Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu"

Transkript

1 Kullanım Kılavuzu

2 Norton 360 Online Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 1.0 Teklif Hakkı 2007 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 'de tanımlandığı gibi ticari bilgisayar yazılımı olarak kabul edilir ve FAR Bölüm "Ticari Bilgisayar Yazılımı - Kısıtlı Haklar" ve DFARS , Ticari Bilgisayar Yazılımındaki Haklar veya Ticari Bilgisayar Yazılımı Belgeleri ve daha sonraki düzenlemelerde tanımlandığı gibi kısıtlı haklara tabidir. Lisanslı Yazılım ve Belgelerin ABD Hükümeti tarafından kullanımı, değiştirilmesi, üretilmesi, gösterilmesi veya ifşa edilmesi yalnızca bu Sözleşme'nin koşullarına uygun olarak gerçekleştirilebilir. Symantec, Symantec Logosu, Norton, Ghost, GoBack, LiveUpdate, Norton AntiSpam, Norton AntiVirus, Norton Internet Security, Norton 360 ve Norton SystemWorks Symantec Corporation'ın veya yan kuruluşlarının ABD ve diğer ülkelerdeki ticari veya tescilli ticari markalarıdır. Windows, Microsoft Corporation ın ticari markasıdır. Diğer adlar ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Bu belgede anlatılan ürün; kullanım, kopyalama, dağıtım ve derleme/mühendislik öğelerini ayrıştırma sınırlaması getiren lisanslar altında dağıtılmaktadır. Bu belgenin hiçbir bölümü Symantec Corporation'ın ve varsa lisans verenlerinin önceden yazılı izni olmadan, hiçbir şekilde ve hiçbir biçimde yeniden üretilemez. BELGELER OLDUĞU GİBİ SAĞLANMAKTADIR VE TÜM AÇIK VEYA ÖRTÜK KOŞULLAR, İBRAZLAR VE GARANTİLER, TİCARİ DEĞER, BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK VEYA YASAYI İHLAL ETMEME KONUSUNDA UYGULANAN TÜM ÖRTÜK GARANTİLER DAHİL OLMAK ÜZERE, YASAL AÇIDAN GEÇERSİZ SAYILMAYACAK EN GENİŞ KAPSAMDA REDDEDİLİR. SYMANTEC CORPORATION, YÜRÜRLÜĞE KOYMA VEYA BU BELGEYİ KULLANMAYLA BAĞLANTILI TESADÜFİ VEYA MÜTEAKİP ZARARLARDAN SORUMLU TUTULAMAZ. BU BELGEDE YER ALAN BİLGİLER HABER VERİLMEKSİZİN DEĞİŞTİRİLEBİLİR. Symantec Corporation Stevens Creek Blvd. Cupertino, CA USA

3 İçindekiler Bölüm 1 Bölüm 2 Yükleme Başlamadan önce... 5 Norton 360 programını yükleme ve etkinleştirme... 5 Başlangıç Norton 360 programını başlatma... 7 Hizmetinizi etkinleştirme... 8 Ana pencerede gezinme... 8 Norton 360 durumunu anlama... 9 İletileri ve uyarıları yönetme Ayrıntıları görüntüleme Daha fazla bilgi için Dizin

