unutmamak lazım ki bu ekibin başı siz olacaksınız. 5. Kesintisiz kazanç. Tabii ki oda size bağlı. 6. Ailenizin İşi Olacak BioBellinda Marketing Organizasyonu tüm aile, akraba ve çevrenize ileterek onların da bu kazanca ortak olmasına vesile olabilirsiniz. Böylelikle hem bugün, hem de gelecek için çalışıyorsunuz. 7. Bilgilendirme ve Motivasyon BioBellinda Marketing Organizasyon her seviyedeki üyesine bilgi ve donanım sağlamak için yaptığı toplantı, eğitim ve seminerlerle destek oluyor. 8. Yeni Temaslar ve Tanıdıklar BioBellinda Marketing Organizasyon yaşadığınız bugüne anlam katmak ve kendinizi kişisel ilişkiler konusunda ileri taşımanız adına bir kapı aralıyor. Tanımadığınız insanlarla ortak bir noktada buluşmanızı sağlıyor. Yeni kişilikler, hayatlar ve tecrübelerle edinilmiş bilgilerin paylaşılması imkânı sunuyor. Dünyaya başkasının gözüyle bakabilme farklılığını yaşatıyor. İÇSEL DİSİPLİN : Büyük liderler, hiç şüphesiz içsel disipline sahiptirler. Ne yazık ki toplumumuzdaki kişiler içsel disiplin yerine ani hazların peşinden koşmaktadır. Örneğin; hızlı kahvaltılar, hızlı yemekler, hareketli filmler, banka ATM lerinden hızlı nakit ödemeler gibi çabuk çabuk hemen istiyoruz. Ama söz konusu liderlik yani başarı istiyorsak Başarı Bir Anda Gelmez. İçsel disipline sahip değilsek yani aceleci yaklaşımımız varsa bu içimizdeki his bize acele et diye fısıldar bu da sabırlı olamayacağınız, sıkı çalışıp karşılığını ödemek için gerekenleri yapamayacağınız ve her şeyi hemen şimdi istemeniz anlamına gelir. Bu tutum ise kişiyi büyük bir hızla geri çeker. Potansiyel bir liderde aramanız gereken iki özellik vardır. İlki, DUYGULARDIR. Etkili liderler, duygusal tepkilerin kendi tercihleri olduğunu bilirler. Başkalarının hareketlerinin kendi duygusal tepkilerini belirlemesine izin vermeyen kişi, çok güçlü bir özgürlük deneyimi yaşar. Bu duygunun detayında, yürekten inanmış olmak yatar, kimse ama hiç kimse o kişinin motivasyonunu düşüremez. Motivasyonu muhafaza etmeyi beceren kişi ise asla yenilgi yaşamaz. İkincisi ise ZAMANLA ilgilidir. Dünyada yaşayan herkese, bir gün içerisinde aynı dakika miktarı verilmiştir. Ama bu dakikalarını ne kadar etkili kullanacağını kişinin içsel disiplini belirler. Disiplinli insanlar daima gelişirler, düzelmeye çalışırlar ve zaman kullanımını maksimum hale getirirler. Kişi buna birden bire sahip olmaz, ufak tefek yaptığı programları çoğalttığında daha programlı olur

17 BİOBELLİNDA ÜYESİNDE BULUNMASI GEREKEN ÖZELLİKLER Başarmanın Yolu Nedir? Diye Soranlara 1.Teknik olarak kendini yeterli seviyeye getirmeli * Tanıtımını yaptığınız ürünü önce sizler kullanmalısınız ki ürünün kalitesine ve kullanım alanlarındaki başarısına önce siz inanın. Unutmayın ki inanmadığınız ya da özelliklerini bilmediğiniz bir ürünü satabilmeniz imkânsızdır. * Menajerlerinizden, sizler için hazırlanan döküman ve eğitimlerden, sistemle ilgili eksiksiz bilgi almaya çalışın ki üye adaylarınız olduğunda sorulan sorular karşısında kendinizden emin cevap verebilin, üyeleriniz de size bir menajer olarak güvenebilsin ve sizin bilgilerinizden faydalanabilsin. Unutmayın ki siz menajer olarak üstünüze düşen eğitim ve bilgiyi üyelerinize vermezseniz belki de çok geniş bir çevreye sahip üyenizi kısa süre sonra kaybedebilirsiniz ya da üye adaylarınız bilgi eksikliğiniz nedeniyle size değil daha fazla yardım alabilecekleri bir başka menajere kayıt olmak isteyebilirler. 2.Tarzıyla İnsanları Etkileyebilmeli Öncelikle kişisel iş planı yaparak hedeflerinizi ve ihtiyaçlarınızı tespit etmelisiniz. Bu doğrultuda işinize ayıracağınız zaman ve enerji sizlerin bu işte başarı ve kazancını belirleyen en önemli unsur olacaktır. Bunun yanı sıra kişisel başarıdan çok grup başarısının sizleri hedeflerinize taşıyacağını unutmamalı ve eğitimlerin yanında kişisel desteğinizle de üyelerinizin motivasyonunu sağlamalısınız. Hedeflere ulaşmak için kendinize mutlaka bir tarih belirleyip bu tarihe bağlı kalmaya çalışmalısınız. Bunun yanı sıra sistemi ve tüm ürünlerin özelliklerini çok iyi bilmelisiniz. Sizin inanmadığınız bir şeye kimse inanmayacağı gibi sizin kullanmadığınız bir ürünü çok iyi olduğunu söyleseniz bile kimse almak istemeyecektir. * Bir BioBellinda üyesi girdiği ortamda kendinden emin, samimi ve dürüst olmalıdır. Bu kişilikte olan insanlar girilen her ortamda kendilerini fark ettirirler ve çevrelerindeki insanların saygı, hayranlık ve beğenisini kazanırlar. * Beden dilinizi doğru kullanmayı öğrenin. Yapılan pek çok araştırmaya göre beden diliniz düşünceleriniz hakkında ipuçları vermektedir. Şirketimiz tarafından ilerleyen günlerde yapılacak seminerlere katılarak veya bununla ilgili kitapları okuyarak iş hayatına uygularsanız faydasını göreceksiniz. * Telaşsız, açık ve anlaşılır konuşun ki ortam içerisinde dinlenebilirliğiniz artsın ve liderlik vasfınızın bir kısmını gösterebilmiş olun. * En önemlisi işinizi severek yaptığınızı etrafınıza hissettirin. 3. İş Ahlakına Önem Vermeli * Ailemizden birçok üyemiz daha önce çalışma hayatında bulunmamış ev hanımlarıdır. Siz bu işi yaparak artık profesyonel olarak iş hayatına adım atmış bulunuyorsunuz. İş hayatında başarılı olmanın, sevilmenin ve sayılmanın temel noktası iş ahlakıyla çalışmaktan geçer. Bu çok geniş bir kavramdır. Giyiminiz, kuşamınız, oturuşunuz ve insani ilişkilerinizin kalitesi gibi faktörler bunu belirler

18 Marketing Organizasyon sistemi ile Türkiye nin markası BioBellinda, temel iş fırsatı ile ilk günden kazanç elde etmeye ve kişisel hayallerine kavuşmak için çalışmak isteyenlere eşsiz bir fırsat sunuyor.. yüzdelik dilimlerle kazanç sağlıyor. Çevre ve insan dostu ürün gamıyla, doğal ve konsantre ürün portföyü sahibi BioBellinda, Siz de ailemize katılın, BioBellinda fırsatlarından yararlanın. 32

ŞİRKET İLKELERİ KİTAPÇIĞI 01-01-2015

ŞİRKET İLKELERİ KİTAPÇIĞI 01-01-2015 ŞİRKET İLKELERİ KİTAPÇIĞI 01-01-2015 İÇİNDEKİLER Yarım Asrı Aşkın Bir Geçmişten Gelen Güven... 3 Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı... 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz... 5 HuncaLife Temsilcisi Olmanın

Detaylı

Distribütör El Kitabı

Distribütör El Kitabı + Distribütör El Kitabı + 1 Doğrudan Satış Felsefemiz + 2 Natures la Kazanmak + 3 Başlamak + 4 Natures Kazanç Planı Satış üzerinden kazanç: Satın alabildiğiniz ürünleri satmak da kolay. Müşteri Komisyonu

Detaylı

ŞİRKET İLKELERİ (1.04.2014)

ŞİRKET İLKELERİ (1.04.2014) ŞİRKET İLKELERİ (1.04.2014) 1 İÇİNDEKİLER Yarım Asrı Aşkın Bir Geçmişten Gelen Güven 3 Yönetim Kurulu Başkanımızın Mesajı 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, Değerlerimiz 5 HuncaLife Temsilcisi Olmanın Kazançlı

Detaylı

GİRİŞİMCİNİN YOL HARİTASI

GİRİŞİMCİNİN YOL HARİTASI GİRİŞİMCİNİN YOL HARİTASI 2 İÇİNDEKİLER Önsöz... 1. GİRİŞİMCİLİK... 1.1. Öneminiz?... 1.2. Serüveninizde Sizi Neler Bekliyor?... 1.2.1. Artı Yönleri ile Girişimcilik... 1.2.2. Eksi Yönleri ile Girişimcilik...

