VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI"

Transkript

1 VAKIF EMEKLİLİK YAŞAM KULÜPLERİ HÜKÜM VE KOŞULLARI

2 TANIMLAR GENEL ŞARTLAR Asistans Hizmeti: Bu dokümanda detayları bulunan ve Vakıf Emeklilik tarafından belirli şartlar ve limitler çerçevesinde sağlanan hizmetler. Asistans Vakası: Üye tarafından Vakıf Emeklilik Çağrı Merkezi aranarak talep edilen ve Bölüm II de tanımlanan her türlü vaka. Üye: Şirket ile yapılan sözleşme gereği Türkiye de ikamet eden, Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri üyesi. Bedensel Zarar/Yaralanma: Hastalık ve rahatsızlık dışında, tamamen ve direkt olarak bir kaza sonrasında ve bu Anlaşma geçerliyken gerçekleşen ciddi tıbbi sebepler ve Üye nin hayatını tehlikeye sokan önemli yaralanmalar. Araç: Ticari veya profesyonel anlamda yolcu ve/veya malların taşınması ve/veya kiralanması amacı ile kullanılan araçlar hariç, ağırlığı Kg ı geçmeyen dört tekerlekli binek, 4x4 jeep tipi araçlar. Kaza: Üye nin kontrolü dışında bir etkene bağlı olarak meydana gelen, tıbbi tetkik ve muayenelerle kanıtlanabilecek bedensel yaralanma ve/veya hastalıklara sebep olan ani olay. Konut: Üye nin, Vakıf Emeklilik e yazılı olarak bildirdiği, sonradan değişmesi durumunda da değişikliğini bildirdiği ve sürekli olarak ikamet ettiği, Türkiye sınırları içinde bulunan, ticari amaçla kullanılmayan konut.

3 GENEL ŞARTLAR Daimi İkametgah: Üye nin Türkiye de ikamet ettiği, BES teklif formunda belirtilmiş adresi. Anlaşmalı Sağlık Kuruluşları: İndirimli check-up hizmetleri sağlayan hastane, poliklinik vb. kurum ve kuruluşlar. COĞRAFİ KAPSAM Bölüm II de belirtilen Asistans Hizmetleri, aksi belirtilmedikçe tüm Türkiye de geçerlidir. ZAMAN AŞIMI Asistans Hizmetleri kapsamındaki her türlü Asistans Vakası, vakanın başlangıç tarihi ve üyenin Yaşam Kulüpleri geçerlilik süresi çerçevesinde ilgili referans yılında geçerli olacaktır. YAŞ SINIRI Bu sözleşme kapsamında yaş sınırı bulunmamaktadır. Bu sözleşme kapsamında belirtilen teminat limitlerinin aşılması durumunda, limiti aşan meblağlar Üye tarafından karşılanacaktır.

4 Sağlık Kulübü Diş Sağlığı, Psikolojik Destek, Sağlıklı Beslenme, Medikal 2.Görüş, İndirimli Sağlık Check-up, Medikal Asistans Hobi Kulübü Hobi Kulüpleri, Psikolojik Destek, Kişisel Çözüm Danışmanı, VIP Hizmetler, Alışveriş İndirimi, Medikal Asistans Destek Kulübü Konut ve Araç Asistans, Yaşam Destek, Kişisel Çözüm Danışmanı, VIP Hizmetler, Alışveriş İndirimi, Medikal Asistans Elit Kulüp Diş Sağlığı, İndirimli Sağlık Check-up, Sağlıklı Beslenme, Psikolojik Destek, Medikal 2.Görüş, Kişisel Çözüm Danışmanı, VIP Hizmetler, Alışveriş İndirimi, Hobi Kulüpleri, Medikal Asistans Plus Elit Plus Kulüp Diş Sağlığı, İndirimli Sağlık Check-up, Sağlıklı Beslenme, Psikolojik Destek, Medikal 2.Görüş, Kişisel Çözüm Danışmanı, VIP Hizmetler, Alışveriş İndirimi, Hobi Kulüpleri, Yaşam Destek, Konut ve Araç Asistans, Medikal Asistans Plus

5 DİŞ SAĞLIĞI Vakıf Emeklilik Yaşam Kulübü içerisinde yer alan Sağlık, Elit ve Elit Plus Kulüp Üyeleri Türkiye de 50 il, 100 anlaşmalı kurum ağı ile aşağıdaki hizmetlerin ilk seanslarından ücretsiz olarak faydalanma hakkına sahiptir. Diğer hizmetler ve sonraki seanslar için kendilerine Türk Diş Hekimleri Birliği nin sağladığı taban fiyat tarifesi üzerinden sunulmaktadır. Diş hekimi Muayenesi Diş Röntgen Filmi Diş Taşı Temizliği (Alt ve Üst çene) Diş Sağlığı Hizmetinden Yararlanma Süreci: Diş Sağlığı hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak, hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Ad, Soyad, - BES Sözleşme No, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesi - Üye olunan kulüp bilgisi - Randevu alınmak istenen il, tarih ve saat bilgisi verilir. Operatör aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. İNDİRİMLİ SAĞLIK CHECK-UP Vakıf Emeklilik Yaşam Kulüpleri içerisinde yer alan Sağlık, Elit ve Elit Plus Kulüp Üyeleri, Türkiye de 54 ilde bulunan 125 anlaşmalı kurumdan imdirimli sağlık check-up hizmeti alma hakkına sahiptir. Üye, Çağrı Merkezini arayarak randevu talebinde bulunup, check-up hizmet bedelini ödedikten sonra hizmeti almaya hak kazanır.

6 İndirimli Sağlık Check-up Hizmetinden Yararlanma Süreci: İndirimli Sağlık Check-up hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak, hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; -Adı, Soyad -BES Sözleşme No, -TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesi -Telefon numarasını, -Üye olunan kulüp bilgisini, -Talep edilen check-up paketi, -Check-up yaptırmak istenilen gün ve saat aralığını, -Hizmet almak istenilen il-semt vb detayların iletilmesi gerekmektedir. Operatör aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Bu bilgiler ışığında; müşteri temsilcisi anlaşmalı kurumlardan Üye nin talep ettiği il ve semte yakın olan kurum bilgilerini Üye ye sunar, Üye nin tercihi doğrultusunda ilgili kurumdan randevu alınır. Check-up paketinin bedeli; rezervasyon işlemleri sırasında, telefonda kredi/ banka kartı kullanmak sureti ile yapılmalıdır. Ödemesi yapılmayan randevular geçerli olmayacaktır. Tüm randevular hafta içi hergün 09:00-17:00 saatlerinde yaptırılabilmektedir. Hafta içi 17:00 den sonra gelen talepler not edilerek ertesi gün, istenilen gün ve saat için organize edilir. Hafta sonu ve resmi/dini bayram ve tatil günlerinde gelen randevu talepleri ise tatil bitiminde karşılanır. Çağrı Merkezini arayarak randevu almayan ya da kendisinin direkt kurumu arayarak randevu alan ya da ödemesini yapmadan direkt kuruma giden Üyeler in yaşayacakları memnuniyetsizlikten Vakıf Emeklilik sorumlu değildir.

7 SAĞLIKLI BESLENME Vakıf Emeklilik Sağlık, Elit ve Elit Plus Kulüpleri Üyeleri, Türkiye çapında 33 ilde bulunan 84 anlaşmalı kurumda bulunan üst düzeydeki Diyetisyenlerden bu hizmeti aşağıdaki koşullarda alabilme hakkına sahiptir. İlk seans ücretsiz Diğer Seanslarda, seans başına %30 a varan indirim. Sağlıklı Beslenme Hizmetinden Yararlanma Süreci: Sağlıklı Beslenme hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak, hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Adı, Soyad - BES Sözleşme No, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesi - Üye olunan kulüp bilgisini, - Telefon numarasını, - Randevu alınmak istenen tarih ve saat bilgisi, - Hizmet almak istenilen il-semt vb. detayların iletilmesi gerekmektedir. Operatör aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. PSİKOLOJİK DESTEK İnsanlar artan gündelik hayattaki sorunların bazılarıyla tek başlarına mücadele edebilirken, bazılarıyla ise edememektedirler. Bazı problemler tam olarak analiz edilemediğinden veya doğru başa çıkma tekniklerinin bilinememesinden dolayı çözümsüz kalmaktadır. İşte bu çözümsüz kalan problemlerin çözümünde Psikolojik Destek, sorunların daha iyi analiz edilip, etkin çözümlerin bulunmasında rehberlik edecektir. Vakıf Emeklilik Sağlık, Hobi, Elit ve Elit Plus Kulüp Üyeleri Psikolojik Destek hizmetini Türkiye çapında 24 ilde bulunan 52 anlaşmalı kurumdan aşağıdaki koşullarla alma hakkına sahiptir.

8 İlk seans ücretsiz Diğer seanslarda, seans başına %30 a varan indirim. Psikolojik Destek Hizmetinden Yararlanma Süreci: Psikolojik Destek hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak, hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Adı, Soyad - BES Sözleşme No, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesi - Üye olunan kulüp bilgisini, - Telefon numarasını, - Randevu alınmak istenen tarih ve saat bilgisi, - Hizmet almak istenilen il-semt vb. detayların iletilmesi gerekmektedir. Operatör aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. MEDİKAL İKİNCİ GÖRÜŞ Bu hizmet kapsamında, Vakıf Emeklilik Sağlık, Elit ve Elit Plus Kulüp üyeleri, teşhis edilen aşağıda yazılı kritik hastalıklarla ilgili en iyi tetkik ve tedavi yöntemine ulaşabilmeleri için Türkiye genelinde ve/veya Amerika Birleşik Devletleri nde konunun uzmanı sağlık kuruluşlarından tıbbi görüş alma olanağına sahiptir. Kapsam Dâhilindeki Kritik Hastalıklar: Belirli bir tedavi sürecinden geçmiş ileri evre Metastik Kanser, Organ Yetmezlikleri, Alzheimer, Parkinson, HIV Enfeksiyonları, Kardiyomyopatiler,

9 Spinal Kord Tümörleri ve cerrahi/prosedürel işlem gerektiren durumlar Multiple Skleroz, Kalp Kapak Hastalıkları, Pediatrik Nöroşirurjik durumlar Pediatrik Kardiyak Hastalıklar. İnme Felç Kanser Böbrek Yetmezliği Körlük Multiple Sclerosis (MS) *Teşhis ve tedavisi belirlenen ya da teşhis edilemeyen tehlikeli ve kritik hastalıklar dahildir. HİZMETLER Vakıf Emeklilik, yukarıdaki listede bulunmayan hastalıklarla ilgili olarak Medikal Ekibi nin vereceği karar neticesinde Medikal İkinci Görüş organize edebilir. Karar, söz konusu hastalığın/hastalıkların T.C. sınırları içinde var olan sağlık olanaklarının yeterli olmadığı durumları dikkate almak esasına dayanır. Medikal İkinci Görüş hizmetinden yararlanabilmek için dikkate alınacak kriterler aşağıdaki gibi olacaktır: Üye yi tedavi eden doktorun detaylı epikriz raporu ve yapılan tüm tetkiklerin sonuçları gereklidir. Tüm tetkik ve raporlar iletildikten sonra 4-6 hafta içerisinde teşhis ve tedaviyle ilgili Üye ye geri dönüş sağlanır. Gerek duyulduğu takdirde, raporun hazırlanabilmesi için gereken başka bilgi/ belgeler üyeden istenebilir. Üye den ilk Medikal İkinci Görüş için muafiyet veya ek ödeme talep edilmeyecektir. Üye den gelen aynı tıbbi durum için ikinci kez Medikal İkinci Görüş talepleri değerlendirmeye alınacaktır. Üye, Medikal İkinci Görüş hizmetini ikinci kez farklı bir tıbbi durum için yaptırmak isterse, hizmet bedeli ödemeyecektir.