4 4 İçindekiler

5 Yükleme 1 Bu bölümde aşağıdaki konular yer almaktadır: 1 Başlamadan önce 1 Norton 360 programını yükleme ve etkinleştirme Başlamadan önce w Başlamadan önce, bilgisayarınızdaki tüm açık programları kapatmalısınız. Etkinleştirme sırasında Microsoft iletileri görünebilir. Norton 360 ürününü etkinleştirmeye devam etmeden önce Microsoft'un ekrandaki yönergelerini izleyin. Norton 360 programını yükleme ve etkinleştirme w Norton 360 programını yüklemek ve etkinleştirmek için, internet servis sağlayıcınızdan download ettiğiniz dosya kullanılır. Herhangi bir panel Windows yükleyiciyi güncellemenizi isterse paneldeki yönergeleri izleyin. Windows yükleyici güncellenmemişse Norton 360 programını yükleyemezsiniz. Norton 360 programını yüklemek ve etkinleştirmek için 1 İnternet servis sağlayıcınızdan download ettiğiniz dosyayı çift tıklatın. 2 Açılan panelde YükleNorton 360'yi tıklatın. 3 Lisans Sözleşmesi ni okuyun ve ardından Kabul Ediyorum seçeneğini tıklatın. Lisans Sözleşmesi'ni kabul etmezseniz, yüklemeye devam edemezsiniz. 4 Başka güvenlik ürünleri yüklüyse paneli görünürse, paneli gözden geçirip İleri düğmesini tıklatın. 5 Yüklemeyi onaylamak için İleri düğmesini tıklatın. 6 Yazılım Hizmeti panelinde bir seçeneği seçin ve ardından ekrandaki yönergeleri uygulayın.

6 6 Yükleme Norton 360 programını yükleme ve etkinleştirme Ürününüzü etkinleştiremiyorsanız Ürününüzü etkinleştirmek için Symantec sunucularına bağlanamıyorsanız, önce bağlantınızın, sisteminizde yüklü olan veya ISS niz tarafından sağlanan bir ebeveyn denetimi yazılımı tarafından bloke edilip edilmediğini denetleyin. Ebeveyn denetimi yazılımı kullanıyorsanız, bağlantı sorunu olabilir. Ebeveyn denetimi yazılımının bağlantınızı bloke ettiğinden şüpheleniyorsanız, ebeveyn denetimi yazılımını, etkinleştirme işlemini bloke etmeyecek şekilde konfigüre edebilirsiniz. Konfigürasyonunuzu değiştirmek için, ebeveyn denetimi yazılımınızda yönetici olarak oturum açmanız veya ISS'niz aracılığıyla internete yönetici olarak bağlanmanız gerekir.

7 Başlangıç 2 Bu bölümde aşağıdaki konular yer almaktadır: 1 Norton 360 programını başlatma 1 Hizmetinizi etkinleştirme 1 Ana pencerede gezinme 1 Norton 360 durumunu anlama 1 İletileri ve uyarıları yönetme 1 Ayrıntıları görüntüleme 1 Daha fazla bilgi için Norton 360 programını başlatma Norton 360 yüklendiği her bilgisayarı korur. Korunmak için ürünü başlatmanız gerekmez. Norton 360 dikkat etmeniz gereken bir sorun tespit ederse, bu sorun otomatik olarak giderilebilir. Ayrıca Norton 360 programını, dikkat etmeniz gereken bir durum olduğunda bunu size bildirecek şekilde ayarlayabilir ve ne yapılacağına karar verebilirsiniz. Ayarları düzenlemek, korunma durumunuzu gözden geçirmek veya önleyici bakım yapmak için Norton 360 uygulamasını istediğiniz zaman başlatabilirsiniz. Program özelliklerinin tümüne ana pencereden erişebilirsiniz. Norton 360 programını başlatmak için 4 Aşağıdakilerden birini yapın: 1 Windows bildirim alanında, Norton 360 Online simgesini çift tıklatın. 1 Windows görev çubuğunda, Başlat > Tüm Programlar > Norton 360 > Norton 360 Online öğelerini tıklatın. 1 Masaüstünüzdeki Norton 360 Online simgesini çift tıklatın.

