T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 09/09/ : /22

Save this PDF as:
 WORD  PNG  TXT  JPG

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 09/09/ : /22"

Transkript

1 Evrak Tarih ve Sayısı: 03/11/ T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 09/09/2014 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ BİLGİSAYAR MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. HAYRETTİN CAN IN CANENSİS ENJ. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.DE PROJE YÜRÜTÜCÜLÜĞÜ YAPMAK ÜZERE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayrettin CAN ın, Canensis Enj. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.de proje yürütücülüğü yapmak üzere görevlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü. Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hayrettin CAN ın, idari ve maddi yükümlülüklerini yerine getirmek, derslerini aksatmamak ve işlemlerin Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü kanalıyla yapılmak kaydı ile Fırat Teknokent bünyesinde faaliyet gösteren Motor Sürücülerinin Solar Sistemlerde Kullanılması İçin Yeni Bir MPPT Kartı Tasarımı konulu projenin yürütüldüğü Canensis Enj. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.de proje yürütücülüğü yapmak üzere, 4691 sayılı Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu gereğince, proje süresince 18 ay haftada 1,5 gün proje yöneticiliği yapmak üzere görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. Bu belge 5070 sayılı Elektronik İmza Kanununun 5. Maddesi gereğince güvenli elektronik imza ile imzalanmıştır.

2 22.2. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ELEKTRİK VE ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. ABDULKADİR ŞENGÜR'ÜN FIRAT TEKNOKENT TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİNDE FAALİYET GÖSTEREN ÖMER FARUK ALÇİN'İN, TEKNOGİRİŞİM SERMAYESİ DESTEĞİ PROGRAMI KAPSAMINDA DESTEKLENMEYE DEĞER BULUNAN "CİLT ANALİZ VE TANIMLAMA SİSTEMİ" KONULU PROJESİNDE, HAFTADA 1 (BİR) GÜN (CUMARTESİ GÜNÜ) DANIŞMAN OLARAK GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Abdulkadir ŞENGÜR'ün haftada 1 (Bir) gün (Cumartesi günü) Fırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren Ömer Faruk ALÇİN'in, Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı kapsamında desteklenmeye değer bulunan "Cilt Analiz ve Tanımlama Sistemi" konulu projesinde danışman olarak görevlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Elektrik ve Elektronik Mühendisliği Bölümü öğretim üyesi Doç. Dr. Abdulkadir ŞENGÜR'ün, idari ve maddi yükümlülüklerini yerine getirmek, derslerini aksatmamak ve işlemlerin Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü kanalıyla yapılmak kaydı ile haftada 1 (Bir) gün (Cumartesi günü) Fırat Teknokent Teknoloji Geliştirme Bölgesinde faaliyet gösteren Ömer Faruk ALÇİN'in, Teknogirişim Sermayesi Desteği Programı kapsamında desteklenmeye değer bulunan "Cilt Analiz ve Tanımlama Sistemi" konulu projesinde danışman olarak görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

3 22.3. ÜNİVERSİTEMİZDEKİ ENSTİTÜLER BÜNYESİNDE YÜRÜTÜLEN TEZSİZ YÜKSEK LİSANS PROGRAMLARINDAN NORMAL SÜRE İÇERİSİNDE MEZUN OLAMAYAN ÖĞRENCİLERİN ALACAKLARI DERSLERİN ÜCRETLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Sosyal Bilimler Enstitüsü nün, Tezsiz Yüksek Lisans Programlarından Normal Süre İçerisinde Mezun Olamayan Öğrencilerin Alacakları Derslerin Ücretlendirilmesi hakkındaki tarih ve sayılı yazısı görüşüldü: Üniversitemizdeki enstitüler bünyesinde yürütülen Tezsiz Yüksek Lisans programlarına kayıtlı olan öğrencilerin, belirlenen süreler içerisinde programı bitirememeleri durumunda, bu öğrencilerden ek bir ücretin istenip istenmeyeceği ve istenmesi durumunda bu ücretlendirmenin nasıl ve ne kadar olması gerektiğine ilişkin olarak aşağıda belirtilen kararların alınmasına; 1. Başarısız olunan dersler için ek bir ücretin alınmasına, 2. Ancak bu ek ücretin, başarısız olunan derslerin birinci tekrarında değil, ikinci tekrarında alınmasına, 3. Bu ücretlendirmenin ders kredisi üzerinden yapılması, ücretlendirmenin de her kredi için 120 TL olması ve derslerin de genelde 3 kredi olması hesabıyla her ders için 360 TL olarak belirlenmesine, 4. Kredisiz olan dönem projesi dersi ile seminer dersinin de 3 kredi üzerinden hesaplanarak ücretin alınmasına, Oybirliği ile karar verildi.

4 22.4. ÜNİVERSİTEMİZ SAĞLIK HİZMETLERİ MESLEK YÜKSEKOKULU MÜDÜRLÜĞÜ NÜN, II. ÖĞRETİM DERS ÜCRETLERİ Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü nün, II. Öğretim Ders Ücretleri hakkındaki tarih ve sayılı Müdürlük yazısı ve eki görüşüldü: Üniversitemiz Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu II. Öğretim Ders Ücretlerinin ödenmesi için mevzuat uyarınca II. Öğretim harçlarından ayrılan miktarın Güz ve Bahar Dönemlerinde ders ücretlerinin ödenmesine yetmeyeceğinden, Güz ve Bahar dönemlerinde teorik ve uygulama dersleri için örgün öğretim ders ücretinin 2 (İki) katı olarak ödenmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

5 22.5. ÜNİVERSİTEMİZ EĞİTİM FAKÜLTESİ DÖNER SERMAYE İŞLETMESİ 2014 YILI EK GELİR-GİDER BÜTÇESİ Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü nün, Ek Bütçe Taslağı konulu tarih ve sayılı yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Döner Sermaye Birimi 2014 Yılı gelirlerinin artması nedeniyle hazırlanan ,00 TL Gelir ve Gider Bütçesinin geldiği şekli ile aynen kabulüne oybirliği ile karar verildi.