10 Medikal İkinci Görüş Hizmetinden Yararlanma Süreci: Medikal İkinci Görüş hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Adı, Soyad - BES Sözleşme No, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesi - Üye olunan kulüp bilgisini, - Kendisine ulaşılabilecek yer ve telefon numarasını bildirir. Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Kulüp üyeliği aktif olan Üyeler den, hastalığına ilişkin sözlü ve yazılı bilgibelgeler (test-tahlil sonuçları, doktor raporları vb.) talep edilir. Hizmet; tüm bilgi ve belgelerin iletilmesi itibari ile başlar. Mücbir sebeplerden ortaya çıkan gecikmeler hariç, Medikal İkinci Görüş hizmetine ilişkin sonuçlar yurtdışında ortalama 4 hafta, maksimum 6 hafta, yurtiçinde ise ortalama 1 hafta, maksimum 2 haftada Üye ye ulaştırılmaktadır. MEDİKAL ASISTANS Vakıf Emeklilik Sağlık, Hobi ve Destek Kulüpleri üyeleri Medikal Asistans hizmetinden yararlanma hakkına sahiptir. Tıbbi Bilgi ve Danışma Üye nin karşılaştığı acil olan veya olmayan her türlü sağlık problemi ile ilgili olarak, Medikal Ekip tarafından bilgi verilir. Doktor, uzman doktor, diş hekimi, hastane, teşhis merkezleri, eczane ve nöbetçi eczane isimleri, adresleri ve telefon numaraları bildirilir. Karşılaşılan sağlık problemi konusunda alınması gereken önlemlerle ilgili tavsiyede bulunulur ancak tanı konmaz, ilaç önerilmez. Tıbbi Nakil (Ambulans) / Konuta Doktor Gönderimi Bu teminat ile Üye nin Türkiye sınırları içerisinde ikamet ettiği konuta kendisinin ve yakınlarının, Dünya Sağlık Örgütü nün tanımladığı kriterlere göre ani hastalığı

11 veya yaralanması durumunda, kara ambulansı ile uygun olan en yakın tıbbi merkeze nakli için gerekli tüm giderler karşılanır. **Sadece kara ambulansı ile nakil bedeli karşılanır. Hava Ambulansı ile nakil, organizasyon olarak sağlanır; bedeli Üye tarafından karşılanır. Unutulmuş İlaçların Teslimatı Organizasyonu Üye nin yurtiçi seyahati esnasında gittiği lokasyonda kullanmasının zorunlu olduğu ancak başka bir lokasyonda unuttuğu ilaçları temin edememesi durumunda, aile fertlerinin bu ilaçları unutulan yerden temin ederek Vakıf Emeklilik Çağrı merkezini aradığında kendisine konuyla ilgili verilen adrese ulaştırması şartı ile, nakliye ücreti karşılanarak ilaçların teslimi sağlanır. Konuta Tıbbi Ekip ve Ekipman Gönderimi - Konuta Hemşire ve Solunum Terapisti Gönderilmesi; Üye nin ikamet adresine, fizyolojik ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için yılda azami 1 kez olay başı 500 TL limit dahilinde hemşire ve/veya solunum terapisti gönderilir. Bu hizmet doktor raporu olmadan organize edilemez. Üye nin talep sırasında, doktor raporunu sunması zorunludur. Acil Mesajların İletilmesi Yaşam Kulüpleri çerçevesinde müdahale edilen vakalarda istenir ise Üye nin ikamet ettiği yerdeki arkadaşları, iş çevresi ve akrabalarıyla karşılıklı olarak acil mesaj alışverişinde bulunması sağlanır. Sağlık Network İndirimi Sağlık Network İndirimi Türkiye de 71 il, 2000 i aşkın anlaşmalı kurumda geçerlidir. Özel Kuruluşlar: Özel Hastaneler, Poliklinikler, Tıp Merkezleri, Tanı Merkezleri, Doktor Muayenehaneleri,

12 Eczaneler, Laboratuarlar, Fizik tedavi merkezlerini kapsayan geniş bir platformda özel fiyat avantajları sağlanmaktadır. İndirimli Hizmetler: Yatışlı Tedaviler Muayene Konsültasyonlar Tıbbi Laboratuvar Radyolojik Hizmetler Modern Görüntüleme Yöntemleri (Manyetik Rezonans, Bilgisayarlı Tomografi v.b.) Eczane / ilaç / Kozmetik / Optik Fizik Tedavi Hizmetleri Anlaşmalı sağlık kuruluşlarında %40 a varan indirimlerden faydalanılabilir. Medikal Asistans Hizmetinden Yararlanma Süreci: Acil bir durumda Medikal Asistans hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Adını ve Soyadını - BES Sözleşme Numarasını, - TC Kimlik Numarası ilk 6 hanesini, - Üye olunan kulüp bilgisini, - Kendisine ulaşılabilecek yer ve telefon numarasını, - Karşılaştığı problemi ve istenen yardımın türünü bildirir. Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Medikal Asistans Plus Hizmetinden Vakıf Emeklilik Elit ve Elit Plus Kulübü üyeleri yararlanma hakkına sahiptir. Medikal Asistans Plus Hizmeti Medikal Asistans ile aynı içeriğe sahip olup, tek farkı aynı evde yaşayan aile üyelerinin faydalanabilmesidir.

13 VIP HİZMETLER Hizmet Hizmet Noktaları Coğrafi Kapsam Fayda Yeme & İçme Rez. Hizmetleri Restaurant, Gece Kulubü, Bar vb. Türkiye ve Bazı Avrupa Ülkeleri %30 a varan indirim Konaklama Hizmetleri Otel, Butik Otel Türkiye %30 a varan indirim Taşımacılık ve Deniz Taksi Hizmetleri Deniz Taksi Ulusoy & Varan İstanbul Dahilinde 81 Noktada Türkiye Çapında, Tüm Seferler %10 indirim %20 indirim Motor Vale İstanbul Motor Valet İstanbul %15 indirim SPA ve Güzellik Salonu Hizmetleri Güzellik Merkezleri ve Oteller İstanbul %20 ye varan indirim VIP Hizmetler ile ilgili talepler hafta içi ve Cumartesi günleri (resmi ve dini bayramlar hariç) 09:00-18:00 saatleri içerisinde karşılanabilmektedir.18:00 den sonra gelen talepler not edilerek, ilk iş günü geri dönüş yapılır. Üye nin bilgi talep ettiği VIP Hizmet hakkında detaylar aktarıldıktan sonra, anlaşmalı kurumlar ve avantajları hakkında bilgi verilir. Vale Hizmeti, anlaşmalı kurumlarda ücretsiz olarak verilmektedir. VIP Hizmetlerden Yararlanma Süreci: VIP hizmetlerinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak hizmet hattına ulaşır. - Adını ve Soyadını, - BES Sözleşme Numarasını, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesini, - Üye olunan kulüp bilgisini, - Kendisine ulaşılabilecek yer ve telefon numarasını bildirir.

14 Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Restaurant Rezervasyon Taleplerinde: Rezervasyon yaptırmak istediği, tarih, saat, kişi adedi bilgisi ile birlikte varsa özel taleplerini iletir. Otel Rezervasyon Taleplerinde: Rezervasyon yaptırmak istediği otel ile ilgili; şehir, giriş-çıkış tarihi, oda tipi, kişi sayısı bilgilerini iletir. Taşımacılık & Deniz Taksi Rezervasyon Taleplerinde: Deniz Taksi: - Üye, hizmetten faydalanmak istediği tarih, yer ve saat bilgisini iletir Ulusoy/Varan Ulaşım Biletleri: - Hizmetten faydalanmak istediği tarih aralığı ve çıkış-varış şehir bilgisini iletir. - Müşteri temsilcisi bilet satışını telefonda, Üye nin ileteceği kredi kartı üzerinden tahsilat yaparak gerçekleştirir. ALIŞVERİŞ İNDİRİMİ Alışveriş İndirimi hizmetlerinden Vakıf Emeklilik Hobi, Destek, Elit ve Elit Plus Kulüp üyeleri yararlanabilir. Hizmet Hizmet Noktaları Coğrafi Kapsam Fayda E-Alışveriş E-Alışveriş E-Alışveriş ciceksepeti.com bonnyfood.com N11.com Tüm Türkiye Tüm Türkiye Tüm Türkiye %15 indirim %20 indirim %10 indirim Speedy Araç Bakım Speedy.com.tr Türkiye %25 indirim SONAX Sonax.com.tr Tüm Türkiye %10 indirim Dry White Kuru Temizleme drywhite.com Tüm Türkiye %25 indirim Optik Göz Group 11 Şehir 50 Mağaza %40 a varan indirim Etkinlik My Bilet Tüm Türkiye %10 indirim

15 Alışveriş Indirimlerinden Yararlanma Süreci: Alışveriş indirimi hizmetlerinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak; - Adını ve Soyadını, - BES Sözleşme Numarasını, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesini, - Üye olunan kulüp bilgisini, - Kendisine ulaşılabilecek yer ve telefon numarasını bildirir. Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. HOBİ KULÜPLERİ Vakıf Emeklilik Hobi Kulübü Üyeleri Türkiye de 31 il 130 un üzerinde anlaşmalı hobi kulübünden hizmet alma hakkına sahiptir. Eğitimden, sosyal aktivitelere, sanattan spora bir çok farklı alanda oluşturulan hobi kulüpleri ağı, her Üye nin ilgi alanına hitap eder ve özel olarak sağlanan indirimli fiyatlarla maliyet avantajı sağlar. EĞİTİM Yabancı Dil Kursları Aşçılık Kursu Pastacılık Kursu Kurabiye Kursu SANAT El Sanatları Hat Sanatı Ebru Kursu Resim Kursu Çikolata Kursu Dikiş Kursu Takı Kursu Bahçe Bakımı Kursu Dans Kursu Müzik Kursu Seramik Kursu