8 8 Başlangıç Hizmetinizi etkinleştirme Hizmetinizi etkinleştirme Ürününüz ilk uyarıdan sonra etkinleştirilmediyse, bu işlemi Yazılım Hizmeti penceresinden yapabilirsiniz. Hizmetin etkinleştirilmesi varolan hizmeti başlatır. Etkinleştirme sadece birkaç dakika sürer. Hizmetinizi Yazılım Hizmeti penceresinden etkinleştirmek için 1 Yazılım Hizmeti penceresinde, bir seçenek seçin ve ardından İleri düğmesini tıklatın. 2 Web sayfasında yönergeleri izleyin. 3 Onay iletisi görüntülendiğinde, Son düğmesini tıklatın. Ana pencerede gezinme Norton 360 uygulamasını başlattığınızda ana pencere açılır. Ana pencereden tüm Norton 360 özelliklerine, seçeneklere, Yardım'a ve Destek'e erişebilirsiniz. Bilgisayar ve Web koruması, dosya yedeklemeleri ve internet kullanımınızın ardından bilgisayarınızda kalabilecek dosyalar dahil, koruma kategorilerinizin genel durumunu görebilirsiniz. Ana pencerede, görevlere ve hizmetlere erişmeyi sağlayan üç alan bulunur. Alanlar şunlardır: Bağlantılar Ana pencerenin en üst kısmında aşağıdaki bağlantılar görüntülenir: 1 Taramalar Taramaları Seç sayfasını açar. Bu sayfada, en son taramalarda tespit edilen veya düzeltilen tehditler hakkında bilgiler verilir. 1 Görevler ve Ayarlar Görevler ve Ayarlar sayfasını açar. Bu sayfa; manuel taramaları, yedeklemeleri ve ürün güncellemelerini gerçekleştirmenize olanak sağlar. Ayrıca, virüs ve casus yazılım koruması, firewall, yedekleme ve güvenlik ayarlarını da değiştirebilirsiniz. 1 Yardım Norton 360 online yardımını açar. 1 Destek Ürünle ilgili sorunları çözmenize yardımcı olmak için Destek Web sayfasını açar. Durum özeti çubuğu Durum özeti çubuğu, ana pencerenin ortasındadır ve koruma kategorilerinin genel durumunu görüntüler. Bilgisayarınız güvendeyse durumunuz Korunuyor olur veya dikkat etmeniz gereken bir alan varsa durumunuz Risk Altında olur. Ayrıca bu alanda, Düzelt düğmesi de bulunur. Dikkat etmeniz gereken bir alan olduğunda, bu alan bir veya birkaç koruma kategorisinde görüntülenir.

9 Başlangıç Norton 360 durumunu anlama 9 Koruma kategorileri Koruma kategorileri ana penceredeki en geniş alandır ve aşağıdaki içerir: 1 PC Güvenliği Genel koruma durumunu gösterir ve PC Güvenliği sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, internet tercihlerinizle ilişkili koruma durumunu görüntüleyebilirsiniz. Bu sayfaya erişmek için Ayrıntılar'ı tıklatın. 1 İşlem Güvenliği Genel güvenlik durumunu gösterir ve İşlem Güvenliği sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, phishing koruması durumunu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, en yeni tehditler ve çözümler hakkında bilgi almak için Symantec Security Response Web sayfasına da erişebilirsiniz. Bu sayfaya erişmek için Ayrıntılar'ı tıklatın. 1 Yedekleme Genel yedekleme durumunu gösterir ve Yedekleme sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, yedekleme konfigürasyonunuzun durumunu görüntüleyebilirsiniz. Dosyalarınızı manuel olarak da yedekleyebilir veya geri yükleyebilirsiniz. Bu sayfaya erişmek için Ayrıntılar'ı tıklatın. 1 PC Ayarlama Genel durumu gösterir ve PC Ayarlama sayfasına erişmenizi sağlar. Bu sayfada, internet dosyalarını temizleme ve disk optimizasyonu durumunuzu görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, sabit diskinizi optimize edebilir ve Temizlemeler'i çalıştırabilirsiniz. Norton 360 durumunu anlama Bkz. Durum renkleri ve güvenli bilgi işlem hakkında sayfa 9. Norton 360 programını başlattığınızda, ana pencerede hemen programın durumu görünür. Pencerenin en üst kısmında yan tarafta bulunan durum özeti çubuğunun rengi, bilgisayarınızın o anki durumunu belirtir. Dikkat etmeniz gereken bir sorun olduğunda, bu sorun durum özeti çubuğunda açıklanır. Dikkat etmeniz gereken birden fazla sorun varsa, durum özeti çubuğunda sorun sayısı görüntülenir. Norton 360 sorunları tespit ettiğinde, bu sorunları çözmek için kullanılacak bir düğme de sağlar. Durum özeti çubuğunun altında, Norton 360, her koruma özelliği için ayrı ayrı durum alanları görüntüler. Durum alanlarında, her bir özellik için kaç tane sorunun çözülmesi gerektiği gösterilir. Ayrıca, koruma özelliği durum alanlarında, Ayrıntılar bağlantıları da bulunur. Bu bağlantıları tıklatıp sorunlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Durum renkleri ve güvenli bilgi işlem hakkında Norton 360, koruma özelliklerinin durumunu göstermek için üç renk kullanır. Kırmızı PC'nizi tehlikeye atan bir veya daha fazla sorunun olduğunu gösterir.