6 22.6. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ENDÜSTRİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ONUR CANPOLAT IN, YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ YAPMAK ÜZERE 2547 SAYILI KANUNUN 35. MADDESİ UYARINCA KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK SAKARYA ÜNİVERSİTESİ NE AKTARILMASI Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi Onur CANPOLAT ın, yüksek lisans eğitimini yapmak üzere kadrosunun geçici olarak Sakarya Üniversitesi ne aktarılmasına ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi Onur CANPOLAT ın, yüksek lisans eğitimini yapmak üzere 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak Sakarya Üniversitesi ne aktarılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

7 SAYILI KANUNUN 39. MADDESİ UYARINCA NANO-TEKNOLOJİK BİYOMALZEMELER KONUSUNDA DOKTORA EĞİTİMİ VE ARAŞTIRMA ÇALIŞMASINI YAPMAK ÜZERE, YOLLUKSUZ- GÜNDELİKSİZ VE AYLIKSIZ-İZİNLİ OLARAK İNGİLTERE DE GÖREVLENDİRİLEN, ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ İSRAFİL KÜÇÜK ÜN GÖREV SÜRESİNİN UZATILMASI 2547 Sayılı Kanunun 39. Maddesi uyarınca Nano-Teknolojik Biyomalzemeler konusunda doktora eğitimi ve araştırma çalışmasını yapmak üzere, yolluksuz-gündeliksiz ve aylıksız-izinli olarak İngiltere de görevlendirilen, Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi İsrafil KÜÇÜK ün görev süresinin 08 Kasım 2014 tarihinden itibaren 6 (altı) ay süreyle yolluksuz- gündeliksiz aylıksız izinli olarak tekrar uzatılmasına ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Metalurji ve Malzeme Mühendisliği Bölümü Araştırma Görevlisi İsrafil KÜÇÜK ün, Nano-Teknolojik Biyomalzemeler konusunda doktora eğitimi ve araştırma çalışmasını yapmak üzere, University Collage London/İngiltere de 2547 Sayılı Kanunun 39. Maddesi uyarınca 08 Kasım Kasım 2014 tarihleri arasındaki görev süresinin sona erecek olması ve doktora çalışmasını tamamlayamadığından görevlendirme süresinin 6 (altı) ay süre ile yolluksuz-gündeliksiz ve aylıksız-izinli olarak uzatılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

8 22.8. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ JEOLOJİ MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ DOÇ. DR. HASAN ÇELİK İN, BOZOK ÜNİVERSİTESİ FEN BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ NDE EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ DÖNEMİNDE OKUTULACAK OLAN UZMANLIK ALAN DERSİ VE TEZ ÇALIŞMASI DERSLERİNİ VERMEK ÜZERE, 2547 SAYILI KANUNUN 40/A-D MADDELERİ UYARINCA GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan ÇELİK in, Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü nde Eğitim-Öğretim yılı Güz döneminde okutulacak olan Uzmanlık Alan Dersi ve Tez Çalışması derslerini vermek üzere, 2547 Sayılı Kanunun 40/a-d maddeleri uyarınca görevlendirilmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hasan ÇELİK in, Bozok Üniversitesi Fen Bilimleri Enstitüsü nde Eğitim-Öğretim yılı Güz döneminde okutulacak olan Uzmanlık Alan Dersi ve Tez Çalışması derslerini vermek üzere, 2547 Sayılı Kanunun 40/a-d maddeleri uyarınca Bozok Üniversitesi nde görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

9 22.9. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ DAVUT AĞBAL IN, TÜRKİYE DİYANET VAKFI İSLAM ARAŞTIRMALARI MERKEZİ (İSAM) BAŞKANLIĞINCA ARAŞTIRMACI YETİŞTİRME PROGRAMI (AYP) KAPSAMINDA, TARİHLERİ ARASINDA 2547 SAYILI KANUNUN 39. MADDESİ UYARINCA AYLIKLI İZİNLİ OLARAK UNİVERCİTY OF JORDON / ÜRDÜN DE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Davut AĞBAL ın, Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi (İSAM) Başkanlığınca Araştırmacı Yetiştirme Programı (AYP) kapsamında, tarihleri arasında 2547 Sayılı Kanunun 39. Maddesi uyarınca aylıklı izinli olarak Univercity of Jordon / ÜRDÜN de görevlendirilmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Araştırma Görevlisi Davut AĞBAL ın, Türkiye Diyanet Vakfı İslam Araştırmaları Merkezi (İSAM) Başkanlığınca Araştırmacı Yetiştirme Programı (AYP) kapsamında, tarihleri arasında 2547 Sayılı Kanunun 39. Maddesi uyarınca aylıklı izinli olarak Univercity of Jordon / ÜRDÜN de görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

10 ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. HAKAN FEHMİ ÖZTOP UN, MİMSAN ENDÜSTRİ KAZANLARI SAN. VE TİC. A.Ş. VE FIRAT TTO TARAFINDAN İMZALANAN AR-GE PROJESİ SÖZLEŞMESİ KAPSAMINDA FIRAT TEKNOKENT BÜNYESİNDE FIRAT TEKNOLOJİ TRANSFER OFİSİ KOORDİNATÖRLÜĞÜNDE 13 (ONÜÇ) AY SÜREYLE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERMEK ÜZERE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Fehmi ÖZTOP un, MİMSAN Endüstri kazanları San. ve Tic. A.Ş. ve Fırat TTO tarafından imzalanan AR-Ge Projesi Sözleşmesi kapsamında Fırat Teknokent bünyesinde Fırat Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğünde 13 (onüç) ay süreyle danışmanlık hizmeti vermek üzere görevlendirilmesine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: Üniversitemiz Teknoloji Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hakan Fehmi ÖZTOP un, MİMSAN Endüstri kazanları San. ve Tic. A.Ş. ve Fırat TTO tarafından imzalanan AR-Ge Projesi Sözleşmesi kapsamında idari ve maddi yükümlülüklerini yerine getirmek, derslerini aksatmamak ve işlemlerin Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü kanalıyla yapılmak kaydı ile Fırat Teknokent bünyesinde Fırat Teknoloji Transfer Ofisi Koordinatörlüğünde 13 (onüç) ay süreyle danışmanlık hizmeti vermek üzere görevlendirilmesinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

