Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Hızlı Başlangıç Kılavuzu"

Transkript

1 Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / Home Server / NT4 (SP6) Hızlı Başlangıç Kılavuzu

2 ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınız için kötü amaçlı koda karşı son derece gelişmiş bir koruma sağlar. İlk olarak ödüllü NOD32 antivirüs sisteminde sunulan ThreatSense tarama altyapısına dayalı ESET NOD32 Antivirus, tehditleri tanımak için sabit reaktif imza güncellemelerine gereksinim duymadan sıfır gün süreli tehditlere karşı benzersiz koruma sunmaya devam eder. Bu el kitabı normal bir yükleme işlemi, hızlı kurulum ve ürünün temel yapılandırması yoluyla size adım adım kılavuzluk edecektir.

3 Antivirüs Antispyware Düşük miktarda sistem kaynağı kullanımı Oyun modu Çıkarılabilir medya yönetimi Daha çok bilinen ve bilinmeyen virüsleri, solucanları, truva atlarını ve kök setlerini proaktif bir şekilde algılar ve temizler. Sizi gizli arka kapı programlarından, yükleyicilerden, açıklardan yararlanma uygulamalarından, ayırıcılardan, veri hırsızlıklarından, parola çalan yazılımlardan ve basılan tuşları kaydeden yazılımlardan korur. ESET, hızlı başlangıç ve kesintisiz performans sağlayarak sistem kaynaklarına yönelik oldukça düşük taleplerle akıllı bir çözüm oluşturmuştur. Özelleştirilmiş ayarlar oyun oturumları sırasında koruma işlemini kolaylaştırır. Otomatik taramaya ve çıkarılabilir medyayı engelleme özelliğine olanak verir.

4 Yükleme Yüklemeye başlamadan önce lütfen bilgisayarınızda açık olan tüm programları kapatın. ESET NOD32 Antivirus, bilgisayarınızda yüklü diğer antivirüs ürünleriyle veya güvenlik paketleriyle çakışabilecek bileşenler içerir. ESET, olası sorunları önlemek için kesinlikle diğer programı kaldırmanızı önerir. ESET NOD32 Antivirus uygulamasını bir yükleme CD/DVD'sinden veya ESET web sitesinden yüklediğiniz bir dosyadan yükleyebilirsiniz. Yüklemeyi başlatma Yükleme sihirbazını başlatmak için aşağıdakilerden birini yapın: Yükleme CD/DVD'sinden yükleme yapıyorsanız CD/ DVD-ROM sürücüsüne CD/DVD'yi takın. Otomatik çalıştırma kılavuzu otomatik olarak görünmezse CD/ DVD sürücünüzü tıklatın ve CD/DVD kök dizinindeki Autorun.exe seçeneğini tıklatarak bu kılavuzu el ile açın. Karşıdan yüklenen bir dosyadan yükleme yapıyorsanız yükleyiciyi başlatmak için dosyayı çift tıklatın. Yüklemenin ilk aşaması sırasında yükleyici en son ürün sürümünü çevrimiçi bir şekilde otomatik olarak kontrol eder. Yükleyici ürün sürümünü bulursa sürümü karşıdan yüklemek üzere sunar ve yükleme işlemine başlar. Lisans sözleşmesini kabul ettikten sonra yükleyici iki türde yükleme sunar. Normal yükleme sırasında yalnızca en önemli parametreler yapılandırılır. Diğer parametreler önerilen ayarlarına önceden getirilir. Bu mod, önerilen kapsamlı korumamızı sunar ve çoğu kullanıcı için uygundur. Özel yükleme sırasında gelişmiş tüm parametrelerin yapılandırmasını sağlar. Bu kılavuzda normal yükleme modu açıklanır.