10 10 Başlangıç İletileri ve uyarıları yönetme Sarı Dikkat etmeniz gereken bir veya daha fazla sorunun olduğunu gösterir. Yeşil Özelliğin PC'nizi koruduğunu gösterir. İletileri ve uyarıları yönetme Norton 360, iletileri çeşitli yöntemlerle ve çeşitli konumlarda görüntüler. İletileri aşağıdaki konumlarda görebilirsiniz: Windows masaüstünüzdeki bildirim alanı Çeşitli türlerde Norton 360 iletileri, Windows masaüstünüzün sağ alt köşesinde görünür. Örneğin, PC'niz kapatılmışsa veya bir süredir internete bağlı değilse, korumanızın güncel olmayabileceğini bildiren bir ileti görürsünüz. Bir güvenlik ayarı kapatıldığında farklı bir uyarı görünür. Bu ileti, PC'nizin güvenli olmadığı uyarısını yapar ve ayarı açmanıza yardımcı olur. Çoğu zaman, uyarıyı tıklatarak Norton 360 programını açıp sorunları düzeltebilirsiniz. Norton 360 ana penceresi genel durum Uyarılar ve diğer iletiler, ana pencerenin üst orta bölümünde görünür. Renkleri, iletinin aciliyet durumunu belirtir. İletinin rengi yeşilse herhangi bir sorun yoktur. İletinin rengi kırmızıysa, koruma altında kalabilmek için iletideki yönergeleri uygulamanız gerekir. Norton 360 kategorileri ve ayrıntıları Kategorilerin durumu değiştiğinde rengi de değişir. Onay işaretli yeşil daire, kategorideki tüm öğelerin iyi durumda olduğu anlamına gelir. Sarı veya kırmızı daire, araştırmanız gereken olası sorunlar olduğunu gösterir. Herhangi bir kategoriyi tıklattığınızda, dikkat etmeniz gereken şeyler kategorinin ayrıntılar sayfasında liste halinde sunulur. Çoğu zaman, yanlış olan şeyin açıklamasıyla birlikte, sorunu çözmenize yardımcı olacak bir bağlantı sunulur. Değiştirmek istemediğiniz bir şeyle ilgili uyarı alıyorsanız, ileti uyarısını, Norton 360 yazılımının sizi bu konuda bir daha rahatsız etmemesini sağlayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.