11 ÜNİVERSİTEMİZ EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ BÖLÜMÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI ÖYP ARAŞTIRMA GÖREVLİSİ ARZU ARSLAN IN ATAMASININ İPTAL EDİLEREK, YÜKSEK LİSANS EĞİTİMİ YAPMAK ÜZERE İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM BİLİMLERİ ENSTİTÜSÜ REHBERLİK VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ANABİLİM DALI NDA 2547 SAYILI KANUNUN 35. MADDESİ UYARINCA KADROSUNUN GEÇİCİ OLARAK TAHSİSİ 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca Yüksek Lisans eğitimi yapmak üzere Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ne ataması yapılan, Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı ÖYP Araştırma Görevlisi Arzu ARSLAN ın atamasının iptal edilerek, Yüksek Lisans eğitimi yapmak üzere İnönü Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı nda 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak tahsisine ilişkin tarih ve sayılı Dekanlık yazısı ve ekleri görüşüldü: 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca Yüksek Lisans eğitimi yapmak üzere Ege Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü ne ataması yapılan, Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Eğitim Bilimleri Bölümü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı ÖYP Araştırma Görevlisi Arzu ARSLAN ın atamasının iptal edilerek, Yüksek Lisans eğitimi yapmak üzere İnönü Üniversitesi Eğitim Bilimleri Enstitüsü Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Anabilim Dalı nda 2547 Sayılı Kanunun 35. Maddesi uyarınca kadrosunun geçici olarak tahsisinin uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

12 ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖRLÜK OKUTMANLARINDAN, YÜKSEL EMRE VE MEHMET FATİH ÇAKAR IN TERFİLERİNİN YAPILMASI Üniversitemiz Rektörlük Okutmanlarından Yüksel EMRE nin ( ), ÇAKAR ın, ( ) tarihi itibariyle terfilerinin yapılması konusu görüşüldü: Mehmet Fatih Üniversitemiz Rektörlük Okutmanlarından Yüksel EMRE , Mehmet Fatih ÇAKAR ın, tarihinden itibaren 2914 Sayılı Kanunun ve 9. Maddelerine göre terfisin yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

13 ÜNİVERSİTEMİZ REKTÖRLÜK OKUTMANLARI İLE UZMANLARININ TARİHİNDEN GEÇERLİ OLMAK ÜZERE YENİDEN ATANMALARI Rektörlük Okutmanları ile Uzmanlarının tarihinden geçerli olmak üzere, yeniden atanmaları konusu görüşüldü: Aşağıda isimleri belirtilen Rektörlük Okutmanları ile Uzmanlarının 2547 Sayılı Kanunun 32. Maddesi, Rektörlük Uzmanlarının ise 33/e maddeleri uyarınca tarihinden geçerli olmak üzere 1 (bir) yıl süre ile yeniden atanmalarının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. Zekiye Gül ELBİR Okutman Rektörlük Nurettin DEMİRBAŞ Okutman Rektörlük Erdem DUMAN Okutman Rektörlük Ayşe YERLİKAYA Okutman Rektörlük Yüksel EMRE Okutman Rektörlük Mahmut BAHAR Okutman Rektörlük Mustafa UZUN Okutman Rektörlük Hasan ÖZÇAM Okutman Rektörlük Ömer TOPALOĞLU Okutman Rektörlük Hakan ÇAKAR Okutman Rektörlük Yunus SANTUR Okutman Rektörlük Burak KOÇER Okutman Rektörlük Yaman AKBULUT Okutman Rektörlük Hakan POLAT Okutman Rektörlük Mehmet Akif KIRAÇ Uzman Rektörlük Mehmet Fatih ÇAKAR Okutman Rektörlük Adem DOĞAN Okutman Rektörlük Gökşen YILDIRIM Okutman Rektörlük BETÜL HASTAOĞLU ÖZBEK Okutman Rektörlük

14 Handan HAYKIR Okutman Rektörlük Öznur AKSOY Okutman Rektörlük Enver GÜRGÖZELER Okutman Rektörlük Özgür KARADUMAN Okutman Enformatik Fatih ERTAM Okutman Enformatik Aytuğ BOYACI Okutman Enformatik Seda ARSLAN TUNCER Okutman Enformatik Meral AKARÇAY TÜRK Uzman Enformatik Haluk DİLMEN Uzman Enformatik Suat TORAMAN Okutman Enformatik Songül KARABATAK Okutman Enformatik Abdullah GÖÇEBE Uzman Enformatik Fatih ÖZYURT Uzman Enformatik