16 SPOR Fitness Yelken Kursu Eskrim Okçuluk Yoga Pilates Yüzme Golf Savunma Sporları Tenis Satranç Binicilik Sörf Dalış SOSYAL Gezi & Seyahat Sinema Opera Tiyatro Hobi Kulüpleri Hizmetinden Yararlanma Süreci: Hobi Kulüpleri hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Adını ve Soyadını, - BES Sözleşme Numarasını, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesini - İlgilendiği hobi tipini, - Görüşmeye gitmek istediği şehri, tarih ve saat bilgilerini iletir. Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Kriterler sağlanıyorsa müşteri temsilcisi, Üye nin verdiği bilgiler doğrultusunda, en uygun hobi merkezini belirler, indirim oranlarını ve anlaşmalı kuruma ilişkin diğer detayları Üye ye iletir. Üye, kurum seçimini müşteri temsilcisine iletir. Müşteri temsilcisi rezervasyon yapılması istenilen kurumdan rezervasyonu kesinleştirerek Üye yi bilgilendirir. Kurumun doluluğu halinde; müşteri temsilcisi talebe uygun olacak alternatif kurum bilgilerini Üye ye iletir ve rezervasyonu bu doğrultuda tamamlar. Müşteri temsilcisi, rezervasyon kesinleştirme bilgisini Üye ye iletirken ilgili kurumda bulunan yetkili kişi, adres ve varsa faydalanacağı indirim ve/veya ayrıcalık bilgisini Üye ye iletecektir.

17 KİŞİSEL ÇÖZÜM DANIŞMANI Vakıf Emeklilik Hobi, Destek, Elit ve Elit Plus Kulüp Üyeleri Kişisel Çözüm Danışmanı hizmetinden yararlanma hakkına sahiptir. Rezervasyon Hizmetleri Tiyatro Rezervasyon Konser Rezervasyon Otel Rezervasyon Restaurant Rezervasyon İç Ulaşım Rezervasyon (Tren, Uçak, Otobüs, vs.) *Rezervasyon için minimum 48 saat öncesinden Vakıf Emeklilik Çağrı Merkezi ne müracaat edilmesi gerekmektedir. Ulaştırma Hizmetleri Kurye Servisi Organizasyonu Çiçek ve Hediye Ulaştırma Organizasyonu Rezervasyonu Yapılmış Uçak ve Tren Biletlerinin Ulaştırılması Organizasyonu *Bilet teslimatı haricindeki hizmetler tüm Türkiye yi kapsar. İstanbul da bilet teslimatı için 48 saat, Ankara ve İzmir de bilet teslimatı yapılabilmesi için ise 72 saat öncesinden Vakıf Emeklilik Çağrı Merkezi ne başvurulması gerekmektedir. **İstanbul, Ankara ve İzmir dışındaki iller için (adrese kargo hizmetinin verilebildiği iller) 72 saat içinde özel kurye ya da kargo ile adrese teslimat hizmetlerini alma olanağı sağlanacaktır. ***Ulaştırma hizmetlerinde kurye bedelleri Üye ye aittir. İdari Hizmetler Tercüme ve Tercümanlık Hizmet Organizasyonu Konferans Salonu Organizasyonu Mesajların İş Ortaklarına İletilmesi *Kiralama hizmetlerinde kira bedelleri Üye ye aittir.

18 Danışmanlık Hizmetleri Hukuki Danışma Kültürel Aktivitelerle ilgili Bilgi Kültür ve Eğlence Merkezleri ile ilgili Bilgi Tiyatro Programları Bilgilendirme Konser Salonu Programları Bilgilendirme Kişisel Çözüm Danışmanı Hizmetlerinden Yararlanma Süreci: Kişisel Çözüm Danışmanı hizmetlerinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak hizmet hattına ulaşır. - Adını ve Soyadını, - BES Sözleşme Numarasını, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesini, - Üye olunan kulüp bilgisini, - Kendisine ulaşılabilecek yer ve telefon numarasını bildirir. Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Restaurant Rezervasyon Taleplerinde: Rezervasyon yaptırmak istediği, tarih, saat, kişi adedi bilgisi ile birlikte varsa özel taleplerini iletir. Otel Rezervasyon Taleplerinde: Rezervasyon yaptırmak istediği otel ile ilgili; şehir, giriş-çıkış tarihi, oda tipi, kişi sayısı bilgilerini iletir.

19 YAŞAM DESTEK HİZMETİ Yaşam Destek Hizmetinden Vakıf Emeklilik Destek ve Elit Plus Kulübü üyeleri yararlanma hakkına sahiptir. VEFAT KORUMA SÜREKLİ SAKATLIK KORUMA Asistans Hizmetleri Cenaze İşlemleri Cenaze Nakli Aile Bireylerinin Nakli Psikolojik Destek Vefat Danışma Hizmeti Evde Bakım Hizmetleri Psikolojik Destek Fizik Tedavi Tıbbi Nakil Mimari Ev Tasarım Sürekli Sakatlık Dnş. Hizmeti Yararlanma Hakkı Kulüp Üyesi Kulüp Üyesi Aile Bireyleri Aile Bireyleri Aile Bireyleri Kulüp Üyesi Kulüp Üyesi Kulüp Üyesi Kulüp Üyesi Kulüp Üyesi Kulüp Üyesi Coğrafi Kapsam Yurt içi & Yurt dışı Yurt içi & Yurt dışı Yurt içi & Yurt dışı Yurt içi Yurt içi Yurt içi Yurt içi Yurt içi Yurt içi Yurt içi Yurt içi Limitler Danışma & Organizasyon Türkiye sınırları içerisinde yapılacak nakil hizmeti max 2500 TL, Yurt dışı 2500 Türkiye sınırları içerisinde yapılacak nakil hizmeti max 1000 TL, Yurtdışı 1500 Max 5 Seans x 150 TL, toplam 750 TL Yüzyüze/Telefonda danışmanlık gideri: 500 TL Max 10 saat x 75 TL/saat, toplam 750TL Max 5 seans x 150 TL, toplam 750TL Max 10 seans x 100 TL, toplam 1000TL Yılda 3 kez x Vaka başı 250TL 2500TL ye kadar mimari tasarım masrafları Yüzyüze/Telefonda danışmalık gideri: 500TL

20 Vefat Destek Cenaze İşlemleri ve Cenaze Nakli: Üye nin, ikamet ili dışındaki yurtiçi seyahati esnasında vefat etmesi durumunda; cenazenin daimi ikamet adresine nakli için tüm gerekli tedbirleri alınır ve 2500 TL ye kadar nakil masraflarını üstlenir. Üye nin yurtdışında vefatı durumunda ise, uluslararası tıbbi şartlara uygun taşıma için gereken tüm organizasyon yapılarak, tabutun ve kalan eşyaların Türkiye deki defin yerine naklini 2500 ya kadar karşılanır. *Cenaze töreni ve defin masrafları kapsam dışıdır. **Tabut masrafı, cenazenin taşınması için gerekli standart tabut ile sınırlıdır. ***Cenaze naklinin bir başka dernek, vakıf, özel veya tüzel kuruluş tarafından organize edilmesi ve giderlerinin karşılanması durumunda, bu teminat geçersizdir. Aile Bireylerinin Geri Dönüşü: Üye nin yurtiçinde ya da yurtdışında gerçekleştirdiği seyahati sırasında vefat etmesi durumunda, beraber seyahat ettiği aile bireylerinin ikametgah adresine nakli yurtiçinde 1000 TL, yurtdışında 1500 limit ile karşılanır. *Varsa, mevcut dönüş biletlerini kullanarak aile bireylerinin ikametgahlarına dönüşü organize edilir ve masrafları limit dahilinde karşılanır. Psikolojik Destek: Üye nin vefatı sonrası ortaya çıkan duygusal sarsıntı nedeni ile, aile bireylerinin psikolojik desteğe ihtiyaç duyması durumunda; Üye nin ikametgah adresine en yakın anlaşmalı kurumları iletilir ve Üye nin tercihi doğrultusunda randevu organizasyonu yapılır. Psikolojik Destek hizmeti; toplam 5 seans, seans başına maksimum 150 TL ve toplamda 750 TL ye kadar karşılanır. *Üye nin hali hazırda danışanı olduğu bir Psikolog un olması ya da Psikolog seçimini kendisi yapmak istemesi durumunda, hizmetin organizasyonun ve ödemesinin yapılması kendi sorumluluğu altındadır. Hizmet sonrası, Psikolojik Danışmanlık aldığını gösteren fatura karşılığında yaptığı masrafı, Vakıf Emeklilik Çağrı Merkezi ni arayarak yukarıda belirtilen limitler dahilinde alabilir.

21 Vefat Danışma Hizmeti: Vefat eden Üye nin, kanuni hak ve yükümlülükleri ile ilgili olarak; aile fertlerine danışmanlık hizmet organizasyonu 500 TL limit dahilinde organize edilir. *Vefat Danışmanlık hizmeti, öncelikli olarak, networkte bulunan danışmanlık firmaları aracılığı ile sağlanmaktadır. Sürekli Sakatlık Destek Evde Bakım Hizmeti: Üye nin sürekli sakatlığına neden olan hastalık ya da kaza nedeni ile, hastanede gördüğü tedavisinin sona ermesi ve taburcu olmasının akabinde; Üye nin yalnız yaşaması, Aile fertlerinin çalışıyor olması nedeni ile gün içinde yalnız kalması, Doktor raporu ile onaylanmış olması şartı ile; tansiyon ölçümü, enjeksiyon, serum vb. takip ve tedavisinin evde devam ediyor olması nedeni ile evinde bakıma ihtiyacının olması ve benzeri durumlarda maksimum 10 saat ile sınırlı olmak üzere, saat başı 75 TL ve toplamda 750 TL limit ile evde bakım hizmeti karşılanır. Evde bakım hizmeti, Üye nin taburcu olması akabindeki 15 gün içerisinde kullanılabilmektedir. *Üyenin evde bakım talebine istinaden, tıbbi durumuna uygun olarak; hemşire ya da hasta bakıcısı organizasyonu yapılır. Psikolojik Destek: Üye nin geçirmiş olduğu hastalık ya da kaza sonucu sürekli sakat kalmasının akabinde ortaya çıkan duygusal sarsıntının olumsuz etkilerinden kurtulabilmek için psikolojik desteğe ihtiyaç duyması durumunda; Üye nin ikametgah adresine en yakın anlaşmalı kurumlar iletilerek, Üye nin tercihi doğrultusunda randevu organizasyonu (ikametgah adresinde ya da kurumda) yapılır. Psikolojik Destek hizmeti; toplam 5 seans, seans başına maksimum 150 TL ve toplamda 750 TL ye kadar karşılanır. *Üye nin hali hazırda danışanı olduğu bir Psikolog un olması ya da Psikolog seçimini kendisi yapmak istemesi durumunda, hizmetin organizasyonun ve ödemesinin yapılması kendi sorumluluğu altındadır. Hizmet sonrası, Psikolojik Danışmanlık aldığını gösteren fatura karşılığında yaptığı masrafı, Vakıf Emeklilik Çağrı Merkezi ni arayarak yukarıda belirtilen limitler dahilinde alabilir.