11 Başlangıç Ayrıntıları görüntüleme 11 Ayrıntıları görüntüleme Norton 360 ana penceresinde, Norton 360 tarafından sağlanan dört koruma özelliğinin her birinin özetini görebilirsiniz. Her bir koruma özelliğiyle ilgili ek ayrıntıları görüntüleyebilirsiniz. Koruma özelliğiyle ilgili ayrıntıları görme 1 Norton 360 ana penceresinde, aşağıdaki ayrıntılarını görmek istediğiniz koruma özelliği altındaki Ayrıntılar bağlantısını tıklatın: 1 Koruma özelliğinin o anki durumu. 1 Özelliğin gerçekleştirdiği çeklerin listesi ve her bir çekin sonuçları. Bazı durumlarda, bir çekin sonuçlarında, ek bilgiler veren Ayrıntılar bağlantısı bulunabilir. 1 Yapabileceğiniz şeylerin listesi. 2 Ayrıntıları görüntüledikten sonra Kapat'ı tıklatın. Daha fazla bilgi için Ürün belgeleri Norton 360 programını kullanmanıza yardımcı olur. Gereken bilgileri bilgisayarınızda ve Symantec Web sitesinde bulabilirsiniz. Symantec Web sitesine erişme Yardım'a Erişme Bir Web tarayıcı aracılığıyla Symantec Web sitesine erişebilirsiniz. Ayrıca, Symantec Destek Web sitesine herhangi bir Norton 360 penceresinden veya panelinden de erişebilirsiniz. Tarayıcınızdan Symantec Web sitesine erişme 1 Web tarayıcınızı açın. 2 Aşağıdaki URL'ye gidin: Symantec ürününün her aşamasında Yardım kullanılabilir. Yardım, gerçekleştirmek istediğiniz özel görevlerde size yardımcı olacak bilgilere bağlantılar sağlar. Online Yardım tüm ürün özelikleri ve gerçekleştirebileceğiniz görevler hakkında kılavuz içerir. Yardım'a erişmek için 1 Ana pencerede, Yardım'ı tıklatın. 2 Yardım penceresinin sol bölmesindeki sekmelerden birini tıklatın. Şu seçenekleri kullanabilirsiniz: İçindekiler Yardım'ı konulara göre görüntüler Dizin Yardım konularıyla ilgili tüm anahtar sözcükleri alfabetik olarak listeler Ara Sözcük veya sözcük grubu girebileceğiniz arama alanını açar

12 12 Başlangıç Daha fazla bilgi için Herhangi bir Yardım konusunu yazdırabilirsiniz. Yardım konusunu yazdırma 1 Yardım penceresinde, İçindekiler sekmesini tıklatın. 2 İçindekiler listesinde, yazdırmak istediğiniz konuyu seçin ve Yazdır düğmesini tıklatın. 3 Sadece seçtiğiniz konuyu mu, yoksa seçtiğiniz konu ve onun alt başlıklarını da mı yazdırmak istediğinizi seçin. 4 Tamam'ı tıklatın. Pencere veya Panel Yardımı'na erişme Pencere ve Panel Yardımı, bir pencere veya panelle ilgili belirli bir yardıma ihtiyaç duyduğunuzda kullanılır. Pencere veya Panel Yardımı'na erişmek için 4 Pencere veya panel Yardımı'na erişmek için, herhangi bir pencere veya panelde Yardım'ı tıklatın.

13 Dizin A açılan iletiler 10 ana pencere bağlantılar 8 durum iletileri 10 durum özeti 8 durum renkleri 10 koruma 8 ayrıntılar ana pencere 8 ayrıntılar bağlantıları 11 D durum 9 Durum özeti çubuğu 8 E erişim Symantec Destek 11 Symantec Web sitesi 11 etkinleştirme 8 etkinleştirme sorunları 6 G Görevler ve Ayarlar 8 H hata iletileri 10 hizmet etkinleştirme 8 İ iletiler 10 K kategoriler ana pencere 8 Koruma kategorileri 8 N Norton 360 ana pencere 10 ayrıntılar 11 durum 9 masaüstü simgesi 7 renkler 9 Norton 360 programındaki kategoriler ayrıntıları görüntüleme 11 Norton 360 yazılımındaki renkler 9 S sorun giderme etkinleştirme 6 T Taramalar 8 U uyarılar 10 Y Yardım erişim 11 yazdırma 11

14 14 Dizin

Norton 360 Kullanım Kılavuzu

Norton 360 Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Norton 360 Kullanım Kılavuzu Belge versiyonu 2,0 Teklif Hakkı 2008 Symantec Corporation. Tüm hakları saklıdır. Lisanslı Yazılım ve Belgeler FAR 12.212'de tanımlandığı gibi ticari bilgisayar

Detaylı

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Norton Internet Security

Norton Internet Security TM Norton Internet Security Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının

Detaylı

Norton. AntiVirus. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Norton. AntiVirus. Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Norton TM AntiVirus Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz.