5 İşbirliği ağımıza katılın İşbirliği ağımıza katılarak kötü amaçlı yazılımları yakalamamıza yardımcı olun. Bu, daha fazla virüs örneği toplamamıza, bu nedenle tüm kullanıcılarımıza giderek daha büyük proaktif koruma sunmamıza olanak verir. Bu özelliği etkinleştirmenizi öneririz ve desteğiniz için teşekkür ederiz. İstenmeyen türden olabilecek uygulamaları algılama İstenmeyen türden olabilecek bazı uygulamalar yasal olarak kullanıldığı ve güvenlik riski oluşturması gerekmediği için algılamayı etkinleştirmek üzere kullanıcının onayı gereklidir. İstenmeyen türden olabilecek uygulamaların algılanmasını etkinleştir seçeneğini belirlemenizi öneririz. Yüklemeyi tamamlama Gerekli tüm parametreler yapılandırıldığında Yükle düğmesini tıklatarak son yüklemeyi başlatın. Yükleme ilerlemesi bir ilerleme çubuğu ile belirtilir. Yükleme tamamlandıktan sonra ESET NOD32 Antivirus otomatik olarak başlatılır. Bilgisayarın yeniden başlatılması normalde gerekli olmadığından bilgisayarınızı kötü amaçlı tehditlerden korumak için arka planda ESET NOD32 Antivirus uygulamasını çalıştırmaya devam edebilirsiniz.

6 Ürün etkinleştirme Yüklemeden sonra Ürün Etkinleştirme Türü penceresi görünür. Ayarlar bölümü içinde Ürün etkinleştirme seçeneğini, Güncelleme seçeneğini veya ana ürün penceresinin sağ üst köşesindeki durum bildirim simgesini veya görev çubuğunun (sistem tepsisi) Windows bildirim alanındaki ESET simgesini tıklatarak pencereyi de açabilirsiniz. Ürünün perakende kutulu sürümünü satın aldıysanız Etkinleştirme Anahtarı kullanarak etkinleştir (önerilen) seçeneğini belirleyin ve etkinleştirme yönergelerini adım adım uygulayın. Etkinleştirme Anahtarı genellikle ürün paketinin içinde veya arka tarafında bulunur. Başarılı bir etkinleştirme için Etkinleştirme Anahtarı sağlandığı şekilde girilmelidir. Bir Kullanıcı Adı ve Parola aldıysanız Kullanıcı Adı ve Parola kullanarak etkinleştir seçeneğini belirleyin ve uygun alanlara lisans verilerini girin. Etkinleştirme işleminden önce ESET NOD32 Antivirus uygulamasını değerlendirmek istiyorsanız Deneme Sürümü Lisansı seçeneğini belirleyin. Gerekli alanları ve E-posta Adresini doldurun. Sınama lisansınız bu adrese gönderilir ve ESET NOD32 Antivirus sınırlı bir süre için etkinleştirilir. Bu kez etkinleştirmeyi seçmezseniz Daha Sonra Etkinleştir seçeneğini tıklatın. Daha Sonra Etkinleştir seçeneğini belirlediyseniz Ürün etkinleştirme seçeneğini tıklatarak ESET NOD32 Antivirus uygulamasını doğrudan programdan etkinleştirebilirsiniz. Lisansınız yoksa ve bir lisans satın almak istiyorsanız Lisans Satın Al seçeneğini tıklatın. Bu, sizi yerel ESET dağıtımcısının web sitesine yeniden yönlendirecektir. ESET NOD32 Antivirus Uygulamasını Başlatma ESET NOD32 Antivirus bilgisayarınızı, yüklemeden hemen sonra korumaya başlar. Uygulamayı başlatmak için programı açmanız gerekmez. Ancak, koruma durumunuzu kontrol etmek veya çeşitli tarama işlemlerini ve bakım görevlerini yerine getirmek için istediğiniz zaman ESET NOD32 Antivirus uygulamasını açabilirsiniz. ESET NOD32 Antivirus uygulamasını açmak için Windows bildirim alanınızda (sistem tepsisi) bulunan ESET NOD32 Antivirus simgesini çift tıklatın.

7 Kullanıcı arabirimi Ana Sayfa bölümü bilgisayarınızın geçerli koruma düzeyi hakkında sizi bilgilendirir. Bilgisayar taraması her antivirüs çözümünün önemli bir parçasıdır. Bilgisayar taraması, bilgisayarınızın diskindeki/ disklerindeki dosyalara ve klasörlere yönelik bir tarama uygulamak için kullanılır. Güncelle bölümü program güncellemeleri hakkında önemli bilgiler içerir. Bu, programın en son tehditlere karşı maksimum düzeyde koruma sağlamak üzere düzenli olarak güncelleme uygulaması için oldukça önemlidir. Ayarlar seçenekleri bilgisayarınızın koruma düzeylerini ayarlamanıza olanak verir. Araçlar bölümü gelişmiş özellikleri girmenize olanak verir: günlük dosyaları, karantina, zamanlayıcı vb. ESET NOD32 Antivirus için kapsamlı Yardım ve destek. Ayrıca doğrudan buradan ESET teknik desteğe de başvurabilirsiniz.