22 Fizik Tedavi: Üye nin sakat kalmasına neden olan, geçirmiş olduğu hastalık ya da kaza sonucu devam eden tedavisi kapsamında, fizik tedavi masrafları maksimum 10 seans, seans başı 100 TL ile sınırlı olmak üzere, toplamda 1000 TL ye kadar karşılanır. *Üye nin talebi sırasında, fizik tedavi olması gerekliliğini gösteren doktor onaylı sağlık raporunun sunulması zorunludur. Tıbbi Nakil: Üye nin poliçe kapsamında, Dünya Sağlık Örgütü nün tanımladığı kriterlere göre ani hastalığı veya yaralanması durumunda, Üye nin ambulans veya refakatçi doktor ve uygun kabul edilen herhangi bir nakil aracıyla uygun olan en yakın tıbbi merkeze veya bir tıbbi merkezden diğerine nakli organize edilir. Nakil için gerekli tüm giderler yılda 3 kez ile sınırlı olmak üzere, vaka başı 250 TL limit dahilinde karşılanır. Bir tıbbi merkezden diğer bir tıbbi merkeze nakil, ancak, bulunulan tıbbi merkezde hastaya yapılacak tedavi için gerekli donanım ve tıbbi ekip yoksa sağlanacaktır. Naklin yapılabilmesi için, tedavi eden doktorun düzenleyeceği tıbbi rapor gerekmektedir. *Medikal Ekip ve tedavi eden doktor, Üye nin sağlık durumunun, normal bir yolcu gibi nakline müsait olup olmadığını ya da başka ilave düzenlemelerin gerekli olup olmadığını; bedensel zarar ya da hastalığa uygun nakil aracını (kara ambulansı, hava ambulansı, tarifeli uçuş, v.b.) Üye nin tedavisinden sorumlu olan doktorun yazılı raporu doğrultusunda belirleyeceklerdir. **Hava Ambulansı hizmetine Üye yi tedavi eden doktorun yazılı raporu doğrultusunda karar verilir ve hava ambulansı ile nakil sadece Avrupa kıtası ile sınırlıdır. Ancak tüm hava ambulansı organizasyonları indirimli fiyatlar üzerinden yapılır. Ödemesi Üye den tarafından karşılanır. Mimari Ev Tasarım: Üye nin sürekli sakatlığı durumunda, ikamet ettiği konutun yeni yaşamına uygun hale getirilebilmesi için, konuta bir ekip gönderilerek, Üye nin yaşamını kolaylaştıracak en uygun tasarım önerilerinin hazırlanabilmesi adına, mimari tasarım masraflarını 2500 TL ye kadar karşılanır. *Bu hizmet ekibin konuta gönderilmesi ve tasarım çalışmasının yaptırılmasını karşılar. Konutun tasarım çalışmasına göre gerekli onarım işlemlerinin yapılması, Üye nin sorumluluğundadır.

23 ** Üye nin konutunu, kendisine sağlanan mimari tasarım çalışması ile gerekli onarım ve düzenlemeleri yaptırmak istemesi ve bu konuda destek talep etmesi durumunda, Yapı Onarım Ekibi devreye sokularak indirimli yapı onarım fiyatları üzerinden bir teklif sunulur. Teklifin, Üye tarafından uygun bulunması durumunda, Üye nin konutu tasarım çalışmasına uygun hale getirilir. Sürekli Sakatlık Danışma Hizmeti: Sürekli Sakat kalınmasının akabinde, malullük aylığı ve sakatlık indirimine hak kazanma şartları, nereye ve nasıl başvurulacağı vb. konularda Üye nin ve yakınlarına sosyal güvenlik danışma desteği 500 TL limit dahilinde organize edilir. *Sürekli Sakatlık danışma hizmeti, öncelikli olarak, networkte bulunan danışmanlık firmaları aracılığı ile sağlanmaktadır. Yaşam Destek Hizmetinden Yararlanma Süreci: Yaşam Destek hizmetinden faydalanmak isteyen Üyeler, den önce 3 ü, ardından 1 i tuşlayarak hizmet hattına ulaşır. Talep sırasında; - Adını ve Soyadını, - BES Sözleşme Numarasını, - TC Kimlik Numarasının ilk 6 hanesini, - Üye olunan kulüp bilgisini, - Kendisine ulaşılabilecek yer ve telefon numarasını bildirir. Müşteri temsilcisi, aldığı bilgilere göre, kulüp üyeliği geçerliliğini kontrol eder. Kulüp üyeliği kriterlerini sağlamayan katılımcıya hizmet verilemez. Kriterler sağlanıyorsa müşteri temsilcisi, Üye nin talebi hakkında sağlayacağı çözüm ile ilgili detaylı bilgilendirme yapar ve hizmet organizasyonunu yapmak üzere çağrıyı sonlandırır. Müşteri temsilcisi, hizmet organizasyonunu sağladıktan sonra, Üye yi arayarak bilgilendirir ve hizmeti sağlar.

Hobi Kulüpleri. Psikolojik Destek. Kişisel Çözüm Danışmanı VIP Hizmetler Alışveriş İndirimi. Medikal Asistans

Hobi Kulüpleri. Psikolojik Destek. Kişisel Çözüm Danışmanı VIP Hizmetler Alışveriş İndirimi. Medikal Asistans Hobi Kulüpleri Vakıf Emeklilik te bireysel emeklilik sözleşmesi bulunanlar ayrıcalıklı Yaşam Kulüpleri dünyasında kapsamlı sağlık hizmetlerinden danışmanlığa, eğitimden spora birçok alanda hayatlarına

Detaylı

Motorsiklet kasko yardım Araç Teminatları

Motorsiklet kasko yardım Araç Teminatları Motorsiklet kasko yardım Araç Teminatları Şirket aracın çekilmesi, kurtarılması, lastik değiştirilmesi ve benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi hizmetlerini Daimi İkametgah tan 0 km'den itibaren, geri

Detaylı

Aşağıdaki maddeler teminat dışıdır: - İşyeri içinde sıhhi tesisat, sabit su tesisatı, kalorifer tesisatı, kanalizasyon ve

Aşağıdaki maddeler teminat dışıdır: - İşyeri içinde sıhhi tesisat, sabit su tesisatı, kalorifer tesisatı, kanalizasyon ve MAPFRE GENEL SİGORTA, Süper Kobim Sigorta Poliçesi alan tüm sigortalılara İŞYERİ YARDIM hizmeti sunuyor. Süper Kobim İşyeri Yardım hizmetinden 0 (212) 368 65 26'yı arayarak 365 Gün 24 Saat faydalanabilirsiniz

Detaylı

AIG SİGORTA ECZANE PAKET ASİSTANS HİZMETLERİ

AIG SİGORTA ECZANE PAKET ASİSTANS HİZMETLERİ AIG SİGORTA ECZANE PAKET ASİSTANS HİZMETLERİ Teminatların Özeti ve Limitler Tesisat işleri 150 YTL / yılda 3 defa Detay için tıklayın ( tıklandığında ilgili konu başlığına gitmelidir..) Elektrik işleri

Detaylı

www.hyundai.com.tr 0216 571 63 01 MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI YOL YARDIM 0212 233 32 62

www.hyundai.com.tr 0216 571 63 01 MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI YOL YARDIM 0212 233 32 62 www.hyundai.com.tr facebook.com/hyundaiturkiye twitter.com/hyundaiturkiye instagram.com/hyundaitr 0216 571 63 01 MÜŞTERİ DANIŞMA HATTI YOL YARDIM 0212 233 32 62 Hyundai nizi ve sizi yolda bırakmayan tek

Detaylı

Araç Teminatları. Aracın çekilmesi ve kurtarılması

Araç Teminatları. Aracın çekilmesi ve kurtarılması Araç Teminatları Aracın çekilmesi, kurtarılması, oto kapı kilit, lastik değiştirilmesi ve benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi hizmetleri Daimi İkametgah'tan 0 km den itibaren, geri kalan diğer hizmetler

Detaylı

AIG Konut Asistans Hizmetleri :

AIG Konut Asistans Hizmetleri : AIG Konut Asistans Hizmetleri : Konutunuzda Acil Müdahale Gerektiren (Cam Kırılması,Elektrik Tesisatı arızası,çilingir hizmeti,su tesisatının patlaması v.b.) durumlarda 7 gün 24 saat 0212 3374256 /444

Detaylı

İŞYERİ ASİSTANS HİZMETİ

İŞYERİ ASİSTANS HİZMETİ Kobi Paket Sigorta Poliçesi Kobi Paket Sigorta Poliçesi, betonarme karkas yapı tarzında inşa edilmiş bulunan binanız ve bu bina içerisindeki kıymetlerinizin uğrayabileceği zararları Başak Groupama Sigorta

Detaylı

Turistik İşletme Sigortası

Turistik İşletme Sigortası Turistik İşletme Sigortası Türkiye artık bir tatil cenneti olarak adlandırılıyor. Turistleri en iyi koşullarda ağırlamak gerçek bir profesyonellik gerektiriyor. Tabii, değeri milyarlarla ölçülen turistik

Detaylı

Araç Teminatları. Aracın çekilmesi ve kurtarılması

Araç Teminatları. Aracın çekilmesi ve kurtarılması Araç Teminatları Aracın çekilmesi ve kurtarılması hizmetleri Daimi İkametgah'tan 0 km den itibaren, geri kalan diğer hizmetler Daimi İkametgah ilinin dışında olmak kaydıyla tüm Türkiye de verilmektedir.