15 DOÇENT ATAMALARI Personel Dairesi Başkanlığı nın, doçent atamaları hakkındaki yazıları görüşüldü: Atamaların aşağıdaki şekilde yapılmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi. 1- DOÇ. DR. MEHMET BALİN İN TIP FAKÜLTESİ KARDİYOLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Mehmet BALİN in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Mehmet BALİN in Tıp Fakültesi Kardiyoloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oyçokluğu ile karar verildi. Prof. Dr. Yasin VAROL karara muhalif kalmıştır. Prof. Dr. Yasin VAROL un Muhalefet Şerhi tarih ve 22 nolu Üniversite Senato toplantısında oy çokluğu ile kabul edilen 14-1 nolu karara muhalefet ettiğim hususlar aşağıda belirtilmiştir. Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı nın Sağlık Bilimleri Bilimsel Araştırma ve Yayın Etik Kurulu tarafından Dr. Mehmet BALİN hakkında yapılan etik incelemesi neticesinde; tarihli ve 2014/04 no lu etik kurul toplantısında; Yapılan inceleme ve değerlendirme neticesinde, Dr. Mehmet BALİN in doçentlik (Yardımcı Doçentlik) başvuru dosyasında yer alan A2, A3, A6, A7, A8, A9, A19, B1, B4, B7 ve B11 kodlu makalelerinde Yükseköğretim Kurulu Bilimsel Araştırma ve yayın Etiği Yönergesinin 8. Maddesinin (b) fıkrası gereği sahtecilik, (c) fıkrası gereği çarpıtma, (ç) fıkrası gereği haksız yazarlık, (ç) fıkrası gereği tekrar yayım ve (d) fıkrası gereği dilimleme yollarıyla etik ihlalde bulunduğuna oybirliği ile karar verildi. yönünde karar alınmıştır. Etik kurulun almış olduğu bu karar Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca da uygun bulunmuştur. Dolayısıyla Yükseköğretim Kurulu Başkanlığınca etik ihlali yaptığı tespit edilen ve oybirliği ile etik ihlalde bulunduğu kesinleşen Dr. Mehmet BALİN in doçentlik kadrosuna atanmasının uygun olmayacağı kanaatindeyim.

16 DOÇENT ATAMALARI 2- DOÇ. DR. FATİH FIRDOLAŞ IN TIP FAKÜLTESİ ÜROLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Fatih FIRDOLAŞ ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Fatih FIRDOLAŞ ın, Tıp Fakültesi Üroloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

17 DOÇENT ATAMALARI 3- DOÇ. DR. AYŞE BELİN ÖZER İN TIP FAKÜLTESİ ANESTEZİYOLOJİ VE REANİMASYON ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Ayşe Belin ÖZER in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Ayşe Belin ÖZER in, Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

18 DOÇENT ATAMALARI 4- DOÇ. DR. CANER FEYZİ DEMİR İN TIP FAKÜLTESİ NÖROLOJİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Caner Feyzi DEMİR in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Caner Feyzi DEMİR in, Tıp Fakültesi Nöroloji Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

19 DOÇENT ATAMALARI 5- DOÇ. DR. ULVİ DEMİREL İN TIP FAKÜLTESİ İÇ HASTALIKLARI ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Ulvi DEMİREL in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Ulvi DEMİREL in, Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

20 DOÇENT ATAMALARI 6- DOÇ. DR. MERAL ÖZEL İN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ TERMODİNAMİK ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Termodinamik Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Meral ÖZEL in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Meral ÖZEL in, Mühendislik Fakültesi Termodinamik Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

21 DOÇENT ATAMALARI 7- DOÇ. DR. LATİF ÖZLER İN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ KONSTRÜKSİYON VE İMALAT ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Latif ÖZLER in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Latif ÖZLER in Mühendislik Fakültesi Konstrüksiyon ve İmalat Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

22 DOÇENT ATAMALARI 8- DOÇ. DR. MEHMET YILMAZ IN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ULAŞTIMA ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Mühendislik Fakültesi Ulaştırma Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Mehmet YILMAZ ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Mehmet YILMAZ ın Mühendislik Fakültesi Ulaştırma Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

23 DOÇENT ATAMALARI 9- İSMAİL TÜRKOĞLU NUN EĞİTİM FAKÜLTESİ FEN BİLGİSİ EĞİTİMİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. İsmail TÜRKOĞLU nun dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. İsmail TÜRKOĞLU nun Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Eğitimi Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

24 DOÇENT ATAMALARI 10- DOÇ. DR. NECMİ GÖKYER İN EĞİTİM FAKÜLTESİ EĞİTİM YÖNETİMİ, TEFTİŞİ PLANLAMASI VE EKONOMİSİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi, Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Necmi GÖKYER in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Necmi GÖKYER in, Eğitim Fakültesi Eğitim Yönetimi, Teftişi Planlaması ve Ekonomisi Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

25 DOÇENT ATAMALARI 11- DOÇ. DR. REŞAT YILMAZER İN FEN FAKÜLTESİ UYGULAMALI MATEMATİK ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Fen Fakültesi Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Reşat YILMAZER in dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Reşat YILMAZER in, Fen Fakültesi Uygulamalı Matematik Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

26 DOÇENT ATAMALARI 12- DOÇ. DR. CEMAL GÜNDOĞDU NUN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Cemal GÜNDOĞDU nun dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Cemal GÜNDOĞDU nun Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

27 DOÇENT ATAMALARI 13- M. FATİH KARAHÜSEYİNOĞLU NUN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİCİLİĞİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. M. Fatih KARAHÜSEYİNOĞLU nun dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. M. Fatih KARAHÜSEYİNOĞLU nun Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yöneticiliği Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

28 DOÇENT ATAMALARI 14- DOÇ. DR. EYÜP NACAR IN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU SPOR YÖNETİMİ ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yönetimi Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Eyüp NACAR ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Eyüp NACAR ın Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Spor Yönetimi Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

29 DOÇENT ATAMALARI 15- DOÇ. DR. SERDAR ORHAN IN BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU ANTRENÖRLÜK ANABİLİM DALI DOÇENT KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanmak üzere Üniversitemizce verilen ilana müracaat eden Doç. Dr. Serdar ORHAN ın dosyası görüşüldü: 2547 Sayılı Yükseköğretim Kanunu nun 25. maddesi, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği nin 16. maddesi ile 2547 Sayılı Kanun un 5772 sayılı Kanunla değiştirilen 23, 25 ve 26. maddeleri çerçevesinde Yükseköğretim Kurulu'nca tarihli toplantısında kabul edilen Üniversitemiz Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma İlkeleri uyarınca Doç. Dr. Serdar ORHAN ın, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Antrenörlük Anabilim Dalı Doçent kadrosuna atanması hususundaki Yönetim Kurulu uygun görüşünün Rektörlük Makamına arz edilmesine oybirliği ile karar verildi.

