VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM"

Transkript

1 VAKIFKART 7/24 ASİSTANS İLE HANGİ HİZMETLERDEN YARARLANABİLİRSİNİZ? TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Eğer aracınız arızalandı veya bir kazaya uğradıysa, VakıfKart 7/24 Asistans ile aracınız hareketsiz duruma düştüğü yerden en yakın tamirhaneye, benzinizin bitmesi durumunda ise en yakın benzin istasyonuna çekilir. Bu hizmetten 100 USD limitine kadar ücretsiz yararlanabilirsiniz. Yapılan giderin 100 USD sınırını aşan kısmı, VakıfKart sahibi tarafından ödenir. Gezici Servis Aracınızın arıza sebebi ile yürüyemez durumda olması durumunda, aracınızın bulunduğu yere gezici bir tamir/onarım ekibi gönderilir. Gezici servis gönderilmesine ve hizmet sunumuna dair oluşacak giderin 100 USD yi aşan kısmı VakıfKart sahibi tarafından ödenir. Konaklama- Otel Masrafları İkamet ettiğiniz il dışında seyahatte iken aracınız bir arıza veya bir kaza sonucu hareketsiz duruma düştüğünde ve aracınızın onarılmasının 24 saati aşması durumunda bulunduğunuz bölgede 4 yıldızlı otelde (4 yıldızlı otelin bulunmaması veya 4 yıldızlı otelde yer olmaması durumunda 3 yıldızlı otelde oda- kahvaltı) konaklamanız için otel organizasyonu yapılarak, en fazla 5 gece için sizin ve iki aile ferdinin otel masrafları VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanır. Konaklama hizmetinden yararlanmanız durumunda ayrıca ulaşım hizmetlerinden yararlanamazsınız. Ulaşım (Uçak/ Otobüs/ Tren Bileti)- (Seyahate devam veya Erken Dönüş Amaçlı Ulaşım Hizmetlerini kapsar) İkamet ettiğiniz il dışında seyahatte iken aracınız bir arıza veya bir kaza sonucu hareketsiz duruma düştüğünde ve aracınızın onarımının aynı gün içinde gerçekleştirilemediği durumlarda, otel konaklaması yerine ulaşım hizmeti istemeniz halinde, VakıfKart 7/24 Asistans siz ve iki aile ferdi için en uygun ulaşım aracını ücretsiz olarak temin eder. Araç Bilgi Hattı Araç Bilgi Hattı ile çekici, tamirhaneler ve yetkili servisler gibi ihtiyaç duyabileceğiniz firmaların iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Araç Muayene Hizmeti kg dan az ve ruhsatta hususi oto cinsi olarak belirtilmiş olması kaydıyla aracınız, ücretsiz olarak, talep edeceğiniz yerden alınıp muayenesi yapıldıktan sonra talep edeceğiniz yere ücretsiz olarak teslim edilir. Vergi & ceza borçları ile ilgili eksiklerin Araç Muayene işlemi başlamadan tarafınızca tamamlanması gerekmektedir. Muayene ücreti VakıfKartınızdan tahsil edilmek koşuluyla ödenir. Bu hizmet İstanbul, Ankara ve İzmir illerinde verilmektedir.

2 Teknik & Ferdi Yardımın Dışında Kalan Hususlar 1. Türkiye dışında vuku bulan arızalar, kazalar ve çalınmalar, 2. Bozulma durumunda 10 yaşından eski araçlar, 3. Toplam yüklenmiş ağırlığı 3,5 tondan fazla olan araçlar, 125 cc den küçük olan araçlar, 4. Kiralık araçlar, 5. Motor ve motosikletler, 6. Kişiler ve eşyaların paralı taşımacılığı için kullanılan araçlar, 7. Hayvanlar, tekneler, araçlar ve malların taşımacılığı için özel olarak düzenlenmiş araçlar, 8. Yakıttan kaynaklanan bozulmalar, 9. Bakım eksikliğinden kaynaklanan bozulmalar, 10. Aracın tüketim ve geçiş masrafları ile köprü ve yol paraları, 11. Aracın onarım masrafları, 12. İnsan beraberinde olmayan bagajın taşınması, 13. Yurtdışında kayıtlı ve/veya sigortalı araçlar, 14. Enkaz olarak belirlenen araçların taşınması, MEDİKAL YARDIMLAR Ambulans Hizmeti VakıfKart 7/24 Asistans, hastalanmanız veya yaralanmanız halinde, tıbbi gözetim altında bir ambulans ile şehir içi veya şehirlerarası uygun bir tıbbi merkeze veya bir hastaneden diğerine veya kanuni ikametgâhınıza ulaştırılmanızı ücret karşılığı organize eder. Tıbbi Danışma Hizmeti Tıbbi bir konuda telefonla danışmanlık hizmeti almak istediğinizde ücretsiz olarak 24 saat hizmet veren ü arayabilirsiniz. Aktardığınız bilgilerin tümü doktor tarafından analiz edildikten sonra, azami 6 saatlik süre içerisinde, size tıbbi konsültasyon yerine geçmeyen veya reçete nedeni olmayan sadece öğüt niteliğinde olan bir yanıt verilir. İndirimli Hastane Networkü Türkiye de belirli hastanelerde belirlenen oranlarda VakıfKart sahiplerine indirim sağlanır. Eve Doktor Gönderimi Doktora gidemediğiniz acil durumlarda (Suda boğulmalar, ısı çarpması, zehirlenmeler, ani felçler, akut masif kanamalar, faal migren, 39,5 yüksek ateş, elektrik çarpması, ciddi yanıklar, ciddi alerji, kalp krizi, ritim bozukluğu, akut solunum problemleri, ciddi genel durum bozukluğu, şuur kaybıyla beraber olan baş ağrıları, menenjit, diyabetik ve üremik koma, yüksekten düşme, donma, soğuk çarpması, ciddi göz yaralanmaları, omurga kırıkları, şuur kaybına neden olan durumlar, akut batın, beyin apsesi, uzuv kopmaları ile tıbbi tanımlar doğrultusunda acil olarak tanımlanan her vaka) durumlarda, ikametgâhınıza yılda iki kez azami 200 YTL ye kadar doktor gönderilir.

3 Eve Hemşire Gönderimi Acil durumlarda ikametgâhınıza yılda 2 kez azami 100 YTL ye kadar hemşire gönderilir. İlaç Gönderimi Bulunduğunuz yerde doktor tarafından yazılmış ve acil gereksiniminiz olan ilaçların bulunmaması halinde, reçeteli olmak kaydıyla, yılda iki kez ücretsiz olarak gerekli ilaç tarafınıza gönderilir. İlaç masrafları tarafınızca karşılanır. Medikal Malzeme Gönderimi Bulunduğunuz yerde acil gereksiniminiz olan medikal malzemelerin bulunmaması halinde, gerekli medikal malzeme gönderimi yılda iki kez ücretsiz olarak gerçekleştirilir. Medikal malzeme masrafları tarafınızca karşılanır. Check up Organizasyonu Talebiniz doğrultusunda ücretsiz olarak check up organizasyonu yapılır. Check-up masrafları tamamen tarafınızca karşılanır. Nöbetçi Eczane Bildirimi Bulunduğunuz bölgeye en yakın nöbetçi eczanenin adres ve telefon bilgilerini, 7 gün 24 saat Türkiye genelinde ücretsiz öğrenebilirsiniz. Hastane ve Medikal Merkez Bildirimleri 7 gün 24 saat Türkiye genelindeki hastane ve medikal merkezlerin adres ve telefon bilgilerini ücretsiz öğrenebilirsiniz. 3 Eve Fizyoterapist Gönderimi Yıl içerisinde iki kez yararlanmak ve azami 100 YTL ye kadar olmak koşuluyla, fizyoterapiste gidemediğiniz durumlarda, ikametgahınıza fizyoterapist gönderilmesini isteyebilirsiniz. KONUT YARDIMI Dahili Tesisat Problemleri İkamet ettiğiniz konutun dahili temiz su tesisatının patlaması veya arızası nedeniyle acil çözüm gerektiren problemlerde (su saatinden musluğa kadar olan kısım), sizin de onayınız alınarak konutunuza tesisatçı gönderilir. Acil tesisat servisi olay başına en fazla 80 YTL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar onaylamanız durumunda doğrudan tarafınızca tesisatçıya ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece 80 YTL sınırına kadar olan tamirat yapılır. Elektrik Problemleri Konutunuzun dahili elektrik tesisatında (elektrik sigortasından, elektrik anahtarına kadar) meydana gelen bir sorun durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir elektrikçi sizin onayınız ile gönderilir. Acil elektrik servisi işçilik ve materyal (elektrik kabloları vb) masrafları olay başına 100 YTL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız

4 durumunda direkt olarak tarafınızca elektrikçiye ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece 100 YTL sınırına kadar olan tamirat yapılır. Konut Anahtar Kaybı ve Unutulması Konutunuza ait anahtarınızı kaybetmeniz veya unutmanız durumlarında (konuta girememe veya konuttan çıkamama) konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir çilingir sizin onayınız ile gönderilir. Yapılacak işçilik masrafları 80.- YTL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız durumunda tarafınızca direkt olarak çilingire ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece limit dahilinde işçilik hizmeti verilir. Cam Kırılması Konutunuzun dış veya iç camlarının kırılması durumunda, konutunuzun bulunduğu bölgeye en yakın yerden bir camcı sizin onayınız ile gönderilir. İşçilik ve cam masrafı 80.- YTL sınırına kadar yılda 3 defaya mahsus olmak üzere VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanır. Bu meblağı aşan masraflar, onaylamanız durumunda tarafınızca direkt olarak camcıya ödenir. Limiti aşan masrafları onaylamazsanız sadece limit dahilinde işçilik ve malzeme hizmeti verilir. Konut Bilgi Hattı Konutunuz ile ilgili işlemler için uygun hizmet sağlayıcılarının iletişim bilgilerini ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki iş kolları yukarıda belirtilen acil durumlar haricinde talebiniz durumunda gönderilebilir veya haklarında bilgi verilebilir. Bu hizmetten yararlanmanız durumunda oluşacak masraflar tarafınıza aittir. E Tuğla ustaları E Boyacılar 4 E Marangozlar E Halı, döşemelik kumaşçılar E Isıtıcı ve havalandırmacılar E Televizyon antencileri E Elektrikli ev aletleri tamircileri Evcil Hayvan ve Çiçek Bakımı Talebinize bağlı olarak evcil hayvanlarınızın bakımı hakkında bilgi alabilir ve veterinerlerin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Evde yetiştirdiğiniz çiçekler hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bilgisayar Destek Hizmeti Evinizdeki bilgisayarda oluşan arızalar için, eve servis yada bilgisayar tamircisi gönderilmesini talep edebilirsiniz. Bu hizmette oluşacak tüm masraflar tarafınıza aittir.

5 YURTİÇİ CONCIERGE HİZMETLERİ Restoran Rezervasyon ve Bilgi Servisi Yurtiçindeki her türlü restoran hakkında tavsiye ve bilgi alabilir, dilerseniz adınıza rezervasyon yaptırabilirsiniz. Etkinlik Bilgi ve Rezervasyon Servisi Yurtiçindeki her türlü sinema, konser, tiyatro, müze, spor karşılaşmaları, müzikal, bale ve opera etkinlikleri ile ilgili bilgi alabilir, isterseniz bilet ücretinin sizin adınıza VakıfKartınızdan tahsil edilerek adresinize gönderilmesini talep edebilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde bilet gönderim masrafları tarafınıza aittir. Çiçek Alım ve Dağıtım Servisi Talebiniz halinde adınıza çiçek alımı ve gönderiminin yapılmasını sağlayabilirsiniz. Çiçek ücreti tarafınıza ait olup, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya illerinde gönderim masrafları VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanacaktır. Hediye Alım ve Gönderimi Talebiniz doğrultusunda sevdiklerinize ve yakınlarınıza hediye aldırabilir ve istediğiniz adrese gönderebilirsiniz. Hediye ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları da tarafınıza aittir. Yiyecek ve İçecek Gönderimi Tüm masraflar tarafınıza ait olmak üzere, talebiniz doğrultusunda bulunduğunuz yere yiyecek ve içecek gönderimi yapılmasını isteyebilirsiniz. Feribot, Otobüs ve Tren Bilgi ve Rezervasyon Servisi Feribot/otobüs/tren saat ve ücretleri konusunda bilgi alabilir, rezervasyon yaptırabilir veya dilerseniz bedeli VakıfKartınızdan alınmak suretiyle biletinizin alınarak kendinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dıındaki illerde bilet gönderim masrafları tarafınıza aittir. Uçuş Bilgi, Rezervasyon ve Bilet Temini Servisi Uçuş bilgilerini öğrenebilir, uçak rezervasyonlarınızı ve istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz bedeli VakıfKartınızdan karşılanmak suretiyle uçak biletinizin tarafınıza ulaştırılmasını da isteyebilirsiniz. Yapılan rezervasyonu onaylamanız durumunda biletiniz kesilerek İstanbul da 1 gün içinde, diğer illerde en geç 2 gün içinde tarafınıza ulaştırılır. Bilet ücreti ile birlikte, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları da tarafınıza aittir. Kitap, CD, VCD, DVD Siparişi Talep ettiğiniz Kitap, CD, VCD ve/veya DVD siparişlerinizi verebilir, tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Sipariş verdiğiniz ürünün ücreti ile birlikte İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa ve Antalya dışındaki illerde gönderim masrafları tarafınıza aittir.

6 Araç Kiralama Organizasyonu Tüm masraflar tarafınıza ait olmak üzere ihtiyacınız ve talebiniz doğrultusunda araç kiralama şirketlerinin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. DANIŞMA HATTI Mali Müşavir Hattı Herhangi bir mali konuda (Vergi kanunu, mevzuat bilgisi, beyanname düzenlenmesi, işletme defterinin tutulması, şirket kurulması esnasında uygulanacak prosedürler, devir işlemleri, vergi dairelerine dilekçe yazımı vb. konularda bilgi sunumu sağlanacaktır.) bilgi edinebilir ve sorununuz ile bağlantılı olarak mali müşavir tavsiyesi alabilirsiniz. YURTDIŞI CONCIERGE VE SEYAHAT YARDIMI HİZMETLERİ Bu hizmetlerden sadece platinum kart sahipleri faydalanabilecektir. Restoran, Otel Rezervasyon Ve Bilgi Servisi Yurt dışındaki otel ve restoran bilgilerini alabilir ve gerekirse rezervasyon yaptırabilirsiniz. Etkinlik Bilgilendirme ve Bilet Temini Yurt dışındaki konser vb. etkinlik bilgilerini öğrenebilir ve bilet ve ulaşım masrafları tarafınıza ait olmak üzere, istediğiniz etkinliğin biletinin temin edilerek tarafınıza gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Yurtdışına Çiçek, Hediye ve Yiyecek Gönderimi Talep ettiğiniz çiçek, hediye ve yiyecek teminini sağlayıp, istediğiniz yere ulaştırılmasını talep edebilirsiniz. Bu hizmet için kurye/kargo şirketleri ile iletişime geçilir. Tüm masraflar tarafınıza aittir. Seyahat Öncesi Bilgilendirme Servisi Yurtdışında seyahate gitmeyi planladığınız bölgeler hakkında hava durumu, kültürel faaliyetler gibi her tür bilgiyi alabilirsiniz. İdari Asistans Seyahatte bulunduğunuz yerde pasaport, vize, uçak biletinizin kaybolması durumunda, yapılması gerekenler ve başvurulması gereken yerler konusunda bilgi alabilir ve ilgili yerlerin iletişim bilgilerini öğrenebilirsiniz. Kayıp Bagajın Bulunup, Ulaştırılması VakıfKart 7/24 Asistans bagajınızın kaybı durumunda ilgili raporların hazırlanmasında (uçak şirketine ait bagaj kaybı raporları ya da polis tarafından belgelenmiş kayıp bagaj raporları) ve bagajların bulunmasında gereken görüşmeleri yapmak ve tavsiyelerde bulunmak, işlemleri sürdürmek ve kontrol etmek görevlerini sisin adınıza üstlenir. Bagajınızın bulunması halinde, söz konusu bagaj daimi ikamet adresinize veya seyahati tasarlanan varış yerine en kısa sürede gönderilir.bu hizmet seyahatiniz ile ilgili gidiş-dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum kartınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla tüm dünyada geçerlidir.