Detaylı

460 ARTI FERDİ KAZA SİGORTASI. Ürün Yönetim Müdürlüğü

460 ARTI FERDİ KAZA SİGORTASI. Ürün Yönetim Müdürlüğü 460 ARTI FERDİ KAZA SİGORTASI Ürün Tanımı Artı Ferdi Kaza Sigortası; NEDİR? Gerçekleşebilecek bir kaza halinde, sigortalının seçmiş olduğu limitler dahilinde Vefat ve Sürekli Sakatlık risklerini bir yıl

Detaylı

MAPFRE GENEL SİGORTA Konutlar İçin Çağdaş Güvence Sigortası" poliçesi alan tüm sigortalılarına ev yardım hizmeti sunuyor.

MAPFRE GENEL SİGORTA Konutlar İçin Çağdaş Güvence Sigortası poliçesi alan tüm sigortalılarına ev yardım hizmeti sunuyor. MAPFRE GENEL SİGORTA Konutlar İçin Çağdaş Güvence Sigortası" poliçesi alan tüm sigortalılarına ev yardım hizmeti sunuyor. Tesisat Müşteriye ait konut içindeki sıhhi tesisat direkt konuta ait su vanasından

Detaylı

OTO SİGORTALARI MEHMETÇİK KASKO SİGORTASI GENİŞLETİLMİŞ KASKO

OTO SİGORTALARI MEHMETÇİK KASKO SİGORTASI GENİŞLETİLMİŞ KASKO OTO SİGORTALARI MEHMETÇİK KASKO SİGORTASI GENİŞLETİLMİŞ KASKO Türk Silahlı Kuvvetleri Mensupları (subay, astsubay, istisnai memur, sivil memur, jandarma uzman, uzman erbaş, işçi ve bunların emeklileri)

Detaylı

KARMA KASKO SİGORTASI ASISTANS HİZMETİ ÖZEL ŞARTLARI

KARMA KASKO SİGORTASI ASISTANS HİZMETİ ÖZEL ŞARTLARI KARMA KASKO SİGORTASI ASISTANS HİZMETİ ÖZEL ŞARTLARI Hususi ve Kamyonet Kullanım Tarzları İçin Geçerli Yardım Hizmeti Özel Şartları A)Yardım Hizmeti Özel Şartları A. 1. Lehtar /lar Sigorta poliçesinde

Detaylı

ENERJİM ZAMSIZ- Axa Konut Asistans Hizmeti

ENERJİM ZAMSIZ- Axa Konut Asistans Hizmeti Kimler, Nasıl Yararlanabilir? Sunulan hizmetlerden sadece CK AKDENİZ Elektrik aboneleri, «Enerjim Zamsız» tarifesi kapsamında yararlanabilir. Söz konusu Konut Asistans Hizmeti nden Enerjim Zamsız tarifesi

Detaylı

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada...

TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... TUSKON Kredi Kartı ayrıcalıkları burada... Yaşamınızı daha kolay ve keyifli hale getirecek Tuskon Kart ın size sunduğu ayrıcalıklar dünyasına hoş geldiniz! Bir

Detaylı

ARTI FERDİ KAZA SİGORTASI

ARTI FERDİ KAZA SİGORTASI ARTI FERDİ KAZA SİGORTASI Ürün Tanımı Artı Ferdi Kaza Sigortası; NEDİR? Gerçekleşebilecek bir kaza halinde, sigortalının seçmiş olduğu limitler dahilinde Vefat ve Sürekli Sakatlık risklerini bir yıl süreyle

Detaylı

DÖRT DÖRTLÜK ASİSTANS ÖZEL ŞARTLARI A) TANIMLAR

DÖRT DÖRTLÜK ASİSTANS ÖZEL ŞARTLARI A) TANIMLAR DÖRT DÖRTLÜK ASİSTANS ÖZEL ŞARTLARI A) TANIMLAR Sigortalı: Türkiye de ikamet eden, MetLife Emeklilik ve Hayat A.Ş. müşterileri. Asistans Hizmeti: Bu anlaşmada kapsam altına alınan, şartlar ve limitler

Detaylı

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, VakıfKart 7/24 Asistans ile aracınız hareketsiz duruma

Detaylı

TURKLAND SİGORTA İŞYERİ YARDIM TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ

TURKLAND SİGORTA İŞYERİ YARDIM TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ TURKLAND SİGORTA İŞYERİ YARDIM TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ Tesisat işleri Elektrik işleri Anahtar işleri Cam işleri Güvenlik hizmeti Maksimum 2 gün Profesyonel işyeri hizmetleri organizasyonu Bağlantı BÖLÜM

Detaylı

-Aynı il sınırları dahilinde Anlaşmalı servis yoksa araç sigortalının talebi doğrultusunda il dışındaki en yakın Anlaşmalı Servise ücretsiz çekilir.

-Aynı il sınırları dahilinde Anlaşmalı servis yoksa araç sigortalının talebi doğrultusunda il dışındaki en yakın Anlaşmalı Servise ücretsiz çekilir. TRAFİK ÜRÜNÜ ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. 1.2 Asistans

Detaylı

AIG İŞYERİ YARDIM 650 TL. Maks.250 TL - yılda 3 defa. Maks. 2 gün-yılda 1 kez Organizasyonu. Bağlantı Hizmetleri. Organizasyon. Organizasyon.

AIG İŞYERİ YARDIM 650 TL. Maks.250 TL - yılda 3 defa. Maks. 2 gün-yılda 1 kez Organizasyonu. Bağlantı Hizmetleri. Organizasyon. Organizasyon. AIG İŞYERİ YARDIM TEMİNATLAR LİMİTLER Dahili su tesisatında oluşan sorunlarda Tesisatçı Gönderilmesi Dahili elektrik tesisatında oluşan sorunlarda Elektrikçi Gönderilmesi Dış camın kırılması durumunda

Detaylı

TİCARİ ARAÇLAR KASKO YARDIM

TİCARİ ARAÇLAR KASKO YARDIM Araç Teminatları TİCARİ ARAÇLAR KASKO YARDIM Aracın Çekilmesi Aracın Vinç ile Kurtarılması Aracın kaza geçirmesi veya arıza yapması nedeniyle ikamet ve seyahat Onarılan veya bulunan aracın alınması için

Detaylı

OTO SİGORTALARI BİRLEŞİK KASKO SİGORTASI GENİŞLETİLMİŞ KASKO

OTO SİGORTALARI BİRLEŞİK KASKO SİGORTASI GENİŞLETİLMİŞ KASKO OTO SİGORTALARI KAZA SONUCU KAN PARASI OLARAK ADLANDIRILAN MADDİ VE MANEVİ TAZMİNAT TALEPLERİ SINIRSIZ teminat verilebilir. BİRLEŞİK KASKO SİGORTASI GENİŞLETİLMİŞ KASKO Birleşik Kasko Sigortası Genişletilmiş

Detaylı

MOTOSİKLET YOL YARDIM

MOTOSİKLET YOL YARDIM MOTOSİKLET YOL YARDIM Araç Teminatları Aracın çekilmesi Aracın kurtarılması Lastik patlaması halinde aracın çekilmesi Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama

Detaylı

BÖLÜM I GENEL ŞARTLAR TANIMLAR

BÖLÜM I GENEL ŞARTLAR TANIMLAR Tarifelerin Kralı Zamsız Tarife ile birlikte evleriniz de koruma altında! 24 ay süreyle CLK Boğaziçi Elektrik in Serbest Tüketici statüsündeki müşterilere özel tarife/tarifelerinde kalmaya devam etme taahhüdünde

Detaylı

FİBA SİGORTA A.Ş. ASİSTANS HİZMETLERİ

FİBA SİGORTA A.Ş. ASİSTANS HİZMETLERİ FİBA SİGORTA A.Ş. ASİSTANS HİZMETLERİ KASKO YARDIM HİZMETLERİ : Yardım Hizmetleri Koşulu : Aşağıda yer alan hizmetler yangın, hırsızlık, mekanik arıza (10 yaşından büyük araçlar için geçerli değildir),

Detaylı

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI CONCİERGE HİZMET DETAYLARI 1. ARAÇ ASISTANS Araç Bilgi Hattı; 365 gün 24 saat tüm Türkiye kapsamında yerel çekici- vinç firmaları, tamirhaneler ve araç markalarının servis istasyonları hakkında bilgi ve

Detaylı

GROUPAMA SİGORTA A.Ş. ASİSTANS HİZMET SÖZLEŞMESİ

GROUPAMA SİGORTA A.Ş. ASİSTANS HİZMET SÖZLEŞMESİ GROUPAMA SİGORTA A.Ş. ASİSTANS HİZMET SÖZLEŞMESİ Groupama Medikal Yardım TANIMLAR Poliçe: Groupama tarafından tanzim edilmiş ve EAT ye bildirimi yapılmış Sağlık poliçesidir. Sigortalı: Sigortacı tarafından

Detaylı

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası

Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası Her Eve Lazım Ferdi Kaza Sigortası Nedir? Sigortalıyı kazalara karşı koruma altına alırken aynı zamanda Cigna Finans Ayrıcalıklar Kulübü üyesi yaparak geleneksel Türk

Detaylı

Asistansım 365 BİNEK ARAÇLAR YOL YARDIM

Asistansım 365 BİNEK ARAÇLAR YOL YARDIM Asistansım 365 BİNEK ARAÇLAR YOL YARDIM Araç Teminatları Aracın çekilmesi Açıklamalar Kaza durumunda Max. Yılda 2 defa Arıza durumunda Max. Yılda 1 defa Aracın vinç ile kurtarılması Yılda 2 defa Max.500

Detaylı

TURKLAND SİGORTA KONUT YARDIM TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ

TURKLAND SİGORTA KONUT YARDIM TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ TURKLAND SİGORTA KONUT YARDIM TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ Tesisat işleri 250 USD / yılda 3 defa Elektrik işleri 250 USD / yılda 3 defa Cam işleri 250 USD / yılda 3 defa Anahtar işleri 250 USD / yılda 3

Detaylı

OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLERİ HÜKÜM VE ŞARTLARI AĞIR TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet

OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLERİ HÜKÜM VE ŞARTLARI AĞIR TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLERİ HÜKÜM VE ŞARTLARI AĞIR TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. 1.2

Detaylı

C) ZAMAN AġIMI Sigorta kapsamındaki her türlü olay, olayın başlangıç tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde geçerli olacaktır.

C) ZAMAN AġIMI Sigorta kapsamındaki her türlü olay, olayın başlangıç tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içerisinde geçerli olacaktır. GROUPAMA SİGORTA - EUROP ASSISTANCE FERDİ KAZA SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR BÖLÜM I GENEL ġartlar A) TANIMLAR 1- Sigortalı : Groupama Sigorta dan Ferdi

Detaylı

Artı Teminat Ayrıcalıkları

Artı Teminat Ayrıcalıkları Sompo Japan, artık gündelik hayatınızda da yanınızda Yapacağınız artı teminat kasko ile gündelik hayatınızda sürekli kullandığınız hizmetlere indirimli ve ayrıcalık olarak ulaşabileceksiniz. Türkiye geneline

Detaylı

İzin yolu çile yolu olmaktan çıkıyor!

İzin yolu çile yolu olmaktan çıkıyor! İzin yolu çile yolu olmaktan çıkıyor! Araçları ile Türkiye ye gidecek olan vatandaşlarımız yola çıkmadan sigorta ve asistans ihtiyaçlarını karşılayacak, yola huzurla çıkacak. Büyük heyecanla beklediğimiz

Detaylı

SÜPER OTO SİGORTASI ASİSTANS HİZMETİ ÖZEL ŞARTLARI

SÜPER OTO SİGORTASI ASİSTANS HİZMETİ ÖZEL ŞARTLARI SÜPER OTO SİGORTASI ASİSTANS HİZMETİ ÖZEL ŞARTLARI A)Yardım Hizmeti Özel Şartları A. 1. Lehtar /lar Sigorta poliçesinde plaka numarası belirtilmiş aracın sürücüsü ve kaza durumunda araçta bulunan tüm yolcular.

Detaylı

Türkiyenin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından

Türkiyenin neresinde olursanız olun yolculuğunuz sırasında aracınızın arızalanmasından ASİSTANLIK HİZMETLERİ Ful pake t yılda bi se fe r 800 TL Ambulans Hizmeti Bilişim Tek Kart Sahibi nin Dünya Sağlık örgütünün tanımladığı kriterlere göre(32 parametre) ani hastalığı veya yaralanması ve

Detaylı

Aracın çekilmesi. Aracın vinç ile kurtarılması. Araç kazası sonucu yaralanma durumunda nakil 300 TL (yılda 2 defa) Acil mesajların iletilmesi

Aracın çekilmesi. Aracın vinç ile kurtarılması. Araç kazası sonucu yaralanma durumunda nakil 300 TL (yılda 2 defa) Acil mesajların iletilmesi Sigortalı Aracın Teminatları TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER Aracın çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması 500 TL 500 TL Araç kazası sonucu yaralanma durumunda nakil 300 TL (yılda 2 defa) Acil mesajların

Detaylı

Aşağıdaki hizmetler, ING Bonus Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilecektir.

Aşağıdaki hizmetler, ING Bonus Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilecektir. Ek:5 +destek Asistans Hizmeti İçeriği A) SOSYAL YARDIM HİZMETLERİ Aşağıdaki hizmetler, ING Bonus Mail Order yöntemi ile gerçekleştirilecektir. 1) Belirtilen adrese çiçek gönderimi siparişi, 2) Kitap bilgileri

Detaylı

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM

VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, VakıfKart 7/24 Asistans ile aracınız hareketsiz duruma

Detaylı

Ciddi Yaralanma ZURICH Sigorta Yardım ın tıbbi ekibinin görüşüne göre Lehdar ın ölüm tehlikesinin söz konusu olduğu bir kaza sonucu yaralanma.

Ciddi Yaralanma ZURICH Sigorta Yardım ın tıbbi ekibinin görüşüne göre Lehdar ın ölüm tehlikesinin söz konusu olduğu bir kaza sonucu yaralanma. ZURICH SİGORTA YARDIM HİZMETLERİ TANIMLAR Sigortalı Kişi Tur Assist'e bildirilen poliçenin adına düzenlendiği kişidir. (1 kişi) Lehdar 1.Sigortalı kişi, 2.Sigortalı kişinin kendisiyle birlikte sürekli

Detaylı

Aşağıda tanımlanan hizmetlerden yararlanma hakkı, Daimi İkametgah ili dışında yürürlüğe girecektir.

Aşağıda tanımlanan hizmetlerden yararlanma hakkı, Daimi İkametgah ili dışında yürürlüğe girecektir. Aşağıda tanımlanan hizmetlerden yararlanma hakkı, Daimi İkametgah ili dışında yürürlüğe girecektir. Aşağıda coğrafi sınırlara tabi olarak, poliçe teminatları iki bölümde verilir. Teminatlar Coğrafi Sınırlar

Detaylı

BENİM AİLEM SİGORTASI

BENİM AİLEM SİGORTASI BENİM AİLEM SİGORTASI Genel Özellikler Benim Ailem Sigortası, sigortalıyı ve/veya ailesini, ferdi kaza teminatları ile kazalara karşı, hukuksal koruma teminatı ile de hukuki uyuşmazlıklara karşı korurken,

Detaylı

A- ACİL KONUT YARDIM HİZMETLERİ

A- ACİL KONUT YARDIM HİZMETLERİ KONUT EK 1 SBN SİGORTA KONUT YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR A- ACİL KONUT YARDIM HİZMETLERİ Tesisat işleri 450 TL /3 kere Elektrik işleri 450 TL /3 kere Cam İşleri 450 TL /3 kere Anahtar işleri 450

Detaylı

TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER

TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER Araç Teminatları TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER Aracın Çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması Oto Kapı Kilit Hizmeti Lastik Değiştirilmesi Hizmeti Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı

Detaylı

HDI Konut Yardım: Ek Hizmetler

HDI Konut Yardım: Ek Hizmetler HDI Konut Yardım: Ek Hizmetler Otel Hizmeti Poliçe ile verilen teminatlar sonucu konutta meydana gelen bir hasar durumunda konut oturulamaz hale gelir ise ve onarım 24 saati aşarsa, sigortalının talebi

Detaylı

HAFİF TİCARİ EK 1 SBN SİGORTA TİCARİ KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın çekilmesi. Aracın vinç ile kurtarılması

HAFİF TİCARİ EK 1 SBN SİGORTA TİCARİ KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın çekilmesi. Aracın vinç ile kurtarılması HAFİF TİCARİ EK 1 SBN SİGORTA TİCARİ KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR BÖLÜM 1. YOL YARDIM ARAÇ TEMİNATLARI Aracın çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama

Detaylı

ZURICH SİGORTA MOTORSİKLET YOL YARDIM

ZURICH SİGORTA MOTORSİKLET YOL YARDIM ZURICH SİGORTA MOTORSİKLET YOL YARDIM Araç Teminatları Limitler Aracın çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması 300 TL 600 TL Lastik değiştirilmesi için aracın çekilmesi 300 TL Aracın kullanılamayışı nedeniyle

Detaylı

Teminat Özetleri ve Limitler

Teminat Özetleri ve Limitler LIBERTY SİGORTA/TRAFİK YARDIM HİZMETLERİ/ 2013 1 / 11 Araç Teminatları Teminat Özetleri ve Limitler Aracın çekilmesi Binek ve Hafif Ticari Araç Grubu Aracın çekilmesi Ağır ve Özel Maksatlı Araç Grubu (Liberty

Detaylı

GENEL İSTİSNALAR GENEL İSTİSNALAR

GENEL İSTİSNALAR GENEL İSTİSNALAR GENEL İSTİSNALAR 1. Vakıf Emeklilik A.Ş. ile Yaşam Kulüpleri kapsamındaki hizmetleri sağlayan anlaşmalı kuruluşlar arasındaki işbirliği 1 ( bir ) yıl devam edecek olup; Yaşam Kulüpleri nin avantajları,

Detaylı

Doktor Onayıyla, Yılda 2 Defa, Olay başı 100 TL

Doktor Onayıyla, Yılda 2 Defa, Olay başı 100 TL VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Gezici Konaklama Ulaşım Araç Bilgi Hattı MEDİKAL YARDIM Ambulans Tıbbi Danışma İndirimli Bilgisi Eve Doktor Eve Hemşire Hastahane Acil İlaç

Detaylı

LIBERTY SİGORTA OTO TRAFİK SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR

LIBERTY SİGORTA OTO TRAFİK SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR LIBERTY SİGORTA/TRAFİK YARDIM HİZMETLERİ/ 2015 1 / 14 LIBERTY SİGORTA OTO TRAFİK SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR 2015 LIBERTY SİGORTA/TRAFİK YARDIM HİZMETLERİ/

Detaylı

HÜR YARDIM TEMİNATLARI

HÜR YARDIM TEMİNATLARI HÜR YARDIM TEMİNATLARI O KM. LİK ÜRÜN Teminatların Özeti ve Limitleri Araç Teminatları Aracın çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması Lastik değiştirilmesi hizmeti Benzin bitmesi durumunda aracın çekilmesi

Detaylı

GROUPAMA SİGORTA KONUT SİGORTA POLİÇESİ ASİSTANS HİZMET VE ŞARTLARI

GROUPAMA SİGORTA KONUT SİGORTA POLİÇESİ ASİSTANS HİZMET VE ŞARTLARI GROUPAMA SİGORTA KONUT SİGORTA POLİÇESİ ASİSTANS HİZMET VE ŞARTLARI Teminatlar Özet & Limitleri Tesisat işleri 350 TL / Yılda 3 defa Elektrik işleri 350 TL / Yılda 3 defa Anahtar işleri 350 TL / Yılda

Detaylı

HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE!

HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE! HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE! HDI Sigorta dan Çok Özel Bir Yol Yardım Hizmeti HDI, kaza, arıza ve çalınma gibi durumlarda aracınız için verilen KASKO desteği paralelinde,

Detaylı

FIAT YOL YARDIM EKSTRA HİZMET KAPSAMI

FIAT YOL YARDIM EKSTRA HİZMET KAPSAMI FIAT YOL YARDIM EKSTRA HİZMET KAPSAMI Araç Teminatları Yol kenarı yardım organizasyonu Koşullar Aracın kurtarılması/çekilmesi (Maks. 400 TL limit dahilinde) Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama Daimi

Detaylı

Acil mesajların iletilmesi

Acil mesajların iletilmesi ASSIST LINE/EGE SĐGORTA/Hususi ve Hafif Ticari Trafik Yardım Teminatları/ 2015 Sayfa 1 / 3 EK-5 EGE SĐGORTA HUSUSĐ VE HAFĐF TĐCARĐ ARAÇ TRAFĐK YARDIM TEMĐNATLARI VE AÇIKLAMALARI TEMĐNATLARIN ÖZETĐ VE LĐMĐTLER

Detaylı

KONUT EŞYA SİGORTASI. Sigortaya Kabul Şartları. Sigorta Süresi. Özellikleri. Genel Özellikler

KONUT EŞYA SİGORTASI. Sigortaya Kabul Şartları. Sigorta Süresi. Özellikleri. Genel Özellikler KONUT EŞYA SİGORTASI Genel Özellikler Konut Eşya Sigortası, ev sahibi veya kiracı olarak sigortalının bina içindeki eşyalarını olası risklere karşı güvence altına alan sigortadır. Konut Eşya Sigortası

Detaylı

PLUST ARAÇ YARDIM ASİSTANLIK PAKET A. KONUT YARDIM HİZMETLERİ

PLUST ARAÇ YARDIM ASİSTANLIK PAKET A. KONUT YARDIM HİZMETLERİ PLUST ARAÇ YARDIM ASİSTANLIK PAKET A. KONUT YARDIM HİZMETLERİ Plust Asistanlık, hizmet vadesi süresince oluşabilecek olaylar karşısında konutu korumak maksadıyla bu ürün kapsamındaki acil ev yardım hizmetlerini

Detaylı

ARTI YOL YARDIM. (En yakın Yetkili Renault Servisi ne) Yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi. En yakın yakıt istasyonuna kadar

ARTI YOL YARDIM. (En yakın Yetkili Renault Servisi ne) Yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi. En yakın yakıt istasyonuna kadar ARTI YOL YARDIM Araç Teminatları Yol kenarı yardım organizasyonu Aracın çekilmesi Oto kapı kilit hizmeti Lastik değiştirilmesi hizmeti Yakıt bitmesi durumunda aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle

Detaylı

Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri

Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri Araç Yardım Hizmetleri Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri a. Aracın çekilmesi Kaza durumlarında, sigortalı aracın kazanın gerçekleştiği il dâhilinde en yakın Liberty Sigorta Seri Onarım Servisine (S.O.S),S.O.S

Detaylı

İhtiyacınız olduğunda Anadolu Hizmet ten daha iyi faydalanabilmeniz için bazı konuları size tekrar hatırlatmayı arzu ediyoruz:

İhtiyacınız olduğunda Anadolu Hizmet ten daha iyi faydalanabilmeniz için bazı konuları size tekrar hatırlatmayı arzu ediyoruz: ANADOLU HİZMET TRAFİK İhtiyacınız olduğunda Anadolu Hizmet ten daha iyi faydalanabilmeniz için bazı konuları size tekrar hatırlatmayı arzu ediyoruz: Öncelikle Anadolu Hizmet telefon numaranızın her an

Detaylı

EV SİGORTASI AİG SİGORTA

EV SİGORTASI AİG SİGORTA EV SİGORTASI AİG SİGORTA AIG SİGORTA EV SİGORTASI TEMİNATLAR Yangın, Yıldırım, İnfilak Konut Ek Teminatları (Dahili Su, Duman, Fırtına, Yer Kayması, Kara Taşıtları Çarpması, Hava Taşıtları Çarpması, Kar

Detaylı

EK- 4 EGE SĐGORTA KONUT YARDIM. Teminatların Özet ve Limitleri. Evde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması

EK- 4 EGE SĐGORTA KONUT YARDIM. Teminatların Özet ve Limitleri. Evde meydana gelen bir hasar sebebiyle ortaya çıkan seyahat masraflarının karşılanması ASSIST LINE/EGE SĐGORTA/Konut Yardım Teminatları/ 2015 Sayfa 1 / 13 Teminatların Özet ve Limitleri EK- 4 EGE SĐGORTA KONUT YARDIM Tesisat işleri Elektrik işleri Cam işleri Anahtar işleri Doktor veya ambulans

Detaylı

GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK SİGORTASI

GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK SİGORTASI GEÇİCİ İŞ GÖREMEZLİK SİGORTASI Genel Özellikler Geçici İş Göremezlik Sigortası, sigortalının poliçe kapsamındaki bir riskle karşılaşması sonucunda finansal kurumla imzalamış olduğu sözleşmeye istinaden

Detaylı

- Doğuştan Varolan Hastalık: Kalıtsal faktörlerin veya gebelik sırasında edinilmiş şikayetlerin sonucu olarak doğum esnasında mevcut olan hastalık.

- Doğuştan Varolan Hastalık: Kalıtsal faktörlerin veya gebelik sırasında edinilmiş şikayetlerin sonucu olarak doğum esnasında mevcut olan hastalık. ZURICH SİGORTA YARDIM HİZMETLERİ Sigortalı Kişi Poliçenin adına kesildiği kişi anlamındadır. Lehdar 1.Sigortalı kişi, 2.Sigortalı kişinin kendisiyle birlikte sürekli ikamet eden eşi ve çocukları, 3.Sigortalı

Detaylı

SİGORTALIMIZ ANADOLU SİGORTA İLE ANLAŞMALI OLAN SAĞLIK KURULUŞUNA GİDER

SİGORTALIMIZ ANADOLU SİGORTA İLE ANLAŞMALI OLAN SAĞLIK KURULUŞUNA GİDER SAĞLIK ANLAŞMALI KURUMLAR YATIŞSIZ TEDAVİ SÜRECİ SİGORTALIMIZ ANADOLU SİGORTA İLE ANLAŞMALI OLAN SAĞLIK KURULUŞUNA GİDER ANLAŞMALI KURUMLAR BANKOSUNA GİDEREK ANADOLU SİGORTA LI OLDUĞUNU BEYAN EDER. (SAĞLIK

Detaylı

İLK ATEŞ KONUT SİGORTASI

İLK ATEŞ KONUT SİGORTASI İLK ATEŞ KONUT SİGORTASI Genel Özellikler İlk Ateş Konut Sigortası, ev sahibi veya kiracı olarak Sigortalı nın evini; bina ve içindeki eşyaları olası risklere karşı güvence altına alan sigortadır. İlk

Detaylı

HSA / EK 4 : OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HAFİF TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR

HSA / EK 4 : OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HAFİF TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR HSA / EK 4 : OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HAFİF TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır.

Detaylı

MAPFRE GENEL SİGORTA BİNEK VE TİCARİ ARAÇ TRAFİK YARDIM

MAPFRE GENEL SİGORTA BİNEK VE TİCARİ ARAÇ TRAFİK YARDIM MAPFRE GENEL SİGORTA BİNEK VE TİCARİ ARAÇ TRAFİK YARDIM TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER Araç Teminatları Kapsam Aracın çekilmesi 250 TL Aracın kurtarılması 500 TL Araç kazası sonucu yaralanma durumunda

Detaylı

LIBERTY SİGORTA OTO KASKO SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR (AĞIR VE ÖZEL MAKSATLI TİCARİ ARAÇLAR)

LIBERTY SİGORTA OTO KASKO SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR (AĞIR VE ÖZEL MAKSATLI TİCARİ ARAÇLAR) LIBERTY SİGORTA/AĞIR TİCARİ KASKO YARDIM HİZMETLERİ/ 2015 1 / 12 LIBERTY SİGORTA OTO KASKO SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN ASİSTANS PROGRAMINA UYGUN HİZMETLER VE ŞARTLAR (AĞIR VE ÖZEL MAKSATLI TİCARİ ARAÇLAR)

Detaylı

HUSUSİ EK 1 SBN SİGORTA KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın kurtarılması

HUSUSİ EK 1 SBN SİGORTA KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR. Aracın kurtarılması HUSUSİ EK 1 SBN SİGORTA KASKO YARDIM TEMİNATLARI VE AÇIKLAMALAR BÖLÜM 1. YOL YARDIM ARAÇ TEMİNATLARI Aracın çekilmesi Aracın kurtarılması Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama veya daimi ikametgaha

Detaylı

Ferdi Kaza Sigortası kapsamına giren teminatlar aşağıda belirtilmiştir: Ölüm Sürekli sakatlık Gündelik tazminat Tedavi masrafları Deprem

Ferdi Kaza Sigortası kapsamına giren teminatlar aşağıda belirtilmiştir: Ölüm Sürekli sakatlık Gündelik tazminat Tedavi masrafları Deprem Ferdi Kaza Sigortası Ferdi Kaza Sigortası kapsamına giren teminatlar aşağıda belirtilmiştir: Ölüm Sürekli sakatlık Gündelik tazminat Tedavi masrafları Deprem Ölüm Teminatı Poliçe ile temin edilen bir kaza

Detaylı

GROUPAMA SİGORTA İŞYERİ SİGORTA POLİÇESİ ASİSTANS HİZMET VE ŞARTLARI

GROUPAMA SİGORTA İŞYERİ SİGORTA POLİÇESİ ASİSTANS HİZMET VE ŞARTLARI GROUPAMA SİGORTA İŞYERİ SİGORTA POLİÇESİ ASİSTANS HİZMET VE ŞARTLARI Teminatların Özet ve Limitleri Tesisat işleri 350 TL / Yılda 3 defa Elektrik işleri 350 TL / Yılda 3 defa Anahtar işleri 350 TL / Yılda

Detaylı

başına 250 TL Tıbbi danışma hizmeti Poliçede yazılı şartlarla

başına 250 TL Tıbbi danışma hizmeti Poliçede yazılı şartlarla Europ Assistance - Groupama Sigorta/ Konut Yardım Hizmetleri GROUPAMA SİGORTA EUROP ASSISTANCE KONUT SİGORTA POLİÇESİ SAHİPLERİ İÇİN YARDIM HİZMET VE ŞARTLARI Teminatların Özet ve Limitleri Tesisat işleri

Detaylı

EK - 2. Araç Teminatları. Oto kapı kilit hizmeti. Aracın çalınması nedeniyle ikamet ve seyahat. Onarılan veya bulunan aracın alınması için seyahat

EK - 2. Araç Teminatları. Oto kapı kilit hizmeti. Aracın çalınması nedeniyle ikamet ve seyahat. Onarılan veya bulunan aracın alınması için seyahat ASSIST LINE/EGE SĐGORTA/Hafif-Ağır Ticari Kasko Yardım Teminatları/ 2015 Sayfa 1 / 10 EK - 2 HAFĐF AĞIR ve ÖZEL MAKSATLI TĐCARĐ ARAÇ ASĐSTANS HĐZMETLERĐ TEMĐNATLARIN ÖZETĐ VE LĐMĐTLER Araç Teminatları

Detaylı

DOĞRU ADIM TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir? Sigortalının Doğa Sigorta

DOĞRU ADIM TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir? Sigortalının Doğa Sigorta DOĞRU ADIM TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR Doğru Adım Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Nedir? Sigortalının Doğa Sigorta tarafından belirlenmiş anlaşmalı kurum listesinde yer alan

Detaylı

ATAK FİLO ARAÇ KİRALAMA A.Ş.