8 Güncelle Varsayılan olarak ESET NOD32 Antivirus düzenli güncellemeler sağlamak için önceden tanımlı bir görevle gelir (ürün el kitabındaki Zamanlayıcı bölümüne bakın). Henüz hiçbir güncelleme uygulanmadıysa güncellemeyi aşağıdaki gibi el ile başlatmayı öneririz: ESET NOD32 Antivirus ana program penceresinden, soldaki ana menüden Güncelle seçeneğini tıklatın ve sonra Virüs imza veritabanını güncelle seçeneğini tıklatın. Güncelleme modülü Internet'e bağlanacak, kullanılabilir bir ESET güncelleme sunucusuna başvuracak ve dijital imzalı güncelleme dosyalarını karşıdan yükleyecektir. Bu güncellemeler en yeni kötü amaçlı yazılım imzalarını ve diğer program modüllerinin yanı sıra gelişmiş sezgisel tarama için yeni tanımları içerir. Daha yeni bir güncelleme yüklenir yüklenmez ESET NOD32 Antivirus, sistem tepsisi alanında ve birincil ESET penceresinde bir bildirim görüntüler.

9 Bilgisayar taraması Başarılı bir yükleme ve güncellemeden sonra tehditler için tam bir bilgisayar taraması uygulamanızı öneririz. Bunu yapmak için soldaki ana menüden Bilgisayar taraması seçeneğini tıklatın ve sonra ESET NOD32 Antivirus birincil penceresinden Akıllı tarama seçeneğini belirleyin. Tüm yerel sabit sürücülerin taraması başlatılacaktır. Tarama devam ettiği sürece durum penceresi, bulunan taranmış ve virüslü dosyalar hakkındaki geçerli istatistiklerin yanı sıra ilerleme çubuğunu da gösterir. Bir tehdit bulunursa ESET NOD32 Antivirus dosyayı karantinaya alır ve sistem tepsisi alanında bir uyarı gösterir. Tarama gerçekleşirken normal şekilde çalışmaya devam edebilmeniz gerekir. Koruma durumu ESET NOD32 Antivirus uygulamasının geçerli koruma durumu aşağıdaki şekillerde belirtilir: Sistem tepsisi simgesi Ana Sayfa bölümündeki ayrıntılı bir raporun herhangi bir koruma modülünü devre dışı bırakması durumunda Ana Sayfa penceresi devre dışı bırakılan modülün adıyla birlikte bu modülü yeniden etkinleştirmenizi sağlayacak bir bağlantı gösterir. Ayrı ayrı koruma durumları aşağıdaki simgelerle belirtilir: Antivirüs uygulaması düzgün şekilde çalışıyor ve bilgisayarınız ağ saldırılarının yanı sıra zararlı yazılımlara karşı korunuyor. Bu durum tüm koruma modüllerinin etkinleştirildiğini ve virüs imza veritabanının güncel olduğunu belirtir. yeşil Bu simge, işletim sisteminizin gerekli tüm güncellemeleri yükletmemesi durumunda görüntülenir. sarı Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması etkinleştirilir, ancak maksimum koruma düzeyi sağlanmaz. Sarı simge, E-posta istemci korumasının veya Web erişim korumasının devre dışı bırakılması ya da hatalı çalışması durumunda görüntülenir.

10 Sorunları Çözme kırmızı Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması devre dışı bırakılır. Bu programın düzgün çalışması sisteminizin güvenliği için oldukça önemli olduğundan etkin olmayan modülü hemen etkinleştirmenizi öneririz. ESET'in teknik destek uzmanları olası sorunlarınızı çözmenize yardımcı olmaya hazırdır. Teknik desteğe başvurmadan önce ilk olarak ürün belgesindeki (kullanıcı kılavuzu, ürün içi yardım dosyası) ilgili konuyu okumanızı veya ESET web sitesinde bir çözüm aramanızı kesinlikle öneririz. Bu, birkaç dakika içinde sorunu hızla çözmenize yardımcı olacaktır. Çeşitli sorunlara yönelik çözümler, talimatlar ve ipuçları için şu adresteki Bilgi bankamızı ziyaret edin: ESET'in teknik desteğine başvurmak için şu adresteki web formunu kullanın: Bir teknik destek sorgusu gönderme Bir sorun olması durumunda programda tümleştirilmiş sorgu gönderme formunu kullanarak ESET'in teknik desteğine başvurun. Yardım ve destek bölümünde hemen Müşteri Hizmetleri destek isteği (önerilir)... modülünü seçin.