Detaylı

Satış bir sanattır. Başarılı Satıcı Kimdir?

Satış bir sanattır. Başarılı Satıcı Kimdir? Satış bir sanattır Diplomatın biri, fakir bir adamın yanına gider ve Oğlunun evlenmesini sağlayabilirim der. - Oğlumun hayatına asla karışmam - Ama, kız Lord Rothschild ın kızı - Haaa! O zaman başka Diplomatın

Detaylı

Yeni Mezunun İş Rehberi

Yeni Mezunun İş Rehberi Yeni Mezunun İş Rehberi Genel Yayın Yönetmeni Didem Tekin Yazı İşleri Asuman Korugan Eda Çapa Görsel Koordinatör Alper Ergenekon Reklam Rezervasyon Yeliz Yamak Baykal mezunrezervasyon@yenibiris.com Ofset

Detaylı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı

Operasyonel Kiralama Sektör Raporu 2013 Yılı 1. Çeyrek Sonuçları Açıklandı TÜM OTO KİRALAMA KURULUŞLARI DERNEĞİ YAYIN ORGANI TEMMUZ-AĞUSTOS 2013 SAYI: 69 "Operasyonel ve günlük kiralama firmaları için değer yaratmayı sürdüreceğiz" Ali Haydar BOZKURT Toyota Türkiye Pazarlama ve

Detaylı

Cazip işler ve sektörler

Cazip işler ve sektörler Yeni Mezunun İş Rehberi Cazip işler ve sektörler Tepe yöneticilerden mektuplar Kariyerine nasıl başlayacaksın? Şirketler Başlangıç ücretleri 2013 Yeni Mezunun İş Rehberi Genel Yayın Yönetmeni Didem Tekin

Detaylı

FRANCHİSE HİZMET SÖZLEŞMESİ VE FLEXKOM ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ETİK KURALLARI

FRANCHİSE HİZMET SÖZLEŞMESİ VE FLEXKOM ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ETİK KURALLARI FRANCHİSE HİZMET SÖZLEŞMESİ VE FLEXKOM ÇALIŞMA PRENSİPLERİ ETİK KURALLARI 1-TARAFLAR ve TANIMLAR 1.1- Ceyhun Atıf Kansu Caddesi Gözde Plaza No:135/20 Balgat/Ankara/TÜRKİYE adresinde faaliyet gösteren FlexKom

Detaylı

Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler. 1. Güncelleme

Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler. 1. Güncelleme Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler 1. Güncelleme Franchise Hakkında Bilinmesi Gerekenler Franchise verirken ve alırken nelere dikkat edilmeli? 1. Güncelleme Franchise Nedir?... 5 Franchise Kavramları

Detaylı

J BÜLTEN. 18. Tatil ve Eğitim Programı. 18. Sayı Mayıs 2014. 9 10 11 Mayıs 2014 Tarihlerinde Adrasan da Gerçekleştirildi.

J BÜLTEN. 18. Tatil ve Eğitim Programı. 18. Sayı Mayıs 2014. 9 10 11 Mayıs 2014 Tarihlerinde Adrasan da Gerçekleştirildi. 18. Tatil ve Eğitim Programı 9 10 11 Mayıs 2014 Tarihlerinde Adrasan da Gerçekleştirildi. J BÜLTEN 18. Sayı Mayıs 2014 Jenerasyon Distribütörlerine özel olarak hazırlanmıştır. Mayıs 2014 - TEP 18 Sağlıkta

Detaylı

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi

ZINDE YA AM EV GÜ. Başlangıç rehberi ZINDE YA AM EV GÜ Başlangıç rehberi Ömür boyu sürecek bir serüven Amway Serbest Girişimcisi olduğunuz için tebrikler! Amway ile yüksek başarı düzeylerine ulaşan liderlerden her zaman aynı şeyi duyuyoruz.

Detaylı

En Girişimci OLMAYA HAZIR MISIN?

En Girişimci OLMAYA HAZIR MISIN? En Girişimci OLMAYA HAZIR MISIN? Değerli Girişimci, Yeni girişim arayışınızda RE/MAX i düşündüğünüz için teşekkür ederiz. Tüm dünyada olduğu gibi, RE/MAX'in Türkiye deki faaliyeti de işletme sahipleri

Detaylı

İÇERİK Ö. Güneş Yıldırım FUNDRAISING OKULU. KOORDİNASYON Can Ercebe. REDAKSİYON Uğur Elhan

İÇERİK Ö. Güneş Yıldırım FUNDRAISING OKULU. KOORDİNASYON Can Ercebe. REDAKSİYON Uğur Elhan İÇERİK Ö. Güneş Yıldırım FUNDRAISING OKULU KOORDİNASYON Can Ercebe REDAKSİYON Uğur Elhan GRAFİK TASARIM LOFT/ISTANBUL İLLÜSTRASYONLAR KOFF ANIMATION HAZIRLAYANLAR VE KATKIDA BULUNANLAR Can Ercebe Ö. Güneş

Detaylı

Amagram. Kasım/Aralık 08 07 COLOUR COLLECTION 008 MYSTIC & MAGIC AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ

Amagram. Kasım/Aralık 08 07 COLOUR COLLECTION 008 MYSTIC & MAGIC AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ Amagram AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ AMWAY SERBEST GİRİŞİMCİSİ İÇİN DERGİ Kasım/Aralık 08 07 COLOUR COLLECTION 008 MYSTIC & MAGIC AMWAY TÜRKİYE 2 şirkethaberleri LES 2010 Yeterlik Dönemi: 1 Eylül

Detaylı

2011 E BAKIŞ GİRİŞİMCİLİK KEYFİ ÜZERİNE. Würth Yıllık Bülten BAŞYAZI. Röportaj: Genel değerlendirme Sayfa 2. Würth Grubu Sayfa 3

2011 E BAKIŞ GİRİŞİMCİLİK KEYFİ ÜZERİNE. Würth Yıllık Bülten BAŞYAZI. Röportaj: Genel değerlendirme Sayfa 2. Würth Grubu Sayfa 3 2011 E BAKIŞ Würth Yıllık Bülten BAŞYAZI Girişimci ruhumuzdan kaynaklanan coşku ve heyecanla yeniliklere açılıyoruz. Şimdi hareket zamanı! Sevgili okurlar, Yeni bir şeye başlamaya karar verdiğinizde yaşanan

Detaylı

HASATTAN HİSSE. 2. Baskı

HASATTAN HİSSE. 2. Baskı Soil Association tarafından hazırlanan A Share in the Harvest adlı yayının Türkçe çevirisidir. Yavuz İskit, Sema İskit, Serdar İskit, Doruk Kaya, Fatih Kaya ve Esra Kendirci tarafından çevrilmiştir. Orijinal

Detaylı

GİRİŞ ROTA STARTER KIT

GİRİŞ ROTA STARTER KIT 1 GİRİŞ Rota şirketine hoş geldiniz. Eğer bu kitapçığı okuyorsanız, siz de Rota Business bağımsız temsilcisi olarak ilk adımlarınızı atıyorsunuz demektir. Rota nın iş adamları ve iş kadınları bu başlangıç

Detaylı

KOSGEB Yeni Girişimci Desteği UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ

KOSGEB Yeni Girişimci Desteği UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ KOSGEB Yeni Girişimci Desteği UYGULAMALI GİRİŞİMCİLİK EĞİTİMİ DOĞU AKDENİZ KALKINMA AJANSI Merkezi Hatay da bulunan Doğu Akdeniz Kalkınma Ajansı (DOĞAKA), Hatay, Kahramanmaraş ve Osmaniye illerini kapsayan

Detaylı

Finansal. Okuryazarlık. aep. www. www. gov.tr. Zeynep ŞARLAK. Parayla Satılmaz. Finansal Okuryazarlık. Zeynep ŞARLAK

Finansal. Okuryazarlık. aep. www. www. gov.tr. Zeynep ŞARLAK. Parayla Satılmaz. Finansal Okuryazarlık. Zeynep ŞARLAK Finansal Okuryazarlık Finansal Okuryazarlık Zeynep ŞARLAK Parayla Satılmaz. Zeynep ŞARLAK www aep gov.tr www agoivl.etr Zeynep Şarlak Finansal Okuryazarlık Proje T.C. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı

Detaylı

Öncelikle huzurlu, sağlıklı ve

Öncelikle huzurlu, sağlıklı ve 1 PAYLAŞIMDAN Mehmet Ali Gökçe Hoşgeldin 2010, Hoşgeldin Happy Card Öncelikle huzurlu, sağlıklı ve bereketli bir yıl diliyorum... 2009 u geride bıraktık, 2010 dan da gün aldık. Her ne kadar bazı sorunlar