7 Kırılan, Kaybolan,Çalınan Gözlük veya Protez Temini Yurtdışı seyahatiniz esnasında kırılan, kaybolan yada çalınan gözlük veya protezinizin tüm masrafları size ait olmak üzere, Türkiye den temin edilip, kurye şirketleri aracılığı ile tarafınıza ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz. Acil Durumlarda Nakit Avans Yurtdışı seyahatiniz esnasında, kaza veya hastalık sonucu avans para talep etmeniz durumunda, ülkeye dönüşünüzden itibaren en geç 15 gün içerisinde geri ödemeniz koşulu ile USD limit dahilinde avans para talep edebilirsiniz. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidişdönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum kartınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. Kefalet İçin Avans Ödeme Yurtdışı seyahatiniz esnasında, tutuklanmanız durumunda, USD limit dahilinde kefalet ücreti, ülkeye dönüşünüzden itibaren 15 gün içerisinde geri ödemeniz koşuluyla, yetkili makama avans olarak ödenir. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş- dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum kartınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. Kart Sahibinin Yakınının Sağlık Durumunun İzlenmesi Yurtdışı seyahatiniz esnasında, birinci dereceden yakınınızın (eş, çocuk, anne-baba, kardeş) hastanede yatıyor olması durumunda, hastaneye ulaşamıyor iseniz bir hafta süre ile hastanızın durumu hakkında her gün VakıfKart 7/24 Asistans size gerekli bilgileri aktarır. Avukat/Danışman Giderleri Yurtdışı seyahatiniz esnasında, hukuki bir problem yaşamanız durumunda, USD limit dahilinde hukuki giderlerin ücreti VakıfKart 7/24 Asistans tarafından karşılanır. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş- dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum kartınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir. Ülkeye Öngörülemeyen Dönüş Kart Sahibinin Kanuni ikametgahında Meydana Gelen Hasar Nedeni ile Yolculuğun Durdurulması Sonucu Seyahat Masrafları: Kanuni ikametgahınızda hırsızlık, kapı ve pencerelerin zorlanması, yangın veya patlama nedeniyle oturulamaz hale gelmesi, ya da fazla zararın ortaya çıkması riski sebebiyle, evinizde bulunmanız gerektiği durumlarda, kanuni ikametgahınıza dönüşünüz en hızlı ve en uygun koşullar dahilinde organize edilerek oluşan masraflar bir kişi için ödenir. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş- dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum kartınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

8 Kart Sahibinin 1.Dereceden Akrabasının Vefatı Nedeni ile Yolculuğun Durdurulması Sonucu Seyahat Masrafları: Birinci dereceden akrabanızın (eş, çocuk, anne-baba, kardeş) vefatı durumunda, VakıfKart 7/24 Asistans kanuni ikametgahınıza dönüşünüzü en hızlı ve en uygun koşullar dahilinde organize ederek oluşan masrafları öder. Bu hizmet seyahat ile ilgili gidiş- dönüş biletlerinizi VakıfBank Platinum kartınızı kullanarak ödemiş olmanız koşuluyla Türkiye dışında tüm dünyada geçerlidir.

Doktor Onayıyla, Yılda 2 Defa, Olay başı 100 TL

Doktor Onayıyla, Yılda 2 Defa, Olay başı 100 TL VAKIFBANK ASİSTANS HİZMETLERİ TEKNİK YARDIM Aracın Çekilmesi Gezici Konaklama Ulaşım Araç Bilgi Hattı MEDİKAL YARDIM Ambulans Tıbbi Danışma İndirimli Bilgisi Eve Doktor Eve Hemşire Hastahane Acil İlaç

Detaylı

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI

CONCİERGE HİZMET DETAYLARI CONCİERGE HİZMET DETAYLARI 1. ARAÇ ASISTANS Araç Bilgi Hattı; 365 gün 24 saat tüm Türkiye kapsamında yerel çekici- vinç firmaları, tamirhaneler ve araç markalarının servis istasyonları hakkında bilgi ve

Detaylı

Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri

Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri Araç Yardım Hizmetleri Trafik Sigortası Yol Yardım Hizmetleri a. Aracın çekilmesi Kaza durumlarında, sigortalı aracın kazanın gerçekleştiği il dâhilinde en yakın Liberty Sigorta Seri Onarım Servisine (S.O.S),S.O.S

Detaylı

I. DİKKAT ÇOCUK VAR KULÜBÜ KAPSAMI : Yol Yardım Hizmetleri: Araç Çekme ve Kurtarma Hizmeti : Türkiye nin tamamında üyeye ait kayıtlı aracın, kaza

I. DİKKAT ÇOCUK VAR KULÜBÜ KAPSAMI : Yol Yardım Hizmetleri: Araç Çekme ve Kurtarma Hizmeti : Türkiye nin tamamında üyeye ait kayıtlı aracın, kaza I. DİKKAT ÇOCUK VAR KULÜBÜ KAPSAMI : Yol Yardım Hizmetleri: Araç Çekme ve Kurtarma Hizmeti : Türkiye nin tamamında üyeye ait kayıtlı aracın, kaza sonucu mekanik arıza haricinde olan arıza durumunda, çekme

Detaylı

ON ROAD TEMİNATLARI. Aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama

ON ROAD TEMİNATLARI. Aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama ON ROAD TEMİNATLARI Araç Yardım Aracın çekilmesi Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama Daimi ikametgaha dönüş veya yolculuğa devam seyahati Seyahate devam etmek için Rent-a-car Oto kapı kilit hizmeti

Detaylı

YURT DIŞI GENİŞLETİLMİŞ PAKET TUR SİGORTASI

YURT DIŞI GENİŞLETİLMİŞ PAKET TUR SİGORTASI YURT DIŞI GENİŞLETİLMİŞ PAKET TUR SİGORTASI Tüm Dünya (Afganistan, Irak, Türkiye hariç) 30.000 EURO coğrafi alanı kapsamaktadır. TEMİNAT VE LİMİTLER Tıbbi tedavi teminatı TEMİNATLAR Sigortalının tıbbi

Detaylı

HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE!

HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE! HER ŞEY YOLUNDA OLSUN DİYE KASKO YOL YARDIM HİZMETİ HDI DE! HDI Sigorta dan Çok Özel Bir Yol Yardım Hizmeti HDI, kaza, arıza ve çalınma gibi durumlarda aracınız için verilen KASKO desteği paralelinde,

Detaylı

çıkması durumunda, TÜRSAB veya Turizm Bakanlığı nın bildirimiyle ve/veya sigortacıya ihbar edilmesi

çıkması durumunda, TÜRSAB veya Turizm Bakanlığı nın bildirimiyle ve/veya sigortacıya ihbar edilmesi SİGORTA ETTİRENLER: T.C. TURİZM BAKANLIĞI ve/veya TÜRKİYE SEYAHAT ACENTELARI BİRLİĞİ (TÜRSAB)ve/veya Ekli listede isimleri yazılı veya bilahare ilave edilecek TÜRSAB üyesi seyahat acenteleri SİGORTALI:

Detaylı

TEMİNATLAR : Kaza ve Hastalık Durumunda Acil Tıbbi Tedavi : İlaç : Acil Diş Tedavisi : Tıbbi Nakil :

TEMİNATLAR : Kaza ve Hastalık Durumunda Acil Tıbbi Tedavi : İlaç : Acil Diş Tedavisi : Tıbbi Nakil : TEMİNATLAR : Kaza ve Hastalık Durumunda Acil Tıbbi Tedavi : Sigortalı'nın, bu poliçe kapsamındaki acil hastalıklardan birinin gerçekleşmesi (acil hastalıklar listesi Ek-1 de sunulmuştur) veya yaralanması

Detaylı

6) Yaralanma veya Hastalık Nedeniyle Yurtdışında Konaklama Süresinin Uzatılması

6) Yaralanma veya Hastalık Nedeniyle Yurtdışında Konaklama Süresinin Uzatılması 1) Tıbbi Tedavi Teminatı Sigortalı'nın, bu poliçe kapsamında aniden hastalanması veya yaralanması durumunda hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile ilgili doktorun yazdığı ilaçların masrafları sigorta

Detaylı

Seyahat sigortası poliçeniz hakkında; Tüm sigorta poliçeleri bazı sınırlamalar ve muafiyet ihtiva etmektedir. Teminatların ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan lütfen emin olunuz. Seyahat sigortası temel özellikleri;

Detaylı

Seyahat sigortanızın kapsamı sigorta sertifikanız üzerinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası poliçenizin detaylarını lütfen dikkatlice okuyunuz.

Seyahat sigortanızın kapsamı sigorta sertifikanız üzerinde belirtilmiştir. Seyahat sigortası poliçenizin detaylarını lütfen dikkatlice okuyunuz. Seyahat sigortası poliçeniz hakkında; Tüm sigorta poliçeleri bazı sınırlamalar ve muafiyet ihtiva etmektedir. Teminatların ihtiyaçlarınıza uygun olduğundan lütfen emin olunuz. İşbu poliçe T.C.Vatandaşları

Detaylı

TRAVEL GUARD YURTDIŞI SEYAHAT SİGORTASI POLİÇE ÖZEL ŞARTLARI AIG Sigorta A.Ş. bu sigorta poliçesinde anılan sigortayı prim ödemesi karşılığında ve bu poliçenin genel ve özel şartlarına uyulmak kaydıyla

Detaylı

1.19. Anadolu Hizmet Konut Klozu

1.19. Anadolu Hizmet Konut Klozu 1.19. Anadolu Hizmet Konut Klozu A. AC L H ZMETLER Poliçede belirtilen tüm genel şart ve kloz hükümleri saklı kalmak kaydıyla ani ve beklenmedik bir kaza ya da olay sonucu sigortalı konutun su/sıhhi tesisatı,

Detaylı

KONUT POLİÇESİ KLOZ VE ÖZEL ŞARTLARI

KONUT POLİÇESİ KLOZ VE ÖZEL ŞARTLARI KONUT POLİÇESİ KLOZ VE ÖZEL ŞARTLARI Değerli Sigortal m z, Konut Sigortas Poliçemizi tercih ettiğiniz için teflekkür ederiz. Konut sigortas ek teminatlar ndan ve Anadolu Hizmet ve Anadolu Acil Sağlık hizmetlerinden

Detaylı

I. GİRİŞ Bu sözleşme, aşağıdaki Tur Assist Genel İşlem Şartlarına ve taraflar arasında özel olarak kararlaştırılan sair şartlara tabidir.

I. GİRİŞ Bu sözleşme, aşağıdaki Tur Assist Genel İşlem Şartlarına ve taraflar arasında özel olarak kararlaştırılan sair şartlara tabidir. I. GİRİŞ Bu sözleşme, aşağıdaki Tur Assist Genel İşlem Şartlarına ve taraflar arasında özel olarak kararlaştırılan sair şartlara tabidir. II. TANIMLAR Bu Sözleşmede geçen aşağıdaki terimler, aşağıda verilen

Detaylı

TEMİNATLARA AİT ÖZEL ŞARTLAR

TEMİNATLARA AİT ÖZEL ŞARTLAR Sayın Sigortalımız, Öncelikle, Şirketimizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sağlık sigortası poliçeniz ile ilgili olarak sizi aydınlatacağını düşündüğümüz ayrıntılı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.

Detaylı

FIAT YOL YARDIM EKSTRA HİZMET KAPSAMI

FIAT YOL YARDIM EKSTRA HİZMET KAPSAMI FIAT YOL YARDIM EKSTRA HİZMET KAPSAMI Araç Teminatları Yol kenarı yardım organizasyonu Koşullar Aracın kurtarılması/çekilmesi (Maks. 400 TL limit dahilinde) Aracın kullanılamayışı nedeniyle konaklama Daimi

Detaylı

FERDİ KAZA SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU

FERDİ KAZA SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU FERDİ KAZA SİGORTASI BİLGİLENDİRME FORMU En az iki nüsha olarak düzenlenen bu form, sigorta sözleşmesine taraf olmak isteyen ve sigortadan menfaat sağlayacak diğer kişilere kurulacak sözleşmeye ilişkin

Detaylı

SAĞLIK SİGORTALARI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI

SAĞLIK SİGORTALARI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI SAĞLIK SİGORTALARI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI Sayın Sigortalımız, Güvenilir, dürüst ve müşteri memnuniyeti ilkelerinin esas alındığı, hizmet politikası ile sigorta sektöründe lider konumda bulunan

Detaylı

FİT - YABANCI UYRUKLU KİŞİLERE SAĞLIK POLİÇESİ

FİT - YABANCI UYRUKLU KİŞİLERE SAĞLIK POLİÇESİ FİT - YABANCI UYRUKLU KİŞİLERE SAĞLIK POLİÇESİ YABANCI UYRUKLULAR İÇİN SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLARI 1- SİGORTANIN KONUSU VE KAPSAMI : Groupama Sigorta, sözleşmenin yürürlükte olduğu süre içinde, poliçe

Detaylı

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize.

Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. Dünyanın en önemli ekonomisine odaklanıyoruz. Sizin ekonominize. HSBC Premier e hoş geldiniz Hoş geldiniz ve HSBC Premier i seçtiğiniz için teşekkür ederiz. HSBC Premier olarak biz, bireysel ekonominizi

Detaylı

Yol Yardım Kitapçığı

Yol Yardım Kitapçığı Yol Yardım Kitapçığı Fleetcorp Operasyonel Taşıt Kiralama ve Turizm A.Ş. Büyük Mükellefler V.D: 3060061341 Tamburi Ali Efendi Sok. No.13 34337 Giriş Kat Doğuş Center Etiler - Beşiktaş / İstanbul Tel: +90

Detaylı

SAĞLIĞIM TAMAM SİGORTASI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI

SAĞLIĞIM TAMAM SİGORTASI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI SAĞLIĞIM TAMAM SİGORTASI ÖZEL VE GENEL ŞARTLAR KİTAPÇIĞI Poliçe ekinde teslim aldığınız bu özel şartların sigorta şirketi tarafından yürürlüğe alındığı tarih 17.04.2013 olup, satın almış olduğunuz 1 SAĞLIĞIM

Detaylı

Sigortalı Sayılma. Sigortalı Sayılmayanlar

Sigortalı Sayılma. Sigortalı Sayılmayanlar I- 5510 SAYILI SOSYAL SİGORTALAR VE GENEL SAĞLIK SİGORTASI KANUNU, SOSYAL SİGORTA İŞLEMLERİ YÖNETMELİĞİ, GENEL SAĞLIK SİGORTASI İŞLEMLERİ YÖNETMELİĞİ, 5510 SAYILI KANUN GEREĞİNCE SİGORTALI SAYILANLAR,

Detaylı

2 Yıl (24 ay) Süreli 21 Kişi İle Silahlı Kimlik Kartlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı HİZMETİ ALIMINA AİT SÖZLEŞME TASARISI İKN (İhale Kayıt Numarası):

2 Yıl (24 ay) Süreli 21 Kişi İle Silahlı Kimlik Kartlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı HİZMETİ ALIMINA AİT SÖZLEŞME TASARISI İKN (İhale Kayıt Numarası): 2 Yıl (24 ay) Süreli 21 Kişi İle Silahlı Kimlik Kartlı Özel Güvenlik Hizmet Alımı HİZMETİ ALIMINA AİT SÖZLEŞME TASARISI İKN (İhale Kayıt Numarası): 2015/54026 Madde 1 - Sözleşmenin tarafları Bu Sözleşme,

Detaylı

ANADOLU H ZMET "TRAF K" Anadolu Hizmet ve Hasar fllemleri Hatt

ANADOLU H ZMET TRAF K Anadolu Hizmet ve Hasar fllemleri Hatt ANADOLU H ZMET "TRAF K" 0850 7 24 0850 Anadolu Hizmet ve Hasar fllemleri Hatt Sayın Sigortalımız, htiyacınız oldu unda Anadolu Hizmet ten daha iyi faydalanabilmeniz için bazı konuları size tekrar hatırlatmayı

Detaylı

Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Grup Özel Sağlık Sigortası Kullanım Kılavuzu 2013

Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Grup Özel Sağlık Sigortası Kullanım Kılavuzu 2013 Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı Grup Özel Sağlık Sigortası Kullanım Kılavuzu 2013 Sayın Sigortalımız, Koç Holding Emekli ve Yardım Sandığı Vakfı'nın siz değerli üyelerine Şirketimiz işbirliğinde

Detaylı

HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ (SHY-22) BİRİNCİ KISIM. Genel Hükümler BİRİNCİ BÖLÜM

HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ (SHY-22) BİRİNCİ KISIM. Genel Hükümler BİRİNCİ BÖLÜM HAVAALANLARI YER HİZMETLERİ YÖNETMELİĞİ (SHY-22) BİRİNCİ KISIM Genel Hükümler BİRİNCİ BÖLÜM Amaç, Kapsam, Dayanak ve Tanımlar Amaç Madde 1- Bu Yönetmeliğin amacı, 2920 sayılı Türk Sivil Havacılık Kanunu

Detaylı

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLAR

ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLAR ÖZEL SAĞLIK SİGORTASI ÖZEL ŞARTLAR Allianz Sigorta AŞ. ( Allianz ) aşağıda belirtilen Özel Şartlar ( Özel Şartlar ), ilişik Sağlık Sigortası Genel Şartları ve poliçede teminat olarak yer alıyorsa Ferdi

Detaylı