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevrimiçi tehditlere karşı dünyada en çok insanı biz koruyoruz. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği

Detaylı

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu

Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Kullanım Kılavuzu Kullanım Kılavuzu Hızlı kurulum için arka kapağa bakın. Çevremizi koruyalım, Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz

Detaylı

Norton Security. Ürün Kılavuzu

Norton Security. Ürün Kılavuzu Norton Security Ürün Kılavuzu Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü malzemeler

Detaylı

Norton Security with Backup

Norton Security with Backup TM Norton Security with Backup Ürün Kılavuzu Çevremizi koruyalım, 'Doğru olan bu. Symantec, ürünlerimizin çevreye verebileceği zararı azaltmak için bu el kitabının kapağını çıkardı. Bu kılavuz geri dönüşümlü

Detaylı

İçindekiler. McAfee Internet Security 3

İçindekiler. McAfee Internet Security 3 Kullanıcı Kılavuzu i İçindekiler McAfee Internet Security 3 McAfee SecurityCenter...5 SecurityCenter özellikleri...6 SecurityCenter'ı kullanma...7 Koruma sorunlarını onarma veya yok sayma...17 Uyarılarla

Detaylı

Avira Internet Security Kullanıcı Kılavuzu

Avira Internet Security Kullanıcı Kılavuzu Avira Internet Security Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve

Detaylı

Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu

Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Avira Internet Security 2012 Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka

Detaylı

Free Antivirus. Kullanıcı Kılavuzu

Free Antivirus. Kullanıcı Kılavuzu Free Antivirus Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve ürün adları,

Detaylı

Family Protection Suite. Kullanıcı Kılavuzu

Family Protection Suite. Kullanıcı Kılavuzu Family Protection Suite Kullanıcı Kılavuzu Giriş Ticari Markalar ve Telif Hakkı Ticari Markalar Windows, Microsoft Corporation'ın ABD ve diğer ülkelerdeki tescilli ticari markasıdır. Diğer tüm marka ve

Detaylı

Internet Security. Hızlı Başlangıç Kılavuzu

Internet Security. Hızlı Başlangıç Kılavuzu Hızlı Başlangıç Kılavuzu Internet Security 2009 Önemli! Bu kılavuzda Ürün Etkinleştirme bölümünü dikkatle okuyun. Bu bölümdeki bilgiler, bilgisayarınızı korumalı halde tutabilmeniz için gereklidir. Bu

Detaylı

Internet Security 2015

Internet Security 2015 Internet Security 2015 2 İçindekiler Internet Security 2015 İçindekiler Bölüm 1: Yükleme...5 1.1 İlk kez yüklemeden önce...6 1.2 Ürünü ilk kez yükleme...6 1.3 Uygulamaları yükleme ve yükseltme...6 1.4

Detaylı

Başlarken. İş Amaçlı HP Bilgisayarlar

Başlarken. İş Amaçlı HP Bilgisayarlar Başlarken İş Amaçlı HP Bilgisayarlar Copyright 2013 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Buradaki bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Windows, Microsoft Corporation kuruluşunun

Detaylı

Ürün Kılavuzu. McAfee SaaS Endpoint Protection (Ekim 2012 sürümü)

Ürün Kılavuzu. McAfee SaaS Endpoint Protection (Ekim 2012 sürümü) Ürün Kılavuzu McAfee SaaS Endpoint Protection (Ekim 2012 sürümü) TELİF HAKKI Copyright 2012 McAfee, Inc. İzinsiz kopyalamayın. TİCARİ MARKA ÖZELLİKLERİ McAfee, McAfee logosu, McAfee Active Protection,

Detaylı

Sözlük 94. Telif Hakkı...109 Lisans...110 Müşteri Desteği ve Teknik Destek...111 McAfee Virtual Technician'ı kullanma...112 Destek ve Yüklemeler...