Detaylı

PROMOSYON. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8. Dr. Förster ÜRÜNLERİ

PROMOSYON. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8. Dr. Förster ÜRÜNLERİ PROMOSYON b rs oa j Y 1I 1 31 3 g oyd ii l n a 2 1 3 m Oa Žy Uı Js A K 2 02 0 08 8. S A Y I 1 3 y i l 2 m a y i s 2 0 0 8 Dr. Förster ÜRÜNLERİ İLE AKTİF İLK BAHARr s i i n f o 1 3 / m ay i s 2 0 0 8 B

Detaylı

Dünyanın makinesini Türkiye ye getiriyoruz

Dünyanın makinesini Türkiye ye getiriyoruz Ahmet 1 DEREBAĞ Yuntes Makina Yönetim KuruluBaşkanı YUNTES olarak bu işe Konya Bölgesi nden başladık ve ardından tüm Türkiye ye doğru ağımız genişledi» devamı syf. 4 Yunus DEREBAĞ Yuntes Makina Genel Müdürü

Detaylı

ÇALIŞMA HAYATINA GİRİŞ 04SÜRECİ

ÇALIŞMA HAYATINA GİRİŞ 04SÜRECİ İstanbul Kalkınma Ajansı Çocukların ve Gençlerin Girişimcilik, Beceri ve Geleceklerini Destekleme Mali Destek Programı MESLEKİ EĞİTİM, REHBERLİK VE KARİYER DANIŞMANLIĞI MERKEZİ PROJESİ ÇALIŞMA HAYATINA

Detaylı

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (CRM) 347CH0022

T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (CRM) 347CH0022 T.C. MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞI ULAŞTIRMA HİZMETLERİ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ (CRM) 347CH0022 Ankara, 2011 Bu modül, mesleki ve teknik eğitim okul/kurumlarında uygulanan Çerçeve Öğretim Programlarında yer alan

Detaylı

EDAK ın gelecek stratejisini iki model üzerinden kuruyoruz

EDAK ın gelecek stratejisini iki model üzerinden kuruyoruz 20 Ocak Salı günü İzmir Eczacı Odası Türk Sanat Müziği Korosu ve Sanatçı EDAK lılar ile Işık Ağabey imizi Anıyoruz! AKM de buluşmak üzere Yeni Yılınız Kutlu Olsun! 2015 Aidiyet Protokolümüz Açıklandı!

Detaylı

workcube bulutların üzerinde iş yapmak! Cloud Computing;

workcube bulutların üzerinde iş yapmak! Cloud Computing; workcube Workcube e-iş sistemleri a.ş. yönetim ve teknoloji tanıtım bülteni 2009 4. çeyrek Burda Marketler Zinciri Workcube u Tercih Etti. Şirketinizin Rekabetçiliği; İnovasyon mu Operasyonel Verimlilik

Detaylı

Amagram. Türkiye No. 02/2011. Satışları artıran ipuçları. Yeni AMWAY HOME markasının sizler için neler yapabileceğini keşfedin

Amagram. Türkiye No. 02/2011. Satışları artıran ipuçları. Yeni AMWAY HOME markasının sizler için neler yapabileceğini keşfedin Amagram A M WAY S E R B E S T G İ R İ Ş İ M C İ S İ İ Ç İ N D E R G İ Türkiye No. 02/2011 Ailenin önemi Özel günlerin tadını çıkarın Büyüme rehberi Satışları artıran ipuçları Eviniz için Yeni AMWAY HOME

Detaylı

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ BAYİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GLOBAL BOYUT ÇALIŞMA PRENSİPLERİ 1 - TARAFLAR ve TANIMLAR 1.1 İş bu sözleşme Çınarlı Mah. Atatürk Cad. Arabacıoğlu İş Merkezi Kat:4 No:10 Seyhan/Adana/Türkiye adresinde faaliyet

Detaylı

İL BAYİİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GPN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ

İL BAYİİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GPN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ İL BAYİİ HİZMET SÖZLEŞMESİ VE GPN ÇALIŞMA PRENSİPLERİ 1 - TARAFLAR ve TANIMLAR İş bu anlaşma Bahçelievler Mah. İzzettin Çalışlar Cad. No:60/9 Bahçelievler/İSTANBUL adresinde faaliyet gösteren GPN Bilişim

Detaylı