30 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMALAR 1- ÜNİVERSİTEMİZ SOSYAL BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU, YÜKSEKOKUL SEKRETERİ KADROSUNDA OLUP, ÜNİVERSİTEMİZ HASTANESİ NDE GÖREV YAPAN BİRGİN BİDAV IN, İDARİ VE MALİ İŞLER DAİRE BAŞKANLIĞI NDA MÜNHAL BULUNAN 1. DERECE ŞUBE MÜDÜRÜ KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosunda olup, Üniversitemiz Hastanesi nde görev yapan Birgin BİDAV ın, İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı nda münhal bulunan 1. derece Şube Müdürü kadrosuna atanması konusuna ait dilekçesi görüşüldü: Üniversitemiz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosunda olup, Üniversitemiz Hastanesi nde görev yapan Birgin BİDAV ın, 2547 Sayılı Kanunun 52/a maddesi uyarınca İdari ve Mali İşler Daire Başkanlığı nda münhal bulunan 1. derece Şube Müdürü kadrosuna atanmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

31 ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜNE ATAMALAR 2- ÜNİVERSİTEMİZ BASKİL MESLEK YÜKSEKOKULU, YÜKSEKOKUL SEKRETERİ KADROSUNDA OLUP, ÜNİVERSİTEMİZ PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI NDA GÖREV YAPAN ÖZER LİMAN IN, PERSONEL DAİRE BAŞKANLIĞI NDA MÜNHAL BULUNAN 1. DERECE ŞUBE MÜDÜRÜ KADROSUNA ATANMASI Üniversitemiz Baskil Meslek Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosunda olup, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı nda görev yapan Özer LİMAN ın, Personel Daire Başkanlığı nda münhal bulunan 1. derece Şube Müdürü kadrosuna atanması konusuna ait dilekçesi görüşüldü: Üniversitemiz Baskil Meslek Yüksekokulu, Yüksekokul Sekreteri kadrosunda olup, Üniversitemiz Personel Daire Başkanlığı nda görev yapan Özer LİMAN ın, 2547 Sayılı Kanunun 52/a maddesi uyarınca Personel Daire Başkanlığı nda münhal bulunan 1. derece Şube Müdürü kadrosuna atanmasının uygun olduğuna oybirliği ile karar verildi.

32 KADRO AKTARILMASI VE ATAMA İZİN TALEBİ Üniversitemiz Birimlerinin akademik kadro ihtiyacının karşılanabilmesi amacıyla Birimlerde boş bulunan öğretim üye ve elemanları kadrolarının aşağıda belirtilen birimlere aktarma yapılmasının ve atama yapılmak üzere izin verilmesinin uygun olduğuna; Kararın gereği için Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı na arzına oybirliği ile karar verildi. PROFESÖR KADROLARI : 1. İlahiyat Fakültesi Dinler Tarihi anabilim dalında serbest bulunan bir adet 1. derece Profesör kadrosunun, Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Eğitimi anabilim dalına aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi, 2. İlahiyat Fakültesi Hadis anabilim dalında serbest bulunan bir adet 1. derece Profesör kadrosunun, Eğitim Fakültesi Fen Bilgisi Eğitimi anabilim dalına aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi, DOÇENT KADROLARI : 1. Su Ürünleri Fakültesi Yetiştiricilik anabilim dalında serbest bulunan bir adet 1. derece doçent kadrosunun, aynı fakültenin Hastalıklar anabilim dalına aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi, 2. Mühendislik Fakültesi Malzeme Bilimi anabilim dalında serbest bulunan bir adet 1. derece Doçent kadrosunun, aynı fakültesinin Genel Jeoloji anabilim dalına aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi, YARDIMCI DOÇENT KADROLARI : 1. Tıp Fakültesi Genel Cerrahi anabilim dalında serbest bulunan bir adet 3. derece Yardımcı Doçent kadrosuna, atama yapılmak üzere izin verilmesi, 2. Su Ürünleri Fakültesi Avlanma Teknolojisi anabilim dalında serbest bulunan bir adet 4. derece Yardımcı Doçent kadrosunun, Elazığ Sağlık Yüksekokulu Beslenme ve Diyetetik Programına aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi, 3. Mühendislik Fakültesi Üretim Metalurjisi anabilim dalında serbest bulunan bir adet 4. derece Yardımcı Doçent kadrosunun, Keban Meslek Yüksekokulu İnşaat Bölümü Geoteknik Programına aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi, UZMAN KADROLARI : 1. Su Ürünleri Fakültesi Balıkçılık Temel Bilimler anabilim dalında serbest bulunan bir adet 6. derece Uzman kadrosunun, Rektörlük Enformatik bölümüne aktarılarak atama yapılmak üzere izin verilmesi

33 Kurul Üyeleri: Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ Prof. Dr. Hasan ALLİ Prof. Dr. Sadettin TANYILDIZI Prof. Dr. Rifat ÇOLAK Prof. Dr. Fikret KARATAŞ Prof. Dr. Enver ÇAKAR Prof. Dr. Gıyasettin ARSLAN Prof. Dr. Ömer Osman UMAR Prof. Dr. Saadettin TONBUL Prof. Dr. Ubeyde İPEK Prof. Dr. Ahmet ÖZER Prof. Dr. Dursun ŞEN Prof. Dr. Z. Hakan AKPOLAT Prof. Dr. Yasin VAROL Prof. Dr. İrfan ORHAN Prof. Dr. Kadir SERVİ Prof. Dr. Erdal AÇIKSES Prof. Dr. Mustafa POYRAZ E-İmzalıdır Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ Rektör Prof.Dr. Yasin VAROL Prof.Dr. İrfan ORHAN Prof.Dr. Kadir SERVİ Prof.Dr. Gıyasettin ARSLAN Prof.Dr. Ahmet KAZEZ Prof.Dr. Rifat ÇOLAK Prof.Dr. Fikret KARATAŞ Prof.Dr. Enver ÇAKAR Yrd.Doç.Dr. Muzaffer ÖZLİ Yrd.Doç.Dr. Metin GÜLTEKİN Prof.Dr. Saadettin TONBUL Prof.Dr. Ahmet ÖZER

34 Prof.Dr. Dursun ŞEN Prof.Dr. Zühtü Hakan AKPOLAT

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 08/01/2014-19948 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 29/11/2013 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 17/06/ : /14

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 17/06/ : /14 Evrak Tarih ve Sayısı: 12/12/2014-67631 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 17/06/2014 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/01/ : /10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/01/ : /10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 29/01/2016 tarihinde saat 10:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 10.1. ÜNİVERSİTEMİZ FEN FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE KURULAN MOLEKÜLER BİYOLOJİ VE GENETİK PROGRAMI NA KADRO AKTARILMASI

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/02/ : /9

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/02/ : /9 Evrak Tarih ve Sayısı: 03/04/2015-86281 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 03/02/2015 tarihinde saat 14:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 9.1. ÜNİVERSİTEMİZ SOSYAL TESİS İŞLETMESİ MÜDÜRLÜĞÜ NÜN 2014 MALİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/12/ : /6

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 29/12/ : /6 Evrak Tarih ve Sayısı: 2/02/2016-133076 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 29/12/2015 tarihinde saat 1:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 23/01/ : /8

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 23/01/ : /8 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 23/01/2015 tarihinde saat 16:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /22

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /22 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 04.09.2015 Cuma Günü saat 09.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 11/04/2014 10:00 2013-2014/11

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 11/04/2014 10:00 2013-2014/11 Evrak Tarih ve Sayısı: 24/11/2014-64564 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 11/04/2014 tarihinde saat 10:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 10.09.2013 2012-2013/19

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 10.09.2013 2012-2013/19 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 01.07.2013 tarih ve 2012-2013/13.10 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 28/09/ /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 28/09/ /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 28/09/2011 Çarşamba Günü saat 16.00 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.08.2015 2014-2015/20

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.08.2015 2014-2015/20 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları Evrak Tarih ve Sayısı: 22/07/2014-47672 T.C. Oturum Tarihi Oturum Sayısı 17/07/2014 2013-2014/16 Üniversitemiz 01.07.2014 tarih ve 2013-2014/15.9 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 26.06.2015 2014-2015/15

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 26.06.2015 2014-2015/15 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 26.06.2015 Cuma Günü saat 10.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 24/10/2014-60503 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 01/07/2014 tarihinde saat 11:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /21

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /21 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 01.07.2013 tarih ve 2012-2013/13.10 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

Yönetim Kurulu Kararları

Yönetim Kurulu Kararları Evrak Tarih ve Sayısı: 04/08/2014-48295 T.C. Üniversitemiz 01.07.2014 tarih ve 2013-2014/15.9 sayılı Yönetim Kurulu kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/12/ : / 4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 03/12/ : / 4 4.1. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF. DR. HASAN KÜRÜM ÜN, FIRAT TEKNOLOJİ GELİŞTİRME BÖLGESİ'NDE FAALİYET GÖSTEREN TEKNOGİRİŞİM SERMAYE DESTEĞİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 05.02.2013 2012-2013/7

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 05.02.2013 2012-2013/7 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 05.02.2013 Salı Günü saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 12/12/2014-67630 T.C. 2.1. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ YAZILIM MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ ULUSLARARASI ORTAK LİSANS PROGRAMINDA (UOLP) DERSE GİRECEK ÖĞRETİM ELEMENLARINA ÖDENECEK

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 14/03/2014 14:30 Yönetim Kurulu 2013-2014/10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 14/03/2014 14:30 Yönetim Kurulu 2013-2014/10 Evrak Tarih ve Sayısı: 20/11/2014-64069 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 14/03/2014 tarihinde saat 14:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 21.12.2012 Cuma Günü saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 14/10/2011 2011-2012/6

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 14/10/2011 2011-2012/6 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 14/10/2011 Cuma Günü Saat 17:30 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/03/2015 14:30 2014-2015/11

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/03/2015 14:30 2014-2015/11 11.1. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ YRD. DOÇ. DR. MUZAFFER ÖZLİ NİN ANNE ÜNİVERSİTESİ NDE GÖREVLENDİRİLMESİ Üniversitemiz İlahiyat Fakültesi Dekanlığı nın, Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr. Muzaffer

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 27/04/ /24

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 27/04/ /24 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 27/04/2012 Cuma Günü saat 15.30 da Rektör Prof. Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 3.1.ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ METALURJİ VE MALZEME MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ II. ÖĞRETİM PROGRAMI 1. SINIF 11532430 NUMARALI

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI. Oturum Saati 10:00

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI. Oturum Saati 10:00 Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 9.1. 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI AKADEMİK TAKVİMİ Üniversitemiz Eğitim Komisyonu Başkanlığı nın, Fırat Üniversitesi 2014-2015

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Üniversitemiz Yönetim Kurulu 25/12/2013 tarihinde saat 13:15 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 22/09/2011 2011-2012/2

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 22/09/2011 2011-2012/2 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 22/09/2011 Perşembe Günü saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 13.01.2017 Saat 10:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 07.08.2015 2014-2015/18

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 07.08.2015 2014-2015/18 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 06.11.2015 2015-2016/3

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 06.11.2015 2015-2016/3 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 06.11.2015 Cuma Günü saat 15.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 07.02.2017 Saat 10:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24/04/2015 2014-2015/12

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24/04/2015 2014-2015/12 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 24/04/2015 Cuma Günü saat 14.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 2.1.ARDAHAN ÜNİVERSİTESİ İKTİSADİ VE İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİ SİYASET BİLİMİ VE KAMU YÖNETİMİ BÖLÜMÜ (İ.Ö.) ÖĞRENCİLERİNDEN 130902071

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 12.06.2013 Çarşamba Günü saat 17.00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/09/2014 15:30 2014-2015/1