ATAK FİLO ARAÇ KİRALAMA A.Ş. ATAK FİLO ARAÇ KİRALAMA A.Ş. 25 yıllık ticari deneyimi ile Araç Kiralama sektöründe saygın firmalarından biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla hizmet verdiği alanlarda ilklerin de uygulayıcısı

Detaylı

TURKLAND SİGORTA KASKO BİNEK VE HAFİF TİCARİ TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ

TURKLAND SİGORTA KASKO BİNEK VE HAFİF TİCARİ TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ TURKLAND SİGORTA KASKO BİNEK VE HAFİF TİCARİ TEMİNAT ÖZETİ VE LİMİTLERİ Araç Teminatları Aracın çekilmesi Aracın vinç ile kurtarılması Oto kapı kilit hizmeti Lastik değiştirilmesi hizmeti (Sadece Binek

Detaylı

ASĠSTANS PROGRAMLARI ÖZEL ġartlar. Teknik Teminatlar. Aracın Çekilmesi

ASĠSTANS PROGRAMLARI ÖZEL ġartlar. Teknik Teminatlar. Aracın Çekilmesi ASĠSTANS PROGRAMLARI ÖZEL ġartlar Teknik Teminatlar Aracın Çekilmesi Araç, kaza geçirmesi veya arızalanması sonucu hareket edemez durumda ise Asistans Firması aracın olay başına USD 100.- sınırına kadar

Detaylı

SİZİ, ARACINIZI, KARŞI ARACI TÜRKİYE ÇAPINDA GÜVENCE ALTINA ALAN SİGORTA!

SİZİ, ARACINIZI, KARŞI ARACI TÜRKİYE ÇAPINDA GÜVENCE ALTINA ALAN SİGORTA! SİZİ, ARACINIZI, KARŞI ARACI TÜRKİYE ÇAPINDA GÜVENCE ALTINA ALAN SİGORTA! HDI TRAFİK SİGORTASI ARAÇ YARDIM HİZMETİ HDI Sigorta dan Trafik Sigortanıza Yeni Boyutlar Kazandıran Hizmet Diyelim ki aracınız

Detaylı

BAKÜ WEDDINGEXPO FUARI Fuar Tarihi: MAYIS 2017 Tur Tarihi: MAYIS 2017

BAKÜ WEDDINGEXPO FUARI Fuar Tarihi: MAYIS 2017 Tur Tarihi: MAYIS 2017 BAKÜ WEDDINGEXPO FUARI Fuar Tarihi: 04-06 MAYIS 2017 Tur Tarihi: 03-07 MAYIS 2017 Emerald Hotel Fuar alanına 13 km Opera Hotel Fuar alanına 15 km Divan Express Hotel Fuar alanına 16 km Hilton Bakü Hotel

Detaylı

yetkisiz servis/anlaşmalı yetkili servis/özel servis veya yetkili servis e ücretsiz olarak

yetkisiz servis/anlaşmalı yetkili servis/özel servis veya yetkili servis e ücretsiz olarak OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLERİ HÜKÜM VE ŞARTLARI HAFİF TİCARİ 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. 1.2

Detaylı

Anadolu sigorta konut sigortası

Anadolu sigorta konut sigortası Anadolu sigorta konut sigortası ANADOLU SİGORTA KONUT SİGORTASI Kira kaybı Yangın, yıldırım, infilak Yer kayması Yer kayması ek teminatı-civar kazılar sonucu oluşan hasarlar Deprem Enkaz kaldırma masrafları

Detaylı

AXA SİGORTA A.Ş. BÜYÜK HASAR KASKO SİGORTASI ASİSTANS HİZMETLERİ VE ŞARTLARI

AXA SİGORTA A.Ş. BÜYÜK HASAR KASKO SİGORTASI ASİSTANS HİZMETLERİ VE ŞARTLARI AXA Assistance - AXA Sigorta / Büyük Hasar Kasko Asistans Hizmetleri 1/10 AXA SİGORTA A.Ş. BÜYÜK HASAR KASKO SİGORTASI ASİSTANS HİZMETLERİ VE ŞARTLARI AXA Assistance - AXA Sigorta / Büyük Hasar Kasko Asistans

Detaylı

TİCARİ ARAÇLAR KASKO YARDIM

TİCARİ ARAÇLAR KASKO YARDIM TEMİNATLARIN ÖZETİ VE LİMİTLER TİCARİ ARAÇLAR KASKO YARDIM Araç Teminatları Aracın çekilmesi Hafif Ticari araç En fazla 675 TL Ağır Ticari ve Özel Maksatlı araç En fazla 1.350 TL (Sadece arıza sonucu çekimler

Detaylı

ARAÇ TEMİNATLARI. Aracın çekilmesi : 750.-TL. Aracın vinç ile kurtarılması : 1.000.-TL

ARAÇ TEMİNATLARI. Aracın çekilmesi : 750.-TL. Aracın vinç ile kurtarılması : 1.000.-TL KASKO BİNEK VE HAFİF TİCARİ ARAÇ Aracın çekilmesi 750.-TL Aracın vinç ile kurtarılması 1.000.-TL Oto kapı kilit hizmeti ( Çilingir yo l- işçilik ücreti veya en yakın tamirciye nakli 500.-TL Lastik değiştirilmesi

Detaylı

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA

Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 4* IZMAILOVO ALFA Türk Hava Yolları ile direkt uçuş; 24 AĞUSTOS 2014 TK417 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 08:30 DA MOSKOVA YA HAREKET VARIŞ : 12:20 29 AĞUSTOS 2014 TK414 SEFER SAYILI UÇAĞI İLE 13:30 DA İSTANBUL A HAREKET VARIŞ:

Detaylı

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş.

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. ARAÇ/ İŞ MAKİNASI SATIŞI TEKNİK ŞARTNAMESİ İK, DESTEK VE REGÜLASYON BAŞKANLIĞI, TESİS YÖNETİMİ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ KONU: Bu Teknik Şartname; Türk Telekom tarafından

Detaylı

Vizyonumuz. dyasistplus.com

Vizyonumuz. dyasistplus.com Size hayatı yaşamak kalır Vizyonumuz Geçmişten günümüze kaliteyi esas alan firmamız sektörde kendini kanıtlamış, faaliyet alanında ciddi bir yer edinmiş, sürekli müşteri memnuniyeti ve kaliteyi arttırarak

Detaylı

Sigortalıya aşağıda belirtilen yardım hizmetleri sağlanacaktır.

Sigortalıya aşağıda belirtilen yardım hizmetleri sağlanacaktır. ANADOLU HİZMET FERDİ KAZA-KONUT YARDIM Sigortalıya aşağıda belirtilen yardım hizmetleri sağlanacaktır. Teminatların Özet ve Limitleri Teminat Kapsam Tesisat işleri Elektrik işleri Cam işleri Anahtar işleri

Detaylı

ARAB HEALTH 2018 SAĞLIK FUARI SEYAHAT PROGRAMI

ARAB HEALTH 2018 SAĞLIK FUARI SEYAHAT PROGRAMI EXPOLAND TOUR TG EXPO FUARCILIK A.Ş RESMİ SEYAHAT ACENTESİDİR. ARAB HEALTH 2018 SAĞLIK FUARI SEYAHAT PROGRAMI 29 Ocak- 01 Şubat 2018 Giriş:27 Ocak 2018 - Çıkış:02 Şubat 2018 PAKET PROGRAM (Uçak bileti,

Detaylı

HDI YOL YARDIM HİZMETLERİ

HDI YOL YARDIM HİZMETLERİ HDI YOL YARDIM HİZMETLERİ Kasko veya trafik poliçelerinde bu teminatın verilmiş olması şartı ile yardım hizmetlerinden faydalanılacaktır. YARDIM HİZMETİ Yardım hizmeti; kişiler için kaza ve ani hastalık

Detaylı

ASSİSTANS PAKET 5 (STANDART PAKET)

ASSİSTANS PAKET 5 (STANDART PAKET) ASSİSTANS PAKET 5 (STANDART PAKET) HİZMETLER KONUT YARDIM HİZMETLERİ Çilingir Gönderim Hizmeti Su Tesisatı Hizmeti Elektrik Tesisatı Hizmeti Cam İşleri Hizmeti Evden Eve Nakliye Hizmeti CONCIERGE HİZMETLERİ

Detaylı

SANKO ÜNİVERSİTESİ GÖREVLENDİRME

SANKO ÜNİVERSİTESİ GÖREVLENDİRME SANKO ÜNİVERSİTESİ GÖREVLENDİRME ve HARCIRAH YÖNERGESİ Amaç ve Kapsam MADDE 1- (1) Bu Yönerge; SANKO Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan ve Üyeleri, Mütevelli Heyeti tarafından oluşturulacak, kurul veya

Detaylı

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır.

1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından sağlanmaktadır. HSA / EK 5 :OTO KASKO ASİSTANS HİZMETLER HÜKÜM VE ŞARTLARI HUSUSİ / MOTORSİKLET 1. GENEL UYGULAMALAR 1.1 Asistans Hizmetler, Ergo Sigorta A.Ş. nin anlaşmalı hizmet sağlayıcısı Asistan Şirket tarafından

Detaylı

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TESİS YÖNETİMİ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ ARAÇ / İŞMAKİNASI SATIŞI TEKNİK ŞARTNAMESİ

TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TESİS YÖNETİMİ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ ARAÇ / İŞMAKİNASI SATIŞI TEKNİK ŞARTNAMESİ TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TESİS YÖNETİMİ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ ARAÇ / İŞMAKİNASI SATIŞI TEKNİK ŞARTNAMESİ TÜRK TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. TESİS YÖNETİMİ VE LOJİSTİK HİZMETLERİ DİREKTÖRLÜĞÜ ARAÇ

Detaylı

A.3 Poliçe: Sigorta Şirketi tarafından tanzim edilmiş, yürürlükte olan ve asistans firmasına bildirimi yapılmış Oto Kasko Sigorta Poliçesidir.

A.3 Poliçe: Sigorta Şirketi tarafından tanzim edilmiş, yürürlükte olan ve asistans firmasına bildirimi yapılmış Oto Kasko Sigorta Poliçesidir. HSA / EK 4 :HAFİF TİCARİ OTO KASKO POLİÇESİ ASİSTANS PROGRAMI ASİSTANS ÜRÜNÜ A. GENEL ŞARTLAR A.1. Sigortalı/lar: Sigorta sözleşmesi uyarınca teminattan yaralanma hakkı olan gerçek veya tüzel kişi. Lehdar:

Detaylı

EDRİNE ENERJİ İNŞ. TAHH. MÜH. TUR. TEM. REST. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.

EDRİNE ENERJİ İNŞ. TAHH. MÜH. TUR. TEM. REST. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. EDRİNE ENERJİ İNŞ. TAHH. MÜH. TUR. TEM. REST. SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ. 25 yıllık ticari deneyimi ile Araç Kiralama sektöründe saygın firmalarından biridir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışıyla

Detaylı