Sözlük 94. Telif Hakkı...109 Lisans...110 Müşteri Desteği ve Teknik Destek...111 McAfee Virtual Technician'ı kullanma...112 Destek ve Yüklemeler... Kullanıcı Kılavuzu i İçindekiler McAfee VirusScan 3 McAfee SecurityCenter...5 SecurityCenter özellikleri...6 SecurityCenter'ı kullanma...7 SecurityCenter'ı güncelleştirme...13 Koruma sorunlarını onarma

Detaylı

HP Officejet 5600 All-in-One series

HP Officejet 5600 All-in-One series HP Officejet 5600 All-in-One series Kullanıcı Kılavuzu HP Officejet 5600 All-in-One series Kullanıcı Kılavuzu Telif Hakkı 2005 Hewlett-Packard Development Company, L.P. Buradaki bilgiler önceden haber

Detaylı

KURULUM VE YÖNETİM SOLIDWORKS 2014

KURULUM VE YÖNETİM SOLIDWORKS 2014 KURULUM VE YÖNETİM SOLIDWORKS 2014 İçindekiler Yasal Uyarılar...5 1 SolidWorks Kurulum ve Yönetimi...8 Bireysel Kurulum yada Yönetim Resmi...9 SolidWorks Kurulumunu Başlatmak...9 SolidWorks'ü Microsoft

Detaylı

AVG Anti-Virus Business Edition 2012

AVG Anti-Virus Business Edition 2012 AVG Anti-Virus Business Edition 2012 Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 2012.07 (3/1/2012) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar ilgili sahiplerine aittir.

Detaylı

ESET LICENSE ADMINISTRATOR

ESET LICENSE ADMINISTRATOR ESET LICENSE ADMINISTRATOR Kullanıcı Kılavuzu Bu belgenin en son sürümüne gitmek için burayı tıklatın ESET LICENSE ADMINISTRATOR Telif Hakkı 2015: ESET, spol. s r.o. ESET License Administrator, ESET, spol.

Detaylı

VERİ PROJEKTÖRÜ XJ-UT310WN. Ağ İşlevi Kılavuzu

VERİ PROJEKTÖRÜ XJ-UT310WN. Ağ İşlevi Kılavuzu VERİ PROJEKTÖRÜ XJ-UT310WN TR Ağ İşlevi Kılavuzu Veri Projektörüyle verilen Kurulumu Kılavuzu belgesindeki Güvenlik Tedbirleri ve İşletim Tedbirleri kısımlarını okuyun ve bu ürünü doğru şekilde kullanın.

Detaylı

McAfee Total Protection Service Kurulum Kılavuzu

McAfee Total Protection Service Kurulum Kılavuzu McAfee Total Protection Service Kurulum Kılavuzu TELİF HAKKI Copyright 2009 McAfee, Inc. Tüm hakları saklıdır. Bu yayının hiç bir bölümü, McAfee, Inc. veya tedarikçileri veya iştiraklerinin yazılı izni

Detaylı

FreeAgent GoFlex Home Kullanım Kılavuzu

FreeAgent GoFlex Home Kullanım Kılavuzu FreeAgent GoFlex Home Kullanım Kılavuzu FreeAgent GoFlex Home Kullanım Kılavuzu 2011 Seagate Technology LLC. Tüm hakları saklıdır. Seagate, Seagate Technology, Wave logosu ve FreeAgent, Seagate Technology

Detaylı

INSPIRON KURULUM KILAVUZU

INSPIRON KURULUM KILAVUZU INSPIRON KURULUM KILAVUZU INSPIRON KURULUM KILAVUZU Model P03T Tip P03T001 Not, Dikkat ve Uyarılar NOT: NOT, bilgisayarınızdan daha iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan önemli bilgiler verir. DİKKAT: UYARI,

Detaylı

AVG 9 Anti-Virus plus Firewall

AVG 9 Anti-Virus plus Firewall AVG 9 Anti-Virus plus Firewall Kullanıcı Kılavuzu Belge revizyonu 90.6 (14.9.2009) Telif Hakkı AVG Technologies CZ, s.r.o. Tüm hakları saklıdır. Tüm diğer ticari markalar, ilgili sahiplerine aittir. Bu

Detaylı