11 Unilicense Unilicense, ürünlerimizin korumasını bilgisayarınızdaki tüm platformlara kadar genişletmeye yönelik benzersiz bir yöntemimizdir. Ürünlerimizin bir lisansı ile diğer işletim sistemleri için paralel ürünlere erişim sağlarsınız. Diyelim ki bir Apple bilgisayarınız var ve hem Mac OS X hem de Windows kullanıyorsunuz. Bir ESET Smart Security veya ESET NOD32 Antivirus lisansıyla hiçbir ek ücret ödemeden aynı bilgisayarda çalışan diğer işletim sistemleri için benzer ürünleri karşıdan yükleyebilecek, yükleyebilecek ve kullanabileceksiniz. Daha fazla bilgi için adresini kullanın.

12 Telif Hakkı 2011 ESET, spol. s r. o. ESET, ESET logosu, NOD32, ThreatSense, ThreatSense.Netve/veya ESET'in söz edilen tüm ürünleri, spol. s r.o. ESET'in kayıtlı ticari markalarıdır,spol. s r.o. Burada söz edilen diğer şirketler veya ürünler sahiplerinin kayıtlı ticari markaları olabilir. ISO 9001:2000 kalite standartlarına göre üretilmiştir.

ESET NOD32 ANTIVIRUS 7

ESET NOD32 ANTIVIRUS 7 ESET NOD32 ANTIVIRUS 7 Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Hızlı Başlangıç Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın ESET

Detaylı

ESET SMART SECURITY 6

ESET SMART SECURITY 6 ESET SMART SECURITY 6 Microsoft Windows 8 / 7 / Vista / XP / Home Server Hızlı Başlangıç Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü karşıdan yüklemek için burayı tıklatın ESET Smart Security, bilgisayarınız

Detaylı

ESET NOD32 ANTIVIRUS 7

ESET NOD32 ANTIVIRUS 7 ESET NOD32 ANTIVIRUS 7 Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 7.0 ve üzeri için hazırlanmıştır) Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Bu belgenin en son sürümünü indirmek

Detaylı

ESET NOD32 ANTIVIRUS 8

ESET NOD32 ANTIVIRUS 8 ESET NOD32 ANTIVIRUS 8 Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 8.0 ve üzeri için hazırlanmıştır) Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Bu belgenin en son sürümünü indirmek

Detaylı

ESET SMART SECURITY 8

ESET SMART SECURITY 8 ESET SMART SECURITY 8 Kullanıcı Kılavuzu (ürün sürümü 8.0 ve üzeri için hazırlanmıştır) Microsoft Windows 8.1 / 8 / 7 / Vista / XP / Home Server 2003 / Home Server 2011 Bu belgenin en son sürümünü indirmek

Detaylı

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6

ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6 ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6 Kullanıcı Kılavuzu Microsoft Windows 10/8.1/8/7/Vista/XP x86 SP3/XP x64 SP2 Bu belgenin en son sürümünü indirmek için burayı tıklatın ESET ENDPOINT ANTIVIRUS 6 Telif hakkı 2015

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme

Kullanım Kılavuzu. Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme Tümleşik bileşenler: ESET NOD32 Antivirus ESET NOD32 Antispyware ESET Kişisel Güvenlik Duvarı ESET İstenmeyen Postaları Engelleme Yeni nesil NOD32 teknolojisi Kullanım Kılavuzu dijital dünyalarınızı koruyoruz

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / NT4 / 2000 / 2003 / 2008

Kullanım Kılavuzu. (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / NT4 / 2000 / 2003 / 2008 Kullanım Kılavuzu (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / NT4 / 2000 / 2003 / 2008 İçindekiler 1. ESET NOD32 Antivirus 4...4 1.1 Yenilikler... 4 1.2 Sistem gereksinimleri...

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008

Kullanım Kılavuzu. (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008 Kullanım Kılavuzu (ürün sürümü 4.2 veya daha üstüne yöneliktir) Microsoft Windows 7 / Vista / XP / 2000 / 2003 / 2008 İçindekiler 1. ESET Smart Security 4...4 1.1 Yenilikler... 4 1.2 Sistem gereksinimleri...

Detaylı

AVG Anti-Virus 2013. Kullanıcı Kılavuzu. Belge revizyonu 2013.01 (30.8.2012)

AVG Anti-Virus 2013. Kullanıcı Kılavuzu. Belge revizyonu 2013.01 (30.8.2012) AVG Anti-Virus 2013 Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 2013.01 (30.8.2012) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Bu ürün, RSA

Detaylı

AVG Internet Security 2013

AVG Internet Security 2013 AVG Internet Security 2013 Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 2013.01 (30.8.2012) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Bu ürün,

Detaylı

Avira Antivirus Premium Kullanıcı Kılavuzu

Avira Antivirus Premium Kullanıcı Kılavuzu Avira Antivirus Premium Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve

Detaylı

Avira Internet Security Kullanıcı Kılavuzu

Avira Internet Security Kullanıcı Kılavuzu Avira Internet Security Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve

Detaylı

AVG Internet Security

AVG Internet Security AVG Internet Security Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu AVG.01 (17.09.2015) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. İçindekiler

Detaylı

ESET Mobile Security Symbian. Yükleme El Kitabı ve Kullanıcı Kılavuzu

ESET Mobile Security Symbian. Yükleme El Kitabı ve Kullanıcı Kılavuzu ESET Mobile Security Symbian Yükleme El Kitabı ve Kullanıcı Kılavuzu İçindekiler 1. ESET Mobile Security yazılımını...3 yükleme 1.1 Minimum...3 sistem gereksinimleri 1.2 Yükleme...3 1.2.1 Aygıtınıza...3

Detaylı

Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu

Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka

Detaylı

AVG Internet Security 2012

AVG Internet Security 2012 AVG Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 2012.20 (3/29/2012) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine aittir. Bu ürün,

Detaylı

Free Antivirus. Kullanıcı Kılavuzu

Free Antivirus. Kullanıcı Kılavuzu Free Antivirus Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve ürün adları,

Detaylı

Norton Internet Security

Norton Internet Security TM Norton Internet Security Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının

Detaylı

ESET MOBILE SECURITY ANDROIDİÇİN

ESET MOBILE SECURITY ANDROIDİÇİN ESET MOBILE SECURITY ANDROIDİÇİN Yükleme El Kitabı ve Kullanıcı Kılavuzu Bu belgenin en son sürümünü indirmek için burayı tıklatın İçindekiler 1. ESET Mobile Security Uygulamasını...3 Yükleme 1.1 Yükleme

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

AVG 9 Anti-Virus plus Firewall

AVG 9 Anti-Virus plus Firewall AVG 9 Anti-Virus plus Firewall Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 90.6 (14.9.2009) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Bu

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Professional Security. Kullanıcı Kılavuzu

Professional Security. Kullanıcı Kılavuzu Professional Security Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve ürün

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

İçindekiler. Bölüm 1: Yükleme...4. Bölüm 2: Başlarken...7. Bölüm 3: Security Cloud...13. Bölüm 4: Bilgisayarı zararlı dosyalar için tarama...

İçindekiler. Bölüm 1: Yükleme...4. Bölüm 2: Başlarken...7. Bölüm 3: Security Cloud...13. Bölüm 4: Bilgisayarı zararlı dosyalar için tarama... Anti-Virus 2015 2 İçindekiler Anti-Virus 2015 İçindekiler Bölüm 1: Yükleme...4 1.1 İlk kez yüklemeden önce...5 1.2 Ürünü ilk kez yükleme...5 1.3 Uygulamaları yükleme ve yükseltme...5 1.4 Yardım ve Destek...6

Detaylı

AVG 9 Anti-Virus. Kullanıcı Kılavuzu. Belge revizyonu 90.6 (14.9.2009)

AVG 9 Anti-Virus. Kullanıcı Kılavuzu. Belge revizyonu 90.6 (14.9.2009) AVG 9 Anti-Virus Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 90.6 (14.9.2009) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Bu ürün, RSA Data

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Norton. AntiVirus. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Norton. AntiVirus. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Norton TM AntiVirus Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı