Merhaba; Saygılarımla, Y.Tümer Gürkök. Genel Müdür

Ebat: px
Şu sayfadan göstermeyi başlat:

Download "Merhaba; Saygılarımla, Y.Tümer Gürkök. Genel Müdür"

Transkript

1 Merhaba; Geçtiğimiz 5 Nisan da Swiss Hotel de Microsoft un Tümleşik Iletişim Zirvesi ne Gold Sponsor olarak katılarak vizyonumuzu katılımcılar ile paylaştık. Bir süredir geleceğin iletişim platformu olarak gördüğümüz ve Microsoft un MS Office den sonra ofisleri etkileyecek en önemli şey dediği MS Lync platformu için ürün geliştirmeye odaklanmış ve var olan bir çok ürünümüzü Lync le uyumlu hale getirmiş idik. Bu kapsamda Türkiye de Microsoft Lync 15 Developer Tap Program a dahil olan tek firma olarak Microsoft Silver Communication partner i da olduk. SYS nin tescilli markası olan Viases markası altında topladığımız Viases Recorder, Viases PostOffice, Viases IVR ve Viases Contact Center ile MS Lync de eksik olan tüm bileşenleri sağlar duruma geldik. En kısa zamanda Lync üzerinde gerçekleştirdiğimiz ilk projelerimizi duyurmaktan mutlu olacağım. Son bir senedir ürün geliştirme ve AR-GE faaliyetlerine ağırlık vererek kadromuzu ciddi anlamda genişletmiş idik. Bu ay başında AR-GE grubunu Davutpaşa daki Yıldız Teknopark a taşıdık. Kısa zaman içinde öncelikle Viases ürün ailesinin zenginleştirilmesi ve var olan ürünlerin geliştirme faaliyetlerine devam edecek olan AR- GE ve yazılım geliştirme ekibimiz SYS olarak bizim çağrı merkezleri ve ses teknolojileri konusunda en kapsamlı ürün ve hizmet sunan şirket konumumuzu güçlendirmeye devam edecektir. Saygılarımla, Y.Tümer Gürkök Genel Müdür

2 5 Nisan da Swiss Hotel de yapılan Microsoft Birleşik İletişim Zirvesi ne Gold sponsor olarak katıldık. Bu etkinlikte Microsoft Lync iş ortağı ve development partner'i olarak; Microsoft'un "ofisleri MS Office'den sonra etkileyecek en büyük şey" dediği MS Lync UC platformu ile entegre çalışan Viases Recorder, Viases Postoffice, Viases IVR ve Viases Contact Center ın yetkinliklerinden ve entegrasyonlarından detaylarıyla bahsettik. Viases Postoffice; Microsoft Lync ile entegre çalışan sesli karşılama sistemidir. Viases IVR; Microsoft Lync ile entegre çalışan, randevu hatırlatma, telefon bankacılığı ve veri tabanı sorgulama işlemlerini yapabileceğiniz etkileşimli sesli yanıt sistemidir. Viases Contact Center; Microsoft Lync ile entegra çalışan, predictive dialer, scripting, kampanya yönetimi, tasarlanabilir ve gerçek zamanlı raporlama işlemlerini tek bir sistem üzerinden yapabileceğiniz bir çağrı merkezidir. Viases Recorder; Microsoft Lync ile entegre çalışan, ses kayıt, çağrı analizi, çağrı yönelim analizi ve kalite performans yönetimi yeteneklerine sahip IP ses kayıt sistemidir. Viases platformları ile ilgili detaylı bilgi ve Microsoft Lync etkinliğinde yapılan sunumlara aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

3 SYS, Microsoft un Silver Communication Partner ı oldu SYS, Microsoft un Silver Communication Partner ı oldu. Microsoft ile entegre çalışan Viases ürünlerinin geliştirilerek Microsoft Lync in son sürümleriyle entegre çalışabilmesi ve sürekliliğin sağlanabilmesi için SYS, Microsoft Lync 15 Developer Tap Program a dahil oldu. Bu program sayesinde Microsoft Lync tarafında geliştirilen son sürümlerle entegre çalışabilecek ürünleri sunabiliyor olacağız. SYS, Türkiye de Microsoft Lync 15 Developer Tap Programı na dahil olan ilk ve tek firma olma özelliğine sahip. Vertical çağrı merkezini tercih eden Gezinomi ye Emitt ten ödül Yurt içi ve yurt dışı tur, cruise ve otel tatillerinizi yapabileceğiniz sizlere 7/24 her türlü tatil ürünlerini sunan Gezinomi çağrı merkezinde sizleri Vertical sistemleriyle karşılıyor. Dünya nın en büyük 5. Turizm fuarı olan Emitt tarafından Gezinomi ye 2012 Sempati ödülü verildi. Gezinomi çağrı merkezi üzerinden tüm tatil rezervasyon ve alımlarınızı yapabilir, tatilinizle iligili şikayet, istek ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Çağrı merkezinde yapılan görüşmeleriniz Vertical ın ses kayıt sistemleri ile kayıt altına alınarak, sizlerle yapılan görüşmelerde daha kaliteli hizmet verebilmek açısından incelenmektedir.

4 İncelemeler sonucu gerek çağrı merkezi çalışanları, gerek sunulan hizmetler açısından iyileştirme ve geliştirmeler yapılmaktadır. Ses kayıt sistemlerinde bankaların tercihi Verint Audiolog Finans sektöründeki yeni müşterimiz West LB bankası ses kayıtlarını güvence altına almak için Verint in Audiolog ses kayıt sistemini tercih etti. West LB bankasında müşterilerle yapılan görüşmeler ses kayıt altına alınarak, sonrasında yetkili kişiler tarafından dinlenmektedir. Yetkili kişiler tarafından kayıtlar üzerinde incelemeler yapılmaktadır. Yapılan incelemeler sonucunda şikayet, istek ve diğer tüm soru, sorunlara karşı müşteri temsilcisinin yaklaşımı ele alınabiliyor ve müşterilere verilen hizmetin üst düzeylere çıkarılması için yapılması gerekenler belirleniyor. Verint, çözümlerin değerlendirilmesi ve multi-medya kayıtın kullanım kolaylığı, performansıyla teknoloji alanında tek başına liderliğe adım atmıştır yılında kurulan Verint, bu tarihten itibaren, mükemmel açık mimari yapısı ile çağrı merkezleri için çözüm alanında liderliğe ulaştı. Verint i farklılaştıran güçlü yanları bünyesindeki mühendislik ile daha az server, maksimum çağrı hacmi ile bütünleşmiş, daha büyük bağlantılar içeren ve tüketiciye kullanım kolaylığı sağlayan teknolojiyi getirmiş olmasıdır. West LB bankasında kurulmuş olan Verint ses kayıt sistemi yapılan görüşmeleri kayıt altına alarak çağrı merkezinin işletimsel etkinliğinin artmasına yardım etmekte ve müşterilere verilen hizmet kalitesinin arttırılmasını sağlamaktadır. West LB Hakkında: Türkiye de WestLB, 20 yılı aşkın deneyime sahip bir şube ile Istanbul da temsil edilmektedir. Banka, ilk olarak 1990 yılında Standard Chartered Bank Plc, Londra nın İzmir ve İstanbul da yerleşik şubelerini alarak Westdeutsche Landesbank Europa A.G. Merkezi Düsseldorf İstanbul Türkiye Merkez Şubesi ve Westdeutsche Landesbank Europa A.G., Merkezi Düsseldorf İzmir Şubesi adları altında faaliyete başlamıştır.

5 Medipol Bağcılar Hastanesi nin çağrı merkezi Vertical Medipol Hastanesi Avrupa nın en büyük 2. Hastanesi olan yeni şubesini Bağcılar da hizmete açtı. Medipol Bağcılar Hastanesi çağrı merkezi sistemlerinde diğer şubelerinden sonra burda da Vertical sistemlerini tercih etti. Medipol Bağcılar Hastanesi nin santralini de çok yakın çalıştığımız bayilerimizden Şahin Telekom sağladı. Şahin Telekom un teknik ve danışmanlık hizmet çerçevesinde hat tahsis / takip, kablolama / dağıtım paneli projelendirmesi ve saha/bina keşfi aşamalarında uzman personeli ile vermiş olduğu destek ile sistemi devreye aldık. Medipol Bağcılar Hastanesine gelen çağrılar çağrı merkezinde karşılanarak çağrı merkezini arayan hastalara doktorların uygun günleri kontrol edilerek randevu verilmektedir. Vertical çağrı merkezinin bir diğer özelliği olan ses kayıt özelliği ile de çağrı merkezinde yapılan tüm görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Medipol Koşuyolu Hastanesi nde uygulanan sistem de, Randevu Hatırlatma Sistemi. Bu sistem ile randevusu olan hastalar aranarak randevularına gelip gelmeyecekleri soruluyor ve telefon tuşlama yardımı ile randevularını onaylamaları isteniyor. Bu sayede randevuya gelmeyecek hastaların yerlerine başka hastalara radevu verilebiliyor ve hastaların randevularını unutmaları engellenmiş oluyor. Vertical çağrı merkezi çözümü sayesinde yapılan görüşmeleri kayıt altına almakla beraber çağrı merkezinizi kendi network ünüzü yönetir gibi kolayca yönetebilirsiniz. Yapılan tüm görüşmeleri ve bilgi hattında yapılan tüm işlemleri Vertical çağrı merkezi nin Raporlama sistemi üzerinde anlık, günlük, haftalık, vb. grafiksel ve data bazlı izleyebilirsiniz. Sahip olduğu müşteri portföyü ve sunduğu hizmetler ile her hastaneye özel geliştirilen uygulamalar ile sağlık sektörünün çağrı merkezi teknolojileri kanalında tartışmasız tercih edilir olduk. Medipol Hastanesi Hakkında: 21. yüzyılın getirdiği sistem ve yönetim anlayışını uygulayan; daha kaliteli hizmet, daha memnun hasta, daha mutlu sağlık çalışanına ulaşma hedefiyle yeniden yapılanan; tıp bilimindeki yeni bilgi ve uygulamaları yakından takip eden; modern teknolojinin son gelişmelerini bünyesinde barındıran Medipol, bugün gelinen noktada adeta 'yeniden doğan' bir kuruluş olmuştur.

6 Müşterilerimizi Tanıyoruz Bu ayki müşteri köşemizde Gezinomi Çağrı merkezi sorumlusu Serap Yadigar ı ağırlıyoruz İstanbul doğumlu Serap YADİGAR, turizm sektörüne 2005 yılında ETS ile giriş yaptı yılları arasında ETS de acente satış alanında çalışmalar yürüttü tarihleri arasında Odeon Tours bünyesinde call center ve operasyon alanlarında görev aldı. Operasyon ve cağrı merkezi alanında 8 yıllık deneyimin ardından Ağustos 2011 yılında Türkiye nin önder kuruluşlarından Ercan Şirketler Topluluğu bünyesinde kurulan Gezinomi.com da çağrı merkezi takım lideri olarak görevine başlayan Serap YADİGAR, müşteri memnuniyetinde optimizasyon ve kalite süreçlerin sürekli geliştirme çalışmaları ile ilerlemekte.

Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık.

Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık. Merhaba, Bültenimizin bu sayısında Arnavutluk ALB Telekom da iş ortağımız Sentim Bilişim ile gerçekleştirdiğimiz çağrı merkezi projesini kısaca tanıttık. Daha önce Arnavutluk un mobil operatörü olan Eagle

Detaylı

Merhaba, Saygılarımla, Y.Tümer Gürkök Genel Müdür

Merhaba, Saygılarımla, Y.Tümer Gürkök Genel Müdür Merhaba, Geçtiğimiz ay 26-27 Ekim de bu yıl beşincisi düzenlenen IMI Çağrı Merkezi Konferans ve Fuarına katıldık. Bizim açımızdan son derece başarılı geçen bu fuarda çözümlerimizi ziyaretçilerimize tanıtma

Detaylı

Bölüm I Şunuş. İçindekiler

Bölüm I Şunuş. İçindekiler 2 Bölüm I Şunuş İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 1 Yönetim Beyanı 2 Özet Finansal Bilgiler 4 Vizyon, Misyon ve Hedefler 5 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 6 Bir Bakışta 8 Kısaca Dexia 10 Kısaca

Detaylı

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011

2012 Peanuts. faaliyet RAPORU 2011 faaliyet RAPORU 2011 2012 Peanuts İçindekiler Bölüm I - Genel Bilgiler 01 Yönetim Beyanı 02 Özet Finansal Bilgiler 04 Vizyon, Misyon ve Hedefler 05 DenizEmeklilik in Tarihsel Gelişimi 06 Bir Bakışta 2011

Detaylı

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık

ASYA KATILIM BANKASI A.Ş. 2013 Faalİyet Raporu. Kapılarımız size hep açık 2013 Faalİyet Raporu Kapılarımız size hep açık Kapılarımız size hep açık 1996 yılında, Türkiye de bankacılık anlayışına yepyeni bir boyut getirmek için yola çıktığımız günden bugüne 17 yıl geçti. O günden

Detaylı

2011 FAALİYET RAPORU

2011 FAALİYET RAPORU 2011 FAALİYET RAPORU İÇİNDEKİLER SAYFA Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 5-6 İcra Kurulu Başkanı nın Mesajı... 7-8 Yönetim... 11-14 LOGO Hakkında... 17-18 İnsan Kaynakları... 21-22 Ortaklığın Faaliyet

Detaylı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı

Neden Biz? SEVEN Communication: Bilgi ve fiziksel güvenlik ortamlarının bulunduğu. Tüm iletişim imkânlarının kullanıldığı Hakkımızda Çağrı merkezleri, pazarlama ve müşteri ilişkileri stratejisi açısından, birçok sektör için geçmiş 30 yıl içinde artan bir öneme sahip olmuştur. Türkiye de bu önemi henüz farketmeye başlamış

Detaylı

FAALİYET RAPORU 2004

FAALİYET RAPORU 2004 FAALİYET RAPORU 2004 İÇİNDEKİLER Yönetim Kurulu Başkanı nın Mesajı... 1 Üst Yönetim... 2-3 Tarihçe... 4 Vizyonumuz, Misyonumuz, İlkelerimiz... 5 İnsan Kaynakları... 6 Ortaklığın Faaliyet Gösterdiği Sektör

Detaylı

YAZ HEYECANI. TURCom'da. Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu.

YAZ HEYECANI. TURCom'da. Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu. ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Haziran 2013 TURCom'da YAZ HEYECANI Wyndham stanbul Petek Otel in Bilişim Altyapısı TURCom Teknoloji Tarafından Kuruldu. "Akıllı Çözümler" Yine Antalya da Tanıtıldı.

Detaylı

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation

Yetkili Servis. Yetkili Servis. Certificate Installation Yetkili Servis Yetkili Servis Certificate Installation Biz Kimiz? Misyonumuz; projelerin başlangıcından, uygulama ve yönetimine kadar her aşamasında müşterilerimizin yanında olmak, güvenilir profesyonel

Detaylı

2012 FAALİYET RAPORU

2012 FAALİYET RAPORU 2012 FAALİYET RAPORU T-BANK 2012 FAALİYET RAPORU 02 T-BANK / 2012 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM 1 KURUMSAL PROFİL Özet Finansal Bilgiler 04 Tarihçe 06 Ana Sözleşme de Yapılan Değişiklikler 07 Ortaklık

Detaylı

Türkiye nin Sabancı sı...

Türkiye nin Sabancı sı... Türkiye nin Sabancı sı... 1 sabancı holding 2009 faaliyet raporu Değer Yaratan... Sorumlu... 3 sabancı holding 2009 faaliyet raporu Aktif Katılımcı... 5 sabancı holding 2009 faaliyet raporu Yaratıcı...

Detaylı

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK

TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB BİREYSEL VE ÖZEL BANKACILIK GRUBU TEB ÖZEL BANKACILIK TEB Özel Bankacılık, 20 yılı aşkın deneyimini, köklü ve uluslararası standartlardaki hizmet kalitesini Türkiye ve dünya piyasalarının gelişmesine

Detaylı

Nebim V3 ile yeni bir çağa adım atın!

Nebim V3 ile yeni bir çağa adım atın! TEMMUZ 2011 Sayı:13 Röportajlar: Derimod Beta Bücürük Çetmen Faik Sönmez Herry Karton Lescon Levi Strauss Mendo's Mert Optik Penti Silk&Cashmere Yalıspor Yakupoğlu Derimod Yönetim Kurulu Başkanı Ümit Zaim:

Detaylı

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK RAPORU 2012 İÇİNDEKİLER Rapor Hakkında Genel Müdür ün Mesajı Yapı Kredi ve Bankacılık Sektörü Yapı Kredi ve Kurumsal Yönetim Yapı Kredi ve Sürdürülebilirlik Çalışanlarımız Müşterilerimiz

Detaylı

TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU

TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU TÜRK EKONOMİ BANKASI A.Ş. 2005 YILI FAALİYET RAPORU Raporun Ait Olduğu Dönem : 01.01.2005 31.12.2005 Bankanın Ticaret Unvanı : Türk Ekonomi Bankası A.Ş. Genel Müdürlük Adresi : Meclis-i Mebusan Caddesi

Detaylı

SiemensWorld Türkiye 2013-13 / Ekim İç İletişim Yayını

SiemensWorld Türkiye 2013-13 / Ekim İç İletişim Yayını Sayfa 1 SiemensWorld Türkiye 2013-13 / Ekim İç İletişim Yayını www.siemens.com.tr Siemens Türkiye ye top+ ödülü CEO Stratejik bir planlama ve disiplinli bir çalışmanın ürünü olan projeler, Siemens için

Detaylı

%16,5 %40,2. Özet Finansal Göstergeler

%16,5 %40,2. Özet Finansal Göstergeler 2014 FAALİYET RAPORU Katılım bankacılığının Türkiye deki öncülerinden Kuveyt Türk, 25. yılında sektörünün lideri olarak yoluna devam etmenin gururunu yaşıyor. Faaliyet alanında olduğu kadar tarihi ve kültürel

Detaylı

bir Aksigorta 2011 Faaliyet Raporu

bir Aksigorta 2011 Faaliyet Raporu bir Aksigorta 2011 Faaliyet Raporu KURUMSAL Profil Gücüne güç katan, büyümeye ve kârlılığa odaklı bir şirket 2011 yılı, Aksigorta nın tarihi için önemli bir kilometre taşına işaret etmektedir. Şirket in

Detaylı

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor.

Hakkımızda. Kiosk İnnova sizin vizyonunuzdan kendine ilham alıyor. Bu felsefe onu farklı ve yenilikçi kılıyor. Hakkımızda Kiosk İnnova, sektörel self servis çözümleri alanında Türkiye nin en büyük sağlayıcısı olarak, farklı ihtiyaçlar için tasarladığı kiosk ürünlerini uçtan uca çözümlere dönüştürüyor. Finans, üretim,

Detaylı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı

HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi Ticaret Unvanı HSBC Bank Anonim Şirketi 2014 Yılı Faaliyet Raporu Rapor Dönemi : 31 Aralık 2014 Ticaret Unvanı : HSBC Bank Anonim Şirketi Kuruluş Tarihi :13 Eylül 1990 Adres : Esentepe Mahallesi Büyükdere Caddesi No

Detaylı

Bunge Gıda Altyapısını TURCom le Yeniledi. ETS Tur, Log Kay tlar çin TRCroot a Güvendi. Atlasjet Bilişim, Altyap s n n Bak m n TURCom a B rakt.

Bunge Gıda Altyapısını TURCom le Yeniledi. ETS Tur, Log Kay tlar çin TRCroot a Güvendi. Atlasjet Bilişim, Altyap s n n Bak m n TURCom a B rakt. ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Şubat 2013 Bunge Gıda Altyapısını TURCom le Yeniledi. ETS Tur, Log Kay tlar çin TRCroot a Güvendi. Atlasjet Bilişim, Altyap s n n Bak m n TURCom a B rakt. Merhaba,

Detaylı

Paydaşlarımızla birlikte Yürüyoruz

Paydaşlarımızla birlikte Yürüyoruz Paydaşlarımızla birlikte Yürüyoruz ING Emeklilik A.Ş. 2011 Faaliyet Raporu İÇİNDEKİLER BÖLÜM I - SUNUŞ 2 Misyonumuz, Vizyonumuz ve İlkelerimiz 4 Kısaca ING Emeklilik 6 Ortaklık Yapısı 8 Finansal Göstergeler

Detaylı

Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor.

Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor. WORKCUBE BAŞARI HİKAYESİ Pronet Pronet in Tüm Operasyonları Workcube İle Yönetiliyor. Türkiyenin Lider güvenlik şirketlerinden biri olan Pronet hizmet kalitesinin ve kurumsal performansın yükseltilmesinde

Detaylı

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68

İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Bölüm II - Yönetim ve Kurumsal Yönetim Politikaları 44 Bölüm III Finansal Bilgiler 68 İçindekiler Bölüm I - Odeabank a Genel Bakış 5 Misyonumuz, Vizyonumuz, Değerlerimiz 6 Stratejik Hedeflerimiz 7 Bank Audi Grubu Hakkında 8 Ana Sözleşme Değişikliği ve Sermaye Yapısı 9 Banka Bilgileri 10

Detaylı

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası

Mersin Büyükşehir Belediyesi TURCom Teknoloji İşbirliği Devam Ediyor Ramada Encore İzmir de TURCom Teknoloji İmzası ISSN 1303-0744 / 3 ayda bir yayınlanır / Nisan 2014 Server Mail Wifi Medya Sosyal Medya Telefon Ipsos un MDM Güvenliği TURCom Teknoloji den China Shipping Türkiye Acenteliği nin Tercihi TURCom Teknoloji

Detaylı

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ GARANTIBANK INTERNATIONAL N.V. 220 1 yıl vadeli Sendikasyon Kredisi MİLYON 220 MİLYON 54,6 Net KÂr MİLYON 54,6 MİLYON 1990 yılında Amsterdam da kurulan, Garanti Bankası

Detaylı

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor

Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor KAPAK KONUSU RÖPORTAJI Yenilikçi bulut mimarimiz ve güçlü altyapımız bizi farklı kılıyor Türkiye de DorukCloud markasıyla, Microsoft Hyper-V platformu üzerinde, bulut bilişim hizmetini veren ilk firma

Detaylı

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ

GARANTİ NİN ENTEGRE İŞTİRAKLERİ Kalbinizi ipler ve barların üzerine atın, vücudunuz onu takip edecektir. Jules Léotard (Trapez sanatını keşfeden Fransız akrobasi sanatçısı. Bir jimnastik eğitmeninin oğlu olarak dünyaya gelen Leotard,

Detaylı

Gedik Yatırım Kurum Profili 2015

Gedik Yatırım Kurum Profili 2015 PB / 1 Gedik Yatırım Hisse senetleri, fonlar, kaldıraçlı işlemler, sabit ve değişken getiriler, endeksler, opsiyonlar ve daha nicesi... Hakkımızda 04 Kısaca Gedik Yatırım 05 Rakamlarla Gedik 06 Hizmet

Detaylı