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 30/09/2014 15:30 2014-2015/1 Evrak Tarih ve Sayısı: 12/12/2014-67632 T.C.. 1.1. ÜNİVERSİTEMİZ İLAHİYAT FAKÜLTESİ NDE 2014-2015 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILINDA UZAKTAN ÖĞRETİM İLAHİYAT LİSANS TAMAMLAMA (İLİTAM) PROGRAMI NDA OKUTULACAK

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /9 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 07.03.2013 Perşembe Günü saat 11.00 de Rektör Prof. Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI Üniversitemiz Yönetim Kurulu 30/12/2014 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6 Üniversitemiz Senatosu 29.01.2016 tarihinde saat 09:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 09.04.2013 2012-2013/10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 09.04.2013 2012-2013/10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 09.04.2013 Salı Günü saat 17.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /6

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /6 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 28.12.2016 Saat 10:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 02/08/ /31

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 02/08/ /31 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 02/08/2012 Perşembe Günü saat 15.00 de Rektör Prof. Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

KARAR Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü nün tarih ve 10662

KARAR Sosyal Bilimler Enstitüsü Müdürlüğü nün tarih ve 10662 T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Mustafa ŞAHİN Başkanlığında toplandı. KARAR 09.01- Sosyal Bilimler

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 12/12/ /10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 12/12/ /10 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 12/12/2011 Pazartesi Günü saat 14.30 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/12/ /4

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/12/ /4 Üniversitemiz Senatosu 28.12.2016 tarihinde saat 10:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/06/ /10

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/06/ /10 Üniversitemiz Senatosu 28.06.2016 tarihinde saat 10.00 de Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /17

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /17 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 30.05.2016 Saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 18/01/ /14

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 18/01/ /14 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 18/01/2012 Çarşamba Günü saat 15.30 da Rektör Vekili Prof.Dr. Orhan KILIÇ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /12 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 21.03.2017 Saat 14.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 23.10.2015 2015-2016/2

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 23.10.2015 2015-2016/2 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 23.10.2015 Cuma Günü saat 14.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /5

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /5 Üniversitemiz Senatosu 07.03.2013 Perşembe Günü saat 10.00 da Rektör Prof.Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 13/01/ /5

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 13/01/ /5 Üniversitemiz Senatosu 13.01.2017 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /21

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /21 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 26.08.2016 Saat 14.00 de Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /13

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /13 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 03.03.2016 Saat 14.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 19/04/ /23

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 19/04/ /23 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 19/04/2012 Perşembe Günü saat 10.00 da Rektör Prof. Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 24.11.2016 Saat 16:00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.07.2015 2014-2015/17

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 24.07.2015 2014-2015/17 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 14/10/ /4

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 14/10/ /4 Üniversitemiz Senatosu 14/10/2011 Cuma Günü saat 16.00 da Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 07/02/ /6

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 07/02/ /6 Üniversitemiz Senatosu 07.02.2017 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 06/01/2015-70616 T.C. Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 08.06.2015 2014-2015/14

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 08.06.2015 2014-2015/14 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 08.06.2015 Pazartesi Günü saat 10.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29.12.2015 2015-2016/4

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29.12.2015 2015-2016/4 Üniversitemiz Senatosu 29.12.2015 tarihinde saat 13.30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 16/11/ /2

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 16/11/ /2 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 16.11.2012 Cuma Günü saat 18.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI 16/11/ /16

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI 16/11/ /16 T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 16/11/2016 2016/16 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 16/11/2016 Çarşamba günü saat 11:00 de Rektör Prof.Dr. Sadettin HÜLAGÜ

Detaylı

KARAR Personel Daire Başkanlığı nın tarih ve 300 sayılı yazısı görüşüldü.

KARAR Personel Daire Başkanlığı nın tarih ve 300 sayılı yazısı görüşüldü. T.C. GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI KARAR TARİHİ OTURUM NO KARAR SAYISI Üniversitemiz Yönetim Kurulu Rektör Vekili Prof. Dr. Mücahit EĞRİ Başkanlığında toplandı. KARAR 41.01- Personel

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Evrak Tarih ve Sayısı: 23/12/2014-69014 T.C. Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /4 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 27.11.2015 Cuma Günü saat 15.00 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 24/11/ /3

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 24/11/ /3 Üniversitemiz Senatosu 24.11.2016 tarihinde saat 15:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 6.1.ÖĞRENCİ SEÇME VE YERLEŞTİRME MERKEZİ ÖĞRENCİ YERLEŞTİRME KILAVUZU TABLO 3B.2 DE İNŞAAT MÜHENDİSLİĞİNE MTOK KONTENJANINDAN

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki 9.1. İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR YÜKSEKOKULU BEDEN EĞİTİMİ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 10.07.2015 2014-2015/16

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 10.07.2015 2014-2015/16 Üniversitemiz Yönetim Kurulu nun, 26.06.2015 tarih ve 2014-2015/15.13 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk Yönetim Kurulu

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 10.1. ÜNİVERSİTEMİZ TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ İŞYERİ EĞİTİMİ YÖNERGESİ NİN BAZI MADDELERİNDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASI VE YÖNERGEYE MADDE

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /3

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI /3 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 31.10.2016 Saat 15:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /6 Üniversitemiz Senatosu 09.04.2013 Salı Günü saat 16.00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ ın başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 24/02/2015 15:00 2014-2015 Yönetim Kurulu 10

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI. Oturum Tarihi Oturum Saati Oturum Sayısı 24/02/2015 15:00 2014-2015 Yönetim Kurulu 10 Evrak Tarih ve Sayısı: 03/04/2015-86275 T.C. Üniversitemiz Yönetim Kurulu 24/02/2015 tarihinde saat 15:00 da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin 10.1.ÜNİVERSİTEMİZ SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ ÖĞRETİM ÜYESİ PROF.DR. NAİM

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 8.1. ÜNİVERSİTEMİZ MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ ELEKTRİK-ELEKTRONİK MÜHENDİSLİĞİ BÖLÜMÜ NÜN 1. SINIF MÜFREDATINDA YER ALAN FİZ-112 FİZİK-II

Detaylı

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI tarihinde yapılan Fakülte Yönetim Kurulu Kararları onaylandı.

ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI tarihinde yapılan Fakülte Yönetim Kurulu Kararları onaylandı. Fakültemiz Yönetim Kurulu 08.03.2017 tarihinde Saat 12:45 de Dekan V. Prof. Dr. Niyazi USTA başkanlığında Fen Edebiyat Fakültesi Sosyoloji Bölümü Seminer salonunda toplandı. Yeterli çoğunluğun olduğu anlaşıldı.

Detaylı

YÖNETİM KURULU KARARLARI

YÖNETİM KURULU KARARLARI Sayfa-1- Fakülte Yönetim Kurulu, Dekan Vekili Prof. Dr. Mehmet ŞİMŞİR in başkanlığında 20 Aralık 2016 tarihinde toplanarak aşağıdaki kararları almıştır. Karar No-1: Jeoloji Mühendisliği Bölüm Başkanlığının

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 11.03.2004 2004/6 Üniversitemiz Yönetim Kurulu 11.03.2004 Perşembe günü saat 11:00 da Rektör Prof.Dr. Baki KOMSUOĞLU

Detaylı

YÖNETİM KURULU KARARLARI. T.C. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI : 13 Haziran 2006 : 23

YÖNETİM KURULU KARARLARI. T.C. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI : 13 Haziran 2006 : 23 YÖNETİM KURULU KARARLARI Tarih Toplantı Sayısı T.C. ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU KARARLARI : 13 Haziran 2006 : 23 Karar 1 Çukurova Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Adana Meslek Yüksekokulu

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29/04/2011 2010-2011/16

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 29/04/2011 2010-2011/16 Üniversitemiz Senatosu 29/04/2011 Cuma Günü saat 14.00 de Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ Yönetim Kurulu Kararları Evrak Tarih ve Sayısı: 20/08/2014-49930 T.C. Oturum Tarihi Oturum Sayısı 18/08/2014 2013-2014 Yönetim Kurulu Kararları/20 Üniversitemiz Yönetim Kurulu'nun 2013-2014/15.9 tarih ve 01.07.2014 sayılı kararı

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve aşağıdaki kararları

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/04/ /8

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 28/04/ /8 Üniversitemiz Senatosu 28.04.2016 tarihinde saat 14.00 de Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI 19/8/2015 2015/13

T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI 19/8/2015 2015/13 T.C. KOCAELİ ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTI TUTANAĞI Toplantı Tarihi Toplantı No 19/8/2015 2015/13 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 19/8/2015 Çarşamba günü saat 11:00 de Rektör Prof.Dr. Sadettin HÜLAGÜ

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 12/10/2012 2012-2013/1

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 12/10/2012 2012-2013/1 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 12/10/2012 Cuma Günü saat 16.00 da Rektör Prof. Dr. KutbeddinDEMİRDAĞ ınbaşkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da Rektör Prof.Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ 7.1. ÜNİVERSİTEMİZ SU ÜRÜNLERİ FAKÜLTESİ BÜNYESİNDE BALIKÇILIK TEKNOLOJİSİ BÖLÜMÜNÜN AÇILMASI VE 40 ÖĞRENCİ ALINMASI Üniversitemiz

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ SENATO KARARLARI Üniversitemiz Senatosu tarihinde saat da başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları 11.1. ÜNİVERSİTEMİZ ELAZIĞ SAĞLIK YÜKSEKOKULU HEMŞİRELİK BÖLÜMÜ

Detaylı

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI /18-41

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI /18-41 Üniversite Yönetim Kurulu Rektör Prof. Dr. Sait BİLGİÇ başkanlığında saat 16:00 da toplandı. Yeterli çoğunluğun olduğu anlaşıldı. Gündem onaylanarak kabul edildi. Konuların görüşülmesine geçilerek aşağıda

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /11

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI /11 16.08.2013 2012-2013/11 Üniversitemiz Senatosunun, 01.07.2013 tarih ve 2012-2013/9.12 sayılı kararı uyarınca yaz aylarında çoğunluğun sağlanamadığı hallerde acil konularda karar almak ve bu kararları ilk

Detaylı

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI /

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI / Üniversite Yönetim Kurulu Rektör Vekili Prof.Dr. Vedat CEYHAN başkanlığında saat 16:30 da toplandı. Yeterli çoğunluğun olduğu anlaşıldı. Gündem onaylanarak kabul edildi. Konuların görüşülmesine geçilerek

Detaylı

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 11/07/2012 2011-2012/29

T.C. FIRAT ÜNİVERSİTESİ ÜNİVERSİTE YÖNETİM KURULU KARARLARI 11/07/2012 2011-2012/29 Üniversitemiz Yönetim Kurulu, 11/07/2012 Çarşamba Günü saat 15.00 da Rektör Prof. Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI /73-88

T.C. ONDOKUZ MAYIS ÜNİVERSİTESİ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI KARAR TARİHİ TOPLANTI SAYISI KARAR SAYISI /73-88 Üniversite Yönetim Kurulu Rektör Prof.Dr. Sait BİLGİÇ başkanlığında saat 16:30 da toplandı. Yeterli çoğunluğun olduğu anlaşıldı. Gündem onaylanarak kabul edildi. Konuların görüşülmesine geçilerek aşağıda

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 19/02/ /7

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 19/02/ /7 Üniversitemiz Senatosu 19.02.2016 tarihinde saat 09:30 da Rektör Prof. Dr. Kutbeddin DEMİRDAĞ başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerinin katılımlarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş ve

Detaylı

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 01/06/2011 2010-2011/17

T.C. F I R A T Ü N İ V E R S İ T E S İ SENATO KARARLARI 01/06/2011 2010-2011/17 Üniversitemiz Senatosu 01/06/2011 Çarşamba Günü saat 14.00 de Rektör Prof.Dr. A. Feyzi BİNGÖL ün başkanlığında, aşağıda imzaları bulunan üyelerin katılmalarıyla toplanarak gündemdeki konuları görüşmüş

